Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Plitvice
Plitvička jezera
18 15 1 2 31 103.5 40.5
2. Velebit
Otočac
18 14 0 4 28 106.5 37.5
3. Goranka
Ravna Gora
18 13 1 4 27 94.0 50.0
4. Crikvenica
Crikvenica
18 12 0 6 24 88.0 56.0
5. Korana
Slunj
18 12 0 6 24 80.5 63.5
6. Bojovnik Trilj
Trilj
18 7 1 10 15 71.0 73.0
7. Istra
Poreč
18 5 1 12 11 57.5 86.5
8. MKK Mlaka
Rijeka
18 5 0 13 10 51.0 93.0
9. Kupa
Ozalj
18 3 0 15 6 41.0 103.0
10. Klek
Ogulin
18 2 0 16 4 27.0 117.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Klek Plitvice Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3230 : 3428) 25.09.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Antonio Sušanj, A
| | |
1 2 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3237 : 3106) 25.09.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
1 3 Velebit Goranka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3487 : 3320) 25.09.2021 15:00 Dražen Netahli, A
Željko Bićanić, C
| | |
1 4 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3391 : 3310) 25.09.2021 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, A
| | |
1 5 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3333 : 3290) 25.09.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
2 6 Plitvice MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3361 : 3197) 02.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
2 7 Kupa Korana Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3357 : 3363) 02.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
2 8 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3177) 02.10.2021 17:00 Štefanija Pezerović, A
Dubravko Mance, B
| | |
2 9 Istra Velebit Dom obrtnika
1-4
2.5 : 5.5 (3227 : 3349) 02.10.2021 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, B
| | |
2 10 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3396 : 3393) 02.10.2021 17:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
3 11 Bojovnik Trilj Plitvice Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3324 : 3386) 09.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
3 12 Velebit Klek Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3525 : 3120) 29.09.2021 19:00 Željko Odorčić, B
Željko Bićanić, C
| | |
3 13 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3348 : 3197) 09.10.2021 17:00 Draženko Bistrović, A
| | |
3 14 Korana Goranka Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3242 : 3198) 09.10.2021 17:00 Željko Požega, B
Jelena Petrović, C
| | |
3 15 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3168 : 3192) 09.10.2021 17:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
4 16 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3476 : 3157) 16.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dubravko Mesić, A
| | |
4 17 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3406 : 3188) 16.10.2021 17:00 Dubravko Mance, B
Marin Skender, C
| | |
4 18 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3262 : 3134) 16.10.2021 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, B
| | |
4 19 Klek Crikvenica Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3342 : 3419) 16.10.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Antonio Sušanj, A
| | |
4 20 Bojovnik Trilj Velebit Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3309 : 3430) 16.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
5 21 Velebit Plitvice Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3451 : 3451) 23.10.2021 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
5 22 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3395 : 3260) 23.10.2021 16:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, A
| | |
5 23 Korana Klek Šanac
1-4
7.5 : 0.5 (3364 : 3139) 23.10.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
5 24 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3267 : 3252) 23.10.2021 17:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
5 25 Kupa Goranka Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3343 : 3387) 23.10.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
6 26 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3339 : 3355) 30.10.2021 17:00 Krešimir Mesić, A
Dubravko Mesić, A
| | |
6 27 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3143) 30.10.2021 16:00 Vjekoslav Vido, B
Iva Matošević, B
| | |
6 28 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3264 : 3400) 30.10.2021 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
6 29 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3446 : 3259) 30.10.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
6 30 Velebit Crikvenica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3486 : 3277) 30.10.2021 15:00 Željko Odorčić, B
Željko Bićanić, C
| | |
7 31 Crikvenica Plitvice Dom Matija Mažića
1-4
2.5 : 5.5 (3334 : 3344) 06.11.2021 17:00 Draženko Bistrović, A
| | |
7 32 Korana Velebit Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3311 : 3303) 06.11.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
7 33 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
2.0 : 6.0 (3197 : 3249) 06.11.2021 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, A
| | |
7 34 Kupa Klek Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3319 : 3273) 06.11.2021 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
7 35 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3472 : 3252) 06.11.2021 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
8 36 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3440 : 3108) 13.11.2021 17:00 Dijana Mlinarić, B
Karolina Grčević, C
| | |
8 37 Klek Goranka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3278 : 3492) 13.11.2021 17:00 Josip Sušanj, A
Božo Pavlaković, A
| | |
8 38 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3396 : 3184) 13.11.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
8 39 Velebit MKK Mlaka Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3527 : 3231) 13.11.2021 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
8 40 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
3.0 : 5.0 (3313 : 3344) 13.11.2021 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, A
| | |
9 41 Korana Plitvice Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3318 : 3338) 20.11.2021 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
9 42 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
1.0 : 7.0 (3134 : 3331) 20.11.2021 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
9 43 Kupa Velebit Azelija
1-4
0.0 : 8.0 (3288 : 3583) 20.11.2021 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 44 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
8.0 : 0.0 (3454 : 3131) 20.11.2021 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
9 45 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3341 : 3157) 20.11.2021 16:00 Damir Miloš, B
Iva Matošević, B
| | |
10 46 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3448 : 3254) 15.01.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Monika Milanović, C
Karolina Grčević, C
| | |
10 47 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
4.0 : 4.0 (3216 : 3238) 15.01.2022 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, B
| | |
10 48 Goranka Velebit SPC Goranka
1-4
5.0 : 3.0 (3389 : 3317) 15.01.2022 17:00 Anamaria Predović, A
Dubravko Mance, B
| | |
10 49 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3391 : 3432) 15.01.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
10 50 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
1.0 : 7.0 (3239 : 3371) 15.01.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
11 51 MKK Mlaka Plitvice SRC Mlaka
1-6
2.0 : 6.0 (3181 : 3303) 22.01.2022 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, A
| | |
11 52 Korana Kupa Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3429 : 3261) 22.01.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
11 53 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3480 : 3328) 22.01.2022 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, A
| | |
11 54 Velebit Istra Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3528 : 3278) 22.01.2022 15:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
11 55 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3300 : 3004) 15.02.2022 14:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
12 56 Plitvice Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3346 : 3254) 29.01.2022 17:00 Dijana Mlinarić, B
Dražen Draženović, C
| | |
12 57 Klek Velebit Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3274 : 3585) 29.01.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
12 58 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3288 : 3300) 29.01.2022 16:00 Damir Miloš, B
Iva Matošević, B
| | |
12 59 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
3.0 : 5.0 (3353 : 3374) 29.01.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
Anamaria Predović, A
| | |
12 60 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3344 : 3373) 20.02.2022 17:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, B
| | |
13 61 Kupa Plitvice Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3430 : 3460) 05.02.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
13 62 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3298 : 3336) 05.02.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
| | |
13 63 Korana Istra Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3281 : 3217) 05.02.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
13 64 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
7.5 : 0.5 (3433 : 3159) 05.02.2022 17:00 Milan Đujić, A
| | |
13 65 Velebit Bojovnik Trilj Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3555 : 3433) 05.02.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Željko Bićanić, C
| | |
14 66 Plitvice Velebit Hotel Jezero
1-4
2.0 : 6.0 (3420 : 3476) 12.02.2022 17:00 Petar Filipčić, A
Dijana Mlinarić, B
| | |
14 67 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3355 : 3311) 12.02.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
14 68 Klek Korana Klek
1-4
0.0 : 8.0 (3205 : 3478) 12.02.2022 18:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, B
| | |
14 69 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3187 : 3197) 12.02.2022 16:00 Vjekoslav Vido, B
Iva Matošević, B
| | |
14 70 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3410 : 3188) 12.02.2022 17:00 Dominik Jakovac, B
Dubravko Mance, B
| | |
15 71 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
4.0 : 4.0 (3357 : 3352) 19.02.2022 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
15 72 Kupa Istra Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3300 : 3310) 19.02.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
15 73 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3221 : 3116) 19.02.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
15 74 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3288 : 3296) 19.02.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
15 75 Crikvenica Velebit Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3472 : 3359) 19.02.2022 17:00 Milan Đujić, A
Drago Pleša, B
| | |
16 76 Plitvice Crikvenica Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3427 : 3313) 26.02.2022 17:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
16 77 Velebit Korana Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3579 : 3311) 26.02.2022 15:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
16 78 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
7.0 : 1.0 (3381 : 3145) 26.02.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
16 79 Klek Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3329 : 3300) 26.02.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
16 80 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
3.0 : 5.0 (3219 : 3284) 26.02.2022 16:00 Vjekoslav Vido, B
Iva Matošević, B
| | |
17 81 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3246 : 3295) 05.03.2022 16:00 Šime Karamarko, B
Iva Matošević, B
| | |
17 82 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3428 : 3130) 05.03.2022 17:00 Milan Đujić, A
Dominik Jakovac, B
| | |
17 83 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3329 : 3287) 05.03.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
17 84 MKK Mlaka Velebit SRC Mlaka
1-6
1.0 : 7.0 (3099 : 3454) 05.03.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Gordana Balent, B
| | |
17 85 Korana Crikvenica Šanac
1-4
1.0 : 7.0 (3269 : 3386) 05.03.2022 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, B
| | |
18 86 Plitvice Korana Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3394 : 3329) 19.03.2022 17:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
18 87 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3374 : 3266) 12.03.2022 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, A
| | |
18 88 Velebit Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3660 : 3179) 12.03.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Željko Bićanić, C
| | |
18 89 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3338) 12.03.2022 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, C
| | |
18 90 Klek Istra Klek
1-4
0.0 : 8.0 (3216 : 3429) 12.03.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dario Prađeno
Velebit
9.00
5271
607.60
5878.60
587.86
2. Petar Zubčić
Velebit
9.00
5262
596.89
5858.89
585.89
3. Nikola Uzelac
Plitvice
8.00
4645
587.00
5232.00
581.33
4. Krsto Lulić
Velebit
8.50
4926
582.89
5508.89
579.88
5. Bore Juričević
Crikvenica
9.00
5170
583.22
5753.22
575.32
6. Sanjin Ruppe
Goranka
8.00
4636
534.82
5170.82
574.54
7. Branko Šebalj
Velebit
9.00
5096
595.78
5691.78
569.18
8. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
9.00
5108
580.11
5688.11
568.81
9. Matej Barić
Plitvice
9.00
5100
584.13
5684.13
568.41
10. Josip Obajdin
Korana
8.00
4511
560.67
5071.67
563.52
11. Zlatko Burić
Goranka
9.00
5013
570.22
5583.22
558.32
12. Daniel Kolar
Plitvice
8.00
4437
569.20
5006.20
556.24
13. Miroslav Šegina
Kupa
9.00
4968
584.22
5552.22
555.22
14. Borna Crnković
MKK Mlaka
9.00
4994
549.56
5543.56
554.36
15. Dino Senfner
Goranka
8.00
4448
531.47
4979.47
553.27
16. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
8.00
4431
530.75
4961.75
551.31
17. Željko Matošević
Istra
9.00
4951
550.00
5501.00
550.10
18. Silvio Mesarić
Istra
8.00
4402
543.76
4945.76
549.53
19. Zlatko Marasović
Korana
9.00
4939
553.33
5492.33
549.23
20. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
9.00
4929
562.56
5491.56
549.16
21. Dragan Krizmanić
Plitvice
9.00
4918
559.33
5477.33
547.73
22. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
8.00
4390
539.57
4929.57
547.73
23. Stanko Klarić
MKK Mlaka
9.00
4935
534.21
5469.21
546.92
24. Tomislav Grdić
Klek
8.00
4360
556.67
4916.67
546.30
25. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
9.00
4901
560.63
5461.63
546.16
26. Ivan Petrović
Korana
8.50
4608
541.11
5149.11
542.01
27. Ivica Bertović
Klek
9.00
4873
546.53
5419.53
541.95
28. Tomislav Kovač
Istra
9.00
4857
544.38
5401.38
540.14
29. Bruno Flego
Istra
8.00
4325
524.00
4849.00
538.78

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dario Prađeno
Velebit
9.00
5271.00
585.67
8.81
5353.00
607.60
17.81
10624.00
596.52
2. Petar Zubčić
Velebit
9.00
5262.00
584.67
9.00
5372.00
596.89
18.00
10634.00
590.78
3. Nikola Uzelac
Plitvice
8.00
4645.00
580.63
5.00
2935.00
587.00
13.00
7580.00
583.08
4. Krsto Lulić
Velebit
8.50
4926.00
579.53
9.00
5246.00
582.89
17.50
10172.00
581.26
5. Sanjin Ruppe
Goranka
8.00
4636.00
579.50
5.60
2995.00
534.82
13.60
7631.00
561.10
6. Kristijan Jelovac
Crikvenica
5.78
3324.00
575.09
7.33
4298.00
586.36
13.11
7622.00
581.39
7. Jurica Bogović
Korana
7.27
4177.00
574.55
7.70
4368.00
567.27
14.97
8545.00
570.81
8. Bore Juričević
Crikvenica
9.00
5170.00
574.44
9.00
5249.00
583.22
18.00
10419.00
578.83
9. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
9.00
5108.00
567.56
9.00
5221.00
580.11
18.00
10329.00
573.83
10. Matej Barić
Plitvice
9.00
5100.00
566.67
8.00
4673.00
584.13
17.00
9773.00
574.88
11. Branko Šebalj
Velebit
9.00
5096.00
566.22
9.00
5362.00
595.78
18.00
10458.00
581.00
12. Robert Skok
Goranka
7.00
3961.00
565.86
9.00
5567.00
618.56
16.00
9528.00
595.50
13. Sanjin Jelovac
Crikvenica
5.50
3110.00
565.45
6.50
3632.00
558.77
12.00
6742.00
561.83
14. Hrvoje Devčić
Velebit
7.00
3955.00
565.00
9.00
5150.00
572.22
16.00
9105.00
569.06
15. Ante Holjevac
Korana
6.75
3808.00
564.15
8.00
4463.00
557.88
14.75
8271.00
560.75
16. Josip Obajdin
Korana
8.00
4511.00
563.88
9.00
5046.00
560.67
17.00
9557.00
562.18
17. Radislav Ružić
Crikvenica
5.22
2940.00
563.22
6.00
3281.00
546.83
11.22
6221.00
554.46
18. Vladimir Rapaić
Plitvice
6.00
3374.00
562.33
6.00
3219.00
536.50
12.00
6593.00
549.42
19. Safet Falatović
Plitvice
7.00
3911.00
558.71
8.00
4785.00
598.13
15.00
8696.00
579.73
20. Zlatko Burić
Goranka
9.00
5013.00
557.00
9.00
5132.00
570.22
18.00
10145.00
563.61
21. Dejan Pezerović
Goranka
4.50
2503.00
556.22
7.50
4308.00
574.40
12.00
6811.00
567.58
22. Dino Senfner
Goranka
8.00
4448.00
556.00
3.75
1993.00
531.47
11.75
6441.00
548.17
23. Borna Crnković
MKK Mlaka
9.00
4994.00
554.89
9.00
4946.00
549.56
18.00
9940.00
552.22
24. Leo Crnković
MKK Mlaka
7.00
3884.00
554.86
8.00
4282.00
535.25
15.00
8166.00
544.40
25. Daniel Kolar
Plitvice
8.00
4437.00
554.63
7.50
4269.00
569.20
15.50
8706.00
561.68
26. Željko Bučar
Goranka
4.50
2494.00
554.22
8.00
4488.00
561.00
12.50
6982.00
558.56
27. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
8.00
4431.00
553.88
8.00
4246.00
530.75
16.00
8677.00
542.31
28. Zvonko Buk
Kupa
5.00
2763.00
552.60
3.00
1600.00
533.33
8.00
4363.00
545.38
29. Miroslav Šegina
Kupa
9.00
4968.00
552.00
9.00
5258.00
584.22
18.00
10226.00
568.11
30. Silvio Mesarić
Istra
8.00
4402.00
550.25
8.50
4622.00
543.76
16.50
9024.00
546.91
31. Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
6.75
3714.00
550.22
7.75
4462.00
575.74
14.50
8176.00
563.86
32. Željko Matošević
Istra
9.00
4951.00
550.11
9.00
4950.00
550.00
18.00
9901.00
550.06
33. Ivan Bogović
Korana
7.00
3849.00
549.86
7.50
4161.00
554.80
14.50
8010.00
552.41
34. Robert Ratković
Bojovnik Trilj
6.00
3297.00
549.50
4.50
2368.00
526.22
10.50
5665.00
539.52
35. Zlatko Marasović
Korana
9.00
4939.00
548.78
7.50
4150.00
553.33
16.50
9089.00
550.85
36. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
8.00
4390.00
548.75
7.00
3777.00
539.57
15.00
8167.00
544.47
37. Stanko Klarić
MKK Mlaka
9.00
4935.00
548.33
7.25
3873.00
534.21
16.25
8808.00
542.03
38. Stjepan Butorac
Crikvenica
6.00
3287.00
547.83
6.35
3616.00
569.45
12.35
6903.00
558.95
39. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
9.00
4929.00
547.67
9.00
5063.00
562.56
18.00
9992.00
555.11
40. Dragan Krizmanić
Plitvice
9.00
4918.00
546.44
9.00
5034.00
559.33
18.00
9952.00
552.89
41. Bojan Švob
MKK Mlaka
7.50
4094.00
545.87
9.00
4900.00
544.44
16.50
8994.00
545.09
42. Dalibor Podobnik
Goranka
7.50
4088.00
545.07
7.00
3880.00
554.29
14.50
7968.00
549.52
43. Tomislav Grdić
Klek
8.00
4360.00
545.00
6.60
3674.00
556.67
14.60
8034.00
550.27
44. Joško Matijašić
Klek
7.50
4085.00
544.67
9.00
5120.00
568.89
16.50
9205.00
557.88
45. Nevenko Žanko
Bojovnik Trilj
9.00
4901.00
544.56
8.00
4485.00
560.63
17.00
9386.00
552.12
46. Ivan Petrović
Korana
8.50
4608.00
542.12
9.00
4870.00
541.11
17.50
9478.00
541.60
47. Igor Kalafatić
Crikvenica
4.50
2439.00
542.00
3.50
1934.00
552.57
8.00
4373.00
546.63
48. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
7.00
3793.00
541.86
9.00
4998.00
555.33
16.00
8791.00
549.44
49. Ivica Bertović
Klek
9.00
4873.00
541.44
7.50
4099.00
546.53
16.50
8972.00
543.76
50. Bruno Flego
Istra
8.00
4325.00
540.63
4.50
2358.00
524.00
12.50
6683.00
534.64
51. Đorđe Čupurdija
Kupa
7.00
3781.00
540.14
9.00
5150.00
572.22
16.00
8931.00
558.19
52. Nikica Kučan
Crikvenica
7.50
4048.00
539.73
7.67
4322.00
563.49
15.17
8370.00
551.75
53. Tomislav Kovač
Istra
9.00
4857.00
539.67
8.00
4355.00
544.38
17.00
9212.00
541.88
54. Dražen Stupić
Kupa
4.50
2409.00
535.33
7.00
3799.00
542.71
11.50
6208.00
539.83
55. Alen Gržić
Istra
7.00
3737.00
533.86
8.00
4358.00
544.75
15.00
8095.00
539.67
56. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
5.00
2666.00
533.20
5.00
2754.00
550.80
10.00
5420.00
542.00
57. Dragan Stipeč
Crikvenica
7.00
3709.00
529.86
4.00
2244.00
561.00
11.00
5953.00
541.18
58. Rolando Graovac
Klek
5.00
2626.00
525.20
8.00
4621.00
577.63
13.00
7247.00
557.46
59. Goran Anzur
Istra
7.00
3676.00
525.14
7.50
4105.00
547.33
14.50
7781.00
536.62
60. Anton Porubić
Klek
5.31
2743.00
516.57
3.77
1928.00
511.41
9.08
4671.00
514.43
61. Marko Kozlov
MKK Mlaka
5.00
2569.00
513.80
3.54
1813.00
512.15
8.54
4382.00
513.11
62. Branko Stipetić
Klek
5.50
2789.00
507.09
7.50
4009.00
534.53
13.00
6798.00
522.92
63. Dario Novosel
Kupa
6.85
3454.00
504.23
4.53
2496.00
550.99
11.38
5950.00
522.85
64. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
4.75
2390.00
503.16
4.00
2071.00
517.75
8.75
4461.00
509.83
65. Marin Butković
Klek
5.00
2511.00
502.20
4.00
2070.00
517.50
9.00
4581.00
509.00

Luka Požega
Plitvice
4.00
2379.00
594.75
3.00
1743.00
581.00
7.00
4122.00
588.86
Damir Sladović
Velebit
1.00
572.00
572.00
1.00
582.00
582.00
2.00
1154.00
577.00
Zvonimir Kranjčević
Velebit
1.50
853.00
568.67
0.00
0.00
NaN
1.50
853.00
568.67
Goran Živčić
Korana
1.00
556.00
556.00
1.30
710.00
546.15
2.30
1266.00
550.43
Radoje Bakarić
Kupa
1.00
555.00
555.00
3.00
1653.00
551.00
4.00
2208.00
552.00
Tomislav Vuković
Korana
2.50
1385.00
554.00
1.00
533.00
533.00
3.50
1918.00
548.00
Predrag Katnić
Crikvenica
3.00
1659.00
553.00
1.65
873.00
529.09
4.65
2532.00
544.52
Josip Arbanas
Velebit
4.17
2294.00
550.12
4.32
2499.00
578.47
8.49
4793.00
564.55
Zoran Lovrić
Istra
2.50
1368.00
547.20
2.50
1281.00
512.40
5.00
2649.00
529.80
Zlatko Ćućić
3.00
1639.00
546.33
2.71
1457.00
537.64
5.71
3096.00
542.21
Predrag Premuž
Velebit
2.50
1365.00
546.00
1.87
1127.00
602.67
4.37
2492.00
570.25
Petar Grašić
Korana
1.00
545.00
545.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1057.00
528.50
Marko Jakljević
Goranka
3.00
1628.00
542.67
2.75
1488.00
541.09
5.75
3116.00
541.91
Ivan Obajdin
Korana
2.00
1084.00
542.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1084.00
542.00
Tomislav Atalić
Velebit
2.33
1262.00
541.63
0.00
0.00
NaN
2.33
1262.00
541.63
Davor Gračan
Plitvice
2.50
1348.00
539.20
6.00
3210.00
535.00
8.50
4558.00
536.24
Željko Janjić
Kupa
1.50
801.00
534.00
1.00
535.00
535.00
2.50
1336.00
534.40
Nikola Ninković
Kupa
2.00
1052.00
526.00
1.22
567.00
464.75
3.22
1619.00
502.80
Ivan Gilić
Bojovnik Trilj
2.00
1050.00
525.00
2.00
1052.00
526.00
4.00
2102.00
525.50
Ivan Pavlić
Kupa
3.65
1912.00
523.84
2.75
1542.00
560.73
6.40
3454.00
539.69
Mario Bolković
Istra
3.50
1833.00
523.71
6.00
3214.00
535.67
9.50
5047.00
531.26
Stjepan Mihalić
Kupa
3.00
1568.00
522.67
4.50
2438.00
541.78
7.50
4006.00
534.13
Elio Peršić
Crikvenica
0.50
260.00
520.00
2.00
1091.00
545.50
2.50
1351.00
540.40
Mario Rendulić
Korana
0.23
119.00
517.39
0.00
0.00
NaN
0.23
119.00
517.39
Ivica Puškarić
Klek
3.25
1674.00
515.08
4.04
2159.00
534.41
7.29
3833.00
525.79
Mateo Benović
Klek
1.44
735.00
510.42
1.09
586.00
537.61
2.53
1321.00
522.13
Antonio Petrović
Korana
0.75
382.00
509.33
0.00
0.00
NaN
0.75
382.00
509.33
Željko Kufner
Goranka
1.50
761.00
507.33
0.75
380.00
506.67
2.25
1141.00
507.11
Anton Alić
Goranka
1.00
506.00
506.00
0.50
235.00
470.00
1.50
741.00
494.00
Kristijan Pudar
Bojovnik Trilj
1.25
622.00
497.60
1.75
812.00
464.00
3.00
1434.00
478.00
Tomislav Stipetić
Klek
2.00
995.00
497.50
0.00
0.00
NaN
2.00
995.00
497.50
Luka Bićanić
Plitvice
0.50
245.00
490.00
1.50
783.00
522.00
2.00
1028.00
514.00
Milan Turkalj
Kupa
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Mateo Brozović
Klek
2.00
961.00
480.50
1.50
755.00
503.33
3.50
1716.00
490.29
Mihael Turkalj
Kupa
1.00
478.00
478.00
0.00
0.00
NaN
1.00
478.00
478.00
Marko Petranović
MKK Mlaka
0.75
351.00
468.00
0.00
0.00
NaN
0.75
351.00
468.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Velebit
9.0
20239
10617
30856
571.41
131
9.0
20661
11137
31798
588.85
71
18.0
40900
21754
62654
580.13
202
2. Plitvice
9.0
19924
10433
30357
562.17
174
9.0
20154
10497
30651
567.61
142
18.0
40078
20930
61008
564.89
316
3. Goranka
9.0
19802
10236
30038
556.26
183
9.0
20077
10488
30565
566.02
125
18.0
39879
20724
60603
561.14
308
4. Korana
9.0
19930
10033
29963
554.87
184
9.0
19849
9986
29835
552.50
176
18.0
39779
20019
59798
553.69
360
5. Crikvenica
9.0
19870
10076
29946
554.56
183
9.0
20048
10492
30540
565.56
104
18.0
39918
20568
60486
560.06
287
6. Bojovnik Trilj
9.0
19734
9807
29541
547.06
222
9.0
19996
9933
29929
554.24
206
18.0
39730
19740
59470
550.65
428
7. MKK Mlaka
9.0
19776
9511
29287
542.35
303
9.0
19304
9500
28804
533.41
220
18.0
39080
19011
58091
537.88
523
8. Istra
9.0
19698
9451
29149
539.80
286
9.0
19610
9633
29243
541.54
199
18.0
39308
19084
58392
540.67
485
9. Kupa
9.0
19475
9439
28914
535.44
248
9.0
20176
9925
30101
557.43
233
18.0
39651
19364
59015
546.44
481
10. Klek
9.0
19326
9026
28352
525.04
368
9.0
19929
9605
29534
546.93
290
18.0
39255
18631
57886
535.98
658

(Prosjek lige: 549.75 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Klek 9 572.67 546.93 570.09 559.80 Velebit 3585 597.50 Krsto Lulić 639
Azelija 9 564.22 557.43 563.54 560.82 Velebit 3583 597.17 Bore Juričević 635
Gradska kuglana Ot 9 548.15 588.85 552.22 568.50 Plitvice 3451 575.17 Luka Požega 626
Dom Matija Mažića 9 547.54 565.56 549.34 556.55 Velebit 3359 559.83 Jurica Bogović 596
Hotel Jezero 9 545.24 567.61 547.48 556.43 Velebit 3476 579.33 Krsto Lulić 624
SRC Mlaka 9 548.22 533.41 546.74 540.81 Velebit 3454 575.67 Krsto Lulić 609
Šanac 9 544.96 552.50 545.72 548.73 Crikvenica 3386 564.33 Robert Skok 594
SPC Goranka 9 539.06 566.02 541.75 552.54 Korana 3374 562.33 Nikola Uzelac 605
Marija 9 540.06 554.24 541.47 547.15 Velebit 3430 571.67 Dario Prađeno 617
Dom obrtnika 9 538.83 541.54 539.10 540.19 Velebit 3349 558.17 Dino Senfner 583
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više