Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Nove nade
Požega
4 4 0 0 8 27.0 5.0
2. Željezničar Bel
Belišće
4 3 0 1 6 19.0 13.0
3. Zanatlija SB
Slavonski Brod
4 2 1 1 5 18.0 14.0
4. Slavonski Banovac
Pakrac
4 2 1 1 5 17.5 14.5
5. Željezničar Os
Osijek
4 2 0 2 4 17.0 15.0
6. Šećerana Viro
Virovitica
4 2 0 2 4 16.0 16.0
7. Nova Gradiška
Nova Gradiška
4 2 0 2 4 15.5 16.5
8. Osijek II
Osijek
4 2 0 2 4 14.0 18.0
9. Slatina
Slatina
4 1 0 3 2 14.0 18.0
10. Brod
Slavonski Brod
4 1 0 3 2 12.0 20.0
11. Silos
Đakovo
4 1 0 3 2 11.0 21.0
12. Obrtnik Pž
Požega
4 1 0 3 2 11.0 21.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3314 : 3224) 03.10.2020 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
1 2 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3297 : 3019) 03.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
1 3 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3373) 03.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 4 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
6.5 : 1.5 (3218 : 3190) 03.10.2020 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
1 5 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3361 : 3183) 03.10.2020 18:00 Krešimir Grčević, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
1 6 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3096 : 3098) 03.10.2020 16:00 Ivan Lukačić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
2 7 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3318 : 3130) 10.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
2 8 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3118 : 3001) 10.10.2020 17:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
2 9 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3276 : 3297) 10.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3183) 10.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
2 11 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3108 : 3238) 07.10.2020 18:30 Igor Krajnović, A
Marko Liović, D
| | |
2 12 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3298 : 3354) 10.10.2020 16:00 Matija Tutnjević, B
Jasmin Tatar, C
| | |
3 13 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3300 : 3156) 22.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
3 14 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3271 : 3214) 17.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 15 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3249) 17.10.2020 17:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
3 16 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3295 : 3149) 17.10.2020 18:00 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
3 17 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (3014 : 3106) 17.10.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
3 18 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
8.0 : 0.0 (3143 : 2963) 17.10.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
4 19 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3178 : 3048) 24.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 20 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3241 : 3101) 24.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
4 21 Silos Slatina Fortuna
1-4
0.0 : 8.0 (3226 : 3314) 24.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3259 : 3147) 24.10.2020 17:30 Ivan Montibeler, A
Helena Marić, B
| | |
4 23 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3408 : 3277) 24.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Jasmin Tatar, C
| | |
4 24 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3058) 24.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
5 25 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
07.11.2020 13:00 | | |
5 26 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
07.11.2020 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, D
| | |
5 27 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
07.11.2020 18:00 Ivan Montibeler, A
Ivan Katalinić, D
| | |
5 28 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
07.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
5 29 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
07.11.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
5 30 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
07.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
6 31 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
14.11.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
6 32 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 33 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
14.11.2020 17:30 | | |
6 34 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
14.11.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
6 35 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
14.11.2020 17:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 36 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
14.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 37 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
21.11.2020 18:00 | | |
7 38 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
21.11.2020 18:00 | | |
7 39 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
21.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
7 40 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
21.11.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
7 41 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
21.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
7 42 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
21.11.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
8 43 Osijek II Silos Pampas
1-6
28.11.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
8 44 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
28.11.2020 18:30 | | |
8 45 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
28.11.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
8 46 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
28.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
8 47 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
28.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
8 48 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
28.11.2020 18:00 | | |
9 49 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
05.12.2020 18:00 | | |
9 50 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
05.12.2020 14:00 | | |
9 51 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
05.12.2020 18:00 | | |
9 52 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 53 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
05.12.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
9 54 Silos Brod Fortuna
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
10 55 Osijek II Brod Pampas
1-6
12.12.2020 19:00 | | |
10 56 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 57 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 58 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 59 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
10 60 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
11 61 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
19.12.2020 14:00 | | |
11 62 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
19.12.2020 18:00 | | |
11 63 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 64 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.12.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
11 65 Silos Nove nade Fortuna
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 66 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
19.12.2020 17:30 | | |
12 67 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
16.01.2021 19:00 | | |
12 68 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
16.01.2021 17:30 | | |
12 69 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 70 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
16.01.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
12 71 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 72 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
16.01.2021 18:00 | | |
13 73 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 74 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
13 75 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 77 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 78 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
14 80 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 81 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
30.01.2021 17:30 | | |
14 82 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 83 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
30.01.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
14 84 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
15 85 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 86 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 87 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
06.02.2021 14:00 | | |
15 88 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 89 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 90 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
16 91 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
13.02.2021 19:00 | | |
16 92 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 94 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
13.02.2021 17:30 | | |
16 95 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 96 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
13.02.2021 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
17 97 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
20.02.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
17 98 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 99 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
17 100 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
20.02.2021 14:00 | | |
17 101 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
17 102 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
18 103 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
27.02.2021 19:00 | | |
18 104 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 105 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 107 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
27.02.2021 17:30 | | |
18 108 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
19 109 Silos Osijek II Fortuna
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 110 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
19 111 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 112 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
19 113 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 14:00 | | |
19 114 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
20 115 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
13.03.2021 19:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
13.03.2021 18:00 | | |
20 117 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 118 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 120 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
13.03.2021 17:30 | | |
21 121 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
20.03.2021 17:30 | | |
21 122 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 123 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
20.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
21 124 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 125 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 18:00 | | |
21 126 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
22 127 Osijek II Slatina Pampas
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
22 128 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
22 129 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
22 130 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
22 131 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
22 132 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
1.0
603
599.67
1202.67
601.33
2. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.0
599
584.67
1183.67
591.83
3. Željko Lončar
Nove nade
1.0
602
569.00
1171.00
585.50
4. Milan Tutnjević
Osijek II
2.0
1139
609.00
1748.00
582.67
5. Ivan Funarić
Silos
1.3
673
636.00
1309.00
581.78
6. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
2.0
1117
611.50
1728.50
576.17
7. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.0
555
579.00
1134.00
567.00
8. Pavle Filipović
Nova Gradiška
2.0
1166
530.00
1696.00
565.33
9. Goran Parač
Silos
2.0
1127
554.50
1681.50
560.50
10. Željko Poljak
Nova Gradiška
2.0
1118
560.50
1678.50
559.50
11. Lovro Buzov
Zanatlija SB
2.0
1120
550.50
1670.50
556.83
12. Stjepan Buzov
Brod
1.0
556
0.00
556.00
556.00
13. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.0
543
567.33
1110.33
555.17
14. Zdenko Poleto
Nove nade
1.0
549
553.33
1102.33
551.17
15. Stipan Teskera
Šećerana Viro
3.0
1657
544.00
2201.00
550.25
16. Zlatko Fajdetić
Silos
2.0
1131
519.00
1650.00
550.00
17. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.0
536
563.60
1099.60
549.80
18. Kristijan Puškarić
Brod
1.0
521
578.00
1099.00
549.50
19. Dubravko Glavaš
Silos
2.0
1111
533.50
1644.50
548.17
20. Milan Lončar
Željezničar Bel
2.0
1053
590.50
1643.50
547.83
21. Slavko Ivić
Željezničar Bel
2.0
1086
553.00
1639.00
546.33
22. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.0
553
538.50
1091.50
545.75
23. Dario Andrejev
Željezničar Bel
2.0
1068
565.50
1633.50
544.50
24. Davor Špelić
Slavonski Banovac
2.0
1102
529.00
1631.00
543.67
25. Ivan Živković
Silos
2.0
1091
538.50
1629.50
543.17
26. Damir Ferenčević
Slatina
2.0
1104
525.00
1629.00
543.00
27. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.0
1064
564.00
1628.00
542.67
28. Josip Glavaš
Nova Gradiška
2.0
1075
547.00
1622.00
540.67
29. Božo Madunić
Željezničar Os
1.0
533
547.60
1080.60
540.30
30. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.0
560
520.00
1080.00
540.00
31. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
2.0
1077
540.00
1617.00
539.00
32. Tomislav Čakalić
Nove nade
1.0
534
543.00
1077.00
538.50
33. Sven Marić
Zanatlija SB
1.0
508
568.00
1076.00
538.00
34. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.0
515
559.33
1074.33
537.17
35. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
2.0
1068
542.00
1610.00
536.67
36. Zoran Rudnički
Osijek II
1.0
526
544.00
1070.00
535.00
37. Tomislav Liović
Silos
2.0
1037
564.50
1601.50
533.83
38. Gabrijel Skok
Brod
2.0
1070
530.00
1600.00
533.33
39. Davor Lepka
Slavonski Banovac
2.0
1059
539.00
1598.00
532.67
40. Željko Teskera
Šećerana Viro
2.0
1065
531.00
1596.00
532.00
41. Željko Kermend
Slatina
2.0
1097
497.00
1594.00
531.33
42. Tomislav Vidaković
Osijek II
2.0
1075
517.00
1592.00
530.67
43. Marijan Matijević
Nove nade
1.0
532
529.00
1061.00
530.50
44. Petar Ribarić
Nova Gradiška
2.0
1053
536.00
1589.00
529.67
45. Željko Vaška
Slatina
2.0
1059
0.00
1059.00
529.50
46. Josip Buzgo
Zanatlija SB
2.0
1042
546.50
1588.50
529.50
47. Damir Franjković
Nova Gradiška
2.0
1030
556.50
1586.50
528.83
48. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
2.0
1028
552.00
1580.00
526.67
49. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
3.0
1565
539.00
2104.00
526.00
50. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
3.0
1549
555.00
2104.00
526.00
51. Davor Klarić
Brod
2.0
1043
534.50
1577.50
525.83
52. Nikola Martinović
Zanatlija SB
2.0
1029
545.50
1574.50
524.83
53. Žarko Štampf
Slavonski Banovac
1.0
524
523.85
1047.85
523.93
54. Željko Španić
Slatina
2.0
1063
507.50
1570.50
523.50
55. Matko Masle
Željezničar Os
0.5
257
527.00
784.00
522.67
56. Željko Rakitić
Brod
2.0
1043
524.50
1567.50
522.50
57. Dražen Zelenka
Slatina
1.0
536
508.00
1044.00
522.00
58. Pero Lovrić
Nove nade
1.0
534
506.00
1040.00
520.00
59. Boris Ivančić
Željezničar Os
0.5
231
547.60
778.60
519.07
60. Marko Ferić
Brod
2.0
1029
526.50
1555.50
518.50
61. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.0
1007
546.00
1553.00
517.67
62. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
3.0
1539
530.00
2069.00
517.25
63. Zlatko Pofuk
Osijek II
2.0
1031
0.00
1031.00
515.50
64. Hrvoje Horžitzky
Osijek II
2.0
1037
509.00
1546.00
515.33
65. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
3.0
1543
517.00
2060.00
515.00
66. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
2.0
1018
526.00
1544.00
514.67
67. Robert Kereta
Šećerana Viro
3.0
1530
523.00
2053.00
513.25
68. Igor Pofuk
Osijek II
1.0
528
497.00
1025.00
512.50
69. Ivan Babić
Brod
2.0
1006
530.50
1536.50
512.17
70. Robert Lančić
Šećerana Viro
3.0
1559
485.00
2044.00
511.00
71. Željko Vidaković
Osijek II
2.0
1044
488.00
1532.00
510.67
72. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.0
526
495.00
1021.00
510.50
73. Fran Ivošević
Slavonski Banovac
1.0
506
512.00
1018.00
509.00
74. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.0
502
514.50
1016.50
508.25
75. Josip Soudek
Obrtnik Pž
3.0
1517
515.00
2032.00
508.00
76. Ivan Teskera
Šećerana Viro
2.0
993
521.00
1514.00
504.67
77. Stjepan Popadić
Željezničar Bel
1.0
490
0.00
490.00
490.00
78. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
1.0
479
0.00
479.00
479.00
79. Vid Banić
Slatina
1.0
474
0.00
474.00
474.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
1.00
603.00
603.00
3.00
1799.00
599.67
4.00
2402.00
600.50
2. Željko Lončar
Nove nade
1.00
602.00
602.00
3.00
1707.00
569.00
4.00
2309.00
577.25
3. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
599.00
599.00
3.00
1754.00
584.67
4.00
2353.00
588.25
4. Pavle Filipović
Nova Gradiška
2.00
1166.00
583.00
2.00
1060.00
530.00
4.00
2226.00
556.50
5. Milan Tutnjević
Osijek II
2.00
1139.00
569.50
2.00
1218.00
609.00
4.00
2357.00
589.25
6. Zlatko Fajdetić
Silos
2.00
1131.00
565.50
1.00
519.00
519.00
3.00
1650.00
550.00
7. Goran Parač
Silos
2.00
1127.00
563.50
2.00
1109.00
554.50
4.00
2236.00
559.00
8. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
560.00
560.00
1.50
780.00
520.00
2.50
1340.00
536.00
9. Lovro Buzov
Zanatlija SB
2.00
1120.00
560.00
2.00
1101.00
550.50
4.00
2221.00
555.25
10. Željko Poljak
Nova Gradiška
2.00
1118.00
559.00
2.00
1121.00
560.50
4.00
2239.00
559.75
11. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
2.00
1117.00
558.50
2.00
1223.00
611.50
4.00
2340.00
585.00
12. Stjepan Buzov
Brod
1.00
556.00
556.00
0.00
0.00
NaN
1.00
556.00
556.00
13. Dubravko Glavaš
Silos
2.00
1111.00
555.50
2.00
1067.00
533.50
4.00
2178.00
544.50
14. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.00
555.00
555.00
2.00
1158.00
579.00
3.00
1713.00
571.00
15. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
553.00
553.00
2.00
1077.00
538.50
3.00
1630.00
543.33
16. Stipan Teskera
Šećerana Viro
3.00
1657.00
552.33
1.00
544.00
544.00
4.00
2201.00
550.25
17. Damir Ferenčević
Slatina
2.00
1104.00
552.00
2.00
1050.00
525.00
4.00
2154.00
538.50
18. Davor Špelić
Slavonski Banovac
2.00
1102.00
551.00
1.00
529.00
529.00
3.00
1631.00
543.67
19. Zdenko Poleto
Nove nade
1.00
549.00
549.00
3.00
1660.00
553.33
4.00
2209.00
552.25
20. Željko Kermend
Slatina
2.00
1097.00
548.50
2.00
994.00
497.00
4.00
2091.00
522.75
21. Ivan Živković
Silos
2.00
1091.00
545.50
2.00
1077.00
538.50
4.00
2168.00
542.00
22. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
543.00
543.00
3.00
1702.00
567.33
4.00
2245.00
561.25
23. Slavko Ivić
Željezničar Bel
2.00
1086.00
543.00
2.00
1106.00
553.00
4.00
2192.00
548.00
24. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
2.00
1077.00
538.50
0.50
270.00
540.00
2.50
1347.00
538.80
25. Ivan Funarić
Silos
1.25
673.00
538.40
0.25
159.00
636.00
1.50
832.00
554.67
26. Tomislav Vidaković
Osijek II
2.00
1075.00
537.50
2.00
1034.00
517.00
4.00
2109.00
527.25
27. Josip Glavaš
Nova Gradiška
2.00
1075.00
537.50
2.00
1094.00
547.00
4.00
2169.00
542.25
28. Dražen Zelenka
Slatina
1.00
536.00
536.00
2.00
1016.00
508.00
3.00
1552.00
517.33
29. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
536.00
536.00
2.50
1409.00
563.60
3.50
1945.00
555.71
30. Gabrijel Skok
Brod
2.00
1070.00
535.00
2.00
1060.00
530.00
4.00
2130.00
532.50
31. Pero Lovrić
Nove nade
1.00
534.00
534.00
3.00
1518.00
506.00
4.00
2052.00
513.00
32. Dario Andrejev
Željezničar Bel
2.00
1068.00
534.00
2.00
1131.00
565.50
4.00
2199.00
549.75
33. Tomislav Čakalić
Nove nade
1.00
534.00
534.00
1.00
543.00
543.00
2.00
1077.00
538.50
34. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
2.00
1068.00
534.00
2.00
1084.00
542.00
4.00
2152.00
538.00
35. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
533.00
533.00
2.50
1369.00
547.60
3.50
1902.00
543.43
36. Željko Teskera
Šećerana Viro
2.00
1065.00
532.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1596.00
532.00
37. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.00
1064.00
532.00
1.50
846.00
564.00
3.50
1910.00
545.71
38. Marijan Matijević
Nove nade
1.00
532.00
532.00
2.00
1058.00
529.00
3.00
1590.00
530.00
39. Željko Španić
Slatina
2.00
1063.00
531.50
2.00
1015.00
507.50
4.00
2078.00
519.50
40. Željko Vaška
Slatina
2.00
1059.00
529.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1059.00
529.50
41. Davor Lepka
Slavonski Banovac
2.00
1059.00
529.50
2.00
1078.00
539.00
4.00
2137.00
534.25
42. Igor Pofuk
Osijek II
1.00
528.00
528.00
1.00
497.00
497.00
2.00
1025.00
512.50
43. Petar Ribarić
Nova Gradiška
2.00
1053.00
526.50
2.00
1072.00
536.00
4.00
2125.00
531.25
44. Milan Lončar
Željezničar Bel
2.00
1053.00
526.50
2.00
1181.00
590.50
4.00
2234.00
558.50
45. Siniša Ljubomiroski
Slatina
1.00
526.00
526.00
2.00
990.00
495.00
3.00
1516.00
505.33
46. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
526.00
526.00
1.00
544.00
544.00
2.00
1070.00
535.00
47. Žarko Štampf
Slavonski Banovac
1.00
524.00
524.00
1.09
571.00
523.85
2.09
1095.00
523.92
48. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.50
783.00
522.00
1.00
495.00
495.00
2.50
1278.00
511.20
49. Željko Vidaković
Osijek II
2.00
1044.00
522.00
2.00
976.00
488.00
4.00
2020.00
505.00
50. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
3.00
1565.00
521.67
1.00
539.00
539.00
4.00
2104.00
526.00
51. Davor Klarić
Brod
2.00
1043.00
521.50
2.00
1069.00
534.50
4.00
2112.00
528.00
52. Željko Rakitić
Brod
2.00
1043.00
521.50
2.00
1049.00
524.50
4.00
2092.00
523.00
53. Josip Buzgo
Zanatlija SB
2.00
1042.00
521.00
2.00
1093.00
546.50
4.00
2135.00
533.75
54. Kristijan Puškarić
Brod
1.00
521.00
521.00
1.00
578.00
578.00
2.00
1099.00
549.50
55. Robert Lančić
Šećerana Viro
3.00
1559.00
519.67
1.00
485.00
485.00
4.00
2044.00
511.00
56. Tomislav Liović
Silos
2.00
1037.00
518.50
2.00
1129.00
564.50
4.00
2166.00
541.50
57. Hrvoje Horžitzky
Osijek II
2.00
1037.00
518.50
1.00
509.00
509.00
3.00
1546.00
515.33
58. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
3.00
1549.00
516.33
1.00
555.00
555.00
4.00
2104.00
526.00
59. Zlatko Pofuk
Osijek II
2.00
1031.00
515.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1031.00
515.50
60. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
515.00
515.00
3.00
1678.00
559.33
4.00
2193.00
548.25
61. Damir Franjković
Nova Gradiška
2.00
1030.00
515.00
2.00
1113.00
556.50
4.00
2143.00
535.75
62. Nikola Martinović
Zanatlija SB
2.00
1029.00
514.50
2.00
1091.00
545.50
4.00
2120.00
530.00
63. Marko Ferić
Brod
2.00
1029.00
514.50
2.00
1053.00
526.50
4.00
2082.00
520.50
64. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
3.00
1543.00
514.33
1.00
517.00
517.00
4.00
2060.00
515.00
65. Matko Masle
Željezničar Os
0.50
257.00
514.00
1.00
527.00
527.00
1.50
784.00
522.67
66. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
2.00
1028.00
514.00
2.00
1104.00
552.00
4.00
2132.00
533.00
67. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
3.00
1539.00
513.00
1.00
530.00
530.00
4.00
2069.00
517.25
68. Robert Kereta
Šećerana Viro
3.00
1530.00
510.00
1.00
523.00
523.00
4.00
2053.00
513.25
69. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
2.00
1018.00
509.00
2.00
1052.00
526.00
4.00
2070.00
517.50
70. Sven Marić
Zanatlija SB
1.00
508.00
508.00
0.50
284.00
568.00
1.50
792.00
528.00
71. Fran Ivošević
Slavonski Banovac
1.00
506.00
506.00
0.50
256.00
512.00
1.50
762.00
508.00
72. Josip Soudek
Obrtnik Pž
3.00
1517.00
505.67
1.00
515.00
515.00
4.00
2032.00
508.00
73. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.00
1007.00
503.50
2.00
1092.00
546.00
4.00
2099.00
524.75
74. Ivan Babić
Brod
2.00
1006.00
503.00
2.00
1061.00
530.50
4.00
2067.00
516.75
75. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.00
502.00
502.00
2.00
1029.00
514.50
3.00
1531.00
510.33
76. Ivan Teskera
Šećerana Viro
2.00
993.00
496.50
1.00
521.00
521.00
3.00
1514.00
504.67
77. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
1.50
737.00
491.33
0.50
236.00
472.00
2.00
973.00
486.50
78. Stjepan Popadić
Željezničar Bel
1.00
490.00
490.00
0.00
0.00
NaN
1.00
490.00
490.00
79. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
80. Vid Banić
Slatina
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
81. Boris Ivančić
Željezničar Os
0.50
231.00
462.00
2.50
1369.00
547.60
3.00
1600.00
533.33

Dario Đapić
Nova Gradiška
0.50
284.00
568.00
0.00
0.00
NaN
0.50
284.00
568.00
Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
1.00
487.00
487.00
0.00
0.00
NaN
1.00
487.00
487.00
Dragan Tomić
Slatina
0.50
241.00
482.00
0.00
0.00
NaN
0.50
241.00
482.00
Valentino-Luka Grivić
Šećerana Viro
1.00
473.00
473.00
0.00
0.00
NaN
1.00
473.00
473.00
Tomislav Šišak
Silos
0.75
352.00
469.33
1.25
641.00
512.80
2.00
993.00
496.50
Bane Tomašić
Nova Gradiška
0.50
232.00
464.00
0.00
0.00
NaN
0.50
232.00
464.00
Željko Domazet
Obrtnik
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
Marko Španić
Slatina
0.50
215.00
430.00
0.00
0.00
NaN
0.50
215.00
430.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Nove nade
1.0
2201
1153
3354
559.00
13
3.0
6520
3357
9877
548.72
39
4.0
8721
4510
13231
551.29
52
2. Silos
2.0
4323
2199
6522
543.50
47
2.0
4332
2135
6467
538.92
61
4.0
8655
4334
12989
541.21
108
3. Nova Gradiška
2.0
4322
2138
6460
538.33
51
2.0
4348
2141
6489
540.75
34
4.0
8670
4279
12949
539.54
85
4. Zanatlija SB
2.0
4329
2115
6444
537.00
60
2.0
4426
2230
6656
554.67
48
4.0
8755
4345
13100
545.83
108
5. Željezničar Os
1.0
2161
1053
3214
535.67
33
3.0
6602
3418
10020
556.67
47
4.0
8763
4471
13234
551.42
80
6. Osijek II
2.0
4348
2032
6380
531.67
63
2.0
4248
2248
6496
541.33
31
4.0
8596
4280
12876
536.50
94
7. Slatina
2.0
4222
2093
6315
526.25
47
2.0
4213
1897
6110
509.17
68
4.0
8435
3990
12425
517.71
115
8. Slavonski Banovac
2.0
4203
2093
6296
524.67
50
2.0
4328
2189
6517
543.08
49
4.0
8531
4282
12813
533.88
99
9. Željezničar Bel
2.0
4275
2021
6296
524.67
70
2.0
4415
2236
6651
554.25
42
4.0
8690
4257
12947
539.46
112
10. Brod
2.0
4237
2031
6268
522.33
58
2.0
4376
1991
6367
530.58
69
4.0
8613
4022
12635
526.46
127
11. Šećerana Viro
3.0
6381
2948
9329
518.28
106
1.0
2087
1056
3143
523.83
13
4.0
8468
4004
12472
519.67
119
12. Obrtnik Pž
3.0
6316
2878
9194
510.78
108
1.0
2115
1003
3118
519.67
30
4.0
8431
3881
12312
513.00
138
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više