Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Hrabri
Zagreb
4 4 0 0 8 27.0 5.0
2. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
4 4 0 0 8 26.0 6.0
3. Ban Jelačić
Zaprešić
3 3 0 0 6 21.0 3.0
4. Obrtnik Torbar II
Zagreb
3 3 0 0 6 18.0 6.0
5. Zagrebačka pivovara
Zagreb
3 2 0 1 4 14.0 10.0
6. Vodovod
Zagreb
3 1 0 2 2 11.0 13.0
7. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
3 1 0 2 2 10.0 14.0
8. Zanatlija
Zagreb
3 1 0 2 2 10.0 14.0
9. Medika
Zagreb
3 0 1 2 1 4.0 20.0
10. Centar
Zagreb
4 0 1 3 1 9.0 23.0
11. Sidra Zagreb
Zagreb
3 0 0 3 0 4.0 20.0
12. Radnik
Velika Gorica
4 0 0 4 0 6.0 26.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medika Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3341 : 3075) 07.09.2022 18:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3037) 05.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 3 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3444 : 3331) 16.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
1 4 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3203 : 3093) 07.09.2022 18:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
1 5 Zanatlija Ivanić Centar Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3320 : 3082) 10.09.2022 16:00 Nikola Filipović, A
| | |
1 6 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3278 : 3357) 05.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 7 Medika Ban Jelačić Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (3149 : 3453) 12.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
2 8 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
3.0 : 5.0 (3014 : 3126) 12.09.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 9 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3092 : 3253) 15.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Luka Bakić, C
| | |
2 10 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3317 : 3359) 14.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 11 Radnik Hrabri Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3110 : 3192) 12.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3224) 14.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
03.10.2022 18:00 Filip Boc, A
| | |
3 14 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3084) 20.09.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 15 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 3003) 21.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
3 16 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3400 : 3240) 20.09.2022 18:30 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 17 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3301 : 3340) 19.09.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petra Fiamengo, B
| | |
3 18 Ban Jelačić Centar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3573 : 3207) 21.09.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Medika Centar Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3182 : 3183) 26.09.2022 18:00 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 20 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
29.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, A
| | |
4 21 Sidra Zagreb Zanatlija Vinko Bek
1-4
28.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
4 22 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 26.09.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
4 23 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
28.09.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3230 : 3250) 26.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 25 Hrabri Medika Vinko Bek
1-4
11.10.2022 18:00 | | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
12.10.2022 18:00 | | |
5 27 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
15.10.2022 16:00 | | |
5 28 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
10.10.2022 18:00 | | |
5 29 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
12.10.2022 19:00 | | |
5 30 Centar Dugo Selo 1934 Pongračevo
1-6
10.10.2022 19:00 | | |
6 31 Medika Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 32 Sidra Zagreb Centar Vinko Bek
1-4
19.10.2022 18:00 | | |
6 33 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 34 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
19.10.2022 18:00 | | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 36 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
18.10.2022 18:00 | | |
7 37 Obrtnik Torbar II Medika Zagreb
1-4
26.10.2022 18:00 | | |
7 38 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
29.10.2022 16:00 | | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
24.10.2022 18:00 | | |
7 40 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
26.10.2022 19:00 | | |
7 41 Centar Radnik Pongračevo
1-6
24.10.2022 19:00 | | |
7 42 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
27.10.2022 18:00 | | |
8 43 Medika Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 44 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 45 Zagrebačka pivovara Centar Grmoščica
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
8 46 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 47 Hrabri Zanatlija Vinko Bek
1-4
04.11.2022 18:00 | | |
8 48 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
9 49 Zanatlija Ivanić Medika Zelenjak
1-4
12.11.2022 16:00 | | |
9 50 Zanatlija Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
07.11.2022 18:00 | | |
9 51 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
09.11.2022 19:00 | | |
9 52 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
07.11.2022 19:00 | | |
9 53 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
10.11.2022 18:00 | | |
9 54 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
09.11.2022 18:00 | | |
10 55 Medika Radnik Grmoščica
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 56 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 58 Hrabri Centar Vinko Bek
1-4
22.11.2022 18:00 | | |
10 59 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 60 Zanatlija Ivanić Zanatlija Zelenjak
1-4
26.11.2022 16:00 | | |
11 61 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
05.12.2022 18:00 | | |
11 62 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
07.12.2022 19:00 | | |
11 63 Centar Obrtnik Torbar II Pongračevo
1-6
05.12.2022 19:00 | | |
11 64 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
08.12.2022 18:00 | | |
11 65 Sidra Zagreb Vodovod Vinko Bek
1-4
07.12.2022 18:00 | | |
11 66 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
05.12.2022 18:00 | | |
12 67 Medika Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 68 Radnik Vodovod Radnik
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 69 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
11.01.2023 18:00 | | |
12 70 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
12.01.2023 18:00 | | |
12 71 Centar Zanatlija Ivanić Pongračevo
1-6
09.01.2023 19:00 | | |
12 72 Ban Jelačić Zanatlija Zaprešić
1-6
11.01.2023 19:00 | | |
13 73 Ban Jelačić Medika Zaprešić
1-6
18.01.2023 19:00 | | |
13 74 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
13 75 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
21.01.2023 16:00 | | |
13 76 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
18.01.2023 18:00 | | |
13 77 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
17.01.2023 18:00 | | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 80 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 81 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 82 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 83 Dugo Selo 1934 Zanatlija Radnik
1-4
26.01.2023 18:00 | | |
14 84 Centar Ban Jelačić Pongračevo
1-6
23.01.2023 19:00 | | |
15 85 Centar Medika Pongračevo
1-6
30.01.2023 19:00 | | |
15 86 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
01.02.2023 19:00 | | |
15 87 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
30.01.2023 18:00 | | |
15 88 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
04.02.2023 16:00 | | |
15 89 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
01.02.2023 18:00 | | |
15 90 Hrabri Vodovod Vinko Bek
1-4
31.01.2023 18:00 | | |
16 91 Medika Hrabri Grmoščica
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 93 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 94 Radnik Zanatlija Radnik
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 95 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 96 Dugo Selo 1934 Centar Radnik
1-4
09.02.2023 18:00 | | |
17 97 Dugo Selo 1934 Medika Radnik
1-4
16.02.2023 18:00 | | |
17 98 Centar Sidra Zagreb Pongračevo
1-6
13.02.2023 19:00 | | |
17 99 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
15.02.2023 19:00 | | |
17 100 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
13.02.2023 18:00 | | |
17 101 Zanatlija Ivanić Vodovod Zelenjak
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
17 102 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
15.02.2023 18:00 | | |
18 103 Medika Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 104 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
21.02.2023 18:00 | | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 106 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
18 107 Radnik Centar Radnik
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 108 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
19 109 Sidra Zagreb Medika Vinko Bek
1-4
01.03.2023 18:00 | | |
19 110 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
02.03.2023 18:00 | | |
19 111 Centar Zagrebačka pivovara Pongračevo
1-6
27.02.2023 19:00 | | |
19 112 Ban Jelačić Vodovod Zaprešić
1-6
01.03.2023 19:00 | | |
19 113 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
19 114 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
20 115 Medika Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Torbar II Zanatlija Zagreb
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 119 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 120 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
21 121 Radnik Medika Radnik
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
21 122 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
15.03.2023 18:00 | | |
21 123 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
16.03.2023 18:00 | | |
21 124 Centar Hrabri Pongračevo
1-6
13.03.2023 19:00 | | |
21 125 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
15.03.2023 19:00 | | |
21 126 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 128 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
22 129 Obrtnik Torbar II Centar Zagreb
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
22 130 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 132 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
22.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Fran Hećimović
Ban Jelačić
2.00
1194
666.00
1860.00
620.00
2. Goran Marko
Ban Jelačić
2.00
1168
640.00
1808.00
602.67
3. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
1.00
589
602.50
1191.50
595.75
4. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1209
567.00
1776.00
592.00
5. Dragutin Črljenec
Hrabri
1.00
567
599.50
1166.50
583.25
6. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
2.00
1163
0.00
1163.00
581.50
7. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1141
567.00
1708.00
569.33
8. Krešimir Vidović
Zanatlija
1.00
595
537.00
1132.00
566.00
9. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.00
558
573.00
1131.00
565.50
10. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
2.00
1128
568.00
1696.00
565.33
11. Brane Milešević
Hrabri
1.00
567
560.00
1127.00
563.50
12. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1123
566.00
1689.00
563.00
13. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
1.00
592
534.00
1126.00
563.00
14. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
1.00
558
567.00
1125.00
562.50
15. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
1.00
555
562.50
1117.50
558.75
16. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
1.00
584
531.50
1115.50
557.75
17. Milan Marelja
Centar
2.00
1148
525.00
1673.00
557.67
18. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
1.00
534
581.00
1115.00
557.50
19. Josip Borščak
Zanatlija
1.00
563
551.00
1114.00
557.00
20. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
1.00
570
544.00
1114.00
557.00
21. Karlo Boroš
1.00
541
571.00
1112.00
556.00
22. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1096
569.00
1665.00
555.00
23. Ivo Slišković
Hrabri
1.00
513
594.50
1107.50
553.75
24. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
1.00
563
541.50
1104.50
552.25
25. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
2.00
1110
545.00
1655.00
551.67
26. Petar Cugovčan
Medika
1.00
548
555.00
1103.00
551.50
27. Zlatimir Kaštelanac
Medika
1.00
546
556.00
1102.00
551.00
28. Dane Žižak
Vodovod
1.00
551
0.00
551.00
551.00
29. Milan Cindrić
Vodovod
1.00
575
523.00
1098.00
549.00
30. Robertino Mileta
Ban Jelačić
2.00
1118
528.00
1646.00
548.67
31. Nikola Škugor
Centar
2.00
1096
547.00
1643.00
547.67
32. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1068
565.00
1633.00
544.33
33. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
2.00
1086
0.00
1086.00
543.00
34. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
1.00
537
548.50
1085.50
542.75
35. Franjo Posavac
Hrabri
1.00
520
565.50
1085.50
542.75
36. Dejan Fišer
Hrabri
1.00
527
555.00
1082.00
541.00
37. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
1.00
533
548.50
1081.50
540.75
38. Rudolf Puhin
Zanatlija
1.00
518
556.00
1074.00
537.00
39. Marin Zekić
Ban Jelačić
1.00
537
0.00
537.00
537.00
40. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
1.00
518
554.50
1072.50
536.25
41. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
2.00
1107
498.00
1605.00
535.00
42. Stjepan Novosel
Centar
2.00
1073
530.00
1603.00
534.33
43. Miroslav Živičnjak
Vodovod
1.00
539
529.00
1068.00
534.00
44. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
1.00
494
570.50
1064.50
532.25
45. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
1.28
683
528.00
1211.00
531.14
46. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
0.50
248
546.67
794.67
529.78
47. Miljenko Musa
Vodovod
1.00
520
538.00
1058.00
529.00
48. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
1.00
535
523.00
1058.00
529.00
49. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
1.00
522
536.00
1058.00
529.00
50. Nenad Kolundžija
Hrabri
1.00
498
558.50
1056.50
528.25
51. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
1.00
497
559.00
1056.00
528.00
52. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
2.00
1059
516.00
1575.00
525.00
53. Petar Maričić
Radnik
2.00
1043
531.00
1574.00
524.67
54. Zvonko Crvenka
Centar
2.00
1085
483.00
1568.00
522.67
55. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
1.00
508
536.80
1044.80
522.40
56. Ivan Ivčetić
Medika
1.00
511
533.00
1044.00
522.00
57. Zvonko Paulić
Zanatlija
1.00
512
531.00
1043.00
521.50
58. Ismet Hasić
Zanatlija
1.00
501
541.50
1042.50
521.25
59. Ratko Medan
Radnik
2.00
1058
503.00
1561.00
520.33
60. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
520
0.00
520.00
520.00
61. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
1049
508.00
1557.00
519.00
62. Alen Sever
Radnik
2.00
1009
525.00
1534.00
511.33
63. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
1.00
499
517.00
1016.00
508.00
64. Goran Matleković
Vodovod
1.00
517
498.00
1015.00
507.50
65. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
1.00
484
517.00
1001.00
500.50
66. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
0.50
254
488.00
742.00
494.67
67. Borna Barišić
Radnik
1.00
475
512.00
987.00
493.50
68. Petar Kekić
Medika
1.00
484
499.00
983.00
491.50
69. Marko Torlaković
Ban Jelačić
1.00
488
0.00
488.00
488.00
70. Antonio Lovrenović
Centar
1.00
500
474.00
974.00
487.00
71. Petar Božičević
Radnik
1.00
482
0.00
482.00
482.00
72. Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
480
0.00
480.00
480.00
73. Milivoj Derežić
Medika
1.00
512
442.00
954.00
477.00
74. Ante Kursar
Medika
1.00
474
0.00
474.00
474.00
75. Branko Liker
Centar
1.00
484
455.00
939.00
469.50
76. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
1.00
410
502.00
912.00
456.00
77. Niko Širić
Centar
2.00
903
0.00
903.00
451.50
78. Robert Sekušak
Zanatlija
1.00
437
0.00
437.00
437.00
79. Josip Ivezić
Radnik
1.00
425
0.00
425.00
425.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1209.00
604.50
1.00
567.00
567.00
3.00
1776.00
592.00
2. Fran Hećimović
Ban Jelačić
2.00
1194.00
597.00
1.00
666.00
666.00
3.00
1860.00
620.00
3. Krešimir Vidović
Zanatlija
1.00
595.00
595.00
2.00
1074.00
537.00
3.00
1669.00
556.33
4. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
1.00
592.00
592.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1126.00
563.00
5. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
1.00
589.00
589.00
2.00
1205.00
602.50
3.00
1794.00
598.00
6. Goran Marko
Ban Jelačić
2.00
1168.00
584.00
1.00
640.00
640.00
3.00
1808.00
602.67
7. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
1.00
584.00
584.00
2.00
1063.00
531.50
3.00
1647.00
549.00
8. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
2.00
1163.00
581.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1163.00
581.50
9. Milan Cindrić
Vodovod
1.00
575.00
575.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1098.00
549.00
10. Milan Marelja
Centar
2.00
1148.00
574.00
1.00
525.00
525.00
3.00
1673.00
557.67
11. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1141.00
570.50
1.00
567.00
567.00
3.00
1708.00
569.33
12. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
1.00
570.00
570.00
2.00
1088.00
544.00
3.00
1658.00
552.67
13. Brane Milešević
Hrabri
1.00
567.00
567.00
2.00
1120.00
560.00
3.00
1687.00
562.33
14. Dragutin Črljenec
Hrabri
1.00
567.00
567.00
2.00
1199.00
599.50
3.00
1766.00
588.67
15. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
2.00
1128.00
564.00
1.00
568.00
568.00
3.00
1696.00
565.33
16. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
1.00
563.00
563.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1646.00
548.67
17. Josip Borščak
Zanatlija
1.00
563.00
563.00
2.00
1102.00
551.00
3.00
1665.00
555.00
18. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1123.00
561.50
1.00
566.00
566.00
3.00
1689.00
563.00
19. Robertino Mileta
Ban Jelačić
2.00
1118.00
559.00
1.00
528.00
528.00
3.00
1646.00
548.67
20. Mario Salaj
Obrtnik Torbar II
1.00
558.00
558.00
1.00
567.00
567.00
2.00
1125.00
562.50
21. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.00
558.00
558.00
1.00
573.00
573.00
2.00
1131.00
565.50
22. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
2.00
1110.00
555.00
1.00
545.00
545.00
3.00
1655.00
551.67
23. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
1.00
555.00
555.00
2.00
1125.00
562.50
3.00
1680.00
560.00
24. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
2.00
1107.00
553.50
1.00
498.00
498.00
3.00
1605.00
535.00
25. Dane Žižak
Vodovod
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
26. Petar Cugovčan
Medika
1.00
548.00
548.00
1.00
555.00
555.00
2.00
1103.00
551.50
27. Nikola Škugor
Centar
2.00
1096.00
548.00
1.00
547.00
547.00
3.00
1643.00
547.67
28. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1096.00
548.00
1.00
569.00
569.00
3.00
1665.00
555.00
29. Zlatimir Kaštelanac
Medika
1.00
546.00
546.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1102.00
551.00
30. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
2.00
1086.00
543.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1086.00
543.00
31. Zvonko Crvenka
Centar
2.00
1085.00
542.50
1.00
483.00
483.00
3.00
1568.00
522.67
32. Karlo Boroš
1.00
541.00
541.00
1.00
571.00
571.00
2.00
1112.00
556.00
33. Miroslav Živičnjak
Vodovod
1.00
539.00
539.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1068.00
534.00
34. Marin Zekić
Ban Jelačić
1.00
537.00
537.00
0.00
0.00
NaN
1.00
537.00
537.00
35. Antun Štimac
Obrtnik Torbar II
1.00
537.00
537.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1634.00
544.67
36. Stjepan Novosel
Centar
2.00
1073.00
536.50
1.00
530.00
530.00
3.00
1603.00
534.33
37. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
1.00
535.00
535.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1058.00
529.00
38. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
1.00
534.00
534.00
1.00
581.00
581.00
2.00
1115.00
557.50
39. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1068.00
534.00
1.00
565.00
565.00
3.00
1633.00
544.33
40. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
1.28
683.00
533.59
1.00
528.00
528.00
2.28
1211.00
531.14
41. Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
1.00
533.00
533.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1630.00
543.33
42. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
2.00
1059.00
529.50
1.00
516.00
516.00
3.00
1575.00
525.00
43. Ratko Medan
Radnik
2.00
1058.00
529.00
1.00
503.00
503.00
3.00
1561.00
520.33
44. Dejan Fišer
Hrabri
1.00
527.00
527.00
1.00
555.00
555.00
2.00
1082.00
541.00
45. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
1049.00
524.50
1.00
508.00
508.00
3.00
1557.00
519.00
46. Rudolf Zavrtnik
Vodovod
1.00
522.00
522.00
1.00
536.00
536.00
2.00
1058.00
529.00
47. Petar Maričić
Radnik
2.00
1043.00
521.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1574.00
524.67
48. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
49. Franjo Posavac
Hrabri
1.00
520.00
520.00
2.00
1131.00
565.50
3.00
1651.00
550.33
50. Miljenko Musa
Vodovod
1.00
520.00
520.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1058.00
529.00
51. Rudolf Puhin
Zanatlija
1.00
518.00
518.00
2.00
1112.00
556.00
3.00
1630.00
543.33
52. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
1.00
518.00
518.00
2.00
1109.00
554.50
3.00
1627.00
542.33
53. Goran Matleković
Vodovod
1.00
517.00
517.00
1.00
498.00
498.00
2.00
1015.00
507.50
54. Ivo Slišković
Hrabri
1.00
513.00
513.00
2.00
1189.00
594.50
3.00
1702.00
567.33
55. Zvonko Paulić
Zanatlija
1.00
512.00
512.00
1.00
531.00
531.00
2.00
1043.00
521.50
56. Milivoj Derežić
Medika
1.00
512.00
512.00
1.00
442.00
442.00
2.00
954.00
477.00
57. Ivan Ivčetić
Medika
1.00
511.00
511.00
1.00
533.00
533.00
2.00
1044.00
522.00
58. Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
1.00
508.00
508.00
1.25
671.00
536.80
2.25
1179.00
524.00
59. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
0.50
254.00
508.00
1.25
610.00
488.00
1.75
864.00
493.71
60. Alen Sever
Radnik
2.00
1009.00
504.50
1.00
525.00
525.00
3.00
1534.00
511.33
61. Ismet Hasić
Zanatlija
1.00
501.00
501.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1584.00
528.00
62. Antonio Lovrenović
Centar
1.00
500.00
500.00
1.00
474.00
474.00
2.00
974.00
487.00
63. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
1.00
499.00
499.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1016.00
508.00
64. Nenad Kolundžija
Hrabri
1.00
498.00
498.00
2.00
1117.00
558.50
3.00
1615.00
538.33
65. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
1.00
497.00
497.00
2.00
1118.00
559.00
3.00
1615.00
538.33
66. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
0.50
248.00
496.00
1.50
820.00
546.67
2.00
1068.00
534.00
67. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
1.00
494.00
494.00
2.00
1141.00
570.50
3.00
1635.00
545.00
68. Marko Torlaković
Ban Jelačić
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
69. Branko Liker
Centar
1.00
484.00
484.00
1.00
455.00
455.00
2.00
939.00
469.50
70. Petar Kekić
Medika
1.00
484.00
484.00
1.00
499.00
499.00
2.00
983.00
491.50
71. Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
1.00
484.00
484.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1001.00
500.50
72. Petar Božičević
Radnik
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
73. Ivan Goran Popovčić
Radnik
1.00
480.00
480.00
0.00
0.00
NaN
1.00
480.00
480.00
74. Borna Barišić
Radnik
1.00
475.00
475.00
1.00
512.00
512.00
2.00
987.00
493.50
75. Ante Kursar
Medika
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
76. Niko Širić
Centar
2.00
903.00
451.50
0.00
0.00
NaN
2.00
903.00
451.50
77. Robert Sekušak
Zanatlija
1.00
437.00
437.00
0.00
0.00
NaN
1.00
437.00
437.00
78. Josip Ivezić
Radnik
1.00
425.00
425.00
0.00
0.00
NaN
1.00
425.00
425.00
79. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
1.00
410.00
410.00
1.00
502.00
502.00
2.00
912.00
456.00

Branko Rečić
Sidra Zagreb
0.72
370.00
513.89
0.00
0.00
NaN
0.72
370.00
513.89

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ban Jelačić
2.0
4513
2297
6810
567.50
44
1.0
2358
1215
3573
595.50
20
3.0
6871
3512
10383
576.83
64
2. Obrtnik Torbar II
1.0
2247
1112
3359
559.83
37
2.0
4320
2134
6454
537.83
49
3.0
6567
3246
9813
545.17
86
3. Sidra Zagreb
2.0
4343
2228
6571
547.58
57
1.0
2200
1117
3317
552.83
30
3.0
6543
3345
9888
549.33
87
4. Zanatlija Ivanić
1.0
2217
1036
3253
542.17
40
2.0
4407
2313
6720
560.00
55
3.0
6624
3349
9973
554.06
95
5. Vodovod
1.0
2196
1028
3224
537.33
42
1.0
2125
1015
3140
523.33
43
2.0
4321
2043
6364
530.33
85
6. Dugo Selo 1934
2.0
4369
2064
6433
536.08
92
1.0
2158
934
3092
515.33
42
3.0
6527
2998
9525
529.17
134
7. Hrabri
1.0
2156
1036
3192
532.00
31
2.0
4511
2329
6840
570.00
46
3.0
6667
3365
10032
557.33
77
8. Centar
2.0
4315
1974
6289
524.08
103
1.0
2121
893
3014
502.33
57
3.0
6436
2867
9303
516.83
160
9. Zanatlija
1.0
2114
1012
3126
521.00
48
2.0
4396
2183
6579
548.25
57
3.0
6510
3195
9705
539.17
105
10. Zagrebačka pivovara
1.0
2115
969
3084
514.00
55
2.0
4330
2224
6554
546.17
67
3.0
6445
3193
9638
535.44
122
11. Medika
1.0
2106
969
3075
512.50
43
1.0
2126
1023
3149
524.83
45
2.0
4232
1992
6224
518.67
88
12. Radnik
2.0
4156
1884
6040
503.33
95
1.0
2136
974
3110
518.33
41
3.0
6292
2858
9150
508.33
136

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više