Pregled svih liga

ŽKK Kupa

Liga: 2. HKLZ-ž
Klub: Ženski kuglački klub Kupa
Adresa: Karlovačka cesta 93, 47 280 Ozalj
Email: zenskikuglackiklubkupa@gmail.com; jadranka.meglajec@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 16:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00


Kontakti

Jadranka Meglajec 091 542 74 34 jadranka.meglajec@gmail.com
Anita Turkalj 098 794 899 anturk175@gmail.com
Elvira Kranjčec 097 754 63 83 elvira.kr@gmail.com
Anita Lončarić 099 865 22 70 anita.loncaric123@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Elvira Kranjčec
110152
110152
3.0
1.0
1.0
1.0
6.0
3.0
20.0
7.0
355.0
369.0
172.67
161.0
527.67
530.0
2. Anita Lončarić
110536
110536
3.0
1.0
3.0
1.0
10.0
3.0
29.0
5.0
367.33
381.0
156.0
158.0
523.33
539.0
3. Anita Turkalj
110157
110157
3.0
1.0
2.0
0.0
8.0
2.0
30.0
12.0
353.67
377.0
154.67
109.0
508.33
486.0
4. Vesna Križanić
110267
110267
2.75
1.0
0.0
1.0
4.0
3.0
32.0
6.0
364.36
363.0
140.36
166.0
504.73
529.0
5. Jadranka Meglajec
110153
110153
3.0
1.0
0.0
1.0
4.0
3.0
30.0
8.0
343.0
365.0
151.67
185.0
494.67
550.0
6. Irena Božičević
110262
110262
2.0
1.0
0.0
1.0
2.0
2.5
28.0
4.0
343.5
372.0
138.5
197.0
482.0
569.0
7. Ariana Fajdetić
110865
110865
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
9.0
0.0
320.0
145.0
465.0
8. Antonela Opat
110702
110702
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
4.0
0.0
324.0
108.0
432.0
BEZ NASTUPA
1. Andreja Belčić-Kirinčić
110150
110150
2. Mira Blažina
110151
110151
3. Katarina Cabor
110866
110866
4. Anamarija Marković
110303
110303
5. Stefanija Mihalić
110155
110155
6. Štefica Pavlaković
110156
110156
7. Melita Šegina
110869
110869
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2922 : 3041) 26.09.2021 13:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 5 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3203 : 3011) 03.10.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
3 9 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (1988 : 2975) 09.10.2021 12:00 Dražen Babić, B
Ante Skorić, B
| | |
4 10 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 3071) 16.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 16 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
30.10.2021 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, C
| | |
7 21 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
07.11.2021 16:00 | | |
8 23 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
14.11.2021 16:00 | | |
9 26 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
20.11.2021 13:00 | | |
10 30 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
16.01.2022 16:00 | | |
11 31 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
23.01.2022 16:00 | | |
13 37 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
06.02.2022 18:00 | | |
14 42 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više