Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. ŽKK Istra
Poreč
4 4 0 0 8 24.0 8.0
2. Mlaka
Rijeka
4 3 0 1 6 23.0 9.0
3. Rijeka
Rijeka
4 3 0 1 6 19.0 13.0
4. Admiral
Zagreb
4 3 0 1 6 18.0 14.0
5. ŽKK Split
Split
4 2 0 2 4 15.0 17.0
6. Siscia
Sisak
4 2 0 2 4 15.0 17.0
7. Podravka
Koprivnica
4 1 0 3 2 14.0 18.0
8. Endi-Tekstilac
Zagreb
4 1 0 3 2 13.0 19.0
9. Zagreb
Zagreb
4 1 0 3 2 12.0 20.0
10. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
4 0 0 4 0 7.0 25.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Rijeka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3325 : 3106) 11.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 2 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3249 : 3297) 11.09.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
1 3 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3372 : 3245) 11.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
1 4 Endi-Tekstilac Siscia Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3065 : 3014) 11.09.2021 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 5 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
1.0 : 7.0 (3104 : 3216) 11.09.2021 13:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 6 ŽKK Plitvice Mlaka Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3254 : 3461) 18.09.2021 13:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Matasić, A
| | |
2 7 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3279 : 3228) 18.09.2021 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 8 ŽKK Split Endi-Tekstilac Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3395 : 3198) 18.09.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
2 9 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3399 : 3461) 18.09.2021 11:00 Vedran Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 10 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3322 : 3169) 18.09.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 11 Podravka ŽKK Plitvice Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3254 : 3113) 25.09.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
3 12 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
6.0 : 2.0 (3274 : 3208) 25.09.2021 14:00 Nikolina Liović, A
Iva Matošević, C
| | |
3 13 Endi-Tekstilac Admiral Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3041 : 3127) 25.09.2021 16:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 14 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3155) 25.09.2021 13:00 Vedran Štajdohar, A
Gordana Senta, A
| | |
3 15 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3382 : 3208) 25.09.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 16 ŽKK Plitvice Siscia Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3091 : 3275) 02.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
4 17 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3377 : 3376) 02.10.2021 12:00 Denis Brajdić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 18 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3441 : 3315) 02.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 19 Rijeka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3178 : 3117) 02.10.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 20 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3225 : 3306) 02.10.2021 14:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
5 21 ŽKK Istra ŽKK Plitvice Dom obrtnika
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
5 22 Endi-Tekstilac Podravka Pongračevo
1-6
06.11.2021 16:00 | | |
5 23 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
06.11.2021 13:00 | | |
5 24 Mlaka Admiral SRC Mlaka
1-4
06.11.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 25 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
06.11.2021 15:00 | | |
6 26 ŽKK Plitvice ŽKK Split Hotel Jezero
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
6 27 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
13.11.2021 11:00 | | |
6 28 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
13.11.2021 12:00 | | |
6 29 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
13.11.2021 13:00 | | |
6 30 ŽKK Istra Endi-Tekstilac Dom obrtnika
1-4
13.11.2021 14:00 | | |
7 31 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
20.11.2021 16:00 | | |
7 32 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
20.11.2021 13:00 | | |
7 33 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
20.11.2021 13:00 | | |
7 34 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
20.11.2021 15:00 | | |
7 35 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
20.11.2021 12:00 | | |
8 36 ŽKK Plitvice Admiral Hotel Jezero
1-4
27.11.2021 13:00 | | |
8 37 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
27.11.2021 12:00 | | |
8 38 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
27.11.2021 13:00 | | |
8 39 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
27.11.2021 14:00 | | |
8 40 Endi-Tekstilac Zagreb Pongračevo
1-6
27.11.2021 16:00 | | |
9 41 Zagreb ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
04.12.2021 13:00 | | |
9 42 Mlaka Endi-Tekstilac SRC Mlaka
1-4
04.12.2021 13:00 | | |
9 43 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
04.12.2021 15:00 | | |
9 44 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
04.12.2021 12:00 | | |
9 45 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
04.12.2021 11:00 | | |
10 46 ŽKK Plitvice Rijeka Hotel Jezero
1-4
15.01.2022 13:00 | | |
10 47 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
15.01.2022 11:00 | | |
10 48 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
15.01.2022 12:00 | | |
10 49 Siscia Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 50 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
15.01.2022 13:00 | | |
11 51 Mlaka ŽKK Plitvice SRC Mlaka
1-4
22.01.2022 13:00 | | |
11 52 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
22.01.2022 13:00 | | |
11 53 Endi-Tekstilac ŽKK Split Pongračevo
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 54 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
11 55 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
22.01.2022 13:00 | | |
12 56 ŽKK Plitvice Podravka Hotel Jezero
1-4
12.02.2022 13:00 | | |
12 57 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
12.02.2022 12:00 | | |
12 58 Admiral Endi-Tekstilac Grmoščica
5-8
12.02.2022 11:00 | | |
12 59 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
12.02.2022 12:00 | | |
12 60 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
13 61 Siscia ŽKK Plitvice SRC Sisak
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
13 62 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
13 63 Zagreb Admiral Pongračevo
1-6
19.02.2022 13:00 | | |
13 64 Endi-Tekstilac Rijeka Pongračevo
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
13 65 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
14 66 ŽKK Plitvice ŽKK Istra Hotel Jezero
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
14 67 Podravka Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
26.02.2022 13:00 | | |
14 68 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
26.02.2022 12:00 | | |
14 69 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
26.02.2022 11:00 | | |
14 70 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
26.02.2022 12:00 | | |
15 71 ŽKK Split ŽKK Plitvice Poljud
1-6
05.03.2022 12:00 | | |
15 72 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
05.03.2022 15:00 | | |
15 73 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
05.03.2022 13:00 | | |
15 74 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
05.03.2022 13:00 | | |
15 75 Endi-Tekstilac ŽKK Istra Pongračevo
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
16 76 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
16 77 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
16 78 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
12.03.2022 13:00 | | |
16 79 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
12.03.2022 12:00 | | |
16 80 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
12.03.2022 11:00 | | |
17 81 Admiral ŽKK Plitvice Grmoščica
5-8
19.03.2022 11:00 | | |
17 82 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
17 83 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
17 84 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
19.03.2022 11:00 | | |
17 85 Zagreb Endi-Tekstilac Pongračevo
1-6
19.03.2022 12:00 | | |
18 86 ŽKK Plitvice Zagreb Hotel Jezero
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
18 87 Endi-Tekstilac Mlaka Pongračevo
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
18 88 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
26.03.2022 11:00 | | |
18 89 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
26.03.2022 12:00 | | |
18 90 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
26.03.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
2.00
1195
574.50
1769.50
589.83
2. Matea Juričić
Rijeka
1.00
568
593.33
1161.33
580.67
3. Valentina Gal
Mlaka
3.00
1722
579.00
2301.00
575.25
4. Amela Nicol Imširović
Admiral
2.00
1115
602.50
1717.50
572.50
5. Željka Orehovec
Podravka
1.00
593
548.67
1141.67
570.83
6. Marijana Liović
ŽKK Istra
2.00
1143
565.50
1708.50
569.50
7. Dražena Smuđ
Siscia
2.00
1121
587.00
1708.00
569.33
8. Ana Vidan
ŽKK Split
2.00
1105
600.00
1705.00
568.33
9. Milana Pavlic
Mlaka
3.00
1698
574.00
2272.00
568.00
10. Valentina Smuđ
Admiral
1.00
581
554.00
1135.00
567.50
11. Maja Nanić
ŽKK Istra
2.00
1140
555.50
1695.50
565.17
12. Mirna Bosak
Mlaka
3.00
1691
0.00
1691.00
563.67
13. Danica Torović
ŽKK Split
2.00
1109
570.50
1679.50
559.83
14. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
2.00
1141
538.00
1679.00
559.67
15. Venesa Bogdanović
Mlaka
3.00
1660
569.00
2229.00
557.25
16. Katja Oplanić
ŽKK Istra
2.00
1113
552.00
1665.00
555.00
17. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
2.00
1095
566.00
1661.00
553.67
18. Paula Polanšćak
Zagreb
2.00
1134
525.14
1659.14
553.05
19. Leonarda Majer
Zagreb
2.00
1154
504.00
1658.00
552.67
20. Tamara Sinković
Mlaka
3.00
1638
570.00
2208.00
552.00
21. Aleksandra Lukčin
Podravka
1.00
545
557.67
1102.67
551.33
22. Matea Gašparović
ŽKK Split
2.00
1073
576.50
1649.50
549.83
23. Iva Cindrić
Admiral
2.00
1068
578.00
1646.00
548.67
24. Sara Pejak
Siscia
3.00
1649
545.00
2194.00
548.50
25. Vana Varga
Admiral
2.00
1083
561.50
1644.50
548.17
26. Tihana Čavlović
Admiral
2.00
1066
573.00
1639.00
546.33
27. Kristina Lončarević
Zagreb
2.00
1085
547.50
1632.50
544.17
28. Đurđica Strinić
ŽKK Split
2.00
1058
572.00
1630.00
543.33
29. Ivanka Kragić
ŽKK Split
1.00
529
555.00
1084.00
542.00
30. Gordana Balent
Rijeka
1.00
539
543.40
1082.40
541.20
31. Klara Pereković
Siscia
2.00
1067
556.00
1623.00
541.00
32. Valeria Špiljar
Zagreb
1.33
701
554.00
1255.00
538.63
33. Ana Grčić
Rijeka
1.00
530
546.33
1076.33
538.17
34. Monika Matiša
Podravka
1.00
520
551.00
1071.00
535.50
35. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
2.00
1084
522.00
1606.00
535.33
36. Anamarija Antonić
Rijeka
1.00
535
532.80
1067.80
533.90
37. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
2.00
1065
526.50
1591.50
530.50
38. Ana Gerovac
Admiral
1.00
505
556.00
1061.00
530.50
39. Marija Zver
Podravka
1.00
531
529.67
1060.67
530.33
40. Sanja Gizdulić
Rijeka
1.00
534
524.67
1058.67
529.33
41. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
2.00
1088
499.00
1587.00
529.00
42. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
2.00
1036
548.50
1584.50
528.17
43. Valerija Smuđ
Siscia
3.00
1564
542.00
2106.00
526.50
44. Anja Vicković
Zagreb
1.00
540
512.00
1052.00
526.00
45. Tea Miljković
Zagreb
1.40
733
527.40
1260.40
525.17
46. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
2.00
1043
530.57
1573.57
524.52
47. Lucija Sever
Siscia
2.00
1018
544.00
1562.00
520.67
48. Lejla Štrbac
Siscia
3.00
1561
0.00
1561.00
520.33
49. Sanja Majhen
Admiral
2.00
1006
550.00
1556.00
518.67
50. Katarina Zajec
ŽKK Istra
1.50
771
525.50
1296.50
518.60
51. Ljiljana Bolić
Podravka
1.00
515
520.33
1035.33
517.67
52. Ana Laus
ŽKK Split
2.00
1033
518.00
1551.00
517.00
53. Ivana Juričić
Rijeka
1.00
502
527.73
1029.73
514.87
54. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
1.50
774
510.00
1284.00
513.60
55. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
2.00
1026
514.50
1540.50
513.50
56. Lana Buhinjak
Podravka
0.50
239
526.00
765.00
510.00
57. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
1.69
873
498.50
1371.50
509.85
58. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
1.31
647
523.50
1170.50
506.71
59. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
1.00
510
495.00
1005.00
502.50
60. Narda Štulić
Zagreb
1.00
511
485.43
996.43
498.22
61. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
2.00
1033
455.00
1488.00
496.00
62. Ivanka Šego
ŽKK Split
1.00
493
0.00
493.00
493.00
63. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
1.69
823
448.84
1271.84
472.80
64. Ana-Marija Grčić
Podravka
0.50
226
0.00
226.00
452.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
2.00
1195.00
597.50
2.00
1149.00
574.50
4.00
2344.00
586.00
2. Željka Orehovec
Podravka
1.00
593.00
593.00
3.00
1646.00
548.67
4.00
2239.00
559.75
3. Valentina Smuđ
Admiral
1.00
581.00
581.00
1.00
554.00
554.00
2.00
1135.00
567.50
4. Leonarda Majer
Zagreb
2.00
1154.00
577.00
2.00
1008.00
504.00
4.00
2162.00
540.50
5. Valentina Gal
Mlaka
3.00
1722.00
574.00
1.00
579.00
579.00
4.00
2301.00
575.25
6. Marijana Liović
ŽKK Istra
2.00
1143.00
571.50
2.00
1131.00
565.50
4.00
2274.00
568.50
7. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
2.00
1141.00
570.50
1.00
538.00
538.00
3.00
1679.00
559.67
8. Maja Nanić
ŽKK Istra
2.00
1140.00
570.00
2.00
1111.00
555.50
4.00
2251.00
562.75
9. Matea Juričić
Rijeka
1.00
568.00
568.00
3.00
1780.00
593.33
4.00
2348.00
587.00
10. Paula Polanšćak
Zagreb
2.00
1134.00
567.00
1.75
919.00
525.14
3.75
2053.00
547.47
11. Milana Pavlic
Mlaka
3.00
1698.00
566.00
1.00
574.00
574.00
4.00
2272.00
568.00
12. Mirna Bosak
Mlaka
3.00
1691.00
563.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1691.00
563.67
13. Dražena Smuđ
Siscia
2.00
1121.00
560.50
1.00
587.00
587.00
3.00
1708.00
569.33
14. Amela Nicol Imširović
Admiral
2.00
1115.00
557.50
2.00
1205.00
602.50
4.00
2320.00
580.00
15. Katja Oplanić
ŽKK Istra
2.00
1113.00
556.50
2.00
1104.00
552.00
4.00
2217.00
554.25
16. Danica Torović
ŽKK Split
2.00
1109.00
554.50
2.00
1141.00
570.50
4.00
2250.00
562.50
17. Venesa Bogdanović
Mlaka
3.00
1660.00
553.33
1.00
569.00
569.00
4.00
2229.00
557.25
18. Ana Vidan
ŽKK Split
2.00
1105.00
552.50
2.00
1200.00
600.00
4.00
2305.00
576.25
19. Sara Pejak
Siscia
3.00
1649.00
549.67
1.00
545.00
545.00
4.00
2194.00
548.50
20. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
2.00
1095.00
547.50
2.00
1132.00
566.00
4.00
2227.00
556.75
21. Tamara Sinković
Mlaka
3.00
1638.00
546.00
1.00
570.00
570.00
4.00
2208.00
552.00
22. Aleksandra Lukčin
Podravka
1.00
545.00
545.00
3.00
1673.00
557.67
4.00
2218.00
554.50
23. Lucija Pavlek
Endi-Tekstilac
2.00
1088.00
544.00
2.00
998.00
499.00
4.00
2086.00
521.50
24. Kristina Lončarević
Zagreb
2.00
1085.00
542.50
2.00
1095.00
547.50
4.00
2180.00
545.00
25. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
2.00
1084.00
542.00
2.00
1044.00
522.00
4.00
2128.00
532.00
26. Vana Varga
Admiral
2.00
1083.00
541.50
2.00
1123.00
561.50
4.00
2206.00
551.50
27. Anja Vicković
Zagreb
1.00
540.00
540.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1052.00
526.00
28. Gordana Balent
Rijeka
1.00
539.00
539.00
2.12
1152.00
543.40
3.12
1691.00
541.99
29. Matea Gašparović
ŽKK Split
2.00
1073.00
536.50
2.00
1153.00
576.50
4.00
2226.00
556.50
30. Anamarija Antonić
Rijeka
1.00
535.00
535.00
2.50
1332.00
532.80
3.50
1867.00
533.43
31. Iva Cindrić
Admiral
2.00
1068.00
534.00
2.00
1156.00
578.00
4.00
2224.00
556.00
32. Sanja Gizdulić
Rijeka
1.00
534.00
534.00
3.00
1574.00
524.67
4.00
2108.00
527.00
33. Klara Pereković
Siscia
2.00
1067.00
533.50
1.00
556.00
556.00
3.00
1623.00
541.00
34. Tihana Čavlović
Admiral
2.00
1066.00
533.00
2.00
1146.00
573.00
4.00
2212.00
553.00
35. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
2.00
1065.00
532.50
2.00
1053.00
526.50
4.00
2118.00
529.50
36. Marija Zver
Podravka
1.00
531.00
531.00
3.00
1589.00
529.67
4.00
2120.00
530.00
37. Ana Grčić
Rijeka
1.00
530.00
530.00
3.00
1639.00
546.33
4.00
2169.00
542.25
38. Ivanka Kragić
ŽKK Split
1.00
529.00
529.00
2.00
1110.00
555.00
3.00
1639.00
546.33
39. Đurđica Strinić
ŽKK Split
2.00
1058.00
529.00
1.00
572.00
572.00
3.00
1630.00
543.33
40. Valeria Špiljar
Zagreb
1.33
701.00
527.07
2.00
1108.00
554.00
3.33
1809.00
543.24
41. Tea Miljković
Zagreb
1.40
733.00
523.57
0.73
385.00
527.40
2.13
1118.00
524.88
42. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
2.00
1043.00
521.50
1.57
833.00
530.57
3.57
1876.00
525.49
43. Valerija Smuđ
Siscia
3.00
1564.00
521.33
1.00
542.00
542.00
4.00
2106.00
526.50
44. Lejla Štrbac
Siscia
3.00
1561.00
520.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1561.00
520.33
45. Monika Matiša
Podravka
1.00
520.00
520.00
3.00
1653.00
551.00
4.00
2173.00
543.25
46. Maria Gračan
ŽKK Plitvice
2.00
1036.00
518.00
2.00
1097.00
548.50
4.00
2133.00
533.25
47. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
1.69
873.00
516.57
2.00
997.00
498.50
3.69
1870.00
506.78
48. Ana Laus
ŽKK Split
2.00
1033.00
516.50
1.00
518.00
518.00
3.00
1551.00
517.00
49. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
2.00
1033.00
516.50
1.00
455.00
455.00
3.00
1488.00
496.00
50. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
1.50
774.00
516.00
2.00
1020.00
510.00
3.50
1794.00
512.57
51. Ljiljana Bolić
Podravka
1.00
515.00
515.00
3.00
1561.00
520.33
4.00
2076.00
519.00
52. Katarina Zajec
ŽKK Istra
1.50
771.00
514.00
2.00
1051.00
525.50
3.50
1822.00
520.57
53. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
2.00
1026.00
513.00
2.00
1029.00
514.50
4.00
2055.00
513.75
54. Narda Štulić
Zagreb
1.00
511.00
511.00
1.51
733.00
485.43
2.51
1244.00
495.62
55. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
1.00
510.00
510.00
2.00
990.00
495.00
3.00
1500.00
500.00
56. Lucija Sever
Siscia
2.00
1018.00
509.00
1.00
544.00
544.00
3.00
1562.00
520.67
57. Ana Gerovac
Admiral
1.00
505.00
505.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1061.00
530.50
58. Tea Durbas
Siscia
1.50
757.00
504.67
0.00
0.00
NaN
1.50
757.00
504.67
59. Sanja Majhen
Admiral
2.00
1006.00
503.00
2.00
1100.00
550.00
4.00
2106.00
526.50
60. Ivana Juričić
Rijeka
1.00
502.00
502.00
2.38
1256.00
527.73
3.38
1758.00
520.12
61. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
1.31
647.00
493.89
2.00
1047.00
523.50
3.31
1694.00
511.78
62. Ivanka Šego
ŽKK Split
1.00
493.00
493.00
0.00
0.00
NaN
1.00
493.00
493.00
63. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
1.69
823.00
486.98
0.43
193.00
448.84
2.12
1016.00
479.25
64. Lana Buhinjak
Podravka
0.50
239.00
478.00
2.00
1052.00
526.00
2.50
1291.00
516.40
65. Ana-Marija Grčić
Podravka
0.50
226.00
452.00
0.00
0.00
NaN
0.50
226.00
452.00

Anita Mehesz
Mlaka
1.00
585.00
585.00
0.00
0.00
NaN
1.00
585.00
585.00
Maja Belošević
Zagreb
0.52
297.00
571.15
0.26
152.00
584.62
0.78
449.00
575.64
Petra Birt
Zanatlija Ivanić
0.50
284.00
568.00
1.00
505.00
505.00
1.50
789.00
526.00
Anamarija Grdić
Mlaka
1.25
678.00
542.40
1.00
521.00
521.00
2.25
1199.00
532.89
Kristina Juras Kovač
Endi-Tekstilac
0.81
437.00
539.51
1.00
563.00
563.00
1.81
1000.00
552.49
Dora Štetić
ŽKK Istra
0.50
264.00
528.00
1.00
562.00
562.00
1.50
826.00
550.67
Irma Šimić
Zagreb
0.75
388.00
517.33
0.50
273.00
546.00
1.25
661.00
528.80
Nika Grubišić
Mlaka
0.75
381.00
508.00
1.00
569.00
569.00
1.75
950.00
542.86
Ana Butković
Siscia
1.00
476.00
476.00
0.00
0.00
NaN
1.00
476.00
476.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Istra
2.0
4458
2309
6767
563.92
29
2.0
4380
2266
6646
553.83
36
4.0
8838
4575
13413
558.88
65
2. Mlaka
3.0
6571
3482
10053
558.50
42
1.0
2236
1146
3382
563.67
9
4.0
8807
4628
13435
559.79
51
3. Zagreb
2.0
4348
2195
6543
545.25
36
2.0
4161
2131
6292
524.33
42
4.0
8509
4326
12835
534.79
78
4. Admiral
2.0
4309
2115
6424
535.33
43
2.0
4542
2298
6840
570.00
28
4.0
8851
4413
13264
552.67
71
5. Rijeka
1.0
2150
1058
3208
534.67
26
3.0
6670
3155
9825
545.83
93
4.0
8820
4213
13033
543.04
119
6. ŽKK Split
2.0
4287
2113
6400
533.33
53
2.0
4511
2261
6772
564.33
34
4.0
8798
4374
13172
548.83
87
7. Podravka
1.0
2101
1068
3169
528.17
35
3.0
6414
3314
9728
540.44
64
4.0
8515
4382
12897
537.38
99
8. Siscia
3.0
6430
3067
9497
527.61
83
1.0
2207
1072
3279
546.50
19
4.0
8637
4139
12776
532.33
102
9. Endi-Tekstilac
2.0
4339
1976
6315
526.25
84
2.0
4200
1906
6106
508.83
77
4.0
8539
3882
12421
517.54
161
10. ŽKK Plitvice
2.0
4262
1957
6219
518.25
66
2.0
4302
2043
6345
528.75
66
4.0
8564
4000
12564
523.50
132
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više