Pregled svih liga

Istra

Liga: 1. B HKLJ
Klub: Kuglački klub Istra
Adresa: Nikole Tesle 16, 52 440 Poreč
Email: kkistra@yahoo.com

Kuglana: Dom obrtnika   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 16:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00


Kontakti

Bruno Flego 098 421 317 tisadoo@gmail.com
Davor Šimičić 091 528 83 36 kkiztra@yahoo.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Matošević
120344
120344
3.0
2.0
1.0
2.0
5.0
5.0
16.0
1.0
369.0
370.0
170.33
203.0
539.33
573.0
2. Alen Gržić
120339
120339
2.0
2.0
0.0
2.0
3.0
4.5
8.0
4.0
357.0
376.5
177.5
190.5
534.5
567.0
3. Goran Anzur
120337
120337
2.5
2.0
0.0
1.5
2.0
5.0
20.0
7.0
358.4
374.5
176.0
178.5
534.4
553.0
4. Zoran Lovrić
120342
120342
0.5
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
4.0
6.0
382.0
346.0
152.0
149.0
534.0
495.0
5. Bruno Flego
120338
120338
2.0
1.5
1.0
0.0
4.0
2.0
13.0
12.0
353.0
360.67
177.0
149.33
530.0
510.0
6. Mario Bolković
120359
120359
2.0
1.0
1.0
0.0
6.0
0.0
16.0
6.0
367.0
348.0
161.0
151.0
528.0
499.0
7. Silvio Mesarić
120345
120345
3.0
1.5
1.0
1.0
5.0
4.0
13.0
6.0
359.67
348.0
166.67
185.33
526.33
533.33
8. Tomislav Kovač
121208
121208
3.0
1.0
0.0
1.0
3.0
2.0
19.0
7.0
364.67
382.0
158.67
162.0
523.33
544.0
BEZ NASTUPA
1. Mario Filip Alić
122881
122881
2. Dario Barolin
122340
122340
3. Aldo Guštin
120340
120340
4. Gabrijel Matošević
123219
123219
5. Leo Meštrović
122883
122883
6. Deni Meštrović
122880
122880
7. Nadir Ravnić
120347
120347
8. Davor Šimičić
122342
122342
9. David Štetić
123218
123218
10. Livio Žužić
120348
120348
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3237 : 3106) 25.09.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
2 9 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
2.5 : 5.5 (3227 : 3349) 02.10.2021 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, C
| | |
3 13 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3348 : 3197) 09.10.2021 17:00 Draženko Bistrović, B
| | |
4 18 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3262 : 3134) 16.10.2021 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, C
| | |
5 24 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3267 : 3252) 23.10.2021 17:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, B
| | |
6 27 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
30.10.2021 16:00 | | |
7 35 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
8 36 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
9 45 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
20.11.2021 16:00 | | |
10 47 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
15.01.2022 16:00 | | |
11 54 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
12 58 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
29.01.2022 16:00 | | |
13 63 Korana Istra Šanac
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
14 69 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
15 72 Kupa Istra Azelija
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
16 80 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
17 81 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
05.03.2022 16:00 | | |
18 90 Klek Istra Klek
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više