Pregled svih liga

Korana III

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Korana
Adresa: Školska 5, 47 240 Slunj
Email: kuglacki.klub.korana.slunj@gmail.com

Kuglana: Šanac   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 17:00
Rezervni termin: utorak, 17:00


Kontakti

Ivan Obajdin 098 170 27 73 kuglacki.klub.korana.slunj@gmail.com
Željko Požega 091 277 70 47 kuglacki.klub.korana.slunj@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Magdić
123157
123157
2.0
2.0
1.0
0.0
5.0
1.0
15.0
22.0
374.5
353.5
181.5
147.5
556.0
501.0
2. Katja Obajdin
110775
110775
0.5
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
366.0
188.0
554.0
3. Barbara Špelić
110798
110798
1.0
2.0
1.0
1.0
3.5
4.0
8.0
12.0
340.0
354.0
196.0
154.0
536.0
508.0
4. Mario Rendulić
122797
122797
1.0
2.0
1.0
1.0
3.0
4.0
11.0
25.0
348.0
364.5
165.0
135.5
513.0
500.0
5. Mile Štefanac
122798
122798
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
3.0
0.0
356.0
156.0
512.0
6. Dinko Puškarić
122563
122563
2.0
1.0
0.0
0.0
3.0
0.0
22.0
6.0
346.0
341.0
160.5
164.0
506.5
505.0
7. Nika Božičević
110902
110902
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
12.0
0.0
349.0
152.0
501.0
8. Ivan Obajdin
122345
122345
1.0
1.0
0.0
0.0
2.0
1.0
9.0
7.0
353.0
353.0
145.0
173.0
498.0
526.0
9. Ivan Obajdin
120531
120531
0.5
1.5
0.0
0.0
2.0
1.0
6.0
8.0
352.0
333.33
122.0
160.0
474.0
493.33
10. Lukas Bogović
123036
123036
1.5
0.5
1.0
0.0
1.5
0.0
19.0
10.0
340.0
310.0
130.0
110.0
470.0
420.0
11. Ivana Holjevac
110905
110905
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
11.0
0.0
346.0
100.0
446.0
12. Lucija Petrović
110777
110777
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
11.0

366.0

154.5

520.5
BEZ NASTUPA
1. Antonio Jareb
123236
123236
2. Ivana Magdić
110901
110901
3. Paola Obajdin
110900
110900
4. Antonio Petrović
120536
120536
5. Monika Štefanac
110936
110936
6. Ana Vuković
110899
110899
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (2887 : 3072) 25.09.2021 10:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 9 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (2984 : 3045) 03.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
3 13 Korana II Korana III Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3178 : 3055) 10.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
4 18 Korana III Dubovac Šanac
1-4
1.0 : 7.0 (3056 : 3241) 17.10.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
5 24 Euphoria Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3252) 23.10.2021 13:00 Božo Pavlaković, A
Zlatan Mazor, C
| | |
6 27 Korana III Mantinela I Šanac
1-4
31.10.2021 17:00 | | |
7 35 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
07.11.2021 10:00 | | |
8 36 Visočica Korana III Hotel Jezero
1-4
14.11.2021 12:00 | | |
9 45 Korana III Gacka Šanac
1-4
21.11.2021 17:00 | | |
10 47 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
16.01.2022 17:00 | | |
11 54 Poštar Og Korana III Klek
1-4
23.01.2022 10:00 | | |
12 58 Korana III Korana II Šanac
1-4
30.01.2022 17:00 | | |
13 63 Dubovac Korana III Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
14 69 Korana III Euphoria Šanac
1-4
13.02.2022 17:00 | | |
15 72 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
19.02.2022 10:00 | | |
16 80 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
17 81 Korana III Visočica Šanac
1-4
06.03.2022 17:00 | | |
18 90 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više