Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Požega
Požega
18 16 0 2 32 100.0 44.0
2. PKK Halo 192
Slavonski Brod
18 12 0 6 24 89.5 54.5
3. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
18 9 1 8 19 74.5 69.5
4. Lipik 1974
Lipik
18 9 0 9 18 76.0 68.0
5. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
18 9 0 9 18 71.5 72.5
6. Regoč
Slavonski Brod
18 8 1 9 17 73.0 71.0
7. PPK Kutjevo
Požega
18 6 3 9 15 65.0 79.0
8. INA - Požega
Požega
18 7 1 10 15 62.0 82.0
9. HVIDR-a
Požega
18 5 2 11 12 56.0 88.0
10. Sloga
Prekopakra
18 5 0 13 10 52.5 91.5
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2961 : 3021) 26.09.2021 18:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
1 2 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2887) 26.09.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
1 3 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3101 : 3198) 24.09.2021 18:00 Helena Marić, B
Marko Liović, C
| | |
1 4 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3126 : 3145) 24.09.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
1 5 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2898) 24.09.2021 18:00 Željko Lončar, A
Antonio Kopić, D
| | |
2 6 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2889 : 2896) 02.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Mario Trnokop, D
| | |
2 7 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3093 : 3133) 02.10.2021 18:30 Marko Liović, C
| | |
2 8 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3177 : 3110) 01.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3080) 01.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
2 10 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2420 : 2978) 03.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 11 Obrtnik-BAM HVIDR-a Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3084) 10.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
3 12 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3169 : 3115) 08.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Marko Liović, C
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3247 : 3098) 08.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
3 14 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3012 : 3011) 08.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
3 15 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2960 : 3061) 10.10.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
4 16 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2949 : 2886) 16.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
4 17 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3112 : 2953) 15.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 18 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3181 : 3095) 15.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 19 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3042 : 3020) 17.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
4 20 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3199 : 3091) 17.10.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
5 21 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3158 : 2988) 22.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 22 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3277 : 3192) 22.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
5 23 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3023 : 2921) 19.10.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
5 24 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2982 : 2961) 24.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
5 25 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3100 : 3159) 23.10.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
6 26 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3075 : 2997) 30.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 27 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3102 : 3194) 29.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
6 28 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2586 : 2920) 31.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
6 29 Obrtnik-BAM Požega Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3092 : 3169) 31.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 3091) 29.10.2021 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
7 31 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3052) 05.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 32 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3002 : 2923) 05.11.2021 18:00 Robert Bakić, B
Franjo Soldo, A
| | |
7 33 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 2969) 07.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
7 34 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3214 : 2514) 06.11.2021 18:30 Ivan Keser, C
| | |
7 35 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3217 : 3091) 05.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 36 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3015 : 2903) 13.11.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
8 37 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3012 : 3005) 14.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 38 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3085 : 3023) 14.11.2021 18:00 Mario Brađašević, B
| | |
8 39 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3099 : 3042) 09.11.2021 18:00 Marko Liović, C
Hrvoje Ćosić, D
| | |
8 40 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3178 : 3197) 24.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
9 41 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3113 : 2975) 19.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
9 42 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2906 : 2989) 21.11.2021 18:00 Darko Zovko, B
Mario Trnokop, D
| | |
9 43 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3180 : 3117) 20.11.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
9 44 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3184 : 3147) 19.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 45 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3238 : 2086) 19.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 46 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2809 : 3011) 15.01.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
10 47 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3177 : 3162) 14.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 48 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3139 : 3139) 14.01.2022 18:00 Helena Marić, B
| | |
10 49 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3076 : 3084) 15.01.2022 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
10 50 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2924 : 3006) 16.01.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
11 51 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (2947 : 2803) 23.01.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
11 52 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3073 : 2919) 21.01.2022 18:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
11 53 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3383 : 3241) 21.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3056 : 3013) 21.01.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
11 55 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3157 : 2983) 23.01.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
12 56 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2924 : 2960) 29.01.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
12 57 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2988 : 2977) 30.01.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3111 : 3214) 28.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
12 59 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3075 : 2950) 28.01.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
12 60 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3154 : 3015) 29.01.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
13 61 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3017 : 3038) 05.02.2022 17:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
13 62 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3011 : 3125) 06.02.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
13 63 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3020 : 2830) 09.02.2022 18:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
13 64 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3297 : 3116) 04.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 65 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3065) 04.02.2022 18:00 Ivan Keser, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
14 66 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2950 : 2894) 12.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
14 67 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3237 : 3149) 13.02.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
14 68 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2957 : 3025) 13.02.2022 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
14 69 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3044 : 3138) 11.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 70 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3198 : 3028) 11.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
15 71 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3218 : 2956) 18.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
15 72 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
7.5 : 0.5 (3005 : 2934) 19.02.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
15 73 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2944 : 3080) 20.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
15 74 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3053 : 2925) 18.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Antonio Kopić, D
| | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3149 : 3176) 18.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
16 76 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2949 : 2941) 26.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
16 77 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
1.0 : 7.0 (3072 : 3099) 25.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
16 78 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
2.0 : 6.0 (3050 : 3109) 27.02.2022 18:00 Mario Brađašević, B
| | |
16 79 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2963 : 2983) 27.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
16 80 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3134 : 3155) 25.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
17 81 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3108 : 3075) 04.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 82 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3138 : 3116) 04.03.2022 18:00 Helena Marić, B
| | |
17 83 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3159 : 2973) 05.03.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
17 84 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3060 : 2911) 06.03.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
17 85 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2993 : 2987) 04.03.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 86 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (2857 : 2975) 12.03.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 87 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3180 : 3077) 11.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
18 88 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3102 : 3126) 11.03.2022 18:00 Helena Marić, B
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
18 89 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
5.5 : 2.5 (3106 : 3103) 13.03.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
18 90 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2962 : 2933) 13.03.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Domagoj Tušim
Lipik 1974
8.00
4335
569.44
4904.44
544.94
2. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
9.00
4812
536.67
5348.67
534.87
3. Ivan Nemec
Regoč
9.00
4782
558.67
5340.67
534.07
4. Petar Grivičić
Regoč
9.00
4746
534.13
5280.13
528.01
5. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
8.00
4216
527.67
4743.67
527.07
6. Tomislav Gruić
Požega
9.00
4759
511.44
5270.44
527.04
7. Tomislav Korov
PKK Halo 192
9.00
4683
538.11
5221.11
522.11
8. Goran Urh
PPK Kutjevo
9.00
4704
516.00
5220.00
522.00
9. Marko Marjanović
Požega
8.00
4179
507.13
4686.13
520.68
10. Mato Brekalo
PKK Halo 192
8.00
4156
527.00
4683.00
520.33
11. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
8.00
4118
551.13
4669.13
518.79
12. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
9.00
4663
516.89
5179.89
517.99
13. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
9.00
4656
511.22
5167.22
516.72
14. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
9.00
4624
524.78
5148.78
514.88
15. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
9.00
4618
527.85
5145.85
514.58
16. Miroslav Crnjac
Požega
8.00
4102
523.33
4625.33
513.93
17. Ivan Montibeler
Regoč
8.00
4107
517.60
4624.60
513.84
18. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
9.00
4592
541.83
5133.83
513.38
19. Ivan Zandona
Lipik 1974
8.50
4351
524.36
4875.36
513.20
20. Tomislav Galović
Požega
9.00
4624
504.00
5128.00
512.80
21. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
8.00
4092
511.88
4603.88
511.54
22. Dragan Blažević
Sloga
8.00
4069
528.44
4597.44
510.83
23. Marjan Grgić
Požega
9.00
4599
502.71
5101.71
510.17
24. Ivan Hofman
Lipik 1974
8.00
4030
552.11
4582.11
509.12
25. Mirko Veselin
HVIDR-a
9.00
4582
507.00
5089.00
508.90
26. Ilija St Turković
Sloga
8.00
4049
531.06
4580.06
508.90
27. Milan Burivoda
HVIDR-a
9.00
4571
502.35
5073.35
507.34
28. Jurica Matijević
HVIDR-a
8.50
4315
471.25
4786.25
503.82
29. Hrvoje Bakić
INA - Požega
8.44
4257
486.71
4743.71
502.51
30. Nenad Vasić
INA - Požega
8.50
4254
500.50
4754.50
500.47
31. Saša Poletto
Sloga
9.00
4471
528.43
4999.43
499.94
32. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
9.00
4439
514.44
4953.44
495.34
33. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
9.00
4441
504.11
4945.11
494.51
34. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
8.00
3676
463.78
4139.78
459.98

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Domagoj Tušim
Lipik 1974
8.00
4335.00
541.88
9.00
5125.00
569.44
17.00
9460.00
556.47
2. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
9.00
4812.00
534.67
9.00
4830.00
536.67
18.00
9642.00
535.67
3. Ivan Nemec
Regoč
9.00
4782.00
531.33
6.00
3352.00
558.67
15.00
8134.00
542.27
4. Tomislav Gruić
Požega
9.00
4759.00
528.78
9.00
4603.00
511.44
18.00
9362.00
520.11
5. Petar Grivičić
Regoč
9.00
4746.00
527.33
8.00
4273.00
534.13
17.00
9019.00
530.53
6. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
8.00
4216.00
527.00
8.53
4501.00
527.67
16.53
8717.00
527.34
7. Ivan Burivoda
HVIDR-a
7.00
3661.00
523.00
9.00
4560.00
506.67
16.00
8221.00
513.81
8. Goran Urh
PPK Kutjevo
9.00
4704.00
522.67
8.00
4128.00
516.00
17.00
8832.00
519.53
9. Marko Marjanović
Požega
8.00
4179.00
522.38
8.00
4057.00
507.13
16.00
8236.00
514.75
10. Tomislav Korov
PKK Halo 192
9.00
4683.00
520.33
9.00
4843.00
538.11
18.00
9526.00
529.22
11. Dario Šubert
Lipik 1974
5.00
2598.00
519.60
9.00
4723.00
524.78
14.00
7321.00
522.93
12. Đuro Baričić
PKK Halo 192
6.25
3247.00
519.52
7.00
3748.00
535.43
13.25
6995.00
527.92
13. Mato Brekalo
PKK Halo 192
8.00
4156.00
519.50
6.00
3162.00
527.00
14.00
7318.00
522.71
14. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
9.00
4663.00
518.11
9.00
4652.00
516.89
18.00
9315.00
517.50
15. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
9.00
4656.00
517.33
8.47
4330.00
511.22
17.47
8986.00
514.37
16. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
8.00
4118.00
514.75
8.00
4409.00
551.13
16.00
8527.00
532.94
17. Tomislav Galović
Požega
9.00
4624.00
513.78
9.00
4536.00
504.00
18.00
9160.00
508.89
18. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
9.00
4624.00
513.78
9.00
4723.00
524.78
18.00
9347.00
519.28
19. Ivica Nikolić
PKK Halo 192
5.50
2825.00
513.64
5.25
2725.00
519.05
10.75
5550.00
516.28
20. Ivan Montibeler
Regoč
8.00
4107.00
513.38
7.50
3882.00
517.60
15.50
7989.00
515.42
21. Dubravko Tekić
Regoč
6.00
3080.00
513.33
7.00
3692.00
527.43
13.00
6772.00
520.92
22. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
9.00
4618.00
513.11
6.50
3431.00
527.85
15.50
8049.00
519.29
23. Miroslav Crnjac
Požega
8.00
4102.00
512.75
9.00
4710.00
523.33
17.00
8812.00
518.35
24. Ivan Zandona
Lipik 1974
8.50
4351.00
511.88
5.50
2884.00
524.36
14.00
7235.00
516.79
25. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
8.00
4092.00
511.50
8.00
4095.00
511.88
16.00
8187.00
511.69
26. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
7.00
3580.00
511.43
7.50
3811.00
508.13
14.50
7391.00
509.72
27. Ivan Katalinić
Sloga
6.23
3186.00
511.40
6.00
3138.00
523.00
12.23
6324.00
517.09
28. Marjan Grgić
Požega
9.00
4599.00
511.00
8.50
4273.00
502.71
17.50
8872.00
506.97
29. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
9.00
4592.00
510.22
6.00
3251.00
541.83
15.00
7843.00
522.87
30. Radoslav Antunović
HVIDR-a
5.00
2548.00
509.60
3.00
1523.00
507.67
8.00
4071.00
508.88
31. Antun Gruić
Požega
7.00
3567.00
509.57
7.50
3831.00
510.80
14.50
7398.00
510.21
32. Mirko Veselin
HVIDR-a
9.00
4582.00
509.11
9.00
4563.00
507.00
18.00
9145.00
508.06
33. Darko Božić
Lokomotiva 1967
7.00
3562.00
508.86
7.00
3682.00
526.00
14.00
7244.00
517.43
34. Dragan Blažević
Sloga
8.00
4069.00
508.63
9.00
4756.00
528.44
17.00
8825.00
519.12
35. Milan Burivoda
HVIDR-a
9.00
4571.00
507.89
8.50
4270.00
502.35
17.50
8841.00
505.20
36. Jurica Matijević
HVIDR-a
8.50
4315.00
507.65
8.00
3770.00
471.25
16.50
8085.00
490.00
37. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
6.00
3041.00
506.83
8.00
4232.00
529.00
14.00
7273.00
519.50
38. Ilija St Turković
Sloga
8.00
4049.00
506.13
8.50
4514.00
531.06
16.50
8563.00
518.97
39. Slavko Marković
PKK Halo 192
6.25
3161.00
505.76
7.75
4033.00
520.39
14.00
7194.00
513.86
40. Leonardo Krnjaković
Obrtnik-BAM
6.50
3282.00
504.92
8.00
4210.00
526.25
14.50
7492.00
516.69
41. Ilija Pemper
INA - Požega
6.00
3027.00
504.50
5.00
2444.00
488.80
11.00
5471.00
497.36
42. Hrvoje Bakić
INA - Požega
8.44
4257.00
504.38
8.50
4137.00
486.71
16.94
8394.00
495.51
43. Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
5.50
2771.00
503.82
6.00
3069.00
511.50
11.50
5840.00
507.83
44. Ivan Hofman
Lipik 1974
8.00
4030.00
503.75
9.00
4969.00
552.11
17.00
8999.00
529.35
45. Nenad Vasić
INA - Požega
8.50
4254.00
500.47
8.00
4004.00
500.50
16.50
8258.00
500.48
46. Davor Schrotter
Lipik 1974
7.00
3502.00
500.29
8.00
4162.00
520.25
15.00
7664.00
510.93
47. Saša Poletto
Sloga
9.00
4471.00
496.78
7.00
3699.00
528.43
16.00
8170.00
510.63
48. Niko Matanović
INA - Požega
7.00
3477.00
496.71
5.23
2572.00
491.78
12.23
6049.00
494.60
49. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
6.00
2975.00
495.83
6.75
2571.00
380.89
12.75
5546.00
434.98
50. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
5.00
2476.00
495.20
7.50
3806.00
507.47
12.50
6282.00
502.56
51. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
9.00
4441.00
493.44
9.00
4537.00
504.11
18.00
8978.00
498.78
52. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
9.00
4439.00
493.22
9.00
4630.00
514.44
18.00
9069.00
503.83
53. Dražen Tadijanović
INA - Požega
6.25
3078.00
492.48
5.31
2657.00
500.38
11.56
5735.00
496.11
54. Marko Vukoje
Regoč
6.00
2951.00
491.83
8.00
4147.00
518.38
14.00
7098.00
507.00
55. Mato Matijević
HVIDR-a
7.14
3487.00
488.38
6.00
2811.00
468.50
13.14
6298.00
479.30
56. Igor Šulc
Sloga
5.00
2423.00
484.60
4.00
2119.00
529.75
9.00
4542.00
504.67
57. Damir Grubišić
Regoč
4.50
2165.00
481.11
5.50
2817.00
512.18
10.00
4982.00
498.20
58. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
6.25
3004.00
480.64
1.49
757.00
508.05
7.74
3761.00
485.92
59. Vitomir Juranović
Sloga
6.94
3294.00
474.64
6.00
3140.00
523.33
12.94
6434.00
497.22
60. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
8.00
3676.00
459.50
9.00
4174.00
463.78
17.00
7850.00
461.76
61. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
6.00
2582.00
430.33
3.00
1510.00
503.33
9.00
4092.00
454.67

Ivan Babić
PKK Halo 192
3.00
1615.00
538.33
3.00
1550.00
516.67
6.00
3165.00
527.50
Pavao Zovko
INA - Požega
3.00
1609.00
536.33
3.00
1460.00
486.67
6.00
3069.00
511.50
Robert Bakić
INA - Požega
3.00
1597.00
532.33
6.00
3209.00
534.83
9.00
4806.00
534.00
Josip Tokić
Obrtnik-BAM
2.00
1014.00
507.00
3.00
1608.00
536.00
5.00
2622.00
524.40
Frano Marijanović
HVIDR-a
2.00
1011.00
505.50
4.00
1917.00
479.25
6.00
2928.00
488.00
Ivo Tekić
Regoč
2.93
1476.00
503.75
2.50
1267.00
506.80
5.43
2743.00
505.16
Valentin Pemper
INA - Požega
3.56
1787.00
501.97
5.00
2455.00
491.00
8.56
4242.00
495.56
Albert Jirasek
Lipik 1974
3.75
1880.00
501.33
1.00
527.00
527.00
4.75
2407.00
506.74
Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
2.00
1001.00
500.50
3.00
1534.00
511.33
5.00
2535.00
507.00
Mihael Rebrović
Lipik 1974
2.69
1339.00
497.77
2.00
1055.00
527.50
4.69
2394.00
510.45
Filip Filipović
INA - Požega
4.25
2109.00
496.24
5.19
2543.00
489.98
9.44
4652.00
492.80
Jozo Brezicki
PPK Kutjevo
3.00
1480.00
493.33
3.25
1471.00
452.62
6.25
2951.00
472.16
Zrinko Kapetanić
Obrtnik-BAM
1.00
491.00
491.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1009.00
504.50
Ivo Grgić
Sloga
1.56
765.00
490.38
1.92
978.00
509.38
3.48
1743.00
500.86
Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
1.50
729.00
486.00
3.50
1731.00
494.57
5.00
2460.00
492.00
Dejan Valčić
PKK Halo 192
1.50
724.00
482.67
1.00
498.00
498.00
2.50
1222.00
488.80
Josip Bošnjak
Obrtnik-BAM
2.75
1319.00
479.64
2.51
1275.00
507.97
5.26
2594.00
493.16
Ivica Matičević
Požega
3.00
1434.00
478.00
3.00
1362.00
454.00
6.00
2796.00
466.00
Dalibor Martinović
Regoč
4.42
2111.00
477.60
7.50
3795.00
506.00
11.92
5906.00
495.47
Darijo Škariot
Lipik 1974
0.75
358.00
477.33
1.00
500.00
500.00
1.75
858.00
490.29
Antun Mandurić
INA - Požega
3.00
1427.00
475.67
2.77
1319.00
476.17
5.77
2746.00
475.91
Alen Birešić
HVIDR-a
1.00
475.00
475.00
2.00
944.00
472.00
3.00
1419.00
473.00
Josip Dumančić
Sloga
4.27
2028.00
474.94
7.50
3810.00
508.00
11.77
5838.00
496.01
Željko Pavković
Sloga
3.00
1421.00
473.67
4.00
2044.00
511.00
7.00
3465.00
495.00
Ivan Dumančić
Sloga
2.00
944.00
472.00
0.08
29.00
362.50
2.08
973.00
467.79
Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
2.00
940.00
470.00
2.00
1010.00
505.00
4.00
1950.00
487.50
Branko Jurić
HVIDR-a
0.50
233.00
466.00
0.50
209.00
418.00
1.00
442.00
442.00
Miroslav Županić
Regoč
1.00
465.00
465.00
0.00
0.00
NaN
1.00
465.00
465.00
Ivan Tišler
Lipik 1974
2.31
1074.00
464.94
0.50
260.00
520.00
2.81
1334.00
474.73
Igor Krajnović
Regoč
2.65
1206.00
455.09
2.00
958.00
479.00
4.65
2164.00
465.38
Jure Barišić
HVIDR-a
2.50
1114.00
445.60
3.00
1389.00
463.00
5.50
2503.00
455.09
Dinko Hajnal
Regoč
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00
Luka Jazvić
INA - Požega
1.00
426.00
426.00
0.00
0.00
NaN
1.00
426.00
426.00
Tomislav Ciganović
HVIDR-a
2.36
995.00
421.61
1.00
461.00
461.00
3.36
1456.00
433.33
Danijel Mičević
Požega
1.00
385.00
385.00
0.00
0.00
NaN
1.00
385.00
385.00
Ivan Ivanković
PPK Kutjevo
2.00
481.00
240.50
1.50
711.00
474.00
3.50
1192.00
340.57

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. PKK Halo 192
9.0
19174
8820
27994
518.41
318
9.0
19231
9227
28458
527.00
258
18.0
38405
18047
56452
522.70
576
2. Požega
9.0
18704
8945
27649
512.02
371
9.0
18651
8721
27372
506.89
339
18.0
37355
17666
55021
509.45
710
3. Lipik 1974
9.0
18782
8803
27585
510.83
358
9.0
19439
9662
29101
538.91
264
18.0
38221
18465
56686
524.87
622
4. Obrtnik-BAM
9.0
18850
8521
27371
506.87
401
9.0
19143
8984
28127
520.87
310
18.0
37993
17505
55498
513.87
711
5. Lokomotiva 1967
9.0
18538
8827
27365
506.76
349
9.0
19046
8952
27998
518.48
343
18.0
37584
17779
55363
512.62
692
6. Regoč
9.0
18735
8573
27308
505.70
392
9.0
19173
9010
28183
521.91
310
18.0
37908
17583
55491
513.81
702
7. INA - Požega
9.0
18634
8414
27048
500.89
459
9.0
18484
8316
26800
496.30
418
18.0
37118
16730
53848
498.59
877
8. HVIDR-a
9.0
18657
8335
26992
499.85
436
9.0
18287
8130
26417
489.20
426
18.0
36944
16465
53409
494.53
862
9. Sloga
9.0
18426
8224
26650
493.52
461
9.0
19244
8983
28227
522.72
374
18.0
37670
17207
54877
508.12
835
10. PPK Kutjevo
9.0
17750
8192
25942
480.41
377
9.0
17653
8238
25891
479.46
370
18.0
35403
16430
51833
479.94
747

(Prosjek lige: 504.39 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Gradska kuglana Pa 9 523.96 538.91 525.46 531.44 PKK Halo 192 3241 540.17 Zlatko Andraković 571
SRC Vijuš 9 513.65 521.91 514.47 517.78 PKK Halo 192 3198 533.00 Milan Burivoda 562
Exit 9 511.07 520.87 512.05 515.97 Požega 3169 528.17 Domagoj Tušim 576
SRC Vijuš 9 509.07 527.00 510.87 518.04 Obrtnik-BAM 3147 524.50 Krešimir Vidačić 557
Gradska kuglana Pa 9 503.69 522.72 505.59 513.20 Lipik 1974 3214 535.67 Tomislav Luksetić 576
SRC Vijuš 9 499.39 518.48 501.30 508.94 PKK Halo 192 3159 526.50 Zlatko Andraković 555
Gradska kuglana Pž 9 498.24 496.30 498.05 497.27 PKK Halo 192 3125 520.83 Miroslav Crnjac 541
Gradska kuglana Pž 9 497.44 479.46 495.65 488.45 Požega 3025 504.17 Petar Grivičić 541
Gradska kuglana Pž 9 488.69 506.89 490.51 497.79 PKK Halo 192 3011 501.83 Niko Matanović 556
Gradska kuglana Pž 9 490.06 489.20 489.97 489.63 PPK Kutjevo 3011 501.83 Mato Brekalo 541
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više