Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
2 2 0 0 4 12.0 4.0
2. PKK Halo 192
Slavonski Brod
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. Brod
Slavonski Brod
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. INA - Požega
Požega
2 1 0 1 2 9.0 7.0
5. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
2 1 0 1 2 8.0 8.0
6. PPK Kutjevo
Požega
2 1 0 1 2 8.0 8.0
7. Croatia Mi
Mihaljevci
2 1 0 1 2 8.0 8.0
8. Regoč
Slavonski Brod
1 0 0 1 0 2.0 6.0
9. Lipik 1974
Lipik
2 0 0 2 0 5.0 11.0
10. Hrast
Požega
2 0 0 2 0 2.0 14.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3111 : 2993) 23.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
1 2 Lokomotiva 1967 Hrast SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3094 : 2920) 24.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
1 3 INA - Požega Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3019 : 3148) 23.09.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 4 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3098 : 3270) 25.09.2022 18:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
1 5 Regoč Brod SRC Vijuš
1-4
07.10.2022 18:00 Marko Liović, C
Arijan Rukavina, D
| | |
2 6 Lipik 1974 Brod Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3159 : 3224) 30.09.2022 16:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
2 7 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3106 : 2755) 02.10.2022 17:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
2 8 Croatia Mi PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3146 : 3189) 30.09.2022 18:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
2 9 Hrast INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3060 : 3193) 02.10.2022 10:00 Darko Zovko, B
Marijan Matijević, D
| | |
2 10 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3202 : 3165) 30.09.2022 18:00 Marko Liović, C
| | |
3 11 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
08.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
3 12 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
14.10.2022 18:00 Darko Zovko, B
Robert Bakić, B
| | |
3 13 PPK Kutjevo Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
16.10.2022 18:00 Robert Bakić, B
Nenad Vasić, C
| | |
3 14 Regoč Croatia Mi SRC Vijuš
1-4
14.10.2022 18:00 Helena Marić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
3 15 Brod Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
14.10.2022 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Marko Liović, C
| | |
4 16 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
21.10.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 17 Croatia Mi Brod Gradska kuglana Pž
1-4
21.10.2022 18:00 Željko Lončar, A
Robert Bakić, B
| | |
4 18 Hrast Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2022 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
4 19 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
21.10.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 20 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
22.10.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
5 21 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
28.10.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
5 22 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
30.10.2022 18:00 Darko Zovko, B
Milan Burivoda, D
| | |
5 23 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
28.10.2022 18:00 Helena Marić, B
Dalija Šljivarić, B
| | |
5 24 Brod Hrast SRC Vijuš
5-8
28.10.2022 18:30 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
5 25 Obrtnik-BAM Croatia Mi Exit
1-4
30.10.2022 17:00 | | |
6 26 Lipik 1974 Croatia Mi Gradska kuglana Pa
1-4
04.11.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
6 27 Hrast Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
06.11.2022 10:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
6 28 PKK Halo 192 Brod SRC Vijuš
5-8
04.11.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
6 29 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
05.11.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
6 30 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
04.11.2022 18:00 Darko Zovko, B
Milan Burivoda, D
| | |
7 31 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Ivan Burivoda, D
| | |
7 32 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
11.11.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
7 33 Brod Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
11.11.2022 18:30 Dalija Šljivarić, B
Arijan Rukavina, D
| | |
7 34 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
13.11.2022 17:00 | | |
7 35 Croatia Mi Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
11.11.2022 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
8 36 Lipik 1974 Hrast Gradska kuglana Pa
1-4
25.11.2022 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 37 PKK Halo 192 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
25.11.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 38 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
26.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
8 39 INA - Požega Brod Gradska kuglana Pž
1-4
25.11.2022 18:00 Željko Lončar, A
Darko Zovko, B
| | |
8 40 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
9 41 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
09.12.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, B
| | |
9 42 Brod PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
09.12.2022 18:30 Jelena Puškarić Županić, C
Arijan Rukavina, D
| | |
9 43 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
11.12.2022 17:00 | | |
9 44 Croatia Mi Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
09.12.2022 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
9 45 Hrast PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
11.12.2022 10:00 Željko Lončar, A
Marijan Matijević, D
| | |
10 46 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
13.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 47 Hrast Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
10 48 Croatia Mi INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
13.01.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
10 49 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
15.01.2023 17:00 | | |
10 50 Brod Regoč SRC Vijuš
5-8
13.01.2023 18:30 | | |
11 51 Brod Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
20.01.2023 18:30 | | |
11 52 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
20.01.2023 18:00 | | |
11 53 PPK Kutjevo Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2023 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
11 54 INA - Požega Hrast Gradska kuglana Pž
1-4
20.01.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
11 55 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
21.01.2023 18:00 | | |
12 56 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
27.01.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Damir Rendić, C
| | |
12 57 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
27.01.2023 18:00 | | |
12 58 Hrast PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2023 10:00 Stipo Andrijević, B
Marijan Matijević, D
| | |
12 59 Croatia Mi Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
27.01.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
12 60 Obrtnik-BAM Brod Exit
1-4
29.01.2023 17:00 | | |
13 61 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
13 62 Brod Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
03.02.2023 18:30 | | |
13 63 Regoč Hrast SRC Vijuš
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
13 64 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 18:00 Željko Lončar, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
13 65 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
03.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
14 66 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
10.02.2023 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 67 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 18:30 | | |
14 68 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
10.02.2023 18:00 | | |
14 69 Hrast Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
14 70 Croatia Mi Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
10.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
15 71 Croatia Mi Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
17.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, C
| | |
15 72 Obrtnik-BAM Hrast Exit
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
15 73 Brod PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
17.02.2023 18:30 | | |
15 74 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
15 75 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Milan Burivoda, D
| | |
16 76 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
24.02.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
16 77 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
24.02.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
16 78 Lokomotiva 1967 Brod SRC Vijuš
5-8
25.02.2023 18:00 | | |
16 79 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
24.02.2023 18:00 | | |
16 80 Hrast Croatia Mi Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
17 81 Hrast Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2023 10:00 Robert Bakić, B
Marijan Matijević, D
| | |
17 82 Croatia Mi PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
03.03.2023 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
17 83 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
17 84 Brod INA - Požega SRC Vijuš
5-8
03.03.2023 18:30 | | |
17 85 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
18 86 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
10.03.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
18 87 PPK Kutjevo Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2023 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
18 88 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
10.03.2023 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
18 89 Lokomotiva 1967 Croatia Mi SRC Vijuš
5-8
11.03.2023 18:00 | | |
18 90 PKK Halo 192 Hrast SRC Vijuš
5-8
10.03.2023 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Marko Ferić
Brod
1.00
576
0.00
576.00
576.00
2. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
1.00
539
579.00
1118.00
559.00
3. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
1.00
552
564.00
1116.00
558.00
4. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
1.00
550
564.00
1114.00
557.00
5. Vlado Deanović
Croatia Mi
1.00
552
555.00
1107.00
553.50
6. Davor Klarić
Brod
1.00
553
0.00
553.00
553.00
7. Mario Trnokop
INA - Požega
1.00
550
0.00
550.00
550.00
8. Željko Rakitić
Brod
1.00
549
0.00
549.00
549.00
9. Đuro Soldić
Croatia Mi
1.00
580
517.00
1097.00
548.50
10. Ivan Nemec
Regoč
1.00
548
0.00
548.00
548.00
11. Dario Šubert
Lipik 1974
1.00
552
540.00
1092.00
546.00
12. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
1.00
565
515.00
1080.00
540.00
13. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
1.00
549
521.00
1070.00
535.00
14. Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
1.00
555
514.67
1069.67
534.83
15. Josip Tokić
Obrtnik-BAM
1.00
536
533.00
1069.00
534.50
16. Nenad Vasić
INA - Požega
1.00
565
496.00
1061.00
530.50
17. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
1.00
529
0.00
529.00
529.00
18. Željko Kristić
Croatia Mi
1.00
537
519.00
1056.00
528.00
19. Niko Matanović
INA - Požega
1.00
523
529.00
1052.00
526.00
20. Tomislav Kalužnik
Hrast
1.00
525
0.00
525.00
525.00
21. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
1.00
557
490.00
1047.00
523.50
22. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
1.00
547
500.00
1047.00
523.50
23. Hrvoje Bakić
INA - Požega
1.00
554
491.00
1045.00
522.50
24. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
1.00
529
516.00
1045.00
522.50
25. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
1.00
517
525.00
1042.00
521.00
26. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
1.00
526
515.00
1041.00
520.50
27. Miroslav Mitrović
Brod
1.00
520
0.00
520.00
520.00
28. Petar Grivičić
Regoč
1.00
520
0.00
520.00
520.00
29. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
1.00
546
494.00
1040.00
520.00
30. Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
1.00
510
529.00
1039.00
519.50
31. Gojko Bašić
Croatia Mi
1.00
494
542.00
1036.00
518.00
32. Darko Božić
Lokomotiva 1967
1.00
512
523.00
1035.00
517.50
33. Albert Jirasek
Lipik 1974
1.00
535
500.00
1035.00
517.50
34. Antonio Martić
Brod
1.00
516
0.00
516.00
516.00
35. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
1.00
532
494.00
1026.00
513.00
36. Mirko Marić
Brod
1.00
510
0.00
510.00
510.00
37. Ivan Banović
Hrast
1.00
501
518.00
1019.00
509.50
38. Ivo Matić
Croatia Mi
1.00
517
501.00
1018.00
509.00
39. Ilija Pemper
INA - Požega
1.00
514
504.00
1018.00
509.00
40. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
1.00
509
0.00
509.00
509.00
41. Karlo Usnik
Croatia Mi
0.50
248
512.00
760.00
506.67
42. Željko Samardžić
Hrast
1.00
479
528.00
1007.00
503.50
43. Goran Urh
PPK Kutjevo
1.00
516
486.00
1002.00
501.00
44. Antonio Kopić
Hrast
1.00
491
500.00
991.00
495.50
45. Siniša Matić
Hrast
1.00
481
505.00
986.00
493.00
46. Damir Grubišić
Regoč
1.00
489
0.00
489.00
489.00
47. Davor Schrotter
Lipik 1974
1.00
470
507.00
977.00
488.50
48. Valentin Pemper
INA - Požega
1.00
487
0.00
487.00
487.00
49. Darijo Škariot
Lipik 1974
1.00
470
488.00
958.00
479.00
50. Ivan Tišler
Lipik 1974
0.50
231
0.00
231.00
462.00
51. Marinko Faletar
Hrast
1.00
443
0.00
443.00
443.00
52. Marko Šop
Croatia Mi
0.50
220
0.00
220.00
440.00
53. Dalibor Martinović
Regoč
1.00
435
0.00
435.00
435.00
54. Florijan Škariot
Lipik 1974
0.39
167
0.00
167.00
428.21
55. Miroslav Županić
Regoč
1.00
403
0.00
403.00
403.00
56. Igor Krajnović
Regoč
1.00
360
0.00
360.00
360.00
57. Mirko Tušim
Lipik 1974
0.11
16
0.00
16.00
145.45

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Đuro Soldić
Croatia Mi
1.00
580.00
580.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1097.00
548.50
2. Marko Ferić
Brod
1.00
576.00
576.00
0.00
0.00
NaN
1.00
576.00
576.00
3. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
1.00
565.00
565.00
1.00
515.00
515.00
2.00
1080.00
540.00
4. Nenad Vasić
INA - Požega
1.00
565.00
565.00
1.00
496.00
496.00
2.00
1061.00
530.50
5. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
1.00
557.00
557.00
1.00
490.00
490.00
2.00
1047.00
523.50
6. Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
1.00
555.00
555.00
0.75
386.00
514.67
1.75
941.00
537.71
7. Hrvoje Bakić
INA - Požega
1.00
554.00
554.00
1.00
491.00
491.00
2.00
1045.00
522.50
8. Davor Klarić
Brod
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
9. Vlado Deanović
Croatia Mi
1.00
552.00
552.00
1.00
555.00
555.00
2.00
1107.00
553.50
10. Dario Šubert
Lipik 1974
1.00
552.00
552.00
1.00
540.00
540.00
2.00
1092.00
546.00
11. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
1.00
552.00
552.00
1.00
564.00
564.00
2.00
1116.00
558.00
12. Mario Trnokop
INA - Požega
1.00
550.00
550.00
0.00
0.00
NaN
1.00
550.00
550.00
13. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
1.00
550.00
550.00
1.00
564.00
564.00
2.00
1114.00
557.00
14. Željko Rakitić
Brod
1.00
549.00
549.00
0.00
0.00
NaN
1.00
549.00
549.00
15. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
1.00
549.00
549.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1070.00
535.00
16. Ivan Nemec
Regoč
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
17. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
1.00
547.00
547.00
0.75
375.00
500.00
1.75
922.00
526.86
18. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
1.00
546.00
546.00
1.00
494.00
494.00
2.00
1040.00
520.00
19. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
1.00
539.00
539.00
1.00
579.00
579.00
2.00
1118.00
559.00
20. Željko Kristić
Croatia Mi
1.00
537.00
537.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1056.00
528.00
21. Josip Tokić
Obrtnik-BAM
1.00
536.00
536.00
1.00
533.00
533.00
2.00
1069.00
534.50
22. Albert Jirasek
Lipik 1974
1.00
535.00
535.00
1.00
500.00
500.00
2.00
1035.00
517.50
23. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
1.00
532.00
532.00
1.00
494.00
494.00
2.00
1026.00
513.00
24. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
1.00
529.00
529.00
0.00
0.00
NaN
1.00
529.00
529.00
25. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
1.00
529.00
529.00
1.00
516.00
516.00
2.00
1045.00
522.50
26. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
1.00
526.00
526.00
1.00
515.00
515.00
2.00
1041.00
520.50
27. Tomislav Kalužnik
Hrast
1.00
525.00
525.00
0.00
0.00
NaN
1.00
525.00
525.00
28. Niko Matanović
INA - Požega
1.00
523.00
523.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1052.00
526.00
29. Petar Grivičić
Regoč
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
30. Miroslav Mitrović
Brod
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
31. Ivo Matić
Croatia Mi
1.00
517.00
517.00
1.00
501.00
501.00
2.00
1018.00
509.00
32. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
1.00
517.00
517.00
1.00
525.00
525.00
2.00
1042.00
521.00
33. Goran Urh
PPK Kutjevo
1.00
516.00
516.00
1.00
486.00
486.00
2.00
1002.00
501.00
34. Antonio Martić
Brod
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
35. Ilija Pemper
INA - Požega
1.00
514.00
514.00
1.00
504.00
504.00
2.00
1018.00
509.00
36. Darko Božić
Lokomotiva 1967
1.00
512.00
512.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1035.00
517.50
37. Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
1.00
510.00
510.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1039.00
519.50
38. Mirko Marić
Brod
1.00
510.00
510.00
0.00
0.00
NaN
1.00
510.00
510.00
39. Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
1.00
509.00
509.00
0.00
0.00
NaN
1.00
509.00
509.00
40. Ivan Banović
Hrast
1.00
501.00
501.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1019.00
509.50
41. Karlo Usnik
Croatia Mi
0.50
248.00
496.00
1.00
512.00
512.00
1.50
760.00
506.67
42. Gojko Bašić
Croatia Mi
1.00
494.00
494.00
1.00
542.00
542.00
2.00
1036.00
518.00
43. Antonio Kopić
Hrast
1.00
491.00
491.00
1.00
500.00
500.00
2.00
991.00
495.50
44. Damir Grubišić
Regoč
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
45. Valentin Pemper
INA - Požega
1.00
487.00
487.00
0.00
0.00
NaN
1.00
487.00
487.00
46. Siniša Matić
Hrast
1.00
481.00
481.00
1.00
505.00
505.00
2.00
986.00
493.00
47. Željko Samardžić
Hrast
1.00
479.00
479.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1007.00
503.50
48. Darijo Škariot
Lipik 1974
1.00
470.00
470.00
1.00
488.00
488.00
2.00
958.00
479.00
49. Davor Schrotter
Lipik 1974
1.00
470.00
470.00
1.00
507.00
507.00
2.00
977.00
488.50
50. Ivan Tišler
Lipik 1974
0.50
231.00
462.00
0.00
0.00
NaN
0.50
231.00
462.00
51. Marinko Faletar
Hrast
1.00
443.00
443.00
0.00
0.00
NaN
1.00
443.00
443.00
52. Marko Šop
Croatia Mi
0.50
220.00
440.00
0.00
0.00
NaN
0.50
220.00
440.00
53. Dalibor Martinović
Regoč
1.00
435.00
435.00
0.00
0.00
NaN
1.00
435.00
435.00
54. Miroslav Županić
Regoč
1.00
403.00
403.00
0.00
0.00
NaN
1.00
403.00
403.00
55. Igor Krajnović
Regoč
1.00
360.00
360.00
0.00
0.00
NaN
1.00
360.00
360.00

Florijan Škariot
Lipik 1974
0.39
167.00
428.21
0.00
0.00
NaN
0.39
167.00
428.21
Mirko Tušim
Lipik 1974
0.11
16.00
145.45
0.00
0.00
NaN
0.11
16.00
145.45

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. PKK Halo 192
0.0
0
0
0
0
2.0
4280
2033
6313
526.08
68
2.0
4280
2033
6313
526.08
68
2. Obrtnik-BAM
1.0
2199
1071
3270
545.00
34
1.0
2095
1011
3106
517.67
35
2.0
4294
2082
6376
531.33
69
3. Brod
1.0
2167
1057
3224
537.33
43
0.0
0
0
0
0
1.0
2167
1057
3224
537.33
43
4. INA - Požega
1.0
2124
1069
3193
532.17
46
1.0
2114
905
3019
503.17
63
2.0
4238
1974
6212
517.67
109
5. PPK Kutjevo
1.0
2169
1020
3189
531.50
35
1.0
2118
980
3098
516.33
36
2.0
4287
2000
6287
523.92
71
6. Lokomotiva 1967
1.0
2146
1019
3165
527.50
32
1.0
2094
1000
3094
515.67
40
2.0
4240
2019
6259
521.58
72
7. Croatia Mi
1.0
2118
1030
3148
524.67
34
1.0
2204
942
3146
524.33
42
2.0
4322
1972
6294
524.50
76
8. Lipik 1974
1.0
2058
935
2993
498.83
61
1.0
2150
1009
3159
526.50
42
2.0
4208
1944
6152
512.67
103
9. Hrast
1.0
2054
866
2920
486.67
75
1.0
2063
997
3060
510.00
50
2.0
4117
1863
5980
498.33
125
10. Regoč
1.0
1945
810
2755
459.17
55
0.0
0
0
0
0
1.0
1945
810
2755
459.17
55

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više