Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Endi-Tekstilac
Zagreb
12 10 1 1 21 74.5 21.5
2. ŽKK Plitvice
Plitvička jezera
12 10 1 1 21 74.0 22.0
3. Karlovac
Karlovac
11 7 1 3 15 48.5 39.5
4. ŽKK Kupa
Ozalj
12 6 2 4 14 54.0 42.0
5. Donat
Zadar
11 5 1 5 11 45.0 43.0
6. Šubićevac
Šibenik
12 5 1 6 11 48.0 48.0
7. ŽKK Sidra
Zagreb
12 4 1 7 9 37.5 58.5
8. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
12 4 0 8 8 31.5 64.5
9. ŽKK Goranin
Delnice
11 2 2 7 6 35.0 53.0
10. ŽKK Gacka
Otočac
11 0 0 11 0 16.0 72.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Donat Endi-Tekstilac Mocire
1-4
4.0 : 4.0 (3147 : 3282) 24.09.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
1 2 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3231 : 2885) 25.09.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2961) 24.09.2022 14:00 Davorin Krmpotić, A
Darko Kafol, A
| | |
1 4 ŽKK Goranin ŽKK Plitvice GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (2962 : 3122) 24.09.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
1 5 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
6.5 : 1.5 (3045 : 3044) 24.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
2 6 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3299 : 2902) 01.10.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
2 7 ŽKK Plitvice ŽKK Zaprešić Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3128) 01.10.2022 13:00 Milan Neralić, B
Dražen Draženović, C
| | |
2 8 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
4.0 : 4.0 (2911 : 2920) 01.10.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
2 9 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2926 : 3119) 02.10.2022 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
2 10 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3134) 01.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 11 ŽKK Kupa Endi-Tekstilac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3203) 16.10.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 12 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3249 : 3193) 15.10.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 13 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (2933 : 2809) 15.10.2022 13:00 Marko Petranović, B
Karlo Petranović, D
| | |
3 14 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3132 : 3145) 15.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 15 ŽKK Sidra ŽKK Plitvice Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3093) 15.10.2022 15:00 Gordana Senta, A
| | |
4 16 Endi-Tekstilac ŽKK Plitvice Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3252 : 3199) 22.10.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 17 Šubićevac ŽKK Sidra Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (2960 : 2747) 22.10.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
4 18 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2845 : 2980) 23.10.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
4 19 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3147) 22.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
4 20 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3238 : 3262) 23.10.2022 18:00 Damir Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
5 21 Karlovac Endi-Tekstilac Dom HV Zrinski
1-4
1.5 : 6.5 (3107 : 3203) 29.10.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 22 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (3095 : 3098) 29.10.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
5 23 ŽKK Zaprešić Donat Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3204 : 3199) 29.10.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 24 ŽKK Sidra ŽKK Gacka Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3031 : 2821) 29.10.2022 15:00 Davor Matasić, A
| | |
5 25 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3208 : 3132) 29.10.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
6 26 Endi-Tekstilac Šubićevac Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3235 : 2952) 05.11.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Damir Cerle, A
| | |
6 27 ŽKK Gacka ŽKK Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
0.0 : 8.0 (2901 : 3260) 06.11.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
6 28 Donat ŽKK Sidra Mocire
1-4
8.0 : 0.0 (3180 : 3048) 05.11.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
6 29 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3340 : 3131) 06.11.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 30 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3035) 05.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 31 ŽKK Goranin Endi-Tekstilac GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2842 : 2899) 12.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
7 32 ŽKK Zaprešić Karlovac Zaprešić
1-6
1.0 : 7.0 (3145 : 3220) 12.11.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
7 33 ŽKK Sidra ŽKK Kupa Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (2994 : 2984) 12.11.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 34 ŽKK Plitvice Donat Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3217 : 2980) 12.11.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
| | |
7 35 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3063 : 2978) 12.11.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
8 36 Endi-Tekstilac ŽKK Gacka Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3108 : 2772) 26.11.2022 16:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, C
| | |
8 37 Donat Šubićevac Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3238 : 3103) 26.11.2022 17:30 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
8 38 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3350) 26.11.2022 17:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 39 Karlovac ŽKK Sidra Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3060 : 3019) 26.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Darko Kafol, A
| | |
8 40 ŽKK Goranin ŽKK Zaprešić GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (2973 : 2980) 26.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
9 41 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
0.0 : 8.0 (3140 : 3458) 10.12.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 42 ŽKK Sidra ŽKK Goranin Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3133 : 2901) 10.12.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
9 43 ŽKK Plitvice Karlovac Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3273 : 3007) 10.12.2022 13:00 Vladimir Rapaić, A
Krešimir Mesić, A
| | |
9 44 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
2.0 : 6.0 (2944 : 3105) 10.12.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
9 45 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (2959 : 3105) 11.12.2022 12:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 46 Endi-Tekstilac Donat Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3272 : 3086) 14.01.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
10 47 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3035 : 3044) 15.01.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
10 48 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (2992 : 3001) 14.01.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
10 49 ŽKK Plitvice ŽKK Goranin Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3237 : 3066) 14.01.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
10 50 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3197 : 2957) 14.01.2023 15:00 Petar Filipčić, A
| | |
11 51 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
1.0 : 7.0 (2885 : 3064) 21.01.2023 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
11 52 ŽKK Zaprešić ŽKK Plitvice Zaprešić
1-6
0.0 : 8.0 (3075 : 3440) 21.01.2023 18:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, C
| | |
11 53 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3031 : 3019) 21.01.2023 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
11 54 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 2908) 21.01.2023 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
11 55 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
8.0 : 0.0 (3317 : 3179) 21.01.2023 17:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 56 Endi-Tekstilac ŽKK Kupa Pongračevo
1-6
8.0 : 0.0 (3104 : 2936) 28.01.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
12 57 Donat Karlovac Mocire
1-4
29.01.2023 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
12 58 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2023 13:00 Drago Pleša, B
Željko Odorčić, B
| | |
12 59 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3057 : 2835) 28.01.2023 12:00 Ante Skorić, B
| | |
12 60 ŽKK Plitvice ŽKK Sidra Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 2993) 28.01.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
| | |
13 61 ŽKK Plitvice Endi-Tekstilac Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 16:00 Krešimir Mesić, A
Karolina Grčević, C
| | |
13 62 ŽKK Sidra Šubićevac Vinko Bek
1-4
04.02.2023 15:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
13 63 ŽKK Zaprešić ŽKK Gacka Zaprešić
1-6
04.02.2023 18:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, C
| | |
13 64 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
13 65 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
14 66 Endi-Tekstilac Karlovac Pongračevo
1-6
11.02.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
14 67 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
14 68 Donat ŽKK Zaprešić Mocire
1-4
11.02.2023 11:00 | | |
14 69 ŽKK Gacka ŽKK Sidra Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
14 70 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
11.02.2023 12:00 | | |
15 71 Šubićevac Endi-Tekstilac Šubićevac
1-6
18.02.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Plitvice ŽKK Gacka Hotel Jezero
1-4
18.02.2023 13:00 Krešimir Mesić, A
| | |
15 73 ŽKK Sidra Donat Vinko Bek
1-4
18.02.2023 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
| | |
15 74 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
18.02.2023 18:00 Filip Boc, A
Mirela Đeri, B
| | |
15 75 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
16 76 Endi-Tekstilac ŽKK Goranin Pongračevo
1-6
25.02.2023 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 77 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
24.02.2023 18:00 | | |
16 78 ŽKK Kupa ŽKK Sidra Azelija
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
16 79 Donat ŽKK Plitvice Mocire
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
16 80 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 13:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
17 81 ŽKK Gacka Endi-Tekstilac Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 12:00 | | |
17 82 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
17 83 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
17 84 ŽKK Sidra Karlovac Vinko Bek
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
17 85 ŽKK Zaprešić ŽKK Goranin Zaprešić
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 86 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
18 87 ŽKK Goranin ŽKK Sidra GSC Delnice
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
18 88 Karlovac ŽKK Plitvice Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 14:00 | | |
18 89 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
18 90 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
11.03.2023 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
5.00
2801
558.67
3359.67
559.94
2. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
5.00
2798
554.80
3352.80
558.80
3. Lora Burić
Karlovac
5.00
2770
526.00
3296.00
549.33
4. Franka Humbolt
Donat
6.00
3291
553.80
3844.80
549.26
5. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
5.00
2724
559.40
3283.40
547.23
6. Meri Jurković
Šubićevac
6.00
3272
512.00
3784.00
540.57
7. Natalija Sonički
Karlovac
4.00
2145
557.40
2702.40
540.48
8. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
6.00
3235
536.22
3771.22
538.75
9. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
6.00
3242
522.60
3764.60
537.80
10. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
4.00
2109
574.67
2683.67
536.73
11. Sanja Zubčić
Donat
6.00
3217
537.75
3754.75
536.39
12. Karla Jančić
Endi-Tekstilac
5.25
2805
542.20
3347.20
535.55
13. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
6.00
3197
539.60
3736.60
533.80
14. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
6.00
3180
552.60
3732.60
533.23
15. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
4.00
2108
557.17
2665.17
533.03
16. Vanja Bobanović
Donat
6.00
3162
548.60
3710.60
530.09
17. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
5.00
2614
554.00
3168.00
528.00
18. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
4.00
2097
541.25
2638.25
527.65
19. Dorotea Močilac
Karlovac
5.00
2625
535.67
3160.67
526.78
20. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
5.00
2592
558.50
3150.50
525.08
21. Žaklina Jelača
Donat
6.00
3104
548.67
3652.67
521.81
22. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
5.00
2577
535.40
3112.40
518.73
23. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
5.00
2589
522.25
3111.25
518.54
24. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
4.00
2043
545.83
2588.83
517.77
25. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.00
2559
535.17
3094.17
515.69
26. Edita Petrina
Šubićevac
6.00
3077
513.00
3590.00
512.86
27. Ema Višnjak
Karlovac
4.00
2053
509.07
2562.07
512.41
28. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
5.00
2528
542.40
3070.40
511.73
29. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
3059
522.80
3581.80
511.69
30. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
5.00
2571
496.20
3067.20
511.20
31. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
4.00
2032
520.00
2552.00
510.40
32. Katarina Čurilović
Karlovac
4.00
1994
531.20
2525.20
505.04
33. Snježana Černok
ŽKK Goranin
4.50
2283
493.60
2776.60
504.84
34. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
5.00
2510
508.20
3018.20
503.03
35. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
6.00
3007
489.00
3496.00
499.43
36. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
5.00
2468
503.83
2971.83
495.30
37. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2439
516.00
2955.00
492.50
38. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.00
1977
475.43
2452.43
490.49
39. Grozdana Surać
Donat
5.00
2433
504.00
2937.00
489.50
40. Katica Banić
Šubićevac
5.00
2451
483.75
2934.75
489.13
41. Danica Marković
ŽKK Goranin
4.50
2171
493.75
2664.75
484.50
42. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
4.00
1923
493.00
2416.00
483.20
43. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
6.00
2836
479.78
3315.78
473.68
44. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
2780
478.15
3258.15
465.45

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
5.00
2801.00
560.20
4.50
2514.00
558.67
9.50
5315.00
559.47
2. Ines Kolar
ŽKK Plitvice
5.00
2798.00
559.60
5.00
2774.00
554.80
10.00
5572.00
557.20
3. Lora Burić
Karlovac
5.00
2770.00
554.00
6.00
3156.00
526.00
11.00
5926.00
538.73
4. Maria Barić
ŽKK Plitvice
4.00
2205.00
551.25
2.00
1032.00
516.00
6.00
3237.00
539.50
5. Franka Humbolt
Donat
6.00
3291.00
548.50
5.00
2769.00
553.80
11.00
6060.00
550.91
6. Meri Jurković
Šubićevac
6.00
3272.00
545.33
5.00
2560.00
512.00
11.00
5832.00
530.18
7. Dijana Mlinarić
ŽKK Plitvice
5.00
2724.00
544.80
5.00
2797.00
559.40
10.00
5521.00
552.10
8. Tanja Galac
ŽKK Plitvice
6.00
3242.00
540.33
5.00
2613.00
522.60
11.00
5855.00
532.27
9. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1621.00
540.33
1.00
478.00
478.00
4.00
2099.00
524.75
10. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
6.00
3235.00
539.17
4.50
2413.00
536.22
10.50
5648.00
537.90
11. Natalija Sonički
Karlovac
4.00
2145.00
536.25
5.00
2787.00
557.40
9.00
4932.00
548.00
12. Sanja Zubčić
Donat
6.00
3217.00
536.17
4.00
2151.00
537.75
10.00
5368.00
536.80
13. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
3.00
1607.00
535.67
1.00
522.00
522.00
4.00
2129.00
532.25
14. Karla Jančić
Endi-Tekstilac
5.25
2805.00
534.29
5.00
2711.00
542.20
10.25
5516.00
538.15
15. Nevena Stojić
Endi-Tekstilac
4.00
2132.00
533.00
4.00
2109.00
527.25
8.00
4241.00
530.13
16. Gordana Gračan
ŽKK Plitvice
6.00
3197.00
532.83
5.00
2698.00
539.60
11.00
5895.00
535.91
17. Ana Rapo
ŽKK Plitvice
6.00
3180.00
530.00
5.00
2763.00
552.60
11.00
5943.00
540.27
18. Ivana Rapo
ŽKK Plitvice
4.00
2118.00
529.50
3.00
1544.00
514.67
7.00
3662.00
523.14
19. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
4.00
2109.00
527.25
6.00
3448.00
574.67
10.00
5557.00
555.70
20. Vanja Bobanović
Donat
6.00
3162.00
527.00
5.00
2743.00
548.60
11.00
5905.00
536.82
21. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
4.00
2108.00
527.00
6.00
3343.00
557.17
10.00
5451.00
545.10
22. Dorotea Močilac
Karlovac
5.00
2625.00
525.00
6.00
3214.00
535.67
11.00
5839.00
530.82
23. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
4.00
2097.00
524.25
4.00
2165.00
541.25
8.00
4262.00
532.75
24. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
3.00
1570.00
523.33
4.00
2070.00
517.50
7.00
3640.00
520.00
25. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
5.00
2614.00
522.80
5.00
2770.00
554.00
10.00
5384.00
538.40
26. Lijana Cvijetović
Donat
4.00
2076.00
519.00
5.00
2581.00
516.20
9.00
4657.00
517.44
27. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
5.00
2592.00
518.40
6.00
3351.00
558.50
11.00
5943.00
540.27
28. Nina Kušan
ŽKK Zaprešić
5.00
2589.00
517.80
4.00
2089.00
522.25
9.00
4678.00
519.78
29. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
3.00
1553.00
517.67
3.00
1594.00
531.33
6.00
3147.00
524.50
30. Žaklina Jelača
Donat
6.00
3104.00
517.33
4.50
2469.00
548.67
10.50
5573.00
530.76
31. Tanja Mileta
Endi-Tekstilac
5.00
2577.00
515.40
5.00
2677.00
535.40
10.00
5254.00
525.40
32. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
5.00
2571.00
514.20
5.00
2481.00
496.20
10.00
5052.00
505.20
33. Ema Višnjak
Karlovac
4.00
2053.00
513.25
3.75
1909.00
509.07
7.75
3962.00
511.23
34. Mirna Kirin
ŽKK Sidra
3.42
1754.00
512.87
5.00
2547.00
509.40
8.42
4301.00
510.81
35. Edita Petrina
Šubićevac
6.00
3077.00
512.83
3.00
1539.00
513.00
9.00
4616.00
512.89
36. Alenka Šimunović
Šubićevac
4.00
2049.00
512.25
4.00
2055.00
513.75
8.00
4104.00
513.00
37. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.00
2559.00
511.80
6.00
3211.00
535.17
11.00
5770.00
524.55
38. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
4.00
2043.00
510.75
6.00
3275.00
545.83
10.00
5318.00
531.80
39. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
3059.00
509.83
5.00
2614.00
522.80
11.00
5673.00
515.73
40. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
4.00
2032.00
508.00
2.00
1040.00
520.00
6.00
3072.00
512.00
41. Snježana Černok
ŽKK Goranin
4.50
2283.00
507.33
5.00
2468.00
493.60
9.50
4751.00
500.11
42. Alenka Matovina
ŽKK Goranin
3.69
1868.00
506.23
5.00
2577.00
515.40
8.69
4445.00
511.51
43. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
5.00
2528.00
505.60
5.00
2712.00
542.40
10.00
5240.00
524.00
44. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
5.00
2510.00
502.00
5.00
2541.00
508.20
10.00
5051.00
505.10
45. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
6.00
3007.00
501.17
4.00
1956.00
489.00
10.00
4963.00
496.30
46. Katarina Čurilović
Karlovac
4.00
1994.00
498.50
2.50
1328.00
531.20
6.50
3322.00
511.08
47. Ramiza Sopčić
Karlovac
3.00
1492.00
497.33
3.50
1782.00
509.14
6.50
3274.00
503.69
48. Katica Devčić
ŽKK Sidra
4.00
1977.00
494.25
3.50
1664.00
475.43
7.50
3641.00
485.47
49. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
5.00
2468.00
493.60
5.75
2897.00
503.83
10.75
5365.00
499.07
50. Katica Banić
Šubićevac
5.00
2451.00
490.20
4.00
1935.00
483.75
9.00
4386.00
487.33
51. Tamara Lipovšćak
Karlovac
3.00
1469.00
489.67
3.50
1758.00
502.29
6.50
3227.00
496.46
52. Ružica Banić
ŽKK Gacka
5.00
2439.00
487.80
5.00
2580.00
516.00
10.00
5019.00
501.90
53. Grozdana Surać
Donat
5.00
2433.00
486.60
2.50
1260.00
504.00
7.50
3693.00
492.40
54. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
3.00
1459.00
486.33
3.00
1637.00
545.67
6.00
3096.00
516.00
55. Nives Grabovac
Donat
3.00
1459.00
486.33
4.00
2101.00
525.25
7.00
3560.00
508.57
56. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
3.00
1458.00
486.00
5.25
2583.00
492.00
8.25
4041.00
489.82
57. Danica Marković
ŽKK Goranin
4.50
2171.00
482.44
4.00
1975.00
493.75
8.50
4146.00
487.76
58. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
4.00
1923.00
480.75
2.00
986.00
493.00
6.00
2909.00
484.83
59. Ema Kanjer
ŽKK Goranin
3.50
1657.00
473.43
3.00
1383.00
461.00
6.50
3040.00
467.69
60. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
6.00
2836.00
472.67
4.50
2159.00
479.78
10.50
4995.00
475.71
61. Marica Grahić
ŽKK Sidra
3.00
1414.00
471.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1414.00
471.33
62. Dragica Draženović
ŽKK Gacka
6.00
2780.00
463.33
3.25
1554.00
478.15
9.25
4334.00
468.54
63. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
3.08
1420.00
461.04
4.00
1815.00
453.75
7.08
3235.00
456.92
64. Mihaela Mudrovčić
ŽKK Gacka
4.00
1754.00
438.50
1.25
602.00
481.60
5.25
2356.00
448.76
65. Zorka Barišić
Šubićevac
3.00
1265.00
421.67
2.50
1061.00
424.40
5.50
2326.00
422.91

Anja Vicković
Endi-Tekstilac
1.00
627.00
627.00
0.00
0.00
NaN
1.00
627.00
627.00
Paula Polanšćak
Endi-Tekstilac
2.00
1099.00
549.50
2.00
1117.00
558.50
4.00
2216.00
554.00
Maja Belošević
Endi-Tekstilac
1.00
548.00
548.00
1.50
749.00
499.33
2.50
1297.00
518.80
Iva Višnjak
Karlovac
2.00
1061.00
530.50
1.75
803.00
458.86
3.75
1864.00
497.07
Irena Božičević
ŽKK Kupa
2.00
1035.00
517.50
5.00
2800.00
560.00
7.00
3835.00
547.86
Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
2.00
1033.00
516.50
2.50
1319.00
527.60
4.50
2352.00
522.67
Ankica Rodin
ŽKK Sidra
2.00
1027.00
513.50
3.00
1546.00
515.33
5.00
2573.00
514.60
Lorena Kamber
ŽKK Goranin
1.50
767.00
511.33
3.00
1583.00
527.67
4.50
2350.00
522.22
Lidija Jesenšek
ŽKK Sidra
1.00
505.00
505.00
3.00
1477.00
492.33
4.00
1982.00
495.50
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
0.50
252.00
504.00
2.25
1138.00
505.78
2.75
1390.00
505.45
Štefica Pavlaković
ŽKK Kupa
2.00
1004.00
502.00
2.75
1472.00
535.27
4.75
2476.00
521.26
Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
2.00
996.00
498.00
4.00
2029.00
507.25
6.00
3025.00
504.17
Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
2.00
990.00
495.00
5.00
2542.00
508.40
7.00
3532.00
504.57
Marina Orešković
ŽKK Gacka
1.00
495.00
495.00
1.25
548.00
438.40
2.25
1043.00
463.56
Franciska Bolf
ŽKK Goranin
1.50
741.00
494.00
2.00
967.00
483.50
3.50
1708.00
488.00
Ruža Markešić
ŽKK Sidra
2.00
975.00
487.50
4.00
2191.00
547.75
6.00
3166.00
527.67
Ana Dumešić
ŽKK Kupa
2.00
961.00
480.50
0.25
116.00
464.00
2.25
1077.00
478.67
Nada Kordić
Endi-Tekstilac
2.75
1271.00
462.18
0.50
282.00
564.00
3.25
1553.00
477.85
Maja Šimić
1.00
461.00
461.00
0.00
0.00
NaN
1.00
461.00
461.00
Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
2.50
1124.00
449.60
2.00
890.00
445.00
4.50
2014.00
447.56
Vesna Rogina
ŽKK Zaprešić
1.00
448.00
448.00
1.00
377.00
377.00
2.00
825.00
412.50
Slava Župan
ŽKK Sidra
0.50
216.00
432.00
0.50
243.00
486.00
1.00
459.00
459.00
Marijana Bolf
ŽKK Goranin
0.31
119.00
383.87
2.00
869.00
434.50
2.31
988.00
427.71
Jadranka Junuzović
ŽKK Gacka
0.50
176.00
352.00
0.00
0.00
NaN
0.50
176.00
352.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Plitvice
6.0
13231
6233
19464
540.67
215
5.0
10966
5255
16221
540.70
153
11.0
24197
11488
35685
540.68
368
2. Endi-Tekstilac
6.0
12941
6168
19109
530.81
234
5.0
10822
5344
16166
538.87
144
11.0
23763
11512
35275
534.47
378
3. Donat
6.0
12919
5823
18742
520.61
304
5.0
10893
5181
16074
535.80
214
11.0
23812
11004
34816
527.52
518
4. Karlovac
5.0
10823
4786
15609
520.30
282
6.0
12915
5852
18767
521.31
304
11.0
23738
10638
34376
520.85
586
5. ŽKK Kupa
5.0
10573
4792
15365
512.17
279
6.0
13411
6490
19901
552.81
206
11.0
23984
11282
35266
534.33
485
6. Šubićevac
6.0
12664
5648
18312
508.67
347
5.0
10429
4441
14870
495.67
347
11.0
23093
10089
33182
502.76
694
7. ŽKK Zaprešić
5.0
10502
4674
15176
505.87
311
6.0
12956
5785
18741
520.58
354
11.0
23458
10459
33917
513.89
665
8. ŽKK Goranin
5.0
10519
4550
15069
502.30
326
6.0
12307
5529
17836
495.44
349
11.0
22826
10079
32905
498.56
675
9. ŽKK Sidra
5.0
10338
4422
14760
492.00
352
6.0
12563
5659
18222
506.17
347
11.0
22901
10081
32982
499.73
699
10. ŽKK Gacka
6.0
12183
4990
17173
477.03
498
5.0
10300
4366
14666
488.87
355
11.0
22483
9356
31839
482.41
853

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više