Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Zaprešić II
Zaprešić
10 7 0 3 14 49.0 31.0
2. Medvedgrad
Zagreb
9 5 1 3 11 42.0 30.0
3. Grmoščica II
Zagreb
9 4 1 4 9 36.5 35.5
4. Harmica
Zagreb
10 3 1 6 7 33.0 47.0
5. Ponikve II
Zagreb
10 3 1 6 7 31.5 48.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Ponikve II Grmoščica II Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3120) 20.09.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, C
| | |
1 2 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3036 : 3142) 20.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 3 Harmica Medvedgrad Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 3028) 01.10.2022 11:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
2 4 Ponikve II Zaprešić II Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3152 : 3248) 27.09.2022 18:00 Gordana Senta, A
Milan Uzelac, C
Andreya Alpeza, D
| | |
3 5 Zaprešić II Grmoščica II Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3244 : 2423) 14.10.2022 19:00 Nikola Filipović, A
| | |
3 6 Medvedgrad Ponikve II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3071 : 2937) 15.10.2022 11:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
4 7 Grmoščica II Harmica Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3206 : 3014) 21.10.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 8 Zaprešić II Medvedgrad Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3347 : 3280) 21.10.2022 19:00 Petar Filipčić, A
| | |
5 9 Grmoščica II Medvedgrad Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3174 : 3151) 28.10.2022 18:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 10 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3141 : 3269) 25.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 11 Grmoščica II Ponikve II Grmoščica
5-8
7.5 : 0.5 (3263 : 3012) 04.11.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
6 12 Zaprešić II Harmica Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3175 : 3113) 04.11.2022 19:00 Petar Filipčić, A
| | |
7 13 Medvedgrad Harmica Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3272 : 3250) 08.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
7 14 Zaprešić II Ponikve II Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3320 : 2960) 11.11.2022 19:00 Nikola Filipović, A
| | |
8 15 Grmoščica II Zaprešić II Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3132 : 3072) 25.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
8 16 Ponikve II Medvedgrad Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3162 : 3205) 22.11.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
9 17 Harmica Grmoščica II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3048) 29.11.2022 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
9 18 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3200) 03.12.2022 11:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
10 19 Medvedgrad Grmoščica II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3268 : 3217) 06.12.2022 18:30 Alen Kujundžić, B
| | |
10 20 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3134 : 3129) 06.12.2022 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
11 21 Ponikve II Grmoščica II Grmoščica
1-4
4.0 : 4.0 (3125 : 2751) 17.01.2023 18:00 Milan Uzelac, C
Tomislav Vuković, D
| | |
11 22 Zaprešić II Harmica Zaprešić
1-6
3.0 : 5.0 (3177 : 3232) 20.01.2023 19:00 Nikola Filipović, A
| | |
12 23 Harmica Medvedgrad Zagreb
1-4
0.0 : 8.0 (3126 : 3274) 24.01.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
12 24 Ponikve II Zaprešić II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3146 : 3213) 24.01.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
13 25 Zaprešić II Grmoščica II Zaprešić
1-6
03.02.2023 19:00 Nikola Filipović, A
| | |
13 26 Medvedgrad Ponikve II Zagreb
1-4
04.02.2023 11:00 Elizabeta Štajdohar, A
| | |
14 27 Grmoščica II Harmica Grmoščica
5-8
10.02.2023 18:00 Petar Filipčić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
14 28 Zaprešić II Medvedgrad Zaprešić
1-6
10.02.2023 19:00 Nikola Filipović, A
| | |
15 29 Medvedgrad Grmoščica II Zagreb
1-4
18.02.2023 11:00 Ivan Jurišić, A
| | |
15 30 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
14.02.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
16 31 Grmoščica II Ponikve II Grmoščica
5-8
24.02.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
16 32 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
21.02.2023 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
17 33 Medvedgrad Harmica Zagreb
1-4
04.03.2023 11:00 | | |
17 34 Zaprešić II Ponikve II Zaprešić
1-6
03.03.2023 19:00 | | |
18 35 Grmoščica II Zaprešić II Grmoščica
5-8
10.03.2023 18:00 | | |
18 36 Ponikve II Medvedgrad Grmoščica
1-4
07.03.2023 18:00 | | |
19 37 Harmica Grmoščica II Zagreb
1-4
14.03.2023 18:00 | | |
19 38 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
20 39 Grmoščica II Medvedgrad Grmoščica
5-8
24.03.2023 18:00 | | |
20 40 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
21.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Marin Zekić
Zaprešić II
5.00
2849
580.40
3429.40
571.57
2. Branko Damjanović
Harmica
5.00
2768
544.80
3312.80
552.13
3. Davor Matić
Medvedgrad
5.00
2780
532.50
3312.50
552.08
4. Dominik Jurić
Grmoščica II
4.00
2208
544.00
2752.00
550.40
5. Goran Vukres
Medvedgrad
5.00
2750
531.50
3281.50
546.92
6. Momčilo Radaković
Harmica
4.00
2184
524.50
2708.50
541.70
7. Emanuel Balija
Grmoščica II
4.00
2146
545.75
2691.75
538.35
8. Alen Imširović
Grmoščica II
5.00
2718
504.00
3222.00
537.00
9. Vedran Štajdohar
Zaprešić II
5.00
2698
522.33
3220.33
536.72
10. Marko Franić
Harmica
5.00
2682
518.75
3200.75
533.46
11. Tin Buconjić
Ponikve II
4.00
2134
527.17
2661.17
532.23
12. Goran Horvatin Petek
Ponikve II
3.00
1599
523.00
2122.00
530.50
13. Mato Kubaček
Harmica
4.00
2108
532.25
2640.25
528.05
14. Marko Blažević
Medvedgrad
5.00
2612
542.50
3154.50
525.75
15. Zvonimir Lozić
Grmoščica II
4.00
2087
532.50
2619.50
523.90
16. Tomica Tkalčević
Zaprešić II
5.00
2567
574.00
3141.00
523.50
17. Mislav Kosmat
Ponikve II
3.00
1545
543.00
2088.00
522.00
18. Igor Džeko
Medvedgrad
4.00
2075
515.50
2590.50
518.10
19. Damir Barbir
Harmica
4.00
1972
491.00
2463.00
492.60
20. Marin Rosandić
Grmoščica II
5.00
2142
551.75
2693.75
448.96

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marin Zekić
Zaprešić II
5.00
2849.00
569.80
5.00
2902.00
580.40
10.00
5751.00
575.10
2. Davor Matić
Medvedgrad
5.00
2780.00
556.00
4.00
2130.00
532.50
9.00
4910.00
545.56
3. Bojan Štetić
Ponikve II
2.00
1110.00
555.00
4.00
2081.00
520.25
6.00
3191.00
531.83
4. Branko Damjanović
Harmica
5.00
2768.00
553.60
5.00
2724.00
544.80
10.00
5492.00
549.20
5. Dominik Jurić
Grmoščica II
4.00
2208.00
552.00
4.00
2176.00
544.00
8.00
4384.00
548.00
6. Goran Vukres
Medvedgrad
5.00
2750.00
550.00
4.00
2126.00
531.50
9.00
4876.00
541.78
7. Momčilo Radaković
Harmica
4.00
2184.00
546.00
4.00
2098.00
524.50
8.00
4282.00
535.25
8. Alen Imširović
Grmoščica II
5.00
2718.00
543.60
4.00
2016.00
504.00
9.00
4734.00
526.00
9. Vedran Štajdohar
Zaprešić II
5.00
2698.00
539.60
3.00
1567.00
522.33
8.00
4265.00
533.13
10. Danijel Funda
Zaprešić II
3.00
1613.00
537.67
2.00
1197.00
598.50
5.00
2810.00
562.00
11. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
3.50
1878.00
536.57
2.00
1122.00
561.00
5.50
3000.00
545.45
12. Emanuel Balija
Grmoščica II
4.00
2146.00
536.50
4.00
2183.00
545.75
8.00
4329.00
541.13
13. Marko Franić
Harmica
5.00
2682.00
536.40
4.00
2075.00
518.75
9.00
4757.00
528.56
14. Tin Buconjić
Ponikve II
4.00
2134.00
533.50
6.00
3163.00
527.17
10.00
5297.00
529.70
15. Goran Horvatin Petek
Ponikve II
3.00
1599.00
533.00
5.00
2615.00
523.00
8.00
4214.00
526.75
16. Mladen Halec
Zaprešić II
3.00
1590.00
530.00
2.00
1070.00
535.00
5.00
2660.00
532.00
17. Mato Kubaček
Harmica
4.00
2108.00
527.00
4.00
2129.00
532.25
8.00
4237.00
529.63
18. Marko Blažević
Medvedgrad
5.00
2612.00
522.40
4.00
2170.00
542.50
9.00
4782.00
531.33
19. Zvonimir Lozić
Grmoščica II
4.00
2087.00
521.75
4.00
2130.00
532.50
8.00
4217.00
527.13
20. Igor Džeko
Medvedgrad
4.00
2075.00
518.75
4.00
2062.00
515.50
8.00
4137.00
517.13
21. Tomislav Ognjenović
Harmica
3.00
1549.00
516.33
4.00
2113.00
528.25
7.00
3662.00
523.14
22. Mislav Kosmat
Ponikve II
3.00
1545.00
515.00
1.00
543.00
543.00
4.00
2088.00
522.00
23. Tomica Tkalčević
Zaprešić II
5.00
2567.00
513.40
2.00
1148.00
574.00
7.00
3715.00
530.71
24. Jaša Šelendić
Zaprešić II
3.00
1520.00
506.67
3.00
1528.00
509.33
6.00
3048.00
508.00
25. Nikola Majetić
Harmica
2.50
1255.00
502.00
1.75
914.00
522.29
4.25
2169.00
510.35
26. Damir Barbir
Harmica
4.00
1972.00
493.00
3.00
1473.00
491.00
7.00
3445.00
492.14
27. Ivan Goran Popovčić
Medvedgrad
2.50
1224.00
489.60
0.00
0.00
NaN
2.50
1224.00
489.60
28. Petar Merkaš
Harmica
2.50
1220.00
488.00
3.25
1683.00
517.85
5.75
2903.00
504.87
29. Franko Pećnik
Ponikve II
2.00
930.00
465.00
1.00
518.00
518.00
3.00
1448.00
482.67
30. Helena Presečki
Ponikve II
2.50
1089.00
435.60
1.50
697.00
464.67
4.00
1786.00
446.50
31. Marin Rosandić
Grmoščica II
5.00
2142.00
428.40
4.00
2207.00
551.75
9.00
4349.00
483.22
32. Filip Dužević
Grmoščica II
3.00
1277.00
425.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1277.00
425.67

Karlo Boroš
Grmoščica II
2.00
1148.00
574.00
1.00
564.00
564.00
3.00
1712.00
570.67
Zoran Prlina
Medvedgrad
2.00
1100.00
550.00
2.00
1138.00
569.00
4.00
2238.00
559.50
Damir Mance
Zaprešić II
0.50
274.00
548.00
1.00
520.00
520.00
1.50
794.00
529.33
Antonio Lozić
Grmoščica II
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
Nenad Štetić
Ponikve II
1.00
540.00
540.00
1.00
525.00
525.00
2.00
1065.00
532.50
Nikola Mance
Ponikve II
1.00
536.00
536.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1082.00
541.00
Nikola Funda
Zaprešić II
1.00
534.00
534.00
0.00
0.00
NaN
1.00
534.00
534.00
Kristijan Kerhin
Ponikve II
1.00
533.00
533.00
2.50
1314.00
525.60
3.50
1847.00
527.71
Alen Sever
Medvedgrad
2.00
1037.00
518.50
3.00
1604.00
534.67
5.00
2641.00
528.20
Nevena Stojić
Ponikve II
1.50
777.00
518.00
6.00
3198.00
533.00
7.50
3975.00
530.00
Danijela Funda
Zaprešić II
2.00
1015.00
507.50
2.00
986.00
493.00
4.00
2001.00
500.25
Marija Barić
Zaprešić II
1.00
500.00
500.00
4.00
2271.00
567.75
5.00
2771.00
554.20
Miroslav Noršić
Zaprešić II
1.00
483.00
483.00
0.50
248.00
496.00
1.50
731.00
487.33
Mirko Štajdohar
Medvedgrad
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
Luka Marijanović
Ponikve II
1.00
475.00
475.00
0.00
0.00
NaN
1.00
475.00
475.00
Željko Gril
Ponikve II
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
Milan Stančić
Zaprešić II
0.50
232.00
464.00
1.00
480.00
480.00
1.50
712.00
474.67
Damir Mezak
Ponikve II
1.00
436.00
436.00
0.00
0.00
NaN
1.00
436.00
436.00
Roko Grgac
Grmoščica II
1.00
291.00
291.00
3.00
1499.00
499.67
4.00
1790.00
447.50

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Medvedgrad
5.0
10823
5115
15938
531.27
196
4.0
8753
4107
12860
535.83
148
9.0
19576
9222
28798
533.30
344
2. Zaprešić II
5.0
10908
4967
15875
529.17
224
5.0
11001
5262
16263
542.10
234
10.0
21909
10229
32138
535.63
458
3. Harmica
5.0
10809
4929
15738
524.60
272
5.0
10752
4925
15677
522.57
272
10.0
21561
9854
31415
523.58
544
4. Ponikve II
4.0
8486
3692
12178
507.42
250
6.0
12810
6049
18859
523.86
252
10.0
21296
9741
31037
517.28
502
5. Grmoščica II
5.0
9936
4623
14559
485.30
204
4.0
8719
4056
12775
532.29
179
9.0
18655
8679
27334
506.19
383

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više