Pregled svih liga

Skrad

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Skrad
Adresa: Josipa Blaževića Blaža 8, 51 311 Skrad
Email: danijelb13@gmail.com; sasa.gorupic@hep.hr

Kuglana: Zeleni Vir   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Danijel Bertović 098 552 128 danijelb13@gmail.com
Saša Gorupić 092 391 65 59 sasa.gorupic@hep.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Leopold Jurković
120874
120874
3.0
3.0
2.0
3.0
8.0
9.0
17.0
22.0
371.67
355.0
181.33
165.0
553.0
520.0
2. Josip Skender
120880
120880
2.0
3.0
0.0
2.0
3.0
8.0
16.0
16.0
369.5
340.33
177.5
167.33
547.0
507.67
3. Kristijan Jurković
122119
122119
2.0
3.0
0.0
2.0
2.0
7.0
15.0
6.0
383.0
340.67
159.5
173.67
542.5
514.33
4. Danijel Bertović
120888
120888
3.0
3.0
1.0
3.0
3.5
9.0
25.0
20.0
360.0
359.67
154.33
166.33
514.33
526.0
5. Saša Gorupić
120891
120891
1.0
1.25
0.0
1.0
2.0
2.0
7.0
12.0
363.0
345.6
150.0
153.6
513.0
499.2
6. Stefan Gotzmann
120871
120871
3.0
1.0
0.0
1.0
2.0
3.0
22.0
7.0
359.67
345.0
151.67
153.0
511.33
498.0
7. Mario Injić
120872
120872
1.0
1.5
0.0
1.0
1.0
3.0
10.0
11.0
360.0
360.67
149.0
159.33
509.0
520.0
8. Toni Rupe
120895
120895
2.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
17.0
0.0
340.5
168.0
508.5
9. Branimir Arbanas
122521
122521
0.5
1.25
0.0
1.0
0.0
2.0
3.0
18.0
352.0
345.6
142.0
137.6
494.0
483.2
10. Dario Injić
123103
123103
0.5
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
5.0
15.0
298.0
366.0
160.0
126.0
458.0
492.0
BEZ NASTUPA
1. Damir Brajdić
120906
120906
2. Denis Fulurija
120890
120890
3. Mike Friedrich Götzmann
123235
123235
4. Nenad Jakovac
122669
122669
5. Josip Jeličić
120873
120873
6. Damir Mance
122356
122356
7. Dubravko Mance
120875
120875
8. Nikola Mance
120876
120876
9. Marcel Margeta
120877
120877
10. Dražen Marković
120879
120879
11. Anton Močan
120892
120892
12. Toni Ribić
120894
120894
13. Kristijan Štimac
122288
122288
14. Lovro Tomljanović
120884
120884
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3308 : 3088) 12.09.2021 15:00 Drago Pleša, B
Željko Bićanić, C
| | |
2 9 Skrad Rakovica Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3039 : 2874) 18.09.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
3 17 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3277 : 3204) 25.09.2021 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
4 20 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
7.0 : 1.0 (3096 : 2811) 02.10.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
5 30 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3067 : 3077) 07.10.2021 18:00 Marko Ribić, B
| | |
6 31 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3384 : 3138) 16.10.2021 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
7 42 Skrad Vatrogasac Zeleni Vir
1-4
23.10.2021 17:00 Marko Ribić, B
| | |
8 44 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
31.10.2021 18:00 | | |
9 53 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
10 57 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
14.11.2021 17:00 | | |
11 64 Skrad Stara Hiža Zeleni Vir
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
12 70 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
13 75 Rakovica Skrad Hotel Jezero
1-4
23.01.2022 16:00 | | |
14 83 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 86 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
16 96 Policajac Og Skrad Klek
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
17 97 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
18 108 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
19 110 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
20 119 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
21 123 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 130 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2022 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više