Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Karlobag
Karlobag
Mladost
Delnice
Mostanje 1949
Karlovac
Obrtnik Og
Ogulin
Policajac Og
Ogulin
Rakovica
Rakovica
Skrad
Skrad
Stara Hiža
Duga Resa
Uljanik
Pula
Vatrogasac
Otočac
Velebit II
Otočac
Željezničar Ka
Karlovac

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
11.09.2021 17:00 | | |
1 2 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
12.09.2021 17:00 | | |
1 3 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
12.09.2021 17:00 | | |
1 4 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
12.09.2021 15:00 | | |
1 5 Rakovica Policajac Og Hotel Jezero
1-4
12.09.2021 16:00 | | |
1 6 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
11.09.2021 14:00 | | |
2 7 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
18.09.2021 18:00 | | |
2 8 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
18.09.2021 17:00 | | |
2 9 Skrad Rakovica Zeleni Vir
1-4
18.09.2021 17:00 | | |
2 10 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
19.09.2021 15:00 | | |
2 11 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
19.09.2021 18:00 | | |
2 12 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
18.09.2021 17:00 | | |
3 13 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
26.09.2021 17:00 | | |
3 14 Stara Hiža Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
26.09.2021 17:00 | | |
3 15 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
26.09.2021 16:00 | | |
3 16 Rakovica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
26.09.2021 16:00 | | |
3 17 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
25.09.2021 14:00 | | |
3 18 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
25.09.2021 17:00 | | |
4 19 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
02.10.2021 18:00 | | |
4 20 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
4 21 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
03.10.2021 15:00 | | |
4 22 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
03.10.2021 18:00 | | |
4 23 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
4 24 Obrtnik Og Stara Hiža Klek
1-4
03.10.2021 17:00 | | |
5 25 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
10.10.2021 17:00 | | |
5 26 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
10.10.2021 16:00 | | |
5 27 Rakovica Uljanik Hotel Jezero
1-4
10.10.2021 16:00 | | |
5 28 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
09.10.2021 14:00 | | |
5 29 Mladost Vatrogasac GSC Delnice
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
5 30 Policajac Og Skrad Klek
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
6 31 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
16.10.2021 18:00 | | |
6 32 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
17.10.2021 15:00 | | |
6 33 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
17.10.2021 18:00 | | |
6 34 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
6 35 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
17.10.2021 17:00 | | |
6 36 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
17.10.2021 17:00 | | |
7 37 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
24.10.2021 16:00 | | |
7 38 Rakovica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
24.10.2021 16:00 | | |
7 39 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
23.10.2021 14:00 | | |
7 40 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
7 41 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
7 42 Skrad Vatrogasac Zeleni Vir
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
8 43 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
30.10.2021 18:00 | | |
8 44 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 18:00 | | |
8 45 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
30.10.2021 17:00 | | |
8 46 Obrtnik Og Mladost Klek
1-4
31.10.2021 17:00 | | |
8 47 Stara Hiža Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
31.10.2021 17:00 | | |
8 48 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 15:00 | | |
9 49 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
07.11.2021 16:00 | | |
9 50 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
9 51 Mladost Stara Hiža GSC Delnice
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 52 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 53 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 54 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
07.11.2021 16:00 | | |
10 55 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 56 Uljanik Vatrogasac DS Mate Parlov
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
10 57 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
14.11.2021 17:00 | | |
10 58 Stara Hiža Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
14.11.2021 17:00 | | |
10 59 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
14.11.2021 15:00 | | |
10 60 Rakovica Željezničar Ka Hotel Jezero
1-4
14.11.2021 16:00 | | |
11 61 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
11 62 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 63 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 64 Skrad Stara Hiža Zeleni Vir
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 65 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2021 15:00 | | |
11 66 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2021 18:00 | | |
12 67 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 68 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2022 18:00 | | |
12 69 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2022 15:00 | | |
12 70 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 71 Policajac Og Rakovica Klek
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 72 Mladost Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
13 73 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 74 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
13 75 Rakovica Skrad Hotel Jezero
1-4
23.01.2022 16:00 | | |
13 76 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 16:00 | | |
13 77 Stara Hiža Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
13 78 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
14 79 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Uljanik Stara Hiža DS Mate Parlov
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 81 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
30.01.2022 18:00 | | |
14 82 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
30.01.2022 15:00 | | |
14 83 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 84 Policajac Og Mladost Klek
1-4
30.01.2022 14:00 | | |
15 85 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 87 Željezničar Ka Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 88 Rakovica Karlobag Hotel Jezero
1-4
06.02.2022 16:00 | | |
15 89 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
06.02.2022 15:00 | | |
15 90 Stara Hiža Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2022 17:00 | | |
16 91 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
13.02.2022 17:00 | | |
16 93 Uljanik Rakovica DS Mate Parlov
1-4
13.02.2022 11:00 | | |
16 94 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 18:00 | | |
16 95 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
16 96 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
17 97 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 98 Policajac Og Vatrogasac Klek
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Mladost Karlobag GSC Delnice
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 100 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 101 Rakovica Obrtnik Og Hotel Jezero
1-4
20.02.2022 16:00 | | |
17 102 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
20.02.2022 15:00 | | |
18 103 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Stara Hiža Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
18 105 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
18 106 Uljanik Mladost DS Mate Parlov
1-4
27.02.2022 11:00 | | |
18 107 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 18:00 | | |
18 108 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
19 109 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2022 16:00 | | |
19 110 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 111 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 113 Željezničar Ka Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
19 114 Rakovica Velebit II Hotel Jezero
1-4
06.03.2022 16:00 | | |
20 115 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 15:00 | | |
20 117 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
20 118 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
20 119 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 120 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 18:00 | | |
21 121 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 18:00 | | |
21 122 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 15:00 | | |
21 123 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 124 Policajac Og Stara Hiža Klek
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 126 Željezničar Ka Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
22 127 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Rakovica Mladost Hotel Jezero
1-4
27.03.2022 16:00 | | |
22 129 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2022 15:00 | | |
22 130 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
22 131 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
22 132 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
26.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više