Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Ka
Karlovac
6 6 0 0 12 39.0 9.0
2. Velebit II
Otočac
6 5 0 1 10 32.0 16.0
3. Mostanje 1949
Karlovac
6 4 0 2 8 32.0 16.0
4. Karlobag
Karlobag
6 4 0 2 8 30.0 18.0
5. Obrtnik Og
Ogulin
6 4 0 2 8 26.0 22.0
6. Vatrogasac
Otočac
6 3 0 3 6 21.0 27.0
7. Rakovica
Rakovica
6 3 0 3 6 21.0 27.0
8. Skrad
Skrad
6 2 1 3 5 23.0 25.0
9. Uljanik
Pula
6 2 0 4 4 21.0 27.0
10. Mladost
Delnice
6 1 1 4 3 16.0 32.0
11. Policajac Og
Ogulin
6 0 2 4 2 15.0 33.0
12. Stara Hiža
Duga Resa
6 0 0 6 0 12.0 36.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 2957) 11.09.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
1 2 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3284 : 3518) 12.09.2021 17:00 Tomislav Grdić, A
Barbara Žilić, C
| | |
1 3 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3132 : 3193) 12.09.2021 17:00 Nikola Kelečić, B
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 4 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3308 : 3088) 12.09.2021 15:00 Drago Pleša, B
Željko Bićanić, C
| | |
1 5 Rakovica Policajac Og Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3339 : 3106) 12.09.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Gordana Gračan, B
| | |
1 6 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3104) 11.09.2021 14:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
2 7 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3110) 18.09.2021 18:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 8 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3401 : 3427) 18.09.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
2 9 Skrad Rakovica Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3039 : 2874) 18.09.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
2 10 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3364 : 3329) 19.09.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 11 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3289 : 3159) 19.09.2021 18:00 Željko Odorčić, A
Davor Matasić, A
| | |
2 12 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3042 : 3115) 18.09.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
3 13 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3442 : 3396) 26.09.2021 17:00 Božo Pavlaković, A
Branko Stipetić, B
| | |
3 14 Stara Hiža Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3104 : 3267) 26.09.2021 17:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
3 15 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3375 : 3364) 26.09.2021 16:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 16 Rakovica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3112) 26.09.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Gordana Gračan, B
| | |
3 17 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3277 : 3204) 25.09.2021 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
3 18 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (3002 : 2992) 25.09.2021 17:00 Marko Petranović, B
| | |
4 19 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3449 : 3041) 02.10.2021 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
4 20 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
7.0 : 1.0 (3096 : 2811) 02.10.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
4 21 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3141 : 3215) 03.10.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
4 22 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3339 : 3216) 03.10.2021 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 23 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3311 : 3109) 02.10.2021 15:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
4 24 Obrtnik Og Stara Hiža Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3395 : 3308) 03.10.2021 17:00 Božo Pavlaković, A
Haris Ligata, C
| | |
5 25 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3221 : 3478) 10.10.2021 17:00 Edi Alagić, B
Igor Vazgeč, D
| | |
5 26 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3433 : 3336) 10.10.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
5 27 Rakovica Uljanik Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3175 : 3121) 10.10.2021 16:00 Gordana Gračan, B
Ivana Rapo, D
| | |
5 28 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3354 : 3326) 09.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 29 Mladost Vatrogasac GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3136 : 3090) 09.10.2021 17:00 Marko Petranović, B
| | |
5 30 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3067 : 3077) 07.10.2021 18:00 Marko Ribić, B
| | |
6 31 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3384 : 3138) 16.10.2021 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
6 32 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3260 : 3200) 17.10.2021 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 33 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3218 : 2959) 17.10.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Željko Bićanić, C
| | |
6 34 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
0.0 : 8.0 (2931 : 3127) 16.10.2021 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
6 35 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3451 : 3335) 17.10.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, C
| | |
6 36 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3198 : 3233) 17.10.2021 17:00 Zdravko Cegur, A
Edi Alagić, B
| | |
7 37 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
24.10.2021 16:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, C
| | |
7 38 Rakovica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
24.10.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Gordana Gračan, B
| | |
7 39 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
23.10.2021 14:00 Ivona Škalamera, A
Natalija Sonički, D
| | |
7 40 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
23.10.2021 17:00 Dominik Jakovac, B
| | |
7 41 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
23.10.2021 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
7 42 Skrad Vatrogasac Zeleni Vir
1-4
23.10.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
8 43 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
30.10.2021 18:00 | | |
8 44 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 18:00 | | |
8 45 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
30.10.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
8 46 Obrtnik Og Mladost Klek
1-4
31.10.2021 17:00 Božo Pavlaković, A
Ivica Bertović, A
| | |
8 47 Stara Hiža Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
31.10.2021 17:00 | | |
8 48 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 15:00 | | |
9 49 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
07.11.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Gračan, C
| | |
9 50 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
9 51 Mladost Stara Hiža GSC Delnice
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 52 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 53 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 54 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
07.11.2021 16:00 | | |
10 55 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 56 Uljanik Vatrogasac DS Mate Parlov
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
10 57 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
14.11.2021 17:00 | | |
10 58 Stara Hiža Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
14.11.2021 17:00 | | |
10 59 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
14.11.2021 15:00 | | |
10 60 Rakovica Željezničar Ka Hotel Jezero
1-4
14.11.2021 16:00 | | |
11 61 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
11 62 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 63 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 64 Skrad Stara Hiža Zeleni Vir
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 65 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2021 15:00 | | |
11 66 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2021 18:00 | | |
12 67 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 68 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2022 18:00 | | |
12 69 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
16.01.2022 15:00 | | |
12 70 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 71 Policajac Og Rakovica Klek
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 72 Mladost Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
13 73 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 74 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
13 75 Rakovica Skrad Hotel Jezero
1-4
23.01.2022 16:00 | | |
13 76 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 16:00 | | |
13 77 Stara Hiža Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
13 78 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
14 79 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Uljanik Stara Hiža DS Mate Parlov
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 81 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
30.01.2022 19:00 | | |
14 82 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2022 19:00 | | |
14 83 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 84 Policajac Og Mladost Klek
1-4
30.01.2022 14:00 | | |
15 85 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 87 Željezničar Ka Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 88 Rakovica Karlobag Hotel Jezero
1-4
06.02.2022 16:00 | | |
15 89 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
06.02.2022 17:00 | | |
15 90 Stara Hiža Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2022 17:00 | | |
16 91 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
13.02.2022 17:00 | | |
16 93 Uljanik Rakovica DS Mate Parlov
1-4
13.02.2022 11:00 | | |
16 94 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 18:00 | | |
16 95 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
16 96 Policajac Og Skrad Klek
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
17 97 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 98 Policajac Og Vatrogasac Klek
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Mladost Karlobag GSC Delnice
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 100 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 101 Rakovica Obrtnik Og Hotel Jezero
1-4
20.02.2022 16:00 | | |
17 102 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
20.02.2022 15:00 | | |
18 103 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Stara Hiža Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
18 105 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
18 106 Uljanik Mladost DS Mate Parlov
1-4
27.02.2022 11:00 | | |
18 107 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 18:00 | | |
18 108 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
19 109 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2022 16:00 | | |
19 110 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 111 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 113 Željezničar Ka Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
19 114 Rakovica Velebit II Hotel Jezero
1-4
06.03.2022 16:00 | | |
20 115 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 15:00 | | |
20 117 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
20 118 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
20 119 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 120 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
13.03.2022 18:00 | | |
21 121 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 18:00 | | |
21 122 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2022 15:00 | | |
21 123 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 124 Policajac Og Stara Hiža Klek
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 126 Željezničar Ka Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
22 127 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Rakovica Mladost Hotel Jezero
1-4
27.03.2022 16:00 | | |
22 129 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2022 15:00 | | |
22 130 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
22 131 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
22 132 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
26.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
3.00
1817
601.00
2418.00
604.50
2. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
2.00
1170
604.33
1774.33
591.44
3. Ivica Golubić
Mostanje 1949
2.47
1454
578.00
2032.00
585.59
4. Ivica Mraović
Karlobag
2.00
1175
564.33
1739.33
579.78
5. Vlado Alar
Karlobag
3.00
1758
559.33
2317.33
579.33
6. Zlatan Mazor
Policajac Og
5.00
2780
673.00
3453.00
575.50
7. Andrej Duić
Karlobag
2.00
1169
552.00
1721.00
573.67
8. Predrag Premuž
Velebit II
2.00
1142
575.75
1717.75
572.58
9. Boris Sušić
Karlobag
3.00
1744
532.67
2276.67
569.17
10. Miroslav Kostelac
Velebit II
2.00
1126
578.00
1704.00
568.00
11. Tomislav Atalić
Velebit II
2.00
1120
580.00
1700.00
566.67
12. Damir Sladović
Velebit II
1.00
541
581.33
1122.33
561.17
13. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
3.00
1698
546.67
2244.67
561.17
14. Antonio Sušanj
Obrtnik Og
2.00
1120
558.00
1678.00
559.33
15. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
2.00
1121
556.00
1677.00
559.00
16. Damir Dobrinić
Stara Hiža
2.00
1118
553.00
1671.00
557.00
17. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
3.00
1662
561.67
2223.67
555.92
18. Marinko Magdić
Obrtnik Og
2.00
1088
579.47
1667.47
555.82
19. Dragan Vučić
Obrtnik Og
2.00
1082
577.25
1659.25
553.08
20. Petar Martinac
Željezničar Ka
3.00
1672
539.67
2211.67
552.92
21. Antun Sviličić
Stara Hiža
2.00
1096
558.00
1654.00
551.33
22. Jako Filipi
Željezničar Ka
3.00
1627
573.33
2200.33
550.08
23. Željko Rapaić
Rakovica
2.00
1101
548.67
1649.67
549.89
24. Dane Gašparović
Rakovica
3.00
1637
560.67
2197.67
549.42
25. Robert Tomljanović
Karlobag
3.00
1658
532.50
2190.50
547.63
26. Ivica Bunjevčević
Velebit II
1.09
599
542.29
1141.29
546.07
27. Davor Kostelac
Vatrogasac
3.00
1647
536.80
2183.80
545.95
28. Leopold Jurković
Skrad
3.00
1659
520.00
2179.00
544.75
29. Nikša Mendica
Uljanik
3.00
1636
538.00
2174.00
543.50
30. Damir Poljak
Obrtnik Og
2.00
1071
559.50
1630.50
543.50
31. Darko Kelečić
Stara Hiža
2.00
1105
525.20
1630.20
543.40
32. Milan Mlinarić
Rakovica
3.00
1605
567.33
2172.33
543.08
33. Goran Majetić
Vatrogasac
3.00
1601
570.33
2171.33
542.83
34. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
2.77
1491
554.33
2045.33
542.53
35. Željko Tomljenović
Karlobag
3.00
1609
560.00
2169.00
542.25
36. Dean Žužić
Uljanik
3.00
1610
558.50
2168.50
542.13
37. Goran Tomljanović
Vatrogasac
2.00
1069
554.00
1623.00
541.00
38. Anton Marković
Policajac Og
4.25
2231
590.00
2821.00
537.33
39. Josip Sušanj
Obrtnik Og
2.00
1046
561.25
1607.25
535.75
40. Nenad Munčić
Željezničar Ka
2.75
1458
547.50
2005.50
534.80
41. Ivan Jelenić
Uljanik
3.00
1618
520.67
2138.67
534.67
42. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
2.50
1323
547.33
1870.33
534.38
43. Ivan Janeš
Mladost
3.00
1603
534.50
2137.50
534.38
44. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
2.00
1044
559.00
1603.00
534.33
45. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
2.00
1075
527.67
1602.67
534.22
46. Josip Skender
Skrad
2.00
1094
507.67
1601.67
533.89
47. Kristijan Jurković
Skrad
2.00
1085
514.33
1599.33
533.11
48. Želimir Ostojić
Vatrogasac
3.00
1562
547.67
2109.67
527.42
49. Davor Matasić
Vatrogasac
2.75
1388
581.33
1969.33
525.16
50. Josip Hodak
Rakovica
2.00
1036
527.00
1563.00
521.00
51. Božo Rogić
Vatrogasac
2.25
1166
525.67
1691.67
520.51
52. Božo Pavlaković
Policajac Og
5.00
2562
549.00
3111.00
518.50
53. Mario Grabovac
Uljanik
3.00
1561
511.67
2072.67
518.17
54. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
2.50
1274
537.60
1811.60
517.60
55. Danijel Bertović
Skrad
3.00
1543
526.00
2069.00
517.25
56. Damir Benčan
Stara Hiža
2.00
1049
499.71
1548.71
516.24
57. Mladen Hećimović
Policajac Og
5.00
2565
528.00
3093.00
515.50
58. Mirko Birač
Policajac Og
4.00
2010
565.00
2575.00
515.00
59. Željko Tonković
Mostanje 1949
2.00
988
554.50
1542.50
514.17
60. Ivan Katić
Stara Hiža
2.00
1024
512.75
1536.75
512.25
61. Ivan Beljan
Mladost
3.00
1527
520.00
2047.00
511.75
62. Dušan Majnarić
Mladost
4.00
2077
477.00
2554.00
510.80
63. Dražen Draženović
Rakovica
3.00
1528
513.67
2041.67
510.42
64. Mirko Turukalo
Mladost
4.00
2033
511.00
2544.00
508.80
65. Toni Rupe
Skrad
2.00
1017
0.00
1017.00
508.50
66. Stefan Gotzmann
Skrad
3.00
1534
498.00
2032.00
508.00
67. Slavko Kolar
Rakovica
2.50
1236
534.00
1770.00
505.71
68. Anton Ferderber
Mladost
4.00
1983
500.00
2483.00
496.60
69. Josip Bubić
Uljanik
3.00
1517
450.00
1967.00
491.75
70. Berislav Štimac
Mladost
3.00
1471
483.00
1954.00
488.50
71. Srečko Buršić
Uljanik
2.00
974
426.00
1400.00
466.67

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
3.00
1817.00
605.67
3.00
1803.00
601.00
6.00
3620.00
603.33
2. Ivica Golubić
Mostanje 1949
2.47
1454.00
588.66
3.00
1734.00
578.00
5.47
3188.00
582.82
3. Ivica Mraović
Karlobag
2.00
1175.00
587.50
3.00
1693.00
564.33
5.00
2868.00
573.60
4. Vlado Alar
Karlobag
3.00
1758.00
586.00
3.00
1678.00
559.33
6.00
3436.00
572.67
5. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
2.00
1170.00
585.00
3.00
1813.00
604.33
5.00
2983.00
596.60
6. Andrej Duić
Karlobag
2.00
1169.00
584.50
3.00
1656.00
552.00
5.00
2825.00
565.00
7. Boris Sušić
Karlobag
3.00
1744.00
581.33
3.00
1598.00
532.67
6.00
3342.00
557.00
8. Predrag Premuž
Velebit II
2.00
1142.00
571.00
4.00
2303.00
575.75
6.00
3445.00
574.17
9. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
3.00
1698.00
566.00
3.00
1640.00
546.67
6.00
3338.00
556.33
10. Miroslav Kostelac
Velebit II
2.00
1126.00
563.00
4.00
2312.00
578.00
6.00
3438.00
573.00
11. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
2.00
1121.00
560.50
4.00
2224.00
556.00
6.00
3345.00
557.50
12. Antonio Sušanj
Obrtnik Og
2.00
1120.00
560.00
4.00
2232.00
558.00
6.00
3352.00
558.67
13. Tomislav Atalić
Velebit II
2.00
1120.00
560.00
3.00
1740.00
580.00
5.00
2860.00
572.00
14. Damir Dobrinić
Stara Hiža
2.00
1118.00
559.00
4.00
2212.00
553.00
6.00
3330.00
555.00
15. Petar Martinac
Željezničar Ka
3.00
1672.00
557.33
3.00
1619.00
539.67
6.00
3291.00
548.50
16. Zlatan Mazor
Policajac Og
5.00
2780.00
556.00
1.00
673.00
673.00
6.00
3453.00
575.50
17. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
3.00
1662.00
554.00
3.00
1685.00
561.67
6.00
3347.00
557.83
18. Leopold Jurković
Skrad
3.00
1659.00
553.00
3.00
1560.00
520.00
6.00
3219.00
536.50
19. Robert Tomljanović
Karlobag
3.00
1658.00
552.67
2.00
1065.00
532.50
5.00
2723.00
544.60
20. Darko Kelečić
Stara Hiža
2.00
1105.00
552.50
2.50
1313.00
525.20
4.50
2418.00
537.33
21. Željko Rapaić
Rakovica
2.00
1101.00
550.50
3.00
1646.00
548.67
5.00
2747.00
549.40
22. Ivica Bunjevčević
Velebit II
1.09
599.00
549.54
1.75
949.00
542.29
2.84
1548.00
545.07
23. Davor Kostelac
Vatrogasac
3.00
1647.00
549.00
2.50
1342.00
536.80
5.50
2989.00
543.45
24. Antun Sviličić
Stara Hiža
2.00
1096.00
548.00
3.00
1674.00
558.00
5.00
2770.00
554.00
25. Josip Skender
Skrad
2.00
1094.00
547.00
3.00
1523.00
507.67
5.00
2617.00
523.40
26. Dane Gašparović
Rakovica
3.00
1637.00
545.67
3.00
1682.00
560.67
6.00
3319.00
553.17
27. Nikša Mendica
Uljanik
3.00
1636.00
545.33
3.00
1614.00
538.00
6.00
3250.00
541.67
28. Marinko Magdić
Obrtnik Og
2.00
1088.00
544.00
3.75
2173.00
579.47
5.75
3261.00
567.13
29. Kristijan Jurković
Skrad
2.00
1085.00
542.50
3.00
1543.00
514.33
5.00
2628.00
525.60
30. Jako Filipi
Željezničar Ka
3.00
1627.00
542.33
3.00
1720.00
573.33
6.00
3347.00
557.83
31. Damir Sladović
Velebit II
1.00
541.00
541.00
3.00
1744.00
581.33
4.00
2285.00
571.25
32. Dragan Vučić
Obrtnik Og
2.00
1082.00
541.00
4.00
2309.00
577.25
6.00
3391.00
565.17
33. Ivan Jelenić
Uljanik
3.00
1618.00
539.33
3.00
1562.00
520.67
6.00
3180.00
530.00
34. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
2.77
1491.00
538.27
3.00
1663.00
554.33
5.77
3154.00
546.62
35. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
2.00
1075.00
537.50
3.00
1583.00
527.67
5.00
2658.00
531.60
36. Dean Žužić
Uljanik
3.00
1610.00
536.67
2.00
1117.00
558.50
5.00
2727.00
545.40
37. Željko Tomljenović
Karlobag
3.00
1609.00
536.33
2.00
1120.00
560.00
5.00
2729.00
545.80
38. Damir Poljak
Obrtnik Og
2.00
1071.00
535.50
4.00
2238.00
559.50
6.00
3309.00
551.50
39. Milan Mlinarić
Rakovica
3.00
1605.00
535.00
3.00
1702.00
567.33
6.00
3307.00
551.17
40. Goran Tomljanović
Vatrogasac
2.00
1069.00
534.50
0.50
277.00
554.00
2.50
1346.00
538.40
41. Ivan Janeš
Mladost
3.00
1603.00
534.33
2.00
1069.00
534.50
5.00
2672.00
534.40
42. Goran Majetić
Vatrogasac
3.00
1601.00
533.67
3.00
1711.00
570.33
6.00
3312.00
552.00
43. Nenad Munčić
Željezničar Ka
2.75
1458.00
530.18
2.00
1095.00
547.50
4.75
2553.00
537.47
44. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
2.50
1323.00
529.20
1.50
821.00
547.33
4.00
2144.00
536.00
45. Anton Marković
Policajac Og
4.25
2231.00
524.94
0.50
295.00
590.00
4.75
2526.00
531.79
46. Damir Benčan
Stara Hiža
2.00
1049.00
524.50
3.50
1749.00
499.71
5.50
2798.00
508.73
47. Josip Sušanj
Obrtnik Og
2.00
1046.00
523.00
4.00
2245.00
561.25
6.00
3291.00
548.50
48. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
2.00
1044.00
522.00
4.00
2236.00
559.00
6.00
3280.00
546.67
49. Želimir Ostojić
Vatrogasac
3.00
1562.00
520.67
3.00
1643.00
547.67
6.00
3205.00
534.17
50. Mario Grabovac
Uljanik
3.00
1561.00
520.33
3.00
1535.00
511.67
6.00
3096.00
516.00
51. Dušan Majnarić
Mladost
4.00
2077.00
519.25
1.00
477.00
477.00
5.00
2554.00
510.80
52. Božo Rogić
Vatrogasac
2.25
1166.00
518.22
3.00
1577.00
525.67
5.25
2743.00
522.48
53. Josip Hodak
Rakovica
2.00
1036.00
518.00
2.00
1054.00
527.00
4.00
2090.00
522.50
54. Danijel Bertović
Skrad
3.00
1543.00
514.33
3.00
1578.00
526.00
6.00
3121.00
520.17
55. Mladen Hećimović
Policajac Og
5.00
2565.00
513.00
1.00
528.00
528.00
6.00
3093.00
515.50
56. Božo Pavlaković
Policajac Og
5.00
2562.00
512.40
1.00
549.00
549.00
6.00
3111.00
518.50
57. Ivan Katić
Stara Hiža
2.00
1024.00
512.00
4.00
2051.00
512.75
6.00
3075.00
512.50
58. Stefan Gotzmann
Skrad
3.00
1534.00
511.33
1.00
498.00
498.00
4.00
2032.00
508.00
59. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
2.50
1274.00
509.60
2.50
1344.00
537.60
5.00
2618.00
523.60
60. Dražen Draženović
Rakovica
3.00
1528.00
509.33
3.00
1541.00
513.67
6.00
3069.00
511.50
61. Ivan Beljan
Mladost
3.00
1527.00
509.00
2.00
1040.00
520.00
5.00
2567.00
513.40
62. Toni Rupe
Skrad
2.00
1017.00
508.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1017.00
508.50
63. Mirko Turukalo
Mladost
4.00
2033.00
508.25
2.00
1022.00
511.00
6.00
3055.00
509.17
64. Željko Laskač
Mostanje 1949
1.53
774.00
505.88
1.00
529.00
529.00
2.53
1303.00
515.02
65. Josip Bubić
Uljanik
3.00
1517.00
505.67
0.50
225.00
450.00
3.50
1742.00
497.71
66. Davor Matasić
Vatrogasac
2.75
1388.00
504.73
0.75
436.00
581.33
3.50
1824.00
521.14
67. Mirko Birač
Policajac Og
4.00
2010.00
502.50
1.00
565.00
565.00
5.00
2575.00
515.00
68. Danko Gašparović
Policajac Og
3.75
1880.00
501.33
0.50
269.00
538.00
4.25
2149.00
505.65
69. Anton Ferderber
Mladost
4.00
1983.00
495.75
1.00
500.00
500.00
5.00
2483.00
496.60
70. Slavko Kolar
Rakovica
2.50
1236.00
494.40
1.00
534.00
534.00
3.50
1770.00
505.71
71. Željko Tonković
Mostanje 1949
2.00
988.00
494.00
2.00
1109.00
554.50
4.00
2097.00
524.25
72. Berislav Štimac
Mladost
3.00
1471.00
490.33
1.00
483.00
483.00
4.00
1954.00
488.50
73. Srečko Buršić
Uljanik
2.00
974.00
487.00
1.50
639.00
426.00
3.50
1613.00
460.86
74. Ivica Jurković
Vatrogasac
1.50
723.00
482.00
3.00
1620.00
540.00
4.50
2343.00
520.67
75. Petar Prebeg
Rakovica
1.50
719.00
479.33
0.00
0.00
NaN
1.50
719.00
479.33
76. Branko Bajt
Policajac Og
2.50
1185.00
474.00
1.00
522.00
522.00
3.50
1707.00
487.71

Alen Išić
Uljanik
1.00
581.00
581.00
3.00
1540.00
513.33
4.00
2121.00
530.25
Srećko Bićanić
Rakovica
1.00
563.00
563.00
3.00
1619.00
539.67
4.00
2182.00
545.50
Milan Butković
Karlobag
1.00
561.00
561.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1073.00
536.50
Jozo Begić
Mostanje 1949
0.50
279.00
558.00
1.00
533.00
533.00
1.50
812.00
541.33
Dino Jelinić
Karlobag
1.00
534.00
534.00
1.00
524.00
524.00
2.00
1058.00
529.00
Saša Gorupić
Skrad
1.00
513.00
513.00
1.25
624.00
499.20
2.25
1137.00
505.33
Darko Karlović
Mladost
1.32
674.00
510.61
1.00
550.00
550.00
2.32
1224.00
527.59
Mario Injić
Skrad
1.00
509.00
509.00
1.50
780.00
520.00
2.50
1289.00
515.60
Želimir Trgovčić
Željezničar
0.75
378.00
504.00
1.50
801.00
534.00
2.25
1179.00
524.00
Josip Orešković
Velebit
0.91
455.00
500.00
1.40
703.00
502.14
2.31
1158.00
501.30
Branimir Arbanas
Skrad
0.50
247.00
494.00
1.25
604.00
483.20
1.75
851.00
486.29
Erik Netahli
Vatrogasac
0.50
239.00
478.00
0.00
0.00
NaN
0.50
239.00
478.00
Andrija Majetić
Velebit
0.50
239.00
478.00
2.25
1162.00
516.44
2.75
1401.00
509.45
Dario Injić
Skrad
0.50
229.00
458.00
1.00
492.00
492.00
1.50
721.00
480.67
Ivica Profozić
Mostanje 1949
1.00
443.00
443.00
0.00
0.00
NaN
1.00
443.00
443.00
Pero Rajčić
Mladost
0.68
298.00
438.24
0.00
0.00
NaN
0.68
298.00
438.24
Matija Kraljić
Velebit
0.50
219.00
438.00
0.50
250.00
500.00
1.00
469.00
469.00
Zlatko Neralić
Policajac
0.50
203.00
406.00
0.00
0.00
NaN
0.50
203.00
406.00
Josip Sabljarić
Mostanje 1949
0.23
92.00
400.00
0.00
0.00
NaN
0.23
92.00
400.00
Drago Stipeć
Mladost
1.00
318.00
318.00
1.00
492.00
492.00
2.00
810.00
405.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Karlobag
3.0
6730
3478
10208
567.11
72
3.0
6582
3264
9846
547.00
103
6.0
13312
6742
20054
557.06
175
2. Velebit II
2.0
4371
2191
6562
546.83
51
4.0
8837
4590
13427
559.46
84
6.0
13208
6781
19989
555.25
135
3. Mostanje 1949
3.0
6615
3216
9831
546.17
101
3.0
6769
3500
10269
570.50
84
6.0
13384
6716
20100
558.33
185
4. Željezničar Ka
3.0
6597
3172
9769
542.72
91
3.0
6683
3221
9904
550.22
101
6.0
13280
6393
19673
546.47
192
5. Stara Hiža
2.0
4418
2049
6467
538.92
99
4.0
8727
3928
12655
527.29
189
6.0
13145
5977
19122
531.17
288
6. Obrtnik Og
2.0
4279
2172
6451
537.58
77
4.0
9057
4515
13572
565.50
115
6.0
13336
6687
20023
556.19
192
7. Uljanik
3.0
6500
2997
9497
527.61
135
3.0
6333
2846
9179
509.94
123
6.0
12833
5843
18676
518.78
258
8. Skrad
3.0
6508
2922
9430
523.89
137
3.0
6303
2899
9202
511.22
127
6.0
12811
5821
18632
517.56
264
9. Rakovica
3.0
6472
2953
9425
523.61
147
3.0
6637
3141
9778
543.22
111
6.0
13109
6094
19203
533.42
258
10. Vatrogasac
3.0
6440
2955
9395
521.94
121
3.0
6626
3139
9765
542.50
104
6.0
13066
6094
19160
532.22
225
11. Policajac Og
5.0
10583
4833
15416
513.87
242
1.0
2270
1131
3401
566.83
36
6.0
12853
5964
18817
522.69
278
12. Mladost
4.0
8399
3585
11984
499.33
217
2.0
4249
1889
6138
511.50
79
6.0
12648
5474
18122
503.39
296
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više