Pregled svih liga

ŽKK Kupa

Liga: 2. HKLJ-Ž
Klub: Ženski kuglački klub Kupa
Adresa: Karlovačka cesta 93, 47 280 Ozalj
Email: zenskikuglackiklubkupa@gmail.com; jadranka.meglajec@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 16:00
Rezervni termin: subota, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Jadranka Meglajec 091 542 74 34 jadranka.meglajec@gmail.com
Anita Turkalj 098 794 899 anturk175@gmail.com
Elvira Kranjčec 091 616 14 38 elvira.kr@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Elvira Kranjčec
110152
110152
2.0
4.0
0.0
2.0
2.0
9.0
11.0
20.0
355.0
380.0
173.5
175.25
528.5
555.25
2. Ariana Fajdetić
110865
110865
3.0
3.0
2.0
3.0
7.0
9.0
20.0
19.0
354.0
381.33
168.67
176.67
522.67
558.0
3. Anita Lončarić
110536
110536
2.0
4.0
1.0
3.0
4.0
13.0
10.0
19.0
340.5
369.75
178.5
202.5
519.0
572.25
4. Irena Božičević
110262
110262
2.0
3.0
0.0
2.0
2.0
7.0
10.0
13.0
350.0
371.67
167.5
180.33
517.5
552.0
5. Vesna Križanić
110267
110267
3.0
4.0
1.0
4.0
6.5
15.0
36.0
24.0
352.33
368.5
156.0
186.0
508.33
554.5
6. Štefica Pavlaković
110156
110156
2.0
1.75
1.0
1.0
3.5
4.0
23.0
16.0
348.0
356.57
154.0
174.86
502.0
531.43
7. Anita Turkalj
110157
110157
2.0
1.0
1.0
0.0
2.5
1.0
18.0
6.0
347.5
338.0
154.5
166.0
502.0
504.0
8. Jadranka Meglajec
110153
110153
2.0
3.0
0.0
2.0
2.5
6.0
23.0
14.0
350.0
375.67
142.5
170.0
492.5
545.67
9. Ana Dumešić
110974
110974
0.0
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0

360.0

104.0

464.0
BEZ NASTUPA
1. Stefanija Mihalić
110155
110155
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3231 : 2885) 25.09.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 10 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3134) 01.10.2022 11:00 Krsto Lulić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 11 ŽKK Kupa Endi-Tekstilac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3203) 16.10.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 20 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3238 : 3262) 23.10.2022 18:00 Damir Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
5 22 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
4.0 : 4.0 (3095 : 3098) 29.10.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
6 29 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3340 : 3131) 06.11.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 33 ŽKK Sidra ŽKK Kupa Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (2994 : 2984) 12.11.2022 15:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
8 38 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
4.0 : 4.0 (3339 : 3350) 26.11.2022 17:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 44 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
10.12.2022 12:00 | | |
10 47 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
15.01.2023 13:00 | | |
11 55 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
22.01.2023 16:00 | | |
12 56 Endi-Tekstilac ŽKK Kupa Pongračevo
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
13 65 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
14 67 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
15 74 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
16 78 ŽKK Kupa ŽKK Sidra Azelija
1-4
26.02.2023 16:00 | | |
17 83 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
18 89 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više