Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Trogir
Trogir
4 4 0 0 8 26.5 5.5
2. Imotska krajina
Imotski
3 2 1 0 5 19.0 5.0
3. Sinj
Sinj
4 2 1 1 5 19.0 13.0
4. PZC
Split
3 2 0 1 4 15.0 9.0
5. Poštar II
Split
4 1 1 2 3 14.0 18.0
6. Brodosplit
Split
4 1 1 2 3 13.0 19.0
7. Županijske ceste
Split
4 1 0 3 2 10.5 21.5
8. KKGO Marjan
Split
4 0 0 4 0 3.0 29.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3139 : 2656) 02.10.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
1 2 Sinj Brodosplit Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3174 : 2967) 02.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
1 3 Županijske ceste Trogir Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3234 : 3297) 30.09.2020 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
1 4 PZC Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3218 : 3087) 28.09.2020 19:00 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
2 5 KKGO Marjan Poštar II Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2574 : 3073) 07.10.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Mihael Grivičić, B
| | |
2 6 Trogir PZC Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3208 : 3133) 06.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
2 7 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3159 : 3116) 07.10.2020 20:00 Dražen Babić, B
Milica Josipović, B
| | |
2 8 Imotska krajina Sinj GSC Makarska
1-4
4.0 : 4.0 (3122 : 3105) 10.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
3 9 Sinj KKGO Marjan Marija
1-4
6.0 : 2.0 (3152 : 2598) 16.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
3 10 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-6
7.0 : 1.0 (3126 : 2945) 17.10.2020 17:00 Denis Brajdić, A
| | |
3 11 PZC Brodosplit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3238 : 3124) 12.10.2020 19:00 Višnja Dragičević, B
Mihael Grivičić, B
| | |
3 12 Poštar II Trogir Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2904 : 3193) 17.10.2020 18:00 Dražen Babić, B
Milica Josipović, B
| | |
4 13 KKGO Marjan Trogir Poljud
1-6
0.0 : 8.0 (2849 : 3308) 21.10.2020 17:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 14 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3183 : 3152) 21.10.2020 20:00 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
4 15 Imotska krajina PZC GSC Makarska
1-4
ODGOĐENO 24.10.2020 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
4 16 Sinj Županijske ceste Marija
1-4
3.0 : 5.0 (3087 : 3111) 23.10.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
Željko Krstić, B
| | |
5 17 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
04.11.2020 20:00 Višnja Dragičević, B
Milica Josipović, B
| | |
5 18 PZC Sinj Poljud
1-6
02.11.2020 19:00 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
5 19 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
07.11.2020 18:00 Ante Rađa, A
Dražen Babić, B
| | |
5 20 Trogir Brodosplit Marija
1-4
03.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 21 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
11.11.2020 17:00 Višnja Dragičević, B
Mihael Grivičić, B
| | |
6 22 Imotska krajina Trogir GSC Makarska
1-4
14.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
| | |
6 23 Sinj Poštar II Marija
1-4
13.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
6 24 Županijske ceste PZC Poljud
1-6
11.11.2020 20:00 Ivanka Kragić, A
Ante Šarić, D
| | |
7 25 PZC KKGO Marjan Poljud
1-6
16.11.2020 19:00 | | |
7 26 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
21.11.2020 18:00 | | |
7 27 Trogir Sinj Marija
1-4
17.11.2020 17:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
7 28 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.11.2020 11:00 | | |
8 29 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
27.01.2021 17:00 | | |
8 30 Brodosplit Sinj Poljud
1-6
27.01.2021 20:00 | | |
8 31 Trogir Županijske ceste Marija
1-4
26.01.2021 17:00 | | |
8 32 Poštar II PZC Poljud
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
9 33 Poštar II KKGO Marjan Poljud
1-6
06.02.2021 18:00 | | |
9 34 PZC Trogir Poljud
1-6
01.02.2021 19:00 | | |
9 35 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2021 20:00 | | |
9 36 Sinj Imotska krajina Marija
1-4
05.02.2021 17:00 | | |
10 37 KKGO Marjan Sinj Poljud
1-6
10.02.2021 17:00 | | |
10 38 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
13.02.2021 12:00 | | |
10 39 Brodosplit PZC Poljud
1-6
10.02.2021 20:00 | | |
10 40 Trogir Poštar II Marija
1-4
09.02.2021 17:00 | | |
11 41 Trogir KKGO Marjan Marija
1-4
16.02.2021 17:00 | | |
11 42 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
20.02.2021 18:00 | | |
11 43 PZC Imotska krajina Poljud
1-6
15.02.2021 19:00 | | |
11 44 Županijske ceste Sinj Poljud
1-6
17.02.2021 20:00 | | |
12 45 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
24.02.2021 17:00 | | |
12 46 Sinj PZC Marija
1-4
26.02.2021 17:00 | | |
12 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
12 48 Brodosplit Trogir Poljud
1-6
24.02.2021 20:00 | | |
13 49 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
03.03.2021 20:00 | | |
13 50 Trogir Imotska krajina Marija
1-4
02.03.2021 17:00 | | |
13 51 Poštar II Sinj Poljud
1-6
06.03.2021 19:00 | | |
13 52 PZC Županijske ceste Poljud
1-6
01.03.2021 19:00 | | |
14 53 KKGO Marjan PZC Poljud
1-6
10.03.2021 17:00 | | |
14 54 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
10.03.2021 20:00 | | |
14 55 Sinj Trogir Marija
1-4
12.03.2021 17:00 | | |
14 56 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
13.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tonči Bauk
Poštar II
3.0
1796
0.00
1796.00
598.67
2. Goran Pofuk
Poštar II
2.0
1124
0.00
1124.00
562.00
3. Petar Vukas
Trogir
3.0
1677
559.00
2236.00
559.00
4. Stipe Rako
PZC
1.0
553
563.00
1116.00
558.00
5. Mladen Kandžija
Trogir
3.0
1666
553.00
2219.00
554.75
6. Zdravko Radnić
PZC
1.0
538
558.50
1096.50
548.25
7. Milan Šušnjara
Trogir
3.0
1659
528.00
2187.00
546.75
8. Ivan Lozo
Županijske ceste
3.0
1622
564.00
2186.00
546.50
9. Marinko Vidić
Sinj
1.0
558
533.00
1091.00
545.50
10. Hrvoje Spaija
PZC
1.0
529
555.00
1084.00
542.00
11. Mario Gudelj
Županijske ceste
3.0
1599
567.00
2166.00
541.50
12. Đorđi Buličić
Trogir
2.0
1059
564.00
1623.00
541.00
13. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
2.0
1055
563.00
1618.00
539.33
14. Mihovil Parčina
Brodosplit
1.0
539
535.20
1074.20
537.10
15. Nevenko Žanko
Sinj
1.0
513
561.00
1074.00
537.00
16. Željko Maloča
Trogir
3.0
1613
530.00
2143.00
535.75
17. Nikola Županović
PZC
1.0
550
520.00
1070.00
535.00
18. Miloš Cvrlje
Sinj
1.0
534
530.50
1064.50
532.25
19. Ivan Budiša
Poštar II
2.5
1316
544.00
1860.00
531.43
20. Ivan Miletić
Županijske ceste
3.0
1590
527.00
2117.00
529.25
21. Jozo Putnik
Trogir
2.0
1104
474.00
1578.00
526.00
22. Dražen Gospodnetić
PZC
1.0
510
537.00
1047.00
523.50
23. Boško Stošić
Brodosplit
2.0
1080
487.43
1567.43
522.48
24. Darko Todorić
Brodosplit
2.0
1026
533.00
1559.00
519.67
25. Matea Šipić
KKGO Marjan
2.0
1000
537.00
1537.00
512.33
26. Tomo Špika
Trogir
2.0
1020
0.00
1020.00
510.00
27. Ivan Cvrlje
Sinj
1.0
495
524.33
1019.33
509.67
28. Igor Boraska
Brodosplit
2.0
984
534.00
1518.00
506.00
29. Ante Poljak
Sinj
1.0
516
489.10
1005.10
502.55
30. Ana Laus
Poštar II
2.3
1145
487.00
1632.00
502.15
31. Ante Strinić
Županijske ceste
3.0
1506
501.00
2007.00
501.75
32. Vinko Pisturić
Brodosplit
2.0
979
515.00
1494.00
498.00
33. Ante Delić
Poštar II
3.0
1486
459.00
1945.00
486.25
34. Damir Bilokapić
Sinj
1.0
489
473.64
962.64
481.32
35. Miro Rako
PZC
1.0
453
509.00
962.00
481.00
36. Vjeko Budimir
Županijske ceste
3.0
1432
0.00
1432.00
477.33
37. Mira Ivčević
KKGO Marjan
2.0
920
442.00
1362.00
454.00
38. Mario Križanović
KKGO Marjan
2.0
882
477.50
1359.50
453.17
39. Ivica Šamanović
Županijske ceste
2.0
886
0.00
886.00
443.00
40. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
2.0
886
423.00
1309.00
436.33
41. Nikola Vučković
KKGO Marjan
2.0
827
466.50
1293.50
431.17
42. Nikola Vukičević
Poštar II
3.0
1242
344.00
1586.00
396.50
43. Renato Muše
KKGO Marjan
1.5
537
360.00
897.00
358.80

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Tonči Bauk
Poštar II
3.00
1796.00
598.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1796.00
598.67
2. Goran Pofuk
Poštar II
2.00
1124.00
562.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1124.00
562.00
3. Petar Vukas
Trogir
3.00
1677.00
559.00
1.00
559.00
559.00
4.00
2236.00
559.00
4. Marinko Vidić
Sinj
1.00
558.00
558.00
3.00
1599.00
533.00
4.00
2157.00
539.25
5. Mladen Kandžija
Trogir
3.00
1666.00
555.33
1.00
553.00
553.00
4.00
2219.00
554.75
6. Milan Šušnjara
Trogir
3.00
1659.00
553.00
1.00
528.00
528.00
4.00
2187.00
546.75
7. Stipe Rako
PZC
1.00
553.00
553.00
2.00
1126.00
563.00
3.00
1679.00
559.67
8. Jozo Putnik
Trogir
2.00
1104.00
552.00
1.00
474.00
474.00
3.00
1578.00
526.00
9. Nikola Županović
PZC
1.00
550.00
550.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1070.00
535.00
10. Ivan Lozo
Županijske ceste
3.00
1622.00
540.67
1.00
564.00
564.00
4.00
2186.00
546.50
11. Boško Stošić
Brodosplit
2.00
1080.00
540.00
1.75
853.00
487.43
3.75
1933.00
515.47
12. Mihovil Parčina
Brodosplit
1.00
539.00
539.00
1.25
669.00
535.20
2.25
1208.00
536.89
13. Zdravko Radnić
PZC
1.00
538.00
538.00
2.00
1117.00
558.50
3.00
1655.00
551.67
14. Željko Maloča
Trogir
3.00
1613.00
537.67
1.00
530.00
530.00
4.00
2143.00
535.75
15. Miloš Cvrlje
Sinj
1.00
534.00
534.00
2.00
1061.00
530.50
3.00
1595.00
531.67
16. Mario Gudelj
Županijske ceste
3.00
1599.00
533.00
1.00
567.00
567.00
4.00
2166.00
541.50
17. Ivan Miletić
Županijske ceste
3.00
1590.00
530.00
1.00
527.00
527.00
4.00
2117.00
529.25
18. Đorđi Buličić
Trogir
2.00
1059.00
529.50
1.00
564.00
564.00
3.00
1623.00
541.00
19. Hrvoje Spaija
PZC
1.00
529.00
529.00
2.00
1110.00
555.00
3.00
1639.00
546.33
20. Nedjeljko Pleić
Brodosplit
2.00
1055.00
527.50
2.00
1126.00
563.00
4.00
2181.00
545.25
21. Ivan Budiša
Poštar II
2.50
1316.00
526.40
1.00
544.00
544.00
3.50
1860.00
531.43
22. Ante Poljak
Sinj
1.00
516.00
516.00
2.11
1032.00
489.10
3.11
1548.00
497.75
23. Nevenko Žanko
Sinj
1.00
513.00
513.00
3.00
1683.00
561.00
4.00
2196.00
549.00
24. Darko Todorić
Brodosplit
2.00
1026.00
513.00
2.00
1066.00
533.00
4.00
2092.00
523.00
25. Tomo Špika
Trogir
2.00
1020.00
510.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1020.00
510.00
26. Dražen Gospodnetić
PZC
1.00
510.00
510.00
2.00
1074.00
537.00
3.00
1584.00
528.00
27. Ana Laus
Poštar II
2.25
1145.00
508.89
1.00
487.00
487.00
3.25
1632.00
502.15
28. Ante Strinić
Županijske ceste
3.00
1506.00
502.00
1.00
501.00
501.00
4.00
2007.00
501.75
29. Matea Šipić
KKGO Marjan
2.00
1000.00
500.00
1.00
537.00
537.00
3.00
1537.00
512.33
30. Ante Delić
Poštar II
3.00
1486.00
495.33
1.00
459.00
459.00
4.00
1945.00
486.25
31. Ivan Cvrlje
Sinj
1.00
495.00
495.00
3.00
1573.00
524.33
4.00
2068.00
517.00
32. Igor Boraska
Brodosplit
2.00
984.00
492.00
2.00
1068.00
534.00
4.00
2052.00
513.00
33. Vinko Pisturić
Brodosplit
2.00
979.00
489.50
1.00
515.00
515.00
3.00
1494.00
498.00
34. Damir Bilokapić
Sinj
1.00
489.00
489.00
2.39
1132.00
473.64
3.39
1621.00
478.17
35. Vjeko Budimir
Županijske ceste
3.00
1432.00
477.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1432.00
477.33
36. Mira Ivčević
KKGO Marjan
2.00
920.00
460.00
2.00
884.00
442.00
4.00
1804.00
451.00
37. Miro Rako
PZC
1.00
453.00
453.00
1.00
509.00
509.00
2.00
962.00
481.00
38. Ivica Šamanović
Županijske ceste
2.00
886.00
443.00
0.00
0.00
NaN
2.00
886.00
443.00
39. Ivan Ivčević
KKGO Marjan
2.00
886.00
443.00
1.00
423.00
423.00
3.00
1309.00
436.33
40. Mario Križanović
KKGO Marjan
2.00
882.00
441.00
2.00
955.00
477.50
4.00
1837.00
459.25
41. Nikola Vukičević
Poštar II
3.00
1242.00
414.00
1.00
344.00
344.00
4.00
1586.00
396.50
42. Nikola Vučković
KKGO Marjan
2.00
827.00
413.50
2.00
933.00
466.50
4.00
1760.00
440.00
43. Renato Muše
KKGO Marjan
1.50
537.00
358.00
1.00
360.00
360.00
2.50
897.00
358.80

Ivan Tomić
Poštar
1.00
543.00
543.00
1.00
572.00
572.00
2.00
1115.00
557.50
Branko Biloš
Županijske ceste
1.00
537.00
537.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1075.00
537.50
Elda Sinovčić
Poštar
1.25
660.00
528.00
0.00
0.00
NaN
1.25
660.00
528.00
Ante Mandarić
Vrlika
0.50
222.00
444.00
1.00
497.00
497.00
1.50
719.00
479.33
Milan Brnas
Brodosplit
0.50
206.00
412.00
1.00
548.00
548.00
1.50
754.00
502.67
Miro Opačak
KKGO Marjan
0.50
202.00
404.00
2.00
904.00
452.00
2.50
1106.00
442.40

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Imotska krajina
0.0
0
0
0
0
3.0
6334
3053
9387
521.50
102
3.0
6334
3053
9387
521.50
102
2. Trogir
3.0
6573
3225
9798
544.33
71
1.0
2211
997
3208
534.67
42
4.0
8784
4222
13006
541.92
113
3. PZC
1.0
2138
995
3133
522.17
43
2.0
4332
2124
6456
538.00
57
3.0
6470
3119
9589
532.72
100
4. Sinj
1.0
2146
959
3105
517.50
53
3.0
6414
2999
9413
522.94
125
4.0
8560
3958
12518
521.58
178
5. Poštar II
3.0
6356
2956
9312
517.33
159
1.0
1989
915
2904
484.00
69
4.0
8345
3871
12216
509.00
228
6. Županijske ceste
3.0
6299
2873
9172
509.56
150
1.0
2167
1067
3234
539.00
35
4.0
8466
3940
12406
516.92
185
7. Brodosplit
2.0
4139
1952
6091
507.58
85
2.0
4315
2027
6342
528.50
81
4.0
8454
3979
12433
518.04
166
8. KKGO Marjan
2.0
3740
1514
5254
437.83
201
2.0
3855
1568
5423
451.92
192
4.0
7595
3082
10677
444.88
393
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više