Pregled svih liga

Harmica

Liga: 3. HKLC
Klub: Kuglački klub Harmica
Adresa: Ulica Milana Rešetara 31, 10000 Zagreb
Email: mato.kubacek.60@gmail.com

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: utorak, 18:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Vlado Korbar 098 416 458 vlado.korbar@zagreb.hr
Mato Kubaček 098 294 396 mato.kubacek60@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Branko Damjanović
121569
121569
3.0
3.0
1.0
2.0
5.0
7.0
17.0
14.0
360.0
358.33
185.67
185.0
545.67
543.33
2. Momčilo Radaković
121134
121134
2.0
2.0
2.0
1.0
5.0
3.0
15.0
20.0
369.0
365.0
173.0
150.5
542.0
515.5
3. Tomislav Ognjenović
122571
122571
1.0
2.0
1.0
2.0
3.0
5.0
8.0
16.0
359.0
360.0
174.0
161.0
533.0
521.0
4. Mato Kubaček
121129
121129
3.0
3.0
2.0
3.0
7.0
6.5
22.0
17.0
369.0
358.67
162.0
171.0
531.0
529.67
5. Marko Franić
121571
121571
3.0
2.0
1.0
1.0
6.0
6.0
16.0
21.0
359.67
341.5
168.67
159.5
528.33
501.0
6. Nikola Majetić
121130
121130
2.5
1.75
0.0
0.0
1.0
3.0
39.0
17.0
359.2
349.71
142.8
172.57
502.0
522.29
7. Damir Barbir
122314
122314
2.0
2.0
1.0
0.0
3.0
1.0
18.0
21.0
334.0
346.0
153.5
150.5
487.5
496.5
8. Petar Merkaš
121132
121132
1.5
1.25
0.0
0.0
2.0
2.0
24.0
22.0
330.67
346.4
146.0
135.2
476.67
481.6
9. Dragan Kovač
123193
123193
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
16.0

335.0

133.0

468.0
BEZ NASTUPA
1. Milan Babić
121123
121123
2. Branko Boban
121124
121124
3. Hasib Imširović
123007
123007
4. Pero Ivičević-Bakulić
121127
121127
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3036 : 3142) 20.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
2 3 Harmica Medvedgrad Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 3028) 01.10.2022 11:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
4 7 Grmoščica II Harmica Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3206 : 3014) 21.10.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 10 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3141 : 3269) 25.10.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 12 Zaprešić II Harmica Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3175 : 3113) 04.11.2022 19:00 Petar Filipčić, A
| | |
7 13 Medvedgrad Harmica Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3272 : 3250) 08.11.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
9 17 Harmica Grmoščica II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3048) 29.11.2022 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
10 20 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
06.12.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Tomislav Vuković, D
| | |
11 22 Zaprešić II Harmica Zaprešić
1-6
20.01.2023 19:00 | | |
12 23 Harmica Medvedgrad Zagreb
1-4
24.01.2023 18:00 | | |
14 27 Grmoščica II Harmica Grmoščica
5-8
10.02.2023 18:00 | | |
15 30 Harmica Ponikve II Zagreb
1-4
14.02.2023 18:00 | | |
16 32 Harmica Zaprešić II Zagreb
1-4
21.02.2023 18:00 | | |
17 33 Medvedgrad Harmica Zagreb
1-4
04.03.2023 11:00 | | |
19 37 Harmica Grmoščica II Zagreb
1-4
14.03.2023 18:00 | | |
20 40 Ponikve II Harmica Grmoščica
1-4
21.03.2023 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više