Pregled svih liga

Sloga

Liga: 3. HKLI-Pž
Klub: Kuglački klub Sloga
Adresa: Matkovac 77 b, Prekopakra, 34 550 Pakrac
Email: sloga.prekopakra@gmail.com

Kuglana: Gradska kuglana Pa   Staze: 1-4
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: subota, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Željko Pavković 098 906 69 13 pavac60@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
BEZ NASTUPA
1. Dragan Blažević
120812
120812
2. Jasmin Čamdžić
120824
120824
3. Josip Dumančić
120813
120813
4. Ivan Dumančić
122784
122784
5. Boris Glazer
122537
122537
6. Ivo Grgić
121818
121818
7. Zdravko Hruška
122783
122783
8. Vitomir Juranović
120825
120825
9. Ivan Katalinić
120826
120826
10. Željko Pavković
120827
120827
11. Saša Poletto
122311
122311
12. Igor Šulc
122303
122303
13. Ilija St Turković
120817
120817
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
26.09.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
01.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
08.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
4 18 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 24 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
24.10.2021 18:00 Darko Zovko, B
Antonio Kopić, D
| | |
6 27 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
29.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 35 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
05.11.2021 18:00 | | |
8 36 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2021 14:00 | | |
9 45 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
19.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 47 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
14.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
21.01.2022 18:00 | | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
28.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 63 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2022 18:00 | | |
14 69 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
15 72 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 18:30 | | |
16 80 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 81 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
18 90 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više