Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
18 16 0 2 32 111.0 33.0
2. ŽKK Istra
Poreč
18 14 2 2 30 97.0 47.0
3. Admiral
Zagreb
18 14 2 2 30 91.0 53.0
4. Rijeka
Rijeka
18 10 1 7 21 77.0 67.0
5. Zagreb
Zagreb
18 6 2 10 14 70.0 74.0
6. Podravka
Koprivnica
18 6 2 10 14 66.0 78.0
7. ŽKK Split
Split
18 5 2 11 12 62.0 82.0
8. Siscia
Sisak
18 6 0 12 12 59.5 84.5
9. ŽKK Osijek '97
Osijek
18 3 2 13 8 43.5 100.5
10. ŽKK Ogulin
Ogulin
18 3 1 14 7 43.0 101.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3377 : 3285) 12.09.2020 11:00 Nikola Filipović, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 2 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
5.5 : 2.5 (3345 : 3270) 12.09.2020 13:00 Stanko Čota, A
Paško Dragičević, A
| | |
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3423 : 3246) 12.09.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 4 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3407 : 3257) 12.09.2020 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
1 5 ŽKK Osijek '97 Zagreb Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3138 : 3124) 12.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 6 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3215 : 3210) 19.09.2020 15:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
2 7 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3247 : 3050) 19.09.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3323 : 3296) 19.09.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3240 : 3451) 19.09.2020 11:00 Tomislav Grdić, A
Božo Pavlaković, A
| | |
2 10 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3431 : 3424) 19.09.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3228 : 3232) 26.09.2020 13:00 Denis Brajdić, A
Paško Dragičević, A
| | |
3 12 Mlaka Admiral SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3496 : 3207) 26.09.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 13 ŽKK Istra ŽKK Ogulin Dom obrtnika
1-4
8.0 : 0.0 (3375 : 3086) 26.09.2020 12:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
3 14 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
5.5 : 2.5 (3112 : 3019) 26.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
3 15 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3272 : 3178) 03.10.2020 13:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
4 16 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3252 : 3317) 10.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
4 17 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3316 : 3297) 10.10.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 18 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3292 : 3222) 10.10.2020 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
4 19 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3435 : 3508) 10.10.2020 11:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
4 20 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3338 : 3391) 10.10.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
5 21 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.10.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 22 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3369 : 3267) 17.10.2020 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
5 23 ŽKK Osijek '97 Admiral Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3044 : 3155) 17.10.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
5 24 Zagreb ŽKK Ogulin Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3283 : 3021) 17.10.2020 13:00 Nikola Filipović, A
Damir Cerle, A
| | |
5 25 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3083) 17.10.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
6 26 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3215 : 3225) 24.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Pajo Raužan, B
| | |
6 27 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3278 : 3255) 28.11.2020 11:00 Božo Pavlaković, A
Milan Neralić, B
| | |
6 28 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3415 : 3317) 28.11.2020 11:00 Ivan Jurišić, A
Miroslav Noršić, A
| | |
6 29 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3376 : 3115) 24.10.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
6 30 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3414 : 3410) 28.11.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
7 31 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3322 : 3132) 07.11.2020 12:00 Damir Miloš, B
Nikolina Liović, B
| | |
7 32 ŽKK Osijek '97 Mlaka Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3086 : 3306) 07.11.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
7 33 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3182 : 3127) 07.11.2020 13:00 Miroslav Semenski, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
7 34 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3080 : 3083) 07.11.2020 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
6.5 : 1.5 (3306 : 3108) 07.11.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 36 Siscia ŽKK Ogulin SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3235 : 3127) 14.11.2020 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Dragan Glajh, A
| | |
8 37 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3486 : 3395) 14.11.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 38 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3319) 14.11.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
8 39 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3385 : 3265) 14.11.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 40 ŽKK Istra ŽKK Osijek '97 Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3293 : 3114) 29.11.2020 12:00 Damir Miloš, B
Marijana Liović, A
| | |
9 41 ŽKK Osijek '97 Siscia Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3136 : 3114) 21.11.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
9 42 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3114 : 3185) 21.11.2020 13:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 43 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3211 : 3285) 21.11.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
9 44 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3344 : 3268) 30.01.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
9 45 ŽKK Ogulin Admiral Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3160 : 3531) 21.11.2020 11:00 Josip Sušanj, A
Dragan Ćuk, B
| | |
10 46 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3195 : 3261) 06.03.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Mirna Matić, B
| | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3318 : 3375) 06.02.2021 11:00 Antonio Sušanj, A
Božo Pavlaković, A
| | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
3.0 : 5.0 (3382 : 3417) 06.02.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
10 49 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3266 : 3317) 06.02.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
10 50 Zagreb ŽKK Osijek '97 Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3317 : 3117) 06.02.2021 13:00 Kristina Juras Kovač, A
Gordana Senta, A
| | |
11 51 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3166 : 3075) 13.02.2021 13:00 Miroslav Semenski, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
11 52 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3068 : 3057) 13.02.2021 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
11 53 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3224) 13.02.2021 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
11 54 Mlaka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3433 : 3059) 13.02.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
11 55 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3344) 13.02.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
12 56 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3158 : 3149) 20.02.2021 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
12 57 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3451 : 3404) 20.02.2021 11:00 Elizabeta Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3271 : 3500) 20.02.2021 11:00 Božo Pavlaković, A
Josip Sušanj, A
| | |
12 59 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3248 : 3182) 20.02.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
12 60 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3169 : 3174) 20.02.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
13 61 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3206 : 3074) 27.02.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
13 62 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3159 : 3189) 27.02.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
13 63 ŽKK Osijek '97 ŽKK Ogulin Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3121 : 2986) 27.02.2021 12:00 Srećko Vuka, A
Željko Hidek, A
| | |
13 64 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
4.0 : 4.0 (3280 : 3382) 27.02.2021 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
13 65 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3405 : 3258) 27.02.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
14 66 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3257 : 3389) 13.03.2021 15:00 Davorka Novak, A
Pajo Raužan, B
| | |
14 67 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3400 : 3405) 13.03.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
14 68 Admiral ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3428 : 3339) 13.03.2021 11:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
14 69 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3291 : 3353) 13.03.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
14 70 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3280 : 3252) 13.03.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
15 71 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3261 : 3230) 20.03.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
15 72 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3193 : 3066) 20.03.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
15 73 Zagreb Admiral Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3127 : 3201) 20.03.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
15 74 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3028 : 3058) 20.03.2021 12:00 Željko Hidek, A
Matija Tutnjević, B
| | |
15 75 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3398 : 3305) 20.03.2021 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
16 76 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3117 : 3240) 27.03.2021 15:00 Davorka Novak, A
Pajo Raužan, B
| | |
16 77 Mlaka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3442 : 3161) 27.03.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
16 78 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3319 : 3241) 27.03.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
16 79 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3445 : 3367) 27.03.2021 11:00 Miroslav Noršić, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3319 : 3300) 27.03.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Milan Neralić, B
| | |
17 81 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3285 : 3316) 10.04.2021 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
17 82 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
4.0 : 4.0 (3262 : 3256) 10.04.2021 11:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
17 83 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3124 : 3059) 10.04.2021 12:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
17 84 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3055 : 3253) 10.04.2021 12:00 Kristina Juras Kovač, A
Gordana Senta, A
| | |
17 85 ŽKK Osijek '97 ŽKK Istra Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3112 : 3174) 10.04.2021 12:00 Srećko Vuka, A
Mario Liović, A
| | |
18 86 Siscia ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3174 : 3088) 17.04.2021 11:00 Vladimir Vukmanović, A
Davorka Novak, A
| | |
18 87 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3308 : 3268) 17.04.2021 11:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
18 88 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3408 : 3174) 17.04.2021 11:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
18 89 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3209 : 3264) 17.04.2021 12:00 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
18 90 Admiral ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3371 : 3270) 17.04.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Elizabeta Štajdohar, A
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
9.00
5293
593.88
5886.88
588.69
2. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
8.75
5132
572.59
5704.59
585.09
3. Matea Juričić
Rijeka
9.00
5242
587.11
5829.11
582.91
4. Marijana Liović
ŽKK Istra
9.00
5152
582.67
5734.67
573.47
5. Milana Pavlic
Mlaka
8.00
4558
582.13
5140.13
571.13
6. Ana Vidan
ŽKK Split
9.00
5128
581.67
5709.67
570.97
7. Ana Jambrović
Mlaka
9.00
5072
575.83
5647.83
564.78
8. Željka Orehovec
Podravka
8.00
4534
545.50
5079.50
564.39
9. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
9.00
5031
567.38
5598.38
559.84
10. Amela Nicol Imširović
Admiral
9.00
4945
597.89
5542.89
554.29
11. Valentina Smuđ
Admiral
8.50
4681
565.18
5246.18
552.23
12. Monika Matiša
Podravka
8.00
4427
542.78
4969.78
552.20
13. Maja Nanić
ŽKK Istra
9.00
4948
567.45
5515.45
551.54
14. Tea Miljković
Zagreb
9.00
4946
554.22
5500.22
550.02
15. Dražena Smuđ
Siscia
9.00
4920
549.75
5469.75
546.98
16. Marija Zver
Podravka
9.00
4930
533.75
5463.75
546.38
17. Matea Gašparović
ŽKK Split
8.00
4349
552.13
4901.13
544.57
18. Ivana Juričić
Rijeka
8.00
4324
548.88
4872.88
541.43
19. Sara Pejak
Siscia
9.00
4859
544.75
5403.75
540.38
20. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
9.00
4835
566.50
5401.50
540.15
21. Danica Torović
ŽKK Split
9.00
4816
570.50
5386.50
538.65
22. Ana Grčić
Rijeka
9.00
4830
553.44
5383.44
538.34
23. Nikolina Pavlaković
ŽKK Istra
8.19
4394
546.00
4940.00
537.54
24. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
9.00
4789
562.44
5351.44
535.14
25. Anamarija Antonić
Rijeka
8.00
4258
546.63
4804.63
533.85
26. Ivanka Kragić
ŽKK Split
9.00
4777
558.67
5335.67
533.57
27. Valerija Smuđ
Siscia
8.00
4248
521.33
4769.33
529.93
28. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
9.00
4787
495.20
5282.20
528.22
29. Lejla Štrbac
Siscia
8.75
4590
531.78
5121.78
525.31
30. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
8.00
4194
531.50
4725.50
525.06
31. Ljiljana Bolić
Podravka
8.39
4327
526.94
4853.94
516.93
32. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
8.00
4081
548.38
4629.38
514.38

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Valentina Gal
Mlaka
9.00
5293.00
588.11
8.00
4751.00
593.88
17.00
10044.00
590.82
2. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
8.75
5132.00
586.51
8.50
4867.00
572.59
17.25
9999.00
579.65
3. Matea Juričić
Rijeka
9.00
5242.00
582.44
9.00
5284.00
587.11
18.00
10526.00
584.78
4. Marijana Liović
ŽKK Istra
9.00
5152.00
572.44
7.50
4370.00
582.67
16.50
9522.00
577.09
5. Ana Vidan
ŽKK Split
9.00
5128.00
569.78
9.00
5235.00
581.67
18.00
10363.00
575.72
6. Milana Pavlic
Mlaka
8.00
4558.00
569.75
8.00
4657.00
582.13
16.00
9215.00
575.94
7. Željka Orehovec
Podravka
8.00
4534.00
566.75
6.00
3273.00
545.50
14.00
7807.00
557.64
8. Ana Jambrović
Mlaka
9.00
5072.00
563.56
6.00
3455.00
575.83
15.00
8527.00
568.47
9. Nika Grubišić
Mlaka
4.50
2535.00
563.33
4.25
2367.00
556.94
8.75
4902.00
560.23
10. Iva Cindrić
Admiral
7.00
3916.00
559.43
6.00
3539.00
589.83
13.00
7455.00
573.46
11. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
9.00
5031.00
559.00
8.00
4539.00
567.38
17.00
9570.00
562.94
12. Ivana Neralić
Mlaka
5.25
2923.00
556.76
5.00
2813.00
562.60
10.25
5736.00
559.61
13. Monika Matiša
Podravka
8.00
4427.00
553.38
9.00
4885.00
542.78
17.00
9312.00
547.76
14. Lucija Marta Jelavić
Admiral
6.00
3312.00
552.00
5.75
3315.00
576.52
11.75
6627.00
564.00
15. Irma Šimić
Zagreb
5.25
2896.00
551.62
6.50
3441.00
529.38
11.75
6337.00
539.32
16. Valentina Smuđ
Admiral
8.50
4681.00
550.71
8.50
4804.00
565.18
17.00
9485.00
557.94
17. Kjara Mazulović
Admiral
6.50
3574.00
549.85
7.00
3933.00
561.86
13.50
7507.00
556.07
18. Maja Nanić
ŽKK Istra
9.00
4948.00
549.78
7.25
4114.00
567.45
16.25
9062.00
557.66
19. Tea Miljković
Zagreb
9.00
4946.00
549.56
9.00
4988.00
554.22
18.00
9934.00
551.89
20. Amela Nicol Imširović
Admiral
9.00
4945.00
549.44
9.00
5381.00
597.89
18.00
10326.00
573.67
21. Marija Zver
Podravka
9.00
4930.00
547.78
8.00
4270.00
533.75
17.00
9200.00
541.18
22. Valeria Špiljar
Zagreb
7.10
3889.00
547.75
8.00
4276.00
534.50
15.10
8165.00
540.73
23. Dražena Smuđ
Siscia
9.00
4920.00
546.67
8.00
4398.00
549.75
17.00
9318.00
548.12
24. Jelena Kolarić
Podravka
5.00
2730.00
546.00
6.75
3647.00
540.30
11.75
6377.00
542.72
25. Dorotea Osrečki
Zagreb
5.00
2721.00
544.20
3.96
1980.00
500.00
8.96
4701.00
524.67
26. Matea Gašparović
ŽKK Split
8.00
4349.00
543.63
8.00
4417.00
552.13
16.00
8766.00
547.88
27. Katja Oplanić
ŽKK Istra
7.75
4210.00
543.23
7.00
3835.00
547.86
14.75
8045.00
545.42
28. Sanja Majhen
Admiral
6.50
3521.00
541.69
5.50
3064.00
557.09
12.00
6585.00
548.75
29. Venesa Bogdanović
Mlaka
7.50
4059.00
541.20
7.00
4061.00
580.14
14.50
8120.00
560.00
30. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
6.00
3247.00
541.17
6.00
3076.00
512.67
12.00
6323.00
526.92
31. Ivana Juričić
Rijeka
8.00
4324.00
540.50
8.00
4391.00
548.88
16.00
8715.00
544.69
32. Sara Pejak
Siscia
9.00
4859.00
539.89
8.00
4358.00
544.75
17.00
9217.00
542.18
33. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
9.00
4835.00
537.22
8.00
4532.00
566.50
17.00
9367.00
551.00
34. Paula Polanšćak
Zagreb
6.25
3355.00
536.80
4.54
2387.00
525.77
10.79
5742.00
532.16
35. Ana Grčić
Rijeka
9.00
4830.00
536.67
9.00
4981.00
553.44
18.00
9811.00
545.06
36. Nikolina Pavlaković
ŽKK Istra
8.19
4394.00
536.51
6.00
3276.00
546.00
14.19
7670.00
540.52
37. Vedrana Šimunić
Podravka
6.91
3705.00
536.18
8.00
4251.00
531.38
14.91
7956.00
533.60
38. Klara Pereković
Siscia
5.00
2679.00
535.80
6.52
3498.00
536.50
11.52
6177.00
536.20
39. Anja Vicković
Zagreb
6.15
3292.00
535.28
5.00
2732.00
546.40
11.15
6024.00
540.27
40. Danica Torović
ŽKK Split
9.00
4816.00
535.11
6.00
3423.00
570.50
15.00
8239.00
549.27
41. Anamarija Antonić
Rijeka
8.00
4258.00
532.25
8.00
4373.00
546.63
16.00
8631.00
539.44
42. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
9.00
4789.00
532.11
9.00
5062.00
562.44
18.00
9851.00
547.28
43. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
9.00
4787.00
531.89
7.50
3714.00
495.20
16.50
8501.00
515.21
44. Valerija Smuđ
Siscia
8.00
4248.00
531.00
7.97
4155.00
521.33
15.97
8403.00
526.17
45. Ivanka Kragić
ŽKK Split
9.00
4777.00
530.78
7.50
4190.00
558.67
16.50
8967.00
543.45
46. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
7.00
3709.00
529.86
8.00
4183.00
522.88
15.00
7892.00
526.13
47. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
6.00
3177.00
529.50
8.50
4315.00
507.65
14.50
7492.00
516.69
48. Gordana Balent
Rijeka
7.00
3688.00
526.86
8.00
4259.00
532.38
15.00
7947.00
529.80
49. Marina Bašić Palković
Mlaka
4.50
2367.00
526.00
6.00
3327.00
554.50
10.50
5694.00
542.29
50. Andrea Kolak
ŽKK Osijek '97
5.00
2627.00
525.40
4.50
2287.00
508.22
9.50
4914.00
517.26
51. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
7.00
3676.00
525.14
3.50
1767.00
504.86
10.50
5443.00
518.38
52. Lejla Štrbac
Siscia
8.75
4590.00
524.57
9.00
4786.00
531.78
17.75
9376.00
528.23
53. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
8.00
4194.00
524.25
8.00
4252.00
531.50
16.00
8446.00
527.88
54. Đurđica Strinić
ŽKK Split
7.50
3925.00
523.33
5.75
3027.00
526.43
13.25
6952.00
524.68
55. Aleksandra Lukčin
Podravka
6.45
3372.00
522.79
4.39
2265.00
515.95
10.84
5637.00
520.02
56. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
5.00
2609.00
521.80
6.25
3368.00
538.88
11.25
5977.00
531.29
57. Kristina Lončarević
Zagreb
5.25
2732.00
520.38
5.50
2841.00
516.55
10.75
5573.00
518.42
58. Sanja Gizdulić
Rijeka
7.25
3763.00
519.03
8.50
4555.00
535.88
15.75
8318.00
528.13
59. Ivanka Šego
ŽKK Split
6.50
3360.00
516.92
6.50
3478.00
535.08
13.00
6838.00
526.00
60. Ljiljana Bolić
Podravka
8.39
4327.00
515.73
8.50
4479.00
526.94
16.89
8806.00
521.37
61. Lucija Sever
Siscia
6.00
3078.00
513.00
7.53
3927.00
521.51
13.53
7005.00
517.74
62. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
7.97
4087.00
512.80
6.35
3375.00
531.50
14.32
7462.00
521.09
63. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
8.00
4081.00
510.13
8.00
4387.00
548.38
16.00
8468.00
529.25
64. Dunja Mikulić
Rijeka
5.00
2487.00
497.40
2.50
1321.00
528.40
7.50
3808.00
507.73
65. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
5.00
2470.00
494.00
0.00
0.00
NaN
5.00
2470.00
494.00

Mirna Bosak
Mlaka
0.25
150.00
600.00
2.50
1465.00
586.00
2.75
1615.00
587.27
Ines Manev
Zagreb
3.00
1724.00
574.67
5.86
3174.00
541.64
8.86
4898.00
552.82
Ankica Glajh
Siscia
1.00
573.00
573.00
0.70
391.00
558.57
1.70
964.00
567.06
Maja Belošević
Zagreb
2.00
1134.00
567.00
1.50
767.00
511.33
3.50
1901.00
543.14
Lana Buhinjak
Podravka
0.25
139.00
556.00
0.50
237.00
474.00
0.75
376.00
501.33
Dora Štetić
ŽKK Istra
0.25
139.00
556.00
1.75
882.00
504.00
2.00
1021.00
510.50
Roberta Čordaš
ŽKK Ogulin
1.00
555.00
555.00
0.00
0.00
NaN
1.00
555.00
555.00
Jasmina Marinović
ŽKK Split
1.00
555.00
555.00
4.75
2676.00
563.37
5.75
3231.00
561.91
Anita Mehesz
Mlaka
2.00
1106.00
553.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1106.00
553.00
Ana Gerovac
Admiral
2.75
1502.00
546.18
1.50
790.00
526.67
4.25
2292.00
539.29
Tihana Čavlović
Mlaka
2.50
1357.00
542.80
3.50
1906.00
544.57
6.00
3263.00
543.83
Petra Stipetić
ŽKK Ogulin
2.00
1073.00
536.50
2.25
1174.00
521.78
4.25
2247.00
528.71
Sindy Jelenić
ŽKK Istra
0.81
429.00
529.63
2.25
1248.00
554.67
3.06
1677.00
548.04
Ana Augustinović
Admiral
1.50
783.00
522.00
3.00
1747.00
582.33
4.50
2530.00
562.22
Ema Tročak
Endi-Tekstilac
1.00
522.00
522.00
0.00
0.00
NaN
1.00
522.00
522.00
Antonija Bosanac
ŽKK Split
2.00
1042.00
521.00
2.00
1080.00
540.00
4.00
2122.00
530.50
Tamara Sinković
Mlaka
1.50
781.00
520.67
2.75
1564.00
568.73
4.25
2345.00
551.76
Martina Lozić
Endi-Tekstilac
1.00
520.00
520.00
1.50
757.00
504.67
2.50
1277.00
510.80
Manuela Gajdek-Rostaš
Siscia
3.00
1560.00
520.00
2.00
1079.00
539.50
5.00
2639.00
527.80
Melinda Petrić
Podravka
1.00
519.00
519.00
1.50
763.00
508.67
2.50
1282.00
512.80
Ana Laus
ŽKK Split
2.00
1033.00
516.50
1.00
494.00
494.00
3.00
1527.00
509.00
Iva Vukošić
Admiral
0.50
258.00
516.00
1.00
540.00
540.00
1.50
798.00
532.00
Lorena Kamber
Rijeka
0.25
128.00
512.00
0.00
0.00
NaN
0.25
128.00
512.00
Magdalena Škreblin
Admiral
4.11
2093.00
509.25
3.25
1787.00
549.85
7.36
3880.00
527.17
Vana Varga
Admiral
1.64
835.00
509.15
3.50
1939.00
554.00
5.14
2774.00
539.69
Ivanka Rebrović
ŽKK Ogulin
4.00
2028.00
507.00
4.65
2556.00
549.68
8.65
4584.00
529.94
Narda Štulić
Zagreb
3.00
1518.00
506.00
1.64
826.00
503.66
4.64
2344.00
505.17
Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
4.13
2079.00
503.39
4.29
2273.00
529.84
8.42
4352.00
516.86
Tea Durbas
Siscia
4.00
2008.00
502.00
4.28
2226.00
520.09
8.28
4234.00
511.35
Natalia Crnogorac
ŽKK Osijek '97
1.00
501.00
501.00
0.00
0.00
NaN
1.00
501.00
501.00
Martina Legović Matošević
ŽKK Istra
1.00
500.00
500.00
4.75
2519.00
530.32
5.75
3019.00
525.04
Antonela Vargić
Podravka
1.00
493.00
493.00
1.36
643.00
472.79
2.36
1136.00
481.36
Anđelka Kurelac
ŽKK Ogulin
0.50
243.00
486.00
0.33
179.00
542.42
0.83
422.00
508.43
Ana Karas
ŽKK Ogulin
2.28
1108.00
485.96
4.88
2548.00
522.13
7.16
3656.00
510.61
Ana Butković
Siscia
0.25
120.00
480.00
0.00
0.00
NaN
0.25
120.00
480.00
Iva Francetić
Euphoria
1.12
506.00
451.79
0.00
0.00
NaN
1.12
506.00
451.79
Ema Tomašić
Rijeka
0.50
225.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.50
225.00
450.00
Tea Štetić
ŽKK Istra
0.25
100.00
400.00
1.00
481.00
481.00
1.25
581.00
464.80

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
9.0
19830
10371
30201
559.28
134
9.0
20127
10779
30906
572.33
80
18.0
39957
21150
61107
565.81
214
2. ŽKK Istra
9.0
19944
10091
30035
556.20
126
9.0
19945
10186
30131
557.98
151
18.0
39889
20277
60166
557.09
277
3. Admiral
9.0
19574
9846
29420
544.81
182
9.0
20316
10523
30839
571.09
134
18.0
39890
20369
60259
557.95
316
4. Zagreb
9.0
19590
9659
29249
541.65
184
9.0
19320
9355
28675
531.02
204
18.0
38910
19014
57924
536.33
388
5. Podravka
9.0
19616
9560
29176
540.30
217
9.0
19257
9456
28713
531.72
216
18.0
38873
19016
57889
536.01
433
6. ŽKK Split
9.0
19460
9525
28985
536.76
251
9.0
19893
9996
29889
553.50
202
18.0
39353
19521
58874
545.13
453
7. Rijeka
9.0
19398
9547
28945
536.02
246
9.0
19663
10059
29722
550.41
155
18.0
39061
19606
58667
543.21
401
8. Siscia
9.0
19321
9314
28635
530.28
282
9.0
19367
9451
28818
533.67
217
18.0
38688
18765
57453
531.97
499
9. ŽKK Osijek '97
9.0
19447
8941
28388
525.70
392
9.0
18861
8984
27845
515.65
306
18.0
38308
17925
56233
520.68
698
10. ŽKK Ogulin
9.0
19135
8858
27993
518.39
369
9.0
19747
9707
29454
545.44
305
18.0
38882
18565
57447
531.92
674
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više