Pregled svih liga

Vodovod

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Vodovod
Adresa: Eleonore Patačić1b, 10 000 Zagreb
Email: miljenkohorvat91@gmail.com,

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: ponedjeljak, 18:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Miljenko Horvat 091 618 79 15 miljenkohorvat91@gmail.com
Miroslav Živičnjak 091 618 79 22 miroslav.zivicnjak@zgh.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Miljenko Musa
121908
121908
4.0
5.0
2.0
5.0
11.0
15.0
16.0
23.0
366.75
365.0
190.75
190.6
557.5
555.6
2. Milan Cindrić
121837
121837
5.0
5.0
4.0
1.0
15.0
8.5
17.0
30.0
372.6
359.6
177.4
169.4
550.0
529.0
3. Dane Žižak
121375
121375
4.0
2.0
2.0
1.0
8.5
3.0
21.0
14.0
373.75
349.5
171.75
165.5
545.5
515.0
4. Goran Matleković
121534
121534
4.0
5.0
1.0
3.0
5.0
10.5
31.0
31.0
368.25
355.4
166.0
167.0
534.25
522.4
5. Rudolf Zavrtnik
121913
121913
5.0
4.0
0.0
4.0
6.0
12.0
41.0
24.0
360.8
375.25
167.2
176.75
528.0
552.0
6. Drago Vodolšek
121374
121374
2.0
4.0
0.0
2.5
3.0
6.0
9.0
30.0
362.0
351.75
165.0
165.5
527.0
517.25
7. Miroslav Živičnjak
121541
121541
3.0
3.0
1.0
0.0
6.0
5.5
15.0
25.0
359.0
358.67
167.0
166.67
526.0
525.33
8. Miljenko Horvat
121532
121532
1.0
1.0
1.0
0.0
4.0
0.0
11.0
9.0
376.0
326.0
147.0
158.0
523.0
484.0
9. Ivan Matleković
123296
123296
2.0
1.0
0.0
1.0
1.0
3.0
27.0
2.0
358.5
367.0
156.0
192.0
514.5
559.0
BEZ NASTUPA
1. Josip Horvatek
121533
121533
2. Damir Pesić
121536
121536
3. Mario Puljić
123206
123206
4. Mirko Šašo
121539
121539
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Vodovod Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3037) 05.09.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
2 12 Zagrebačka pivovara Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3213 : 3224) 14.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
4 24 Vodovod Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3230 : 3250) 26.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
3 13 Vodovod Medika Zagreb
1-4
5.5 : 2.5 (3112 : 3078) 03.10.2022 18:00 Filip Boc, A
| | |
5 26 Obrtnik Torbar II Vodovod Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3285 : 3185) 12.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
6 35 Vodovod Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3228 : 3016) 17.10.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
7 39 Zanatlija Vodovod Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3228) 24.10.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
8 46 Ban Jelačić Vodovod Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3451 : 3318) 02.11.2022 19:00 Miroslav Noršić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
9 52 Centar Vodovod Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (2922 : 3168) 07.11.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, C
| | |
10 57 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3251 : 3271) 21.11.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
11 65 Sidra Zagreb Vodovod Vinko Bek
1-4
07.12.2022 18:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
12 68 Radnik Vodovod Radnik
1-4
09.01.2023 18:00 | | |
13 78 Vodovod Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
16.01.2023 18:00 | | |
14 79 Medika Vodovod Grmoščica
1-4
23.01.2023 18:00 | | |
15 90 Hrabri Vodovod Vinko Bek
1-4
31.01.2023 18:00 | | |
16 92 Vodovod Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
06.02.2023 18:00 | | |
17 101 Zanatlija Ivanić Vodovod Zelenjak
1-4
18.02.2023 16:00 | | |
18 105 Vodovod Zanatlija Zagreb
1-4
20.02.2023 18:00 | | |
19 112 Vodovod Ban Jelačić Zagreb
1-4
27.02.2023 18:00 | | |
20 118 Vodovod Centar Zagreb
1-4
06.03.2023 18:00 | | |
21 123 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
16.03.2023 18:00 | | |
22 131 Vodovod Sidra Zagreb Zagreb
1-4
20.03.2023 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više