Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Dubovac
Karlovac
11 9 1 1 19 62.5 25.5
2. Visočica
Gospić
11 9 0 2 18 61.0 27.0
3. Korana II
Slunj
11 8 0 3 16 58.0 30.0
4. Gacka
Otočac
11 6 1 4 13 53.0 35.0
5. Poštar Og
Ogulin
11 6 0 5 12 48.0 40.0
6. Mantinela I
Karlovac
11 4 1 6 9 40.5 47.5
7. Euphoria
Ogulin
11 3 3 5 9 37.0 51.0
8. Korana III
Slunj
11 4 0 7 8 36.0 52.0
9. Željezničar-Branitelj
Ogulin
11 2 1 8 5 28.5 59.5
10. Mantinela II
Karlovac
11 0 1 10 1 15.5 72.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3240 : 3274) 25.09.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
1 2 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (2887 : 3072) 25.09.2021 10:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
1 3 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3295 : 3329) 26.09.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
1 4 Korana II Mantinela I Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3212 : 3081) 26.09.2021 17:00 Ivan Petrović, C
Mario Rendulić, D
| | |
1 5 Dubovac Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3259 : 3121) 26.09.2021 10:00 Ivona Škalamera, A
Nikola Kelečić, B
| | |
2 6 Visočica Euphoria Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3119) 03.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Tanja Galac, D
| | |
2 7 Mantinela I Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3116 : 3273) 01.10.2021 17:30 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
2 8 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3200 : 3289) 03.10.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
2 9 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (2984 : 3045) 03.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
2 10 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3259 : 2900) 02.10.2021 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 11 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3072 : 3125) 09.10.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 12 Poštar Og Gacka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3234 : 3299) 10.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Zlatan Mazor, C
| | |
3 13 Korana II Korana III Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3178 : 3055) 10.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
3 14 Dubovac Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3296 : 3004) 10.10.2021 10:00 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
3 15 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3262 : 3201) 09.10.2021 13:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
4 16 Visočica Mantinela I Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3222 : 3058) 17.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Karolina Grčević, C
| | |
4 17 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3149 : 3109) 17.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
4 18 Korana III Dubovac Šanac
1-4
1.0 : 7.0 (3056 : 3241) 17.10.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
4 19 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3184 : 3104) 16.10.2021 19:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
4 20 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2795 : 3112) 16.10.2021 10:00 Nedeljko Vojak, C
Natalija Sonički, D
| | |
5 21 Poštar Og Visočica Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3210 : 3392) 24.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, C
| | |
5 22 Korana II Mantinela II Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3171 : 2984) 24.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
5 23 Dubovac Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3349 : 3196) 24.10.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Igor Vazgeč, D
| | |
5 24 Euphoria Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3252) 23.10.2021 13:00 Božo Pavlaković, A
Zlatan Mazor, C
| | |
5 25 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3186) 23.10.2021 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 26 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3023) 31.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Ivana Rapo, D
| | |
6 27 Korana III Mantinela I Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3073 : 3047) 31.10.2021 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
6 28 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3091 : 3081) 30.10.2021 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 29 Mantinela II Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2941 : 3223) 26.10.2021 18:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 30 Poštar Og Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3229 : 3371) 31.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
7 31 Korana II Visočica Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3173) 07.11.2021 15:00 Jurica Bogović, B
| | |
7 32 Dubovac Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3299 : 3184) 07.11.2021 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
7 33 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
8.0 : 0.0 (3272 : 3043) 06.11.2021 13:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
7 34 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3159 : 3114) 06.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
7 35 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3141 : 3245) 05.11.2021 18:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
8 36 Visočica Korana III Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3241 : 2991) 14.11.2021 12:00 Dijana Mlinarić, B
Gordana Gračan, B
| | |
8 37 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2941) 13.11.2021 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
8 38 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2864 : 3093) 13.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 39 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3389 : 3226) 14.11.2021 10:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
8 40 Korana II Dubovac Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3279 : 3150) 14.11.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
9 41 Dubovac Visočica Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3210) 21.11.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Natalija Sonički, D
| | |
9 42 Euphoria Korana II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3282 : 3255) 20.11.2021 13:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, C
| | |
9 43 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3192 : 3221) 20.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
9 44 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
7.5 : 0.5 (3195 : 3064) 21.11.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
9 45 Korana III Gacka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3074 : 3079) 21.11.2021 11:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 46 Visočica Gacka Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3218 : 3147) 16.01.2022 12:00 Dijana Mlinarić, B
Ivana Rapo, D
| | |
10 47 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3234 : 2934) 16.01.2022 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 48 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3154 : 3263) 16.01.2022 10:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
10 49 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3223 : 3128) 15.01.2022 10:00 Davor Celinšćak, A
Ivona Škalamera, A
| | |
10 50 Euphoria Dubovac Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3285 : 3228) 15.01.2022 14:00 Božo Pavlaković, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
11 51 Euphoria Visočica Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3247 : 3354) 22.01.2022 13:00 Haris Ligata, C
Zlatan Mazor, C
| | |
11 52 Dubovac Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
5.5 : 2.5 (3179 : 3101) 23.01.2022 10:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 53 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3261 : 3067) 23.01.2022 15:00 Jurica Bogović, B
| | |
11 54 Poštar Og Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3155) 23.01.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
11 55 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3167 : 3151) 22.01.2022 10:00 Nikola Kelečić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
12 56 Visočica Mantinela II Hotel Jezero
1-4
30.01.2022 12:00 Davor Gračan, C
Tanja Galac, D
| | |
12 57 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
12 58 Korana III Korana II Šanac
1-4
30.01.2022 17:00 | | |
12 59 Željezničar-Branitelj Dubovac Klek
1-4
30.01.2022 10:00 Milan Neralić, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
12 60 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 10:00 | | |
13 61 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2022 10:00 | | |
13 62 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
13 63 Dubovac Korana III Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
13 64 Korana II Gacka Šanac
1-4
06.02.2022 17:00 | | |
13 65 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
14 66 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
13.02.2022 12:00 | | |
14 67 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 10:00 | | |
14 68 Gacka Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2022 18:00 | | |
14 69 Korana III Euphoria Šanac
1-4
13.02.2022 17:00 | | |
14 70 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
13.02.2022 10:00 | | |
15 71 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
15 72 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
19.02.2022 10:00 | | |
15 73 Euphoria Gacka Klek
1-4
19.02.2022 13:00 | | |
15 74 Dubovac Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
15 75 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
20.02.2022 17:00 | | |
16 76 Visočica Korana II Hotel Jezero
1-4
27.02.2022 12:00 | | |
16 77 Poštar Og Dubovac Klek
1-4
27.02.2022 10:00 | | |
16 78 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2022 10:00 | | |
16 79 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
16 80 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
17 81 Korana III Visočica Šanac
1-4
06.03.2022 17:00 | | |
17 82 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
17 83 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
05.03.2022 10:00 | | |
17 84 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
05.03.2022 13:00 | | |
17 85 Dubovac Korana II Dom HV Zrinski
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
18 86 Visočica Dubovac Hotel Jezero
1-4
13.03.2022 12:00 | | |
18 87 Korana II Euphoria Šanac
1-4
13.03.2022 17:00 | | |
18 88 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
18 89 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2022 10:00 | | |
18 90 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
6.00
3502
580.22
4082.22
583.17
2. Krešimir Mesić
Visočica
6.00
3379
549.05
3928.05
561.15
3. Zvonko Salopek
Poštar Og
5.00
2752
578.67
3330.67
555.11
4. Željko Odorčić
Gacka
5.46
2991
567.15
3558.15
550.80
5. Nedeljko Vojak
Dubovac
5.00
2731
566.33
3297.33
549.56
6. Željko Božičević
Dubovac
5.00
2742
553.82
3295.82
549.30
7. Ignac Kasunić
Dubovac
5.00
2731
552.50
3283.50
547.25
8. Josip Bogović
Korana II
5.00
2743
538.20
3281.20
546.87
9. Ivan Marić
Visočica
5.00
2735
537.80
3272.80
545.47
10. Damir Vuković
Korana II
5.00
2704
547.83
3251.83
541.97
11. Milan Majetić
Visočica
6.00
3255
537.40
3792.40
541.77
12. Gregor Mihelčić
Euphoria
4.00
2131
570.80
2701.80
540.36
13. Mijo Tomašić
Dubovac
5.00
2700
541.83
3241.83
540.31
14. Marko Božičević
Poštar Og
4.00
2162
533.00
2695.00
539.00
15. Miroslav Kurelac
Euphoria
4.00
2146
547.00
2693.00
538.60
16. Goran Živčić
Korana II
5.00
2706
522.40
3228.40
538.07
17. Tomislav Vuković
Korana II
4.00
2157
531.80
2688.80
537.76
18. Mile Štrk
Poštar Og
4.00
2137
537.52
2674.52
534.90
19. Željko Magdić
Korana III
5.50
2949
514.20
3463.20
532.80
20. Darko Alešković
Gacka
5.08
2675
557.00
3232.00
531.58
21. Denis Cindrić
Euphoria
5.00
2628
561.33
3189.33
531.56
22. Željko Požega
Korana II
5.00
2646
529.29
3175.29
529.22
23. Darko Špoljarić
Mantinela I
5.00
2642
531.00
3173.00
528.83
24. Ivan Sabljak
Poštar Og
5.00
2630
540.76
3170.76
528.46
25. Nikica Došen
Visočica
6.00
3161
532.20
3693.20
527.60
26. Mihael Lukić
Mantinela I
6.00
3165
528.00
3693.00
527.57
27. Darko Kuštreba
Dubovac
4.56
2385
529.67
2914.67
524.22
28. Iva Francetić
Euphoria
5.00
2610
523.00
3133.00
522.17
29. Božo Bižanović
Gacka
5.54
2875
523.75
3398.75
519.69
30. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
6.00
3100
533.00
3633.00
519.00
31. Nikola Kostelac
Gacka
5.00
2568
524.00
3092.00
515.33
32. Željko Belobrajdić
Mantinela I
5.00
2535
536.40
3071.40
511.90
33. Davor Stipetić
Poštar Og
5.00
2518
552.00
3070.00
511.67
34. Dragan Ćuk
Euphoria
4.00
2002
537.93
2539.93
507.99
35. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
5.00
2550
487.24
3037.24
506.21
36. Željko Fuček
Mantinela II
4.00
1978
549.00
2527.00
505.40
37. Jure Smolčić
Mantinela II
4.50
2233
527.67
2760.67
501.94
38. Ivica Puškarić
Željezničar-Branitelj
5.00
2481
511.14
2992.14
498.69
39. Zlatko Osmičević
Mantinela II
4.00
1942
503.75
2445.75
489.15
40. Mladen Briški
Mantinela II
4.00
1936
477.50
2413.50
482.70

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
6.00
3502.00
583.67
4.50
2611.00
580.22
10.50
6113.00
582.19
2. Petar Grašić
Korana II
3.00
1718.00
572.67
6.00
3253.00
542.17
9.00
4971.00
552.33
3. Venesa Bogdanović
Željezničar-Branitelj
4.00
2276.00
569.00
4.00
2330.00
582.50
8.00
4606.00
575.75
4. Krešimir Mesić
Visočica
6.00
3379.00
563.17
4.75
2608.00
549.05
10.75
5987.00
556.93
5. Lucija Petrović
Korana III
4.00
2222.00
555.50
4.00
2113.00
528.25
8.00
4335.00
541.88
6. Željko Bićanić
Gacka
4.39
2419.00
551.03
2.00
1062.00
531.00
6.39
3481.00
544.76
7. Barbara Žilić
Željezničar-Branitelj
3.00
1652.00
550.67
1.00
517.00
517.00
4.00
2169.00
542.25
8. Zvonko Salopek
Poštar Og
5.00
2752.00
550.40
6.00
3472.00
578.67
11.00
6224.00
565.82
9. Josip Bogović
Korana II
5.00
2743.00
548.60
5.00
2691.00
538.20
10.00
5434.00
543.40
10. Željko Božičević
Dubovac
5.00
2742.00
548.40
5.50
3046.00
553.82
10.50
5788.00
551.24
11. Željko Odorčić
Gacka
5.46
2991.00
547.80
3.47
1968.00
567.15
8.93
4959.00
555.32
12. Ivica Atalić
Gacka
4.00
2190.00
547.50
5.00
2630.00
526.00
9.00
4820.00
535.56
13. Ivan Marić
Visočica
5.00
2735.00
547.00
5.00
2689.00
537.80
10.00
5424.00
542.40
14. Nedeljko Vojak
Dubovac
5.00
2731.00
546.20
6.00
3398.00
566.33
11.00
6129.00
557.18
15. Ignac Kasunić
Dubovac
5.00
2731.00
546.20
6.00
3315.00
552.50
11.00
6046.00
549.64
16. Milan Majetić
Visočica
6.00
3255.00
542.50
5.00
2687.00
537.40
11.00
5942.00
540.18
17. Goran Živčić
Korana II
5.00
2706.00
541.20
5.00
2612.00
522.40
10.00
5318.00
531.80
18. Damir Vuković
Korana II
5.00
2704.00
540.80
6.00
3287.00
547.83
11.00
5991.00
544.64
19. Marko Božičević
Poštar Og
4.00
2162.00
540.50
1.00
533.00
533.00
5.00
2695.00
539.00
20. Mijo Tomašić
Dubovac
5.00
2700.00
540.00
6.00
3251.00
541.83
11.00
5951.00
541.00
21. Tomislav Vuković
Korana II
4.00
2157.00
539.25
5.00
2659.00
531.80
9.00
4816.00
535.11
22. Miroslav Kurelac
Euphoria
4.00
2146.00
536.50
6.00
3282.00
547.00
10.00
5428.00
542.80
23. Željko Magdić
Korana III
5.50
2949.00
536.18
5.00
2571.00
514.20
10.50
5520.00
525.71
24. Mile Štrk
Poštar Og
4.00
2137.00
534.25
5.25
2822.00
537.52
9.25
4959.00
536.11
25. Marijan Mlađan
Dubovac
3.37
1797.00
533.23
5.15
2742.00
532.43
8.52
4539.00
532.75
26. Ivan Stipetić
Poštar Og
3.25
1733.00
533.23
4.50
2394.00
532.00
7.75
4127.00
532.52
27. Gregor Mihelčić
Euphoria
4.00
2131.00
532.75
5.00
2854.00
570.80
9.00
4985.00
553.89
28. Ivan Obajdin
Korana III
4.50
2391.00
531.33
4.50
2342.00
520.44
9.00
4733.00
525.89
29. Josip Barilović
Mantinela I
4.00
2121.00
530.25
3.50
1760.00
502.86
7.50
3881.00
517.47
30. Miroslav Obajdin
Euphoria
2.75
1458.00
530.18
0.00
0.00
NaN
2.75
1458.00
530.18
31. Željko Požega
Korana II
5.00
2646.00
529.20
5.94
3144.00
529.29
10.94
5790.00
529.25
32. Darko Špoljarić
Mantinela I
5.00
2642.00
528.40
3.00
1593.00
531.00
8.00
4235.00
529.38
33. Tomislav Marković
Gacka
3.00
1583.00
527.67
5.00
2713.00
542.60
8.00
4296.00
537.00
34. Mihael Lukić
Mantinela I
6.00
3165.00
527.50
4.00
2112.00
528.00
10.00
5277.00
527.70
35. Nikica Došen
Visočica
6.00
3161.00
526.83
5.00
2661.00
532.20
11.00
5822.00
529.27
36. Darko Alešković
Gacka
5.08
2675.00
526.57
3.00
1671.00
557.00
8.08
4346.00
537.87
37. Ivan Sabljak
Poštar Og
5.00
2630.00
526.00
5.25
2839.00
540.76
10.25
5469.00
533.56
38. Denis Cindrić
Euphoria
5.00
2628.00
525.60
6.00
3368.00
561.33
11.00
5996.00
545.09
39. Mario Rendulić
Korana III
3.00
1574.00
524.67
3.00
1498.00
499.33
6.00
3072.00
512.00
40. Mile Žaja
Mantinela I
3.00
1573.00
524.33
4.00
2278.00
569.50
7.00
3851.00
550.14
41. Darko Kuštreba
Dubovac
4.56
2385.00
523.03
3.00
1589.00
529.67
7.56
3974.00
525.66
42. Iva Francetić
Euphoria
5.00
2610.00
522.00
6.00
3138.00
523.00
11.00
5748.00
522.55
43. Milan Ostović
Željezničar-Branitelj
4.75
2478.00
521.68
3.50
1936.00
553.14
8.25
4414.00
535.03
44. Barbara Špelić
Korana III
4.50
2344.00
520.89
2.00
1016.00
508.00
6.50
3360.00
516.92
45. Božo Bižanović
Gacka
5.54
2875.00
518.95
4.00
2095.00
523.75
9.54
4970.00
520.96
46. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
6.00
3100.00
516.67
5.00
2665.00
533.00
11.00
5765.00
524.09
47. Hrvoje Kurelac
Euphoria
3.00
1547.00
515.67
4.00
2225.00
556.25
7.00
3772.00
538.86
48. Fabijan Bodlović
Visočica
4.75
2447.00
515.16
3.25
1719.00
528.92
8.00
4166.00
520.75
49. Nikola Kostelac
Gacka
5.00
2568.00
513.60
5.00
2620.00
524.00
10.00
5188.00
518.80
50. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
5.00
2550.00
510.00
5.25
2558.00
487.24
10.25
5108.00
498.34
51. Igor Vazgeč
Mantinela I
3.50
1780.00
508.57
4.00
2148.00
537.00
7.50
3928.00
523.73
52. Ivan Mateša
Mantinela I
3.50
1778.00
508.00
4.00
2127.00
531.75
7.50
3905.00
520.67
53. Luka Vučić
Mantinela I
3.00
1523.00
507.67
3.00
1578.00
526.00
6.00
3101.00
516.83
54. Željko Belobrajdić
Mantinela I
5.00
2535.00
507.00
2.50
1341.00
536.40
7.50
3876.00
516.80
55. Davor Stipetić
Poštar Og
5.00
2518.00
503.60
6.00
3312.00
552.00
11.00
5830.00
530.00
56. Nikica Rački
Željezničar-Branitelj
3.55
1786.00
503.10
3.00
1610.00
536.67
6.55
3396.00
518.47
57. Dinko Puškarić
Korana III
4.00
2012.00
503.00
3.75
1899.00
506.40
7.75
3911.00
504.65
58. Dragan Ćuk
Euphoria
4.00
2002.00
500.50
4.93
2652.00
537.93
8.93
4654.00
521.16
59. Ivan Obajdin
Korana III
3.00
1501.00
500.33
2.25
1160.00
515.56
5.25
2661.00
506.86
60. Ivan Kirasić
Željezničar-Branitelj
3.25
1613.00
496.31
1.96
998.00
509.18
5.21
2611.00
501.15
61. Jure Smolčić
Mantinela II
4.50
2233.00
496.22
3.00
1583.00
527.67
7.50
3816.00
508.80
62. Ivica Puškarić
Željezničar-Branitelj
5.00
2481.00
496.20
4.04
2065.00
511.14
9.04
4546.00
502.88
63. Željko Fuček
Mantinela II
4.00
1978.00
494.50
4.00
2196.00
549.00
8.00
4174.00
521.75
64. Zlatko Osmičević
Mantinela II
4.00
1942.00
485.50
4.00
2015.00
503.75
8.00
3957.00
494.63
65. Mladen Briški
Mantinela II
4.00
1936.00
484.00
2.00
955.00
477.50
6.00
2891.00
481.83
66. Tomislav Oštarčević
Mantinela II
3.50
1670.00
477.14
3.50
1728.00
493.71
7.00
3398.00
485.43

Katja Obajdin
Korana III
0.50
277.00
554.00
0.50
245.00
490.00
1.00
522.00
522.00
Bojan Jagorinec
Mantinela II
1.50
816.00
544.00
4.25
2209.00
519.76
5.75
3025.00
526.09
Antonio Petrović
Korana III
2.00
1068.00
534.00
3.00
1616.00
538.67
5.00
2684.00
536.80
Kristijan Horvatić
Mantinela II
2.00
1051.00
525.50
1.00
517.00
517.00
3.00
1568.00
522.67
Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
2.75
1443.00
524.73
4.50
2293.00
509.56
7.25
3736.00
515.31
Milan Domitrović
Poštar Og
1.75
910.00
520.00
4.50
2384.00
529.78
6.25
3294.00
527.04
Igor Štefanac
Mantinela II
1.00
519.00
519.00
2.00
1003.00
501.50
3.00
1522.00
507.33
Mile Štefanac
Korana III
1.50
763.00
508.67
1.00
499.00
499.00
2.50
1262.00
504.80
Zdravko Obajdin
Korana II
1.00
508.00
508.00
2.00
1089.00
544.50
3.00
1597.00
532.33
Ivica Brozović
Euphoria
2.25
1134.00
504.00
4.07
2109.00
518.18
6.32
3243.00
513.13
Milorad Rašković
Dubovac
1.63
820.00
503.07
4.10
2170.00
529.27
5.73
2990.00
521.82
Nika Božičević
Korana III
1.00
501.00
501.00
0.00
0.00
NaN
1.00
501.00
501.00
Goran Sabljak
Poštar Og
2.00
983.00
491.50
3.00
1614.00
538.00
5.00
2597.00
519.40
Igor Špoljarić
Mantinela I
1.50
737.00
491.33
1.00
519.00
519.00
2.50
1256.00
502.40
Mateo Benović
Željezničar-Branitelj
1.00
490.00
490.00
0.50
242.00
484.00
1.50
732.00
488.00
Josip Latković
Mantinela I
1.00
485.00
485.00
0.00
0.00
NaN
1.00
485.00
485.00
Juraj Palajsa
Mantinela I
0.50
242.00
484.00
1.00
496.00
496.00
1.50
738.00
492.00
Drago Malkoč
Korana II
2.00
965.00
482.50
1.06
613.00
578.30
3.06
1578.00
515.69
Mihael Bićanić
Gacka
1.03
496.00
481.55
0.50
218.00
436.00
1.53
714.00
466.67
Ivana Magdić
Korana III
0.50
240.00
480.00
0.50
252.00
504.00
1.00
492.00
492.00
Tomislav Tonković
Gacka
2.50
1189.00
475.60
1.00
531.00
531.00
3.50
1720.00
491.43
Tomislav Šebalj
Dubovac
0.44
209.00
475.00
0.25
134.00
536.00
0.69
343.00
497.10
Nikola Došen
Visočica
2.00
941.00
470.50
1.00
501.00
501.00
3.00
1442.00
480.67
Lukas Bogović
Korana III
1.50
705.00
470.00
0.50
210.00
420.00
2.00
915.00
457.50
Vladimir Glavač
Mantinela II
0.50
230.00
460.00
3.50
1439.00
411.14
4.00
1669.00
417.25
Marijan Žilić
Željezničar-Branitelj
2.70
1231.00
455.93
2.50
1183.00
473.20
5.20
2414.00
464.23
Ivana Holjevac
Korana III
0.50
223.00
446.00
0.00
0.00
NaN
0.50
223.00
446.00
Slavko Kalanj
Visočica
0.25
108.00
432.00
1.50
775.00
516.67
1.75
883.00
504.57

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Visočica
6.0
13139
6389
19528
542.44
207
5.0
10901
5350
16251
541.70
160
11.0
24040
11739
35779
542.11
367
2. Korana II
5.0
11008
5139
16147
538.23
202
6.0
13011
6337
19348
537.44
188
11.0
24019
11476
35495
537.80
390
3. Dubovac
5.0
10796
5319
16115
537.17
145
6.0
13232
6413
19645
545.69
169
11.0
24028
11732
35760
541.82
314
4. Poštar Og
5.0
10849
4976
15825
527.50
213
6.0
13266
6340
19606
544.61
252
11.0
24115
11316
35431
536.83
465
5. Gacka
6.0
12983
6003
18986
527.39
251
5.0
10947
5062
16009
533.63
231
11.0
23930
11065
34995
530.23
482
6. Euphoria
5.0
10830
4826
15656
521.87
262
6.0
13415
6213
19628
545.22
301
11.0
24245
11039
35284
534.61
563
7. Korana III
6.0
12888
5882
18770
521.39
302
5.0
10668
4753
15421
514.03
246
11.0
23556
10635
34191
518.05
548
8. Mantinela I
6.0
12800
5781
18581
516.14
283
5.0
10848
5104
15952
531.73
204
11.0
23648
10885
34533
523.23
487
9. Željezničar-Branitelj
6.0
12828
5722
18550
515.28
359
5.0
10849
4990
15839
527.97
262
11.0
23677
10712
34389
521.05
621
10. Mantinela II
5.0
10536
4389
14925
497.50
378
6.0
12395
5331
17726
492.39
434
11.0
22931
9720
32651
494.71
812
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više