Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Ban Jelačić
Zaprešić
Centar
Zagreb
Dugo Selo 1934
Dugo Selo
Hrabri
Zagreb
Medika
Zagreb
Obrtnik Torbar II
Zagreb
Radnik
Velika Gorica
Sidra Zagreb
Zagreb
Vodovod
Zagreb
Zagrebačka pivovara
Zagreb
Zanatlija
Zagreb
Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medika Grmoščica
1-4
07.09.2022 18:00 | | |
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
05.09.2022 18:00 | | |
1 3 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
06.09.2022 18:00 | | |
1 4 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
07.09.2022 18:00 | | |
1 5 Zanatlija Ivanić Centar Zelenjak
1-4
10.09.2022 16:00 | | |
1 6 Zanatlija Ban Jelačić Grmoščica
1-4
05.09.2022 18:00 | | |
2 7 Medika Ban Jelačić Grmoščica
1-4
12.09.2022 18:00 | | |
2 8 Centar Zanatlija Pongračevo
1-6
12.09.2022 19:00 | | |
2 9 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
15.09.2022 18:00 | | |
2 10 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
14.09.2022 18:00 | | |
2 11 Radnik Hrabri Radnik
1-4
12.09.2022 18:00 | | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
14.09.2022 18:00 | | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
19.09.2022 18:00 | | |
3 14 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
20.09.2022 18:00 | | |
3 15 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
21.09.2022 18:00 | | |
3 16 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
24.09.2022 16:00 | | |
3 17 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
19.09.2022 18:00 | | |
3 18 Ban Jelačić Centar Zaprešić
1-6
21.09.2022 19:00 | | |
4 19 Medika Centar Grmoščica
1-4
26.09.2022 18:00 | | |
4 20 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
29.09.2022 18:00 | | |
4 21 Sidra Zagreb Zanatlija Vinko Bek
1-4
28.09.2022 18:00 | | |
4 22 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
26.09.2022 18:00 | | |
4 23 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
28.09.2022 18:00 | | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
26.09.2022 18:00 | | |
5 25 Hrabri Medika Vinko Bek
1-4
11.10.2022 18:00 | | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
12.10.2022 18:00 | | |
5 27 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
15.10.2022 16:00 | | |
5 28 Zanatlija Radnik Grmoščica
1-4
10.10.2022 18:00 | | |
5 29 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
12.10.2022 19:00 | | |
5 30 Centar Dugo Selo 1934 Pongračevo
1-6
10.10.2022 19:00 | | |
6 31 Medika Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 32 Sidra Zagreb Centar Vinko Bek
1-4
19.10.2022 18:00 | | |
6 33 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 34 Zagrebačka pivovara Zanatlija Grmoščica
1-4
19.10.2022 18:00 | | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
17.10.2022 18:00 | | |
6 36 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
18.10.2022 18:00 | | |
7 37 Obrtnik Torbar II Medika Zagreb
1-4
26.10.2022 18:00 | | |
7 38 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
29.10.2022 16:00 | | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
24.10.2022 18:00 | | |
7 40 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
26.10.2022 19:00 | | |
7 41 Centar Radnik Pongračevo
1-6
24.10.2022 19:00 | | |
7 42 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
27.10.2022 18:00 | | |
8 43 Medika Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 44 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 45 Zagrebačka pivovara Centar Grmoščica
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
8 46 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
31.10.2022 18:00 | | |
8 47 Hrabri Zanatlija Vinko Bek
1-4
04.11.2022 18:00 | | |
8 48 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
02.11.2022 18:00 | | |
9 49 Zanatlija Ivanić Medika Zelenjak
1-4
12.11.2022 16:00 | | |
9 50 Zanatlija Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
07.11.2022 18:00 | | |
9 51 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
09.11.2022 19:00 | | |
9 52 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
07.11.2022 19:00 | | |
9 53 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
10.11.2022 18:00 | | |
9 54 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
09.11.2022 18:00 | | |
10 55 Medika Radnik Grmoščica
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 56 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
21.11.2022 18:00 | | |
10 58 Hrabri Centar Vinko Bek
1-4
22.11.2022 18:00 | | |
10 59 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.11.2022 18:00 | | |
10 60 Zanatlija Ivanić Zanatlija Zelenjak
1-4
26.11.2022 16:00 | | |
11 61 Zanatlija Medika Grmoščica
1-4
05.12.2022 18:00 | | |
11 62 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
07.12.2022 19:00 | | |
11 63 Centar Obrtnik Torbar II Pongračevo
1-6
05.12.2022 19:00 | | |
11 64 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
08.12.2022 18:00 | | |
11 65 Sidra Zagreb Vodovod Vinko Bek
1-4
07.12.2022 18:00 | | |
11 66 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
05.12.2022 18:00 | | |
12 67 Medika Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 68 Radnik Vodovod Radnik
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
12 69 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
11.01.2023 18:00 | | |
12 70 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
12.01.2023 18:00 | | |
12 71 Centar Zanatlija Ivanić Pongračevo
1-6
09.01.2023 19:00 | | |
12 72 Ban Jelačić Zanatlija Zaprešić
1-6
11.01.2023 19:00 | | |
13 73 Ban Jelačić Medika Zaprešić
1-6
18.01.2023 19:00 | | |
13 74 Zanatlija Centar Grmoščica
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
13 75 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
21.01.2023 16:00 | | |
13 76 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
18.01.2023 18:00 | | |
13 77 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
17.01.2023 18:00 | | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 80 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 81 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
14 82 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
25.01.2023 18:00 | | |
14 83 Dugo Selo 1934 Zanatlija Radnik
1-4
26.01.2023 18:00 | | |
14 84 Centar Ban Jelačić Pongračevo
1-6
23.01.2023 19:00 | | |
15 85 Centar Medika Pongračevo
1-6
30.01.2023 19:00 | | |
15 86 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
01.02.2023 19:00 | | |
15 87 Zanatlija Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
30.01.2023 18:00 | | |
15 88 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
04.02.2023 16:00 | | |
15 89 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
01.02.2023 18:00 | | |
15 90 Hrabri Vodovod Vinko Bek
1-4
31.01.2023 18:00 | | |
16 91 Medika Hrabri Grmoščica
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 93 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 94 Radnik Zanatlija Radnik
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
16 95 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
08.02.2023 18:00 | | |
16 96 Dugo Selo 1934 Centar Radnik
1-4
09.02.2023 18:00 | | |
17 97 Dugo Selo 1934 Medika Radnik
1-4
16.02.2023 18:00 | | |
17 98 Centar Sidra Zagreb Pongračevo
1-6
13.02.2023 19:00 | | |
17 99 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
15.02.2023 19:00 | | |
17 100 Zanatlija Zagrebačka pivovara Grmoščica
1-4
13.02.2023 18:00 | | |
17 101 Zanatlija Ivanić Vodovod Zelenjak
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
17 102 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
15.02.2023 18:00 | | |
18 103 Medika Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 104 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
21.02.2023 18:00 | | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 106 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
18 107 Radnik Centar Radnik
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
18 108 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
22.02.2023 18:00 | | |
19 109 Sidra Zagreb Medika Vinko Bek
1-4
01.03.2023 18:00 | | |
19 110 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
02.03.2023 18:00 | | |
19 111 Centar Zagrebačka pivovara Pongračevo
1-6
27.02.2023 19:00 | | |
19 112 Ban Jelačić Vodovod Zaprešić
1-6
01.03.2023 19:00 | | |
19 113 Zanatlija Hrabri Grmoščica
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
19 114 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
04.03.2023 16:00 | | |
20 115 Medika Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Torbar II Zanatlija Zagreb
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
20 119 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
08.03.2023 18:00 | | |
20 120 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
21 121 Radnik Medika Radnik
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
21 122 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
15.03.2023 18:00 | | |
21 123 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
16.03.2023 18:00 | | |
21 124 Centar Hrabri Pongračevo
1-6
13.03.2023 19:00 | | |
21 125 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
15.03.2023 19:00 | | |
21 126 Zanatlija Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
13.03.2023 18:00 | | |
22 127 Medika Zanatlija Grmoščica
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 128 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
25.03.2023 16:00 | | |
22 129 Obrtnik Torbar II Centar Zagreb
1-4
22.03.2023 18:00 | | |
22 130 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
22 132 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
22.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više