Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jedinstvo
Sisak
2 2 0 0 4 15.0 1.0
2. Koprivnica
Koprivnica
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. Endi-Tekstilac
Zagreb
3 2 0 1 4 13.0 11.0
4. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
3 1 1 1 3 13.0 11.0
5. Moslavina
Kutina
3 1 1 1 3 13.0 11.0
6. ŽKK Varaždin
Varaždin
2 1 0 1 2 9.0 7.0
7. ŽKK Novska
Novska
3 1 0 2 2 9.0 15.0
8. ŽKK Sidra
Zagreb
3 1 0 2 2 7.0 17.0
9. Elektra
Zagreb
3 0 0 3 0 5.0 19.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elektra ŽKK Sidra Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3114 : 3135) 03.10.2020 15:00 Miroslav Noršić, A
Alen Kujundžić, C
| | |
1 2 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2954 : 2906) 04.10.2020 15:00 Zlatko Betlehem, B
Siniša Brez, B
| | |
1 3 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3121 : 2867) 03.10.2020 14:00 Antonija Milak, B
Robert Lesinger, B
| | |
1 4 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3308 : 3285) 03.10.2020 16:15 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, B
| | |
2 5 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3039 : 3134) 10.10.2020 15:00 Petar Filipčić, B
Ivica Tuščić, C
| | |
2 6 ŽKK Novska ŽKK Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3116 : 3020) 11.10.2020 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
2 7 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3142 : 2996) 11.10.2020 16:00 Leonardo Horvat, A
Vedran Bohatka, D
| | |
2 8 Elektra Jedinstvo Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (2999 : 3125) 10.10.2020 15:00 Ivan Jurišić, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 9 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3171 : 2863) 18.10.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
3 10 Koprivnica Elektra Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3014 : 2863) 18.10.2020 15:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
3 11 ŽKK Zaprešić Moslavina Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (3285 : 3266) 18.10.2020 16:00 Vedran Štajdohar, A
Ivica Tuščić, C
| | |
3 12 Endi-Tekstilac ŽKK Novska Pongračevo
1-6
5.0 : 3.0 (3105 : 2981) 17.10.2020 17:00 Nikola Filipović, A
Damir Cerle, A
| | |
4 13 ŽKK Sidra ŽKK Novska Vinko Bek
1-4
24.10.2020 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
4 14 Moslavina Endi-Tekstilac SRC Kutina
1-6
25.10.2020 16:00 Leonardo Horvat, A
Luko Del Ponte, D
| | |
4 15 Elektra ŽKK Varaždin Grmoščica
1-4
24.10.2020 15:00 Gordana Senta, A
Ivica Tuščić, C
| | |
4 16 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
25.10.2020 15:00 Valerija Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
5 17 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
08.11.2020 15:00 | | |
5 18 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
07.11.2020 14:00 | | |
5 19 ŽKK Zaprešić Elektra Zaprešić
1-6
07.11.2020 15:30 | | |
5 20 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
08.11.2020 15:00 | | |
6 21 ŽKK Sidra Moslavina Vinko Bek
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
6 22 Elektra Endi-Tekstilac Grmoščica
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
6 23 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
15.11.2020 15:00 | | |
6 24 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
15.11.2020 15:00 | | |
7 25 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
21.11.2020 14:00 | | |
7 26 ŽKK Zaprešić Koprivnica Zaprešić
1-6
21.11.2020 15:30 | | |
7 27 Endi-Tekstilac Jedinstvo Pongračevo
1-6
21.11.2020 16:00 | | |
7 28 ŽKK Novska Elektra Gradska kuglana No
1-4
22.11.2020 15:00 | | |
8 29 Elektra Moslavina Grmoščica
1-4
28.11.2020 15:00 | | |
8 30 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
29.11.2020 15:00 | | |
8 31 Koprivnica Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
29.11.2020 15:00 | | |
8 32 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
28.11.2020 14:00 | | |
9 33 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
05.12.2020 17:30 | | |
9 34 Endi-Tekstilac ŽKK Varaždin Pongračevo
1-6
05.12.2020 16:00 | | |
9 35 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
06.12.2020 15:00 | | |
9 36 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
06.12.2020 16:00 Tomislav Pleše, B
Luko Del Ponte, D
| | |
10 37 ŽKK Sidra Elektra Vinko Bek
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
10 38 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
17.01.2021 16:00 | | |
10 39 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
17.01.2021 15:00 | | |
10 40 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
11 41 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
23.01.2021 16:00 | | |
11 42 ŽKK Zaprešić ŽKK Novska Zaprešić
1-6
23.01.2021 15:30 | | |
11 43 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
23.01.2021 14:00 | | |
11 44 Jedinstvo Elektra SRC Sisak
1-4
24.01.2021 15:00 | | |
12 45 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
12 46 Elektra Koprivnica Grmoščica
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
12 47 Moslavina ŽKK Zaprešić SRC Kutina
1-6
31.01.2021 16:00 | | |
12 48 ŽKK Novska Endi-Tekstilac Gradska kuglana No
1-4
30.01.2021 18:00 | | |
13 49 ŽKK Novska ŽKK Sidra Gradska kuglana No
1-4
07.02.2021 15:00 | | |
13 50 Endi-Tekstilac Moslavina Pongračevo
1-6
06.02.2021 16:00 | | |
13 51 ŽKK Varaždin Elektra Drava
1-6
06.02.2021 14:00 | | |
13 52 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
07.02.2021 15:00 | | |
14 53 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
13.02.2021 15:00 | | |
14 54 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
14.02.2021 15:00 | | |
14 55 Elektra ŽKK Zaprešić Grmoščica
1-4
13.02.2021 15:00 | | |
14 56 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
14.02.2021 16:00 | | |
15 57 Moslavina ŽKK Sidra SRC Kutina
1-6
21.02.2021 16:00 | | |
15 58 Endi-Tekstilac Elektra Pongračevo
1-6
20.02.2021 16:00 | | |
15 59 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
20.02.2021 15:30 | | |
15 60 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
20.02.2021 14:00 | | |
16 61 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
16 62 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
28.02.2021 15:00 | | |
16 63 Jedinstvo Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
28.02.2021 15:00 | | |
16 64 Elektra ŽKK Novska Grmoščica
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
17 65 Moslavina Elektra SRC Kutina
1-6
07.03.2021 16:00 | | |
17 66 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
07.03.2021 15:00 | | |
17 67 Endi-Tekstilac Koprivnica Pongračevo
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
17 68 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
06.03.2021 15:30 | | |
18 69 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
18 70 ŽKK Varaždin Endi-Tekstilac Drava
1-6
13.03.2021 14:00 | | |
18 71 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
14.03.2021 15:00 | | |
18 72 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
14.03.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
1.0
561
582.00
1143.00
571.50
2. Velinka First
ŽKK Zaprešić
1.0
548
577.00
1125.00
562.50
3. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
1.0
587
520.00
1107.00
553.50
4. Irma Šimić
Endi-Tekstilac
2.0
1102
0.00
1102.00
551.00
5. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
1.0
552
536.00
1088.00
544.00
6. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
1.0
559
526.00
1085.00
542.50
7. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
1.0
536
548.50
1084.50
542.25
8. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
1.0
560
523.00
1083.00
541.50
9. Maja Belošević
Endi-Tekstilac
2.0
1081
0.00
1081.00
540.50
10. Lidija Iveković
Jedinstvo
1.0
518
558.00
1076.00
538.00
11. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
1.0
558
515.00
1073.00
536.50
12. Ivana Belši
Moslavina
2.0
1056
549.00
1605.00
535.00
13. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
1.0
515
548.00
1063.00
531.50
14. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
2.0
1066
525.00
1591.00
530.33
15. Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
1.0
517
540.00
1057.00
528.50
16. Mira Malović
Moslavina
2.0
1063
520.00
1583.00
527.67
17. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
2.0
1044
534.00
1578.00
526.00
18. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
2.0
1033
534.00
1567.00
522.33
19. Ankica Novalić
Jedinstvo
1.0
513
530.00
1043.00
521.50
20. Mirna Kirin
Elektra
1.0
522
521.00
1043.00
521.50
21. Kristina Juras Kovač
Endi-Tekstilac
1.0
518
524.00
1042.00
521.00
22. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
1.0
476
565.50
1041.50
520.75
23. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
2.0
1024
535.00
1559.00
519.67
24. Helena Tunjić
Moslavina
2.0
1057
498.00
1555.00
518.33
25. Anka Velić
ŽKK Sidra
2.0
1025
529.00
1554.00
518.00
26. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
1.0
524
512.00
1036.00
518.00
27. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
1.0
526
508.00
1034.00
517.00
28. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
0.7
311
539.33
850.33
515.35
29. Ira Šutina
ŽKK Zaprešić
0.4
153
542.50
695.50
515.19
30. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
2.0
987
557.00
1544.00
514.67
31. Valentina Šeliga
Moslavina
2.0
1022
516.00
1538.00
512.67
32. Ivana Marković
Jedinstvo
1.0
492
527.00
1019.00
509.50
33. Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
1.0
481
533.00
1014.00
507.00
34. Lidija Jesenšek
Elektra
1.0
470
542.00
1012.00
506.00
35. Slavica Roso
ŽKK Sidra
2.0
1011
0.00
1011.00
505.50
36. Mirela Zeman
ŽKK Novska
2.0
1006
508.00
1514.00
504.67
37. Ankica Keč
ŽKK Novska
2.0
1000
512.00
1512.00
504.00
38. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
1.5
784
476.00
1260.00
504.00
39. Biserka Klemenčić
Elektra
1.0
458
530.50
988.50
494.25
40. Ljerka Gulija
Moslavina
1.8
822
533.00
1355.00
492.73
41. Snježana Barberić
ŽKK Novska
2.0
963
498.00
1461.00
487.00
42. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
2.0
966
492.00
1458.00
486.00
43. Ivanka Strbad
Elektra
1.0
479
492.50
971.50
485.75
44. Katica Devčić
ŽKK Sidra
2.0
970
472.00
1442.00
480.67
45. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
1.0
479
0.00
479.00
479.00
46. Marica Grahić
Elektra
1.0
473
478.67
951.67
475.83
47. Slava Župan
Elektra
1.0
461
484.50
945.50
472.75
48. Tamara Arežina
Moslavina
1.0
467
0.00
467.00
467.00
49. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
1.0
442
488.00
930.00
465.00
50. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
1.0
444
475.00
919.00
459.50
51. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.0
848
511.43
1359.43
453.14
52. Lara Slavik
ŽKK Varaždin
1.0
437
0.00
437.00
437.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ema Tročak
Endi-Tekstilac
1.00
587.00
587.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1107.00
553.50
2. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
1.00
561.00
561.00
1.00
582.00
582.00
2.00
1143.00
571.50
3. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
1.00
560.00
560.00
1.00
523.00
523.00
2.00
1083.00
541.50
4. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
1.00
559.00
559.00
1.00
526.00
526.00
2.00
1085.00
542.50
5. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
1.00
558.00
558.00
1.00
515.00
515.00
2.00
1073.00
536.50
6. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
1.00
552.00
552.00
1.00
536.00
536.00
2.00
1088.00
544.00
7. Irma Šimić
Endi-Tekstilac
2.00
1102.00
551.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1102.00
551.00
8. Velinka First
ŽKK Zaprešić
1.00
548.00
548.00
2.00
1154.00
577.00
3.00
1702.00
567.33
9. Maja Belošević
Endi-Tekstilac
2.00
1081.00
540.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1081.00
540.50
10. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
1.00
536.00
536.00
2.00
1097.00
548.50
3.00
1633.00
544.33
11. Martina Lozić
Endi-Tekstilac
2.00
1066.00
533.00
1.00
525.00
525.00
3.00
1591.00
530.33
12. Mira Malović
Moslavina
2.00
1063.00
531.50
1.00
520.00
520.00
3.00
1583.00
527.67
13. Helena Tunjić
Moslavina
2.00
1057.00
528.50
1.00
498.00
498.00
3.00
1555.00
518.33
14. Ivana Belši
Moslavina
2.00
1056.00
528.00
1.00
549.00
549.00
3.00
1605.00
535.00
15. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
1.00
526.00
526.00
1.00
508.00
508.00
2.00
1034.00
517.00
16. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
1.00
524.00
524.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1036.00
518.00
17. Nada Kordić
Endi-Tekstilac
1.50
784.00
522.67
1.00
476.00
476.00
2.50
1260.00
504.00
18. Mirna Kirin
Elektra
1.00
522.00
522.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1564.00
521.33
19. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
2.00
1044.00
522.00
1.00
534.00
534.00
3.00
1578.00
526.00
20. Kristina Juras Kovač
Endi-Tekstilac
1.00
518.00
518.00
0.75
393.00
524.00
1.75
911.00
520.57
21. Lidija Iveković
Jedinstvo
1.00
518.00
518.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1076.00
538.00
22. Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
1.00
517.00
517.00
2.00
1080.00
540.00
3.00
1597.00
532.33
23. Ivanka Tomljanović
Endi-Tekstilac
2.00
1033.00
516.50
1.00
534.00
534.00
3.00
1567.00
522.33
24. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
1.00
515.00
515.00
0.75
411.00
548.00
1.75
926.00
529.14
25. Ankica Novalić
Jedinstvo
1.00
513.00
513.00
1.00
530.00
530.00
2.00
1043.00
521.50
26. Anka Velić
ŽKK Sidra
2.00
1025.00
512.50
1.00
529.00
529.00
3.00
1554.00
518.00
27. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
2.00
1024.00
512.00
1.00
535.00
535.00
3.00
1559.00
519.67
28. Valentina Šeliga
Moslavina
2.00
1022.00
511.00
1.00
516.00
516.00
3.00
1538.00
512.67
29. Slavica Roso
ŽKK Sidra
2.00
1011.00
505.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1011.00
505.50
30. Mirela Zeman
ŽKK Novska
2.00
1006.00
503.00
1.00
508.00
508.00
3.00
1514.00
504.67
31. Ankica Keč
ŽKK Novska
2.00
1000.00
500.00
1.00
512.00
512.00
3.00
1512.00
504.00
32. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
2.00
987.00
493.50
1.00
557.00
557.00
3.00
1544.00
514.67
33. Ivana Marković
Jedinstvo
1.00
492.00
492.00
1.00
527.00
527.00
2.00
1019.00
509.50
34. Katica Devčić
ŽKK Sidra
2.00
970.00
485.00
1.00
472.00
472.00
3.00
1442.00
480.67
35. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
2.00
966.00
483.00
1.00
492.00
492.00
3.00
1458.00
486.00
36. Snježana Barberić
ŽKK Novska
2.00
963.00
481.50
1.00
498.00
498.00
3.00
1461.00
487.00
37. Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
1.00
481.00
481.00
1.00
533.00
533.00
2.00
1014.00
507.00
38. Ivanka Strbad
Elektra
1.00
479.00
479.00
2.00
985.00
492.50
3.00
1464.00
488.00
39. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
40. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
0.65
311.00
478.46
1.50
809.00
539.33
2.15
1120.00
520.93
41. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
1.00
476.00
476.00
2.00
1131.00
565.50
3.00
1607.00
535.67
42. Marica Grahić
Elektra
1.00
473.00
473.00
1.50
718.00
478.67
2.50
1191.00
476.40
43. Lidija Jesenšek
Elektra
1.00
470.00
470.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1554.00
518.00
44. Ljerka Gulija
Moslavina
1.75
822.00
469.71
1.00
533.00
533.00
2.75
1355.00
492.73
45. Tamara Arežina
Moslavina
1.00
467.00
467.00
0.00
0.00
NaN
1.00
467.00
467.00
46. Slava Župan
Elektra
1.00
461.00
461.00
2.00
969.00
484.50
3.00
1430.00
476.67
47. Biserka Klemenčić
Elektra
1.00
458.00
458.00
2.00
1061.00
530.50
3.00
1519.00
506.33
48. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
1.00
444.00
444.00
1.00
475.00
475.00
2.00
919.00
459.50
49. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
1.00
442.00
442.00
1.00
488.00
488.00
2.00
930.00
465.00
50. Lara Slavik
ŽKK Varaždin
1.00
437.00
437.00
0.00
0.00
NaN
1.00
437.00
437.00
51. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.00
848.00
424.00
0.35
179.00
511.43
2.35
1027.00
437.02

Katarina Gršić
Moslavina
0.25
126.00
504.00
0.00
0.00
NaN
0.25
126.00
504.00
Patricija Korbar
Endi-Tekstilac
0.50
248.00
496.00
0.25
110.00
440.00
0.75
358.00
477.33
Ira Šutina
ŽKK Zaprešić
0.35
153.00
437.14
2.00
1085.00
542.50
2.35
1238.00
526.81

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Koprivnica
0.0
0
0
0
0
2.0
4102
1866
5968
497.33
105
2.0
4102
1866
5968
497.33
105
2. Endi-Tekstilac
2.0
4347
2072
6419
534.92
93
1.0
2083
1022
3105
517.50
44
3.0
6430
3094
9524
529.11
137
3. Jedinstvo
1.0
2113
1012
3125
520.83
37
1.0
2165
1006
3171
528.50
28
2.0
4278
2018
6296
524.67
65
4. Moslavina
2.0
4208
1964
6172
514.33
113
1.0
2137
1005
3142
523.67
56
3.0
6345
2969
9314
517.44
169
5. ŽKK Zaprešić
1.0
2153
867
3020
503.33
69
2.0
4490
2103
6593
549.42
77
3.0
6643
2970
9613
534.06
146
6. ŽKK Sidra
2.0
4227
1771
5998
499.83
145
1.0
2124
915
3039
506.50
52
3.0
6351
2686
9037
502.06
197
7. ŽKK Varaždin
1.0
2084
912
2996
499.33
71
1.0
2100
1021
3121
520.17
30
2.0
4184
1933
6117
509.75
101
8. ŽKK Novska
2.0
4051
1797
5848
487.33
126
1.0
2098
1018
3116
519.33
52
3.0
6149
2815
8964
498.00
178
9. Elektra
1.0
2034
829
2863
477.17
71
2.0
4273
1840
6113
509.42
132
3.0
6307
2669
8976
498.67
203
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više