Pregled svih liga

Željezničar-Branitelj

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Željezničar-Branitelj
Adresa: Trg dr. Franje Tuđmana 1, 47 300 Ogulin
Email: milan.brkljacic@hzcargo.hr; haris.ligata87@gmail.com

Kuglana: Klek   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Haris Ligata 091 604 21 10 haris.ligata87@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Venesa Bogdanović
110158
110158
1.0
2.0
1.0
2.0
3.0
6.0
0.0
5.0
380.0
376.5
214.0
213.5
594.0
590.0
2. Barbara Žilić
110167
110167
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
4.0
0.0
391.0
197.0
588.0
3. Stevo Šlat
120618
120618
2.0
2.0
1.0
1.0
3.5
4.0
20.0
12.0
377.5
377.5
177.5
171.0
555.0
548.5
4. Milan Ostović
120652
120652
2.0
2.0
0.0
1.0
3.5
5.0
13.0
13.0
362.0
363.5
175.0
193.5
537.0
557.0
5. Ivan Kirasić
122493
122493
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
10.0
12.0
356.0
332.0
163.0
148.0
519.0
480.0
6. Ivica Puškarić
120653
120653
2.0
1.5
1.0
0.0
3.0
2.0
21.0
15.0
365.5
350.67
147.5
166.67
513.0
517.33
7. Nikica Rački
122554
122554
0.55
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
9.0
9.0
301.82
355.0
194.55
177.0
496.36
532.0
8. Mateo Benović
120506
120506
1.0
0.5
0.0
0.0
0.5
0.0
10.0
4.0
346.0
342.0
144.0
142.0
490.0
484.0
9. Marijan Žilić
123022
123022
1.45
0.5
0.0
0.0
1.0
0.0
22.0
10.0
337.93
324.0
116.55
100.0
454.48
424.0
10. Haris Ligata
122404
122404
0.0
1.5
0.0
0.0
0.0
3.0
0.0
21.0

332.67

144.67

477.33
BEZ NASTUPA
1. Nikola Birač
120646
120646
2. Željko Herman
120647
120647
3. Ivica Sušanj
120654
120654
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3295 : 3329) 26.09.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
2 8 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3200 : 3289) 03.10.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
3 14 Dubovac Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3296 : 3004) 10.10.2021 10:00 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
4 17 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3149 : 3109) 17.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
5 25 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3186) 23.10.2021 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 26 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
31.10.2021 12:00 Gordana Gračan, B
Ivana Rapo, D
| | |
7 35 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
07.11.2021 10:00 | | |
8 37 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
13.11.2021 18:00 | | |
9 44 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
21.11.2021 10:00 | | |
10 48 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
16.01.2022 10:00 | | |
11 53 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
23.01.2022 17:00 | | |
12 59 Željezničar-Branitelj Dubovac Klek
1-4
30.01.2022 10:00 | | |
13 62 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
14 70 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
13.02.2022 10:00 | | |
15 71 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
16 80 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
27.02.2022 17:00 | | |
17 82 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
18 89 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2022 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više