Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Đurđenovac
Đurđenovac
6 6 0 0 12 34.5 13.5
2. Osijek
Osijek
6 5 0 1 10 37.0 11.0
3. Kandit
Osijek
6 5 0 1 10 35.0 13.0
4. Belišće
Belišće
6 3 1 2 7 27.0 21.0
5. Fortuna
Đakovo
5 3 0 2 6 22.0 18.0
6. Obrtnik Torbar
Zagreb
6 3 0 3 6 24.5 23.5
7. Zrinski-Pivovara
Osijek
6 2 1 3 5 23.0 25.0
8. Slavonac
Bukovlje
5 2 0 3 4 19.0 21.0
9. Zabok
Zabok
6 2 0 4 4 21.0 27.0
10. Podravka
Koprivnica
4 1 0 3 2 12.0 20.0
11. Lepoglava
Lepoglava
6 1 0 5 2 12.0 36.0
12. Pakrac-Papuk
Pakrac
6 0 0 6 0 5.0 43.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Obrtnik Torbar Kandit Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3360 : 3363) 12.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Semenski, A
| | |
1 2 Podravka Lepoglava Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3067 : 3048) 12.09.2020 17:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
1 3 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
7.0 : 1.0 (3541 : 3363) 12.09.2020 16:00 Hrvoje Bakić, A
Robert Bakić, B
| | |
1 4 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3393 : 3242) 12.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
1 5 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3283 : 3240) 12.09.2020 14:30 Ivan Montibeler, A
Ivan Ćosić, A
| | |
1 6 Osijek Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3434 : 3142) 12.09.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
2 7 Kandit Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3158) 19.09.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
2 8 Pakrac-Papuk Osijek Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3318) 19.09.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
2 9 Belišće Slavonac Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3394 : 3292) 19.09.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
2 10 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
2.0 : 6.0 (3239 : 3291) 19.09.2020 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 11 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3428) 19.09.2020 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
2 12 Obrtnik Torbar Podravka Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3333 : 2915) 19.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Gordana Senta, A
| | |
3 13 Podravka Kandit Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3157 : 3293) 26.09.2020 17:00 Stjepan Bračko, A
Mladen Orehovec, A
| | |
3 14 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
5.5 : 2.5 (3592 : 3537) 26.09.2020 16:00 Robert Bakić, B
Stipo Andrijević, B
| | |
3 15 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3395 : 3209) 26.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
3 16 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3284 : 3292) 24.09.2020 16:30 Igor Krajnović, A
Božidar Krajačić, A
| | |
3 17 Osijek Belišće Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3331 : 3362) 26.09.2020 15:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
3 18 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
8.0 : 0.0 (3388 : 3040) 26.09.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 19 Kandit Pakrac-Papuk Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3401 : 3115) 10.10.2020 16:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 20 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3304) 10.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Mario Liović, A
| | |
4 21 Zabok Osijek ZIVT
1-4
2.0 : 6.0 (3329 : 3404) 03.10.2020 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
4 22 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3309) 10.10.2020 17:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
4 23 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3331 : 3165) 10.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 24 Podravka Đurđenovac Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3217 : 3375) 10.10.2020 17:00 Mladen Orehovec, A
Siniša Brez, B
| | |
5 25 Đurđenovac Kandit Sportski centar
1-4
5.0 : 3.0 (3697 : 3650) 17.10.2020 16:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
5 26 Fortuna Podravka Fortuna
1-4
ODGOĐENO 17.10.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 27 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3237 : 3264) 13.10.2020 16:30 Krešimir Grčević, A
Igor Krajnović, A
| | |
5 28 Osijek Lepoglava Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3460 : 3165) 17.10.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
5 29 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3311 : 3196) 17.10.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Miroslav Liović, A
| | |
5 30 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3147 : 3287) 17.10.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
6 31 Kandit Belišće Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3449 : 3310) 24.10.2020 16:00 Željko Hidek, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
6 32 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
8.0 : 0.0 (3327 : 3168) 24.10.2020 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
6 33 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3301) 24.10.2020 17:00 Stjepan Pintarić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
6 34 Obrtnik Torbar Osijek Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3329 : 3468) 24.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 35 Podravka Slavonac Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 24.10.2020 17:00 | | |
6 36 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3568 : 3420) 24.10.2020 16:00 Miroslav Liović, A
Miroslav Lončar, C
| | |
7 37 Fortuna Kandit Fortuna
1-4
07.11.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 38 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
07.11.2020 14:30 Igor Krajnović, A
Ivan Ćosić, A
| | |
7 39 Osijek Podravka Pampas
1-6
07.11.2020 15:00 Željko Hidek, A
Zorica Todić, B
| | |
7 40 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
07.11.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Mario Liović, A
| | |
7 41 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
07.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
7 42 Belišće Zabok Belišće
1-4
07.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Marina Matković, B
| | |
8 43 Kandit Zabok Pampas
1-6
14.11.2020 16:00 Miroslav Liović, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
8 44 Lepoglava Belišće Drava
1-6
14.11.2020 17:00 Tomislav Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
8 45 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
8 46 Podravka Zrinski-Pivovara Kuglana 2
1-6
14.11.2020 17:00 | | |
8 47 Đurđenovac Osijek Sportski centar
1-4
14.11.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Lončar, C
| | |
8 48 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
9 49 Slavonac Kandit SRC Vijuš
5-8
21.11.2020 14:30 | | |
9 50 Osijek Fortuna Pampas
1-6
21.11.2020 15:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
9 51 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
21.11.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Dario Radoš, C
| | |
9 52 Pakrac-Papuk Podravka Gradska kuglana Pa
1-4
21.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
9 53 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
21.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
9 54 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
21.11.2020 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
10 55 Kandit Lepoglava Pampas
1-6
28.11.2020 16:00 Željko Hidek, A
Zorica Todić, B
| | |
10 56 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
28.11.2020 15:00 | | |
10 57 Podravka Belišće Kuglana 2
1-6
28.11.2020 17:00 | | |
10 58 Đurđenovac Pakrac-Papuk Sportski centar
1-4
28.11.2020 16:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
10 59 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
28.11.2020 14:00 | | |
10 60 Slavonac Osijek SRC Vijuš
5-8
28.11.2020 14:30 | | |
11 61 Osijek Kandit Pampas
1-6
05.12.2020 15:00 | | |
11 62 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
05.12.2020 18:00 | | |
11 63 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
05.12.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
11 64 Belišće Đurđenovac Belišće
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
11 65 Zabok Podravka ZIVT
1-4
05.12.2020 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
11 66 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
05.12.2020 17:00 | | |
12 67 Kandit Obrtnik Torbar Pampas
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
12 68 Lepoglava Podravka Drava
1-6
16.01.2021 17:00 | | |
12 69 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 70 Belišće Fortuna Belišće
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 71 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
16.01.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 72 Zrinski-Pivovara Osijek Pampas
1-6
16.01.2021 13:00 | | |
13 73 Zrinski-Pivovara Kandit Pampas
1-6
23.01.2021 18:00 | | |
13 74 Osijek Pakrac-Papuk Pampas
1-6
23.01.2021 15:00 | | |
13 75 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
23.01.2021 14:30 | | |
13 76 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
13 77 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
23.01.2021 16:00 | | |
13 78 Podravka Obrtnik Torbar Kuglana 2
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Kandit Podravka Pampas
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
14 80 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
14 81 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
30.01.2021 17:00 | | |
14 82 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 83 Belišće Osijek Belišće
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 84 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
30.01.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 85 Pakrac-Papuk Kandit Gradska kuglana Pa
1-4
06.02.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 86 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
06.02.2021 18:00 | | |
15 87 Osijek Zabok Pampas
1-6
06.02.2021 15:00 | | |
15 88 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
06.02.2021 14:30 | | |
15 89 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
06.02.2021 14:00 | | |
15 90 Đurđenovac Podravka Sportski centar
1-4
06.02.2021 16:00 | | |
16 91 Kandit Đurđenovac Pampas
1-6
13.02.2021 16:00 | | |
16 92 Podravka Fortuna Kuglana 2
1-6
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
13.02.2021 15:00 | | |
16 94 Lepoglava Osijek Drava
1-6
13.02.2021 17:00 | | |
16 95 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 96 Belišće Pakrac-Papuk Belišće
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
17 97 Belišće Kandit Belišće
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 98 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
20.02.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
17 99 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
20.02.2021 18:00 | | |
17 100 Osijek Obrtnik Torbar Pampas
1-6
20.02.2021 15:00 | | |
17 101 Slavonac Podravka SRC Vijuš
5-8
20.02.2021 14:30 | | |
17 102 Fortuna Đurđenovac Fortuna
1-4
20.02.2021 14:00 | | |
18 103 Kandit Fortuna Pampas
1-6
27.02.2021 16:00 | | |
18 104 Đurđenovac Slavonac Sportski centar
1-4
27.02.2021 16:00 | | |
18 105 Podravka Osijek Kuglana 2
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
18 107 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
18 108 Zabok Belišće ZIVT
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
19 109 Zabok Kandit ZIVT
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 110 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 111 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
19 112 Zrinski-Pivovara Podravka Pampas
1-6
06.03.2021 18:00 | | |
19 113 Osijek Đurđenovac Pampas
1-6
06.03.2021 15:00 | | |
19 114 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
06.03.2021 14:30 | | |
20 115 Kandit Slavonac Pampas
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
20 116 Fortuna Osijek Fortuna
1-4
13.03.2021 14:00 | | |
20 117 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Sportski centar
1-4
13.03.2021 16:00 | | |
20 118 Podravka Pakrac-Papuk Kuglana 2
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
20 120 Lepoglava Zabok Drava
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
21 121 Lepoglava Kandit Drava
1-6
20.03.2021 17:00 | | |
21 122 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 123 Belišće Podravka Belišće
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 124 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
20.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 125 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
20.03.2021 18:00 | | |
21 126 Osijek Slavonac Pampas
1-6
20.03.2021 15:00 | | |
22 127 Kandit Osijek Pampas
1-6
27.03.2021 16:00 | | |
22 128 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
27.03.2021 14:30 | | |
22 129 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
27.03.2021 14:00 | | |
22 130 Đurđenovac Belišće Sportski centar
1-4
27.03.2021 16:00 | | |
22 131 Podravka Zabok Kuglana 2
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
22 132 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
27.03.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Marko Jeličić
Kandit
2.0
1228
581.50
1809.50
603.17
2. Mario Mušanić
Osijek
3.0
1795
595.00
2390.00
597.50
3. Mario Liović
Osijek
3.0
1789
592.67
2381.67
595.42
4. Dario Domnjak
Đurđenovac
2.0
1168
618.00
1786.00
595.33
5. Igor Koričić
Belišće
4.0
2356
602.50
2958.50
591.70
6. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
2.0
1180
591.00
1771.00
590.33
7. Nedeljko Jeličić
Kandit
3.0
1767
579.67
2346.67
586.67
8. Igor Šarkezi
Đurđenovac
2.0
1150
609.50
1759.50
586.50
9. Vlado Knežević
Kandit
3.0
1733
611.67
2344.67
586.17
10. Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
3.0
1726
600.50
2326.50
581.63
11. Davor Rončević
Đurđenovac
2.0
1142
599.50
1741.50
580.50
12. Tomislav Čačić
Đurđenovac
1.0
549
608.80
1157.80
578.90
13. Igor Matić
Belišće
4.0
2287
575.00
2862.00
572.40
14. Budimir Dragojević
Fortuna
3.0
1742
543.50
2285.50
571.38
15. Filip Domnjak
Đurđenovac
2.0
1122
587.75
1709.75
569.92
16. Dario Šipalo
Kandit
3.0
1733
543.67
2276.67
569.17
17. Duško Medić
Zabok
2.6
1480
570.67
2050.67
568.05
18. Darko Živić
Fortuna
3.0
1682
589.50
2271.50
567.88
19. Branko Grandić
Đurđenovac
2.0
1116
583.14
1699.14
566.38
20. Antun Štimac
Obrtnik Torbar
2.0
1113
582.00
1695.00
565.00
21. Alen Trošelj
1.0
556
568.00
1124.00
562.00
22. Stipan Liović
Slavonac
2.0
1140
540.00
1680.00
560.00
23. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
2.0
1138
541.75
1679.75
559.92
24. Borna Bakran
Zabok
3.0
1677
560.00
2237.00
559.25
25. Matija Tutnjević
Osijek
3.0
1661
575.67
2236.67
559.17
26. Željko Rupčić
Kandit
3.0
1667
569.33
2236.33
559.08
27. Filip Sedlar
Zabok
3.0
1694
539.00
2233.00
558.25
28. Igor Jukić
Fortuna
3.0
1633
598.00
2231.00
557.75
29. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
2.0
1142
529.50
1671.50
557.17
30. Ivan Duspara
Slavonac
2.0
1151
519.67
1670.67
556.89
31. Martin Huis
Zabok
3.0
1661
564.67
2225.67
556.42
32. Željko Kulfa
Obrtnik Torbar
2.0
1135
532.00
1667.00
555.67
33. Josip Blažek
Obrtnik Torbar
1.0
545
565.00
1110.00
555.00
34. Marko Liović
Slavonac
2.0
1099
563.67
1662.67
554.22
35. Zvonimir Jurišić
Slavonac
1.0
574
534.00
1108.00
554.00
36. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
3.6
1993
551.50
2544.50
551.95
37. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
4.0
2186
571.50
2757.50
551.50
38. Ivan Bartulović
Belišće
4.0
2175
581.00
2756.00
551.20
39. Zlatko Erceg
Fortuna
2.0
1081
570.50
1651.50
550.50
40. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
1.0
548
548.75
1096.75
548.38
41. Ivica Uremović
Podravka
1.0
555
541.67
1096.67
548.33
42. Velibor Majerus
Osijek
2.5
1392
526.00
1918.00
548.00
43. Zlatko Valić
Slavonac
2.0
1090
550.00
1640.00
546.67
44. Dražen Posavec
Lepoglava
3.0
1594
588.67
2182.67
545.67
45. Bernardo Kalauz
Lepoglava
3.0
1607
569.00
2176.00
544.00
46. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
3.0
1624
549.67
2173.67
543.42
47. Zlatko Betlehem
Podravka
1.0
546
538.00
1084.00
542.00
48. Srećko Vuka
Kandit
2.8
1486
545.50
2031.50
541.73
49. Ivan Pušić
Osijek
2.5
1346
547.00
1893.00
540.86
50. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
4.0
2175
527.50
2702.50
540.50
51. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
4.0
2193
508.50
2701.50
540.30
52. Dario Radoš
Osijek
2.0
1073
544.00
1617.00
539.00
53. Dragan Ćališ
Fortuna
3.0
1603
552.00
2155.00
538.75
54. Josip Rukavina
Fortuna
3.0
1611
540.50
2151.50
537.88
55. Robert Marić
Slavonac
1.0
517
557.67
1074.67
537.33
56. Kristijan Dvornik
Podravka
1.0
546
526.67
1072.67
536.33
57. Božidar Mihelić
Zabok
2.3
1211
529.33
1740.33
535.49
58. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
3.0
1585
555.00
2140.00
535.00
59. Ljubomir Takalić
Belišće
4.0
2139
0.00
2139.00
534.75
60. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
3.0
1609
528.50
2137.50
534.38
61. Marinko Andrić
Belišće
3.5
1869
533.00
2402.00
533.78
62. Anto Kovač
Slavonac
1.0
522
542.33
1064.33
532.17
63. Miroslav Šaško
Podravka
1.0
513
546.33
1059.33
529.67
64. Željko Major
Pakrac-Papuk
3.0
1572
532.81
2104.81
526.20
65. Bojan Barač
Lepoglava
3.0
1573
527.00
2100.00
525.00
66. Toni Ljubić
Zabok
2.0
1075
500.00
1575.00
525.00
67. Siniša Karačić
Pakrac-Papuk
4.0
2060
547.00
2607.00
521.40
68. Igor Gal
Lepoglava
3.0
1508
567.00
2075.00
518.75
69. Sven Finger
Zabok
2.0
1013
541.50
1554.50
518.17
70. Marko Vidaković
Slavonac
1.0
508
0.00
508.00
508.00
71. Davor Dasović
Podravka
1.0
524
491.50
1015.50
507.75
72. Darko Major
Pakrac-Papuk
3.1
1526
488.00
2014.00
496.06
73. Goran Šegerec
Podravka
1.0
231
519.00
750.00
375.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marko Jeličić
Kandit
2.00
1228.00
614.00
2.00
1163.00
581.50
4.00
2391.00
597.75
2. Mario Mušanić
Osijek
3.00
1795.00
598.33
3.00
1785.00
595.00
6.00
3580.00
596.67
3. Mario Liović
Osijek
3.00
1789.00
596.33
3.00
1778.00
592.67
6.00
3567.00
594.50
4. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
2.00
1180.00
590.00
4.00
2364.00
591.00
6.00
3544.00
590.67
5. Nedeljko Jeličić
Kandit
3.00
1767.00
589.00
3.00
1739.00
579.67
6.00
3506.00
584.33
6. Igor Koričić
Belišće
4.00
2356.00
589.00
2.00
1205.00
602.50
6.00
3561.00
593.50
7. Dario Domnjak
Đurđenovac
2.00
1168.00
584.00
4.00
2472.00
618.00
6.00
3640.00
606.67
8. Budimir Dragojević
Fortuna
3.00
1742.00
580.67
2.00
1087.00
543.50
5.00
2829.00
565.80
9. Vlado Knežević
Kandit
3.00
1733.00
577.67
3.00
1835.00
611.67
6.00
3568.00
594.67
10. Dario Šipalo
Kandit
3.00
1733.00
577.67
3.00
1631.00
543.67
6.00
3364.00
560.67
11. Ivan Duspara
Slavonac
2.00
1151.00
575.50
3.00
1559.00
519.67
5.00
2710.00
542.00
12. Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
3.00
1726.00
575.33
2.00
1201.00
600.50
5.00
2927.00
585.40
13. Igor Šarkezi
Đurđenovac
2.00
1150.00
575.00
4.00
2438.00
609.50
6.00
3588.00
598.00
14. Zvonimir Jurišić
Slavonac
1.00
574.00
574.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1108.00
554.00
15. Igor Matić
Belišće
4.00
2287.00
571.75
2.00
1150.00
575.00
6.00
3437.00
572.83
16. Davor Rončević
Đurđenovac
2.00
1142.00
571.00
4.00
2398.00
599.50
6.00
3540.00
590.00
17. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
2.00
1142.00
571.00
2.00
1059.00
529.50
4.00
2201.00
550.25
18. Stipan Liović
Slavonac
2.00
1140.00
570.00
3.00
1620.00
540.00
5.00
2760.00
552.00
19. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
2.00
1138.00
569.00
4.00
2167.00
541.75
6.00
3305.00
550.83
20. Željko Kulfa
Obrtnik Torbar
2.00
1135.00
567.50
2.00
1064.00
532.00
4.00
2199.00
549.75
21. Duško Medić
Zabok
2.61
1480.00
567.05
3.00
1712.00
570.67
5.61
3192.00
568.98
22. Filip Sedlar
Zabok
3.00
1694.00
564.67
3.00
1617.00
539.00
6.00
3311.00
551.83
23. Filip Domnjak
Đurđenovac
2.00
1122.00
561.00
4.00
2351.00
587.75
6.00
3473.00
578.83
24. Darko Živić
Fortuna
3.00
1682.00
560.67
2.00
1179.00
589.50
5.00
2861.00
572.20
25. Borna Bakran
Zabok
3.00
1677.00
559.00
3.00
1680.00
560.00
6.00
3357.00
559.50
26. Branko Grandić
Đurđenovac
2.00
1116.00
558.00
3.50
2041.00
583.14
5.50
3157.00
574.00
27. Velibor Majerus
Osijek
2.50
1392.00
556.80
1.00
526.00
526.00
3.50
1918.00
548.00
28. Antun Štimac
Obrtnik Torbar
2.00
1113.00
556.50
3.00
1746.00
582.00
5.00
2859.00
571.80
29. Alen Trošelj
1.00
556.00
556.00
0.25
142.00
568.00
1.25
698.00
558.40
30. Željko Rupčić
Kandit
3.00
1667.00
555.67
3.00
1708.00
569.33
6.00
3375.00
562.50
31. Ivica Uremović
Podravka
1.00
555.00
555.00
3.00
1625.00
541.67
4.00
2180.00
545.00
32. Matija Tutnjević
Osijek
3.00
1661.00
553.67
3.00
1727.00
575.67
6.00
3388.00
564.67
33. Martin Huis
Zabok
3.00
1661.00
553.67
3.00
1694.00
564.67
6.00
3355.00
559.17
34. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
3.61
1993.00
552.08
2.00
1103.00
551.50
5.61
3096.00
551.87
35. Marko Liović
Slavonac
2.00
1099.00
549.50
3.00
1691.00
563.67
5.00
2790.00
558.00
36. Tomislav Čačić
Đurđenovac
1.00
549.00
549.00
3.75
2283.00
608.80
4.75
2832.00
596.21
37. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
4.00
2193.00
548.25
2.00
1017.00
508.50
6.00
3210.00
535.00
38. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
1.00
548.00
548.00
4.00
2195.00
548.75
5.00
2743.00
548.60
39. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
4.00
2186.00
546.50
2.00
1143.00
571.50
6.00
3329.00
554.83
40. Zlatko Betlehem
Podravka
1.00
546.00
546.00
3.00
1614.00
538.00
4.00
2160.00
540.00
41. Kristijan Dvornik
Podravka
1.00
546.00
546.00
3.00
1580.00
526.67
4.00
2126.00
531.50
42. Zlatko Valić
Slavonac
2.00
1090.00
545.00
2.00
1100.00
550.00
4.00
2190.00
547.50
43. Josip Blažek
Obrtnik Torbar
1.00
545.00
545.00
4.00
2260.00
565.00
5.00
2805.00
561.00
44. Igor Jukić
Fortuna
3.00
1633.00
544.33
2.00
1196.00
598.00
5.00
2829.00
565.80
45. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
4.00
2175.00
543.75
2.00
1055.00
527.50
6.00
3230.00
538.33
46. Ivan Bartulović
Belišće
4.00
2175.00
543.75
2.00
1162.00
581.00
6.00
3337.00
556.17
47. Darko Mikolin
Belišće
2.00
1086.00
543.00
2.00
1079.00
539.50
4.00
2165.00
541.25
48. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
3.00
1624.00
541.33
3.00
1649.00
549.67
6.00
3273.00
545.50
49. Zlatko Erceg
Fortuna
2.00
1081.00
540.50
2.00
1141.00
570.50
4.00
2222.00
555.50
50. Srećko Vuka
Kandit
2.75
1486.00
540.36
2.00
1091.00
545.50
4.75
2577.00
542.53
51. Ivan Pušić
Osijek
2.50
1346.00
538.40
2.00
1094.00
547.00
4.50
2440.00
542.22
52. Božidar Mihelić
Zabok
2.25
1211.00
538.22
3.00
1588.00
529.33
5.25
2799.00
533.14
53. Toni Ljubić
Zabok
2.00
1075.00
537.50
0.50
250.00
500.00
2.50
1325.00
530.00
54. Josip Rukavina
Fortuna
3.00
1611.00
537.00
2.00
1081.00
540.50
5.00
2692.00
538.40
55. Dario Radoš
Osijek
2.00
1073.00
536.50
2.00
1088.00
544.00
4.00
2161.00
540.25
56. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
3.00
1609.00
536.33
2.00
1057.00
528.50
5.00
2666.00
533.20
57. Bernardo Kalauz
Lepoglava
3.00
1607.00
535.67
3.00
1707.00
569.00
6.00
3314.00
552.33
58. Ljubomir Takalić
Belišće
4.00
2139.00
534.75
0.00
0.00
NaN
4.00
2139.00
534.75
59. Dragan Ćališ
Fortuna
3.00
1603.00
534.33
2.00
1104.00
552.00
5.00
2707.00
541.40
60. Marinko Andrić
Belišće
3.50
1869.00
534.00
2.00
1066.00
533.00
5.50
2935.00
533.64
61. Domagoj Tušim
Pakrac-Papuk
2.00
1063.00
531.50
2.00
1067.00
533.50
4.00
2130.00
532.50
62. Dražen Posavec
Lepoglava
3.00
1594.00
531.33
3.00
1766.00
588.67
6.00
3360.00
560.00
63. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
3.00
1585.00
528.33
2.00
1110.00
555.00
5.00
2695.00
539.00
64. Željko Selak
Zrinski-Pivovara
2.50
1316.00
526.40
2.00
1133.00
566.50
4.50
2449.00
544.22
65. Bojan Barač
Lepoglava
3.00
1573.00
524.33
3.00
1581.00
527.00
6.00
3154.00
525.67
66. Željko Major
Pakrac-Papuk
3.00
1572.00
524.00
1.92
1023.00
532.81
4.92
2595.00
527.44
67. Davor Dasović
Podravka
1.00
524.00
524.00
2.00
983.00
491.50
3.00
1507.00
502.33
68. Anto Kovač
Slavonac
1.00
522.00
522.00
3.00
1627.00
542.33
4.00
2149.00
537.25
69. Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
2.00
1041.00
520.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1041.00
520.50
70. Robert Marić
Slavonac
1.00
517.00
517.00
3.00
1673.00
557.67
4.00
2190.00
547.50
71. Mladen Zovak
Belišće
2.50
1289.00
515.60
0.00
0.00
NaN
2.50
1289.00
515.60
72. Siniša Karačić
Pakrac-Papuk
4.00
2060.00
515.00
2.00
1094.00
547.00
6.00
3154.00
525.67
73. Miroslav Šaško
Podravka
1.00
513.00
513.00
3.00
1639.00
546.33
4.00
2152.00
538.00
74. Marko Vidaković
Slavonac
1.00
508.00
508.00
0.00
0.00
NaN
1.00
508.00
508.00
75. Sven Finger
Zabok
2.00
1013.00
506.50
2.00
1083.00
541.50
4.00
2096.00
524.00
76. Igor Gal
Lepoglava
3.00
1508.00
502.67
2.00
1134.00
567.00
5.00
2642.00
528.40
77. Darko Major
Pakrac-Papuk
3.06
1526.00
498.69
1.00
488.00
488.00
4.06
2014.00
496.06
78. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
2.00
975.00
487.50
0.00
0.00
NaN
2.00
975.00
487.50
79. Goran Šegerec
Podravka
1.00
231.00
231.00
3.00
1557.00
519.00
4.00
1788.00
447.00

Dražen Nekić
Kandit
0.75
440.00
586.67
2.00
989.00
494.50
2.75
1429.00
519.64
Branislav Bogdanović
Osijek
1.00
583.00
583.00
1.00
577.00
577.00
2.00
1160.00
580.00
Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
553.00
553.00
1.00
560.00
560.00
2.00
1113.00
556.50
Željko Biloš
Osijek
1.00
551.00
551.00
2.75
1530.00
556.36
3.75
2081.00
554.93
Nikola Dubovečak
Lepoglava
1.00
531.00
531.00
1.00
565.00
565.00
2.00
1096.00
548.00
Vinko Raspudić
Fortuna
1.00
524.00
524.00
0.00
0.00
NaN
1.00
524.00
524.00
Niko Kalvi
Pakrac-Papuk
0.33
171.00
518.18
0.00
0.00
NaN
0.33
171.00
518.18
Bernard Škaro
Zrinski-Pivovara
1.50
775.00
516.67
0.00
0.00
NaN
1.50
775.00
516.67
Mirko Žuliček
Lepoglava
1.00
509.00
509.00
1.47
752.00
511.56
2.47
1261.00
510.53
Josip Vuković
Kandit
0.50
252.00
504.00
0.00
0.00
NaN
0.50
252.00
504.00
Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Jurica Smontara
Lepoglava
1.00
476.00
476.00
0.53
283.00
533.96
1.53
759.00
496.08
Marko Jozipović
Pakrac-Papuk
1.00
457.00
457.00
0.00
0.00
NaN
1.00
457.00
457.00
Bruno Pavrlišak
Zabok
0.14
40.00
285.71
0.50
271.00
542.00
0.64
311.00
485.94

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Kandit
3.0
6737
3569
10306
572.56
33
3.0
6742
3414
10156
564.22
30
6.0
13479
6983
20462
568.39
63
2. Đurđenovac
2.0
4456
2347
6803
566.92
25
4.0
9355
5043
14398
599.92
32
6.0
13811
7390
21201
588.92
57
3. Obrtnik Torbar
2.0
4504
2297
6801
566.75
26
4.0
8842
4511
13353
556.38
40
6.0
13346
6808
20154
559.83
66
4. Osijek
3.0
6735
3455
10190
566.11
30
3.0
6706
3519
10225
568.06
38
6.0
13441
6974
20415
567.08
68
5. Slavonac
2.0
4366
2235
6601
550.08
37
3.0
6504
3300
9804
544.67
65
5.0
10870
5535
16405
546.83
102
6. Belišće
4.0
8796
4405
13201
550.04
78
2.0
4421
2312
6733
561.08
27
6.0
13217
6717
19934
553.72
105
7. Fortuna
3.0
6627
3249
9876
548.67
64
2.0
4457
2331
6788
565.67
34
5.0
11084
5580
16664
555.47
98
8. Zabok
3.0
6516
3335
9851
547.28
71
3.0
6632
3263
9895
549.72
79
6.0
13148
6598
19746
548.50
150
9. Zrinski-Pivovara
4.0
8557
4348
12905
537.71
86
2.0
4403
2296
6699
558.25
22
6.0
12960
6644
19604
544.56
108
10. Pakrac-Papuk
4.0
8456
4107
12563
523.46
116
2.0
4287
2100
6387
532.25
47
6.0
12743
6207
18950
526.39
163
11. Lepoglava
3.0
6330
3092
9422
523.44
93
3.0
6607
3360
9967
553.72
54
6.0
12937
6452
19389
538.58
147
12. Podravka
1.0
1984
931
2915
485.83
39
3.0
6247
3194
9441
524.50
47
4.0
8231
4125
12356
514.83
86
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više