Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jedinstvo
Sisak
18 12 2 4 26 88.0 56.0
2. ŽKK Varaždin
Varaždin
18 8 6 4 22 79.0 65.0
3. ŽKK Novska
Novska
18 8 2 8 18 75.0 69.0
4. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
18 9 0 9 18 69.0 75.0
5. Moslavina
Kutina
12 4 3 5 11 47.0 49.0
6. Koprivnica
Koprivnica
12 3 2 7 8 40.0 56.0
7. ŽKK Sidra
Zagreb
12 2 1 9 5 34.0 62.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3107 : 3012) 26.09.2021 15:00 Dražena Smuđ, B
Darko Jurković, C
| | |
1 2 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (2802 : 2897) 26.09.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, B
| | |
1 3 ŽKK Zaprešić Koprivnica Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3274 : 3091) 25.09.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 4 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (2825 : 2800) 02.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
2 5 ŽKK Novska ŽKK Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (2987 : 3012) 03.10.2021 15:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
2 6 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3095 : 2984) 02.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
3 7 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3131 : 2851) 10.10.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Darko Jurković, C
| | |
3 8 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3156 : 3329) 09.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
3 9 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2944 : 2931) 09.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 10 ŽKK Sidra ŽKK Novska Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3139 : 2869) 16.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
4 11 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3011) 16.10.2021 14:00 Igor Maček, A
Nenad Perši, A
| | |
4 12 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3046 : 2881) 17.10.2021 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
5 13 Moslavina ŽKK Sidra SRC Kutina
1-6
6.5 : 1.5 (3167 : 3025) 24.10.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Danijel Dado, B
| | |
5 14 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3187 : 3179) 23.10.2021 18:00 Miroslav Noršić, A
Filip Boc, A
| | |
5 15 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3064 : 2979) 24.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Darko Kasumović, B
| | |
6 16 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (2537 : 2946) 30.10.2021 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 17 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3077 : 3056) 31.10.2021 14:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
6 18 Moslavina ŽKK Zaprešić SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3204 : 3258) 31.10.2021 14:00 Željko Vacula, B
Vedran Bohatka, D
| | |
7 19 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3177 : 3129) 06.11.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 20 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (2954 : 2871) 07.11.2021 15:00 Zdravko Vučić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
7 21 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3020 : 3155) 07.11.2021 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
8 22 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
4.0 : 4.0 (2949 : 2946) 13.11.2021 14:00 Nenad Perši, A
Mladen Vresk, D
| | |
8 23 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
4.0 : 4.0 (3094 : 3117) 14.11.2021 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
8 24 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3027 : 3020) 14.11.2021 15:00 Valentina Gal, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
9 25 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3012 : 2907) 21.11.2021 15:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
9 26 ŽKK Zaprešić ŽKK Novska Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3237 : 3272) 20.11.2021 18:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
9 27 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3284 : 3007) 21.11.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Vedran Bohatka, D
| | |
10 28 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2838 : 2978) 15.01.2022 15:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, C
| | |
10 29 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3043 : 2990) 06.02.2022 11:00 Nenad Perši, A
Antonija Milak, B
| | |
10 30 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3182 : 3025) 09.01.2022 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
11 31 ŽKK Novska ŽKK Sidra Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3021 : 2686) 23.01.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
11 32 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3009 : 3117) 23.01.2022 15:00 Zdravko Vučić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
11 33 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (2971 : 3210) 23.01.2022 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, B
| | |
12 34 ŽKK Sidra Moslavina Vinko Bek
1-4
3.5 : 4.5 (3008 : 3073) 09.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, C
| | |
12 35 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3103 : 3017) 30.01.2022 15:00 Davorka Novak, A
Merzeta Perak, C
| | |
12 36 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3104 : 3009) 29.01.2022 14:00 Stjepan Pintarić, A
Nenad Perši, A
| | |
13 37 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3045 : 2774) 05.02.2022 14:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
13 38 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (2992 : 3158) 05.02.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
13 39 ŽKK Zaprešić Moslavina Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3304 : 3239) 05.02.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
14 40 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2919 : 3034) 12.02.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Milan Uzelac, C
| | |
14 41 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3177 : 3112) 13.02.2022 15:00 Goran Filipović, A
Valentino Smuđ, B
| | |
14 42 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3048 : 3115) 13.02.2022 15:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
15 43 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
4.0 : 4.0 (3179 : 3201) 19.02.2022 11:00 Dragan Glajh, A
Ana Butković, D
| | |
15 44 ŽKK Novska ŽKK Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3094 : 3001) 20.02.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Smiljana Duda, B
| | |
16 45 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3041 : 2923) 26.02.2022 14:00 Goran Peršić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
16 46 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3102 : 3090) 27.02.2022 15:00 Vladimir Vukmanović, B
Daniel Novalić, D
| | |
17 47 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3100 : 3116) 06.03.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
17 48 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3259 : 3245) 05.03.2022 18:00 Petar Filipčić, A
| | |
18 49 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
1.0 : 7.0 (2970 : 3069) 12.03.2022 14:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
18 50 ŽKK Zaprešić ŽKK Novska Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3351 : 3057) 12.03.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
19 51 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3098 : 3192) 19.03.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
19 52 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3145 : 2824) 20.03.2022 15:00 Goran Filipović, A
Darko Kasumović, B
| | |
20 53 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3109 : 2986) 27.03.2022 11:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
20 54 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3055 : 2885) 27.03.2022 15:00 Davorka Novak, A
Daniel Novalić, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
8.00
4481
553.29
5034.29
559.37
2. Helena Bolić
Koprivnica
6.00
3305
544.67
3849.67
549.95
3. Ivana Belši
Moslavina
6.00
3241
551.60
3792.60
541.80
4. Ana Matić
ŽKK Varaždin
8.00
4260
555.13
4815.13
535.01
5. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
9.00
4774
545.86
5319.86
531.99
6. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
8.00
4266
519.22
4785.22
531.69
7. Ankica Novalić
Jedinstvo
9.00
4767
542.06
5309.06
530.91
8. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
9.00
4796
500.97
5296.97
529.70
9. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
9.00
4764
519.44
5283.44
528.34
10. Katarina Gršić
Moslavina
5.00
2626
539.50
3165.50
527.58
11. Valentina Šeliga
Moslavina
6.00
3143
539.80
3682.80
526.11
12. Mia Vidaković
ŽKK Novska
8.50
4448
510.33
4958.33
521.93
13. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
9.00
4619
557.67
5176.67
517.67
14. Vesna Sertić
Koprivnica
6.00
3094
521.00
3615.00
516.43
15. Mira Malović
Moslavina
6.00
3077
531.60
3608.60
515.51
16. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
6.00
3078
527.67
3605.67
515.10
17. Mirela Zeman
ŽKK Novska
9.00
4599
517.78
5116.78
511.68
18. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
5.00
2541
496.80
3037.80
506.30
19. Mirjana Gabaj
Koprivnica
5.50
2802
464.67
3266.67
502.56
20. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.00
2476
536.00
3012.00
502.00
21. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
8.00
3982
529.17
4511.17
501.24
22. Snježana Barberić
ŽKK Novska
8.25
4104
530.22
4634.22
501.00
23. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
9.00
4427
518.44
4945.44
494.54
24. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
9.00
4417
512.86
4929.86
492.99
25. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
8.00
3857
522.94
4379.94
486.66
26. Ivana Marković
Jedinstvo
8.00
3844
497.89
4341.89
482.43
27. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
5.75
2745
502.83
3247.83
481.16
28. Katica Devčić
ŽKK Sidra
5.00
2326
480.00
2806.00
467.67

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Magdalena Lukinić
Jedinstvo
8.00
4481.00
560.13
7.00
3873.00
553.29
15.00
8354.00
556.93
2. Helena Bolić
Koprivnica
6.00
3305.00
550.83
6.00
3268.00
544.67
12.00
6573.00
547.75
3. Ana Marija Dujmić
Jedinstvo
7.00
3822.00
546.00
8.00
4254.00
531.75
15.00
8076.00
538.40
4. Ivana Belši
Moslavina
6.00
3241.00
540.17
5.00
2758.00
551.60
11.00
5999.00
545.36
5. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
6.00
3212.00
535.33
5.00
2649.00
529.80
11.00
5861.00
532.82
6. Melanija Perenčević Ivanić
Jedinstvo
8.00
4266.00
533.25
9.00
4673.00
519.22
17.00
8939.00
525.82
7. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
9.00
4796.00
532.89
7.25
3632.00
500.97
16.25
8428.00
518.65
8. Ana Matić
ŽKK Varaždin
8.00
4260.00
532.50
8.00
4441.00
555.13
16.00
8701.00
543.81
9. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
9.00
4774.00
530.44
7.00
3821.00
545.86
16.00
8595.00
537.19
10. Ankica Novalić
Jedinstvo
9.00
4767.00
529.67
8.75
4743.00
542.06
17.75
9510.00
535.77
11. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
9.00
4764.00
529.33
9.00
4675.00
519.44
18.00
9439.00
524.39
12. Ruža Markešić
ŽKK Sidra
4.00
2116.00
529.00
4.00
2106.00
526.50
8.00
4222.00
527.75
13. Katarina Gršić
Moslavina
5.00
2626.00
525.20
6.00
3237.00
539.50
11.00
5863.00
533.00
14. Valentina Šeliga
Moslavina
6.00
3143.00
523.83
5.00
2699.00
539.80
11.00
5842.00
531.09
15. Mia Vidaković
ŽKK Novska
8.50
4448.00
523.29
9.00
4593.00
510.33
17.50
9041.00
516.63
16. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
7.00
3629.00
518.43
8.50
4284.00
504.00
15.50
7913.00
510.52
17. Slavica Roso
ŽKK Sidra
4.00
2067.00
516.75
1.00
462.00
462.00
5.00
2529.00
505.80
18. Vesna Sertić
Koprivnica
6.00
3094.00
515.67
5.00
2605.00
521.00
11.00
5699.00
518.09
19. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
9.00
4619.00
513.22
9.00
5019.00
557.67
18.00
9638.00
535.44
20. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
6.00
3078.00
513.00
6.00
3166.00
527.67
12.00
6244.00
520.33
21. Mira Malović
Moslavina
6.00
3077.00
512.83
5.00
2658.00
531.60
11.00
5735.00
521.36
22. Mirela Zeman
ŽKK Novska
9.00
4599.00
511.00
9.00
4660.00
517.78
18.00
9259.00
514.39
23. Mirjana Gabaj
Koprivnica
5.50
2802.00
509.45
4.50
2091.00
464.67
10.00
4893.00
489.30
24. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
5.00
2541.00
508.20
5.00
2484.00
496.80
10.00
5025.00
502.50
25. Danijela Posavec
ŽKK Varaždin
7.00
3511.00
501.57
7.50
3695.00
492.67
14.50
7206.00
496.97
26. Ljubica Dorić
Koprivnica
3.50
1750.00
500.00
4.00
1936.00
484.00
7.50
3686.00
491.47
27. Dijana Smoljo
ŽKK Zaprešić
8.00
3982.00
497.75
6.00
3175.00
529.17
14.00
7157.00
511.21
28. Snježana Barberić
ŽKK Novska
8.25
4104.00
497.45
9.00
4772.00
530.22
17.25
8876.00
514.55
29. Anka Velić
ŽKK Sidra
5.00
2476.00
495.20
6.00
3216.00
536.00
11.00
5692.00
517.45
30. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
9.00
4427.00
491.89
9.00
4666.00
518.44
18.00
9093.00
505.17
31. Lidija Iveković
Jedinstvo
7.00
3438.00
491.14
6.14
2943.00
479.32
13.14
6381.00
485.62
32. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
9.00
4417.00
490.78
5.83
2990.00
512.86
14.83
7407.00
499.46
33. Tamara Arežina
Moslavina
4.00
1961.00
490.25
4.75
2414.00
508.21
8.75
4375.00
500.00
34. Ankica Keč
ŽKK Novska
6.75
3256.00
482.37
8.50
4133.00
486.24
15.25
7389.00
484.52
35. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
8.00
3857.00
482.13
8.50
4445.00
522.94
16.50
8302.00
503.15
36. Ivana Marković
Jedinstvo
8.00
3844.00
480.50
9.00
4481.00
497.89
17.00
8325.00
489.71
37. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
5.75
2745.00
477.39
6.00
3017.00
502.83
11.75
5762.00
490.38
38. Ema Straga
ŽKK Varaždin
7.00
3328.00
475.43
7.00
3390.00
484.29
14.00
6718.00
479.86
39. Željka Erdec
Koprivnica
4.50
2133.00
474.00
6.00
3148.00
524.67
10.50
5281.00
502.95
40. Ivana Ivanić
Jedinstvo
6.00
2820.00
470.00
6.11
2881.00
471.52
12.11
5701.00
470.77
41. Katica Devčić
ŽKK Sidra
5.00
2326.00
465.20
5.00
2400.00
480.00
10.00
4726.00
472.60
42. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
4.25
1876.00
441.41
2.50
1189.00
475.60
6.75
3065.00
454.07

Vana Varga
ŽKK Varaždin
3.00
1697.00
565.67
2.00
1060.00
530.00
5.00
2757.00
551.40
Darinka Bunić
ŽKK Varaždin
2.00
1076.00
538.00
1.25
636.00
508.80
3.25
1712.00
526.77
Monika Pupavac
ŽKK Zaprešić
4.00
2123.00
530.75
7.00
3976.00
568.00
11.00
6099.00
554.45
Lana Buhinjak
Koprivnica
2.00
1038.00
519.00
0.50
229.00
458.00
2.50
1267.00
506.80
Željka Mlinarić Galler
ŽKK Zaprešić
1.00
509.00
509.00
3.00
1589.00
529.67
4.00
2098.00
524.50
Barbara Ramić
ŽKK Novska
1.00
493.00
493.00
0.00
0.00
NaN
1.00
493.00
493.00
Inka Jakupec
Koprivnica
2.50
1217.00
486.80
2.50
1207.00
482.80
5.00
2424.00
484.80
Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
2.50
1215.00
486.00
3.00
1641.00
547.00
5.50
2856.00
519.27
Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
3.00
1453.00
484.33
3.00
1400.00
466.67
6.00
2853.00
475.50
Tatjana Balog
Koprivnica
2.25
1072.00
476.44
1.50
694.00
462.67
3.75
1766.00
470.93
Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
3.50
1644.00
469.71
4.00
2037.00
509.25
7.50
3681.00
490.80
Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
2.00
937.00
468.50
4.50
2190.00
486.67
6.50
3127.00
481.08
Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.50
1135.00
454.00
0.00
0.00
NaN
2.50
1135.00
454.00
Sandra Pehnec
Koprivnica
1.00
454.00
454.00
2.00
978.00
489.00
3.00
1432.00
477.33
Mirica Ilić
Koprivnica
1.00
449.00
449.00
1.00
433.00
433.00
2.00
882.00
441.00
Vesna Benotić
Koprivnica
1.75
781.00
446.29
2.00
910.00
455.00
3.75
1691.00
450.93
Blaženka Dujmović
ŽKK Sidra
1.00
441.00
441.00
3.50
1518.00
433.71
4.50
1959.00
435.33
Marija Bosnić
ŽKK Sidra
2.00
784.00
392.00
1.00
400.00
400.00
3.00
1184.00
394.67
Suada Belak
Moslavina
0.50
193.00
386.00
0.50
181.00
362.00
1.00
374.00
374.00
Tea Plaskonj
Moslavina
0.50
189.00
378.00
1.00
429.00
429.00
1.50
618.00
412.00
Kornelija Prebeg
Moslavina
1.75
598.00
341.71
1.25
469.00
375.20
3.00
1067.00
355.67
Nikolina Pavlić
Jedinstvo
1.00
326.00
326.00
0.00
0.00
NaN
1.00
326.00
326.00
Sanja Sabo
Moslavina
0.25
59.00
236.00
0.50
140.00
280.00
0.75
199.00
265.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Varaždin
9.0
19146
8753
27899
516.65
446
9.0
18801
8576
27377
506.98
449
18.0
37947
17329
55276
511.81
895
2. Jedinstvo
9.0
18988
8776
27764
514.15
427
9.0
19067
8781
27848
515.70
407
18.0
38055
17557
55612
514.93
834
3. Moslavina
6.0
12251
5914
18165
504.58
319
6.0
12815
5790
18605
516.81
369
12.0
25066
11704
36770
510.69
688
4. ŽKK Novska
9.0
18894
8332
27226
504.19
551
9.0
19051
8656
27707
513.09
450
18.0
37945
16988
54933
508.64
1001
5. Koprivnica
6.0
12560
5535
18095
502.64
362
6.0
12482
5456
17938
498.28
327
12.0
25042
10991
36033
500.46
689
6. ŽKK Zaprešić
9.0
18699
8441
27140
502.59
477
9.0
19833
9210
29043
537.83
412
18.0
38532
17651
56183
520.21
889
7. ŽKK Sidra
6.0
12099
5273
17372
482.56
434
6.0
11999
5267
17266
479.61
393
12.0
24098
10540
34638
481.08
827

(Prosjek lige: 505.40 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Zaprešić 9 532.09 537.83 532.67 534.96 ŽKK Varaždin 3329 554.83 Snježana Barberić 618
SRC Kutina 6 514.14 516.81 514.52 515.47 ŽKK Zaprešić 3258 543.00 Magdalena Lukinić 586
SRC Sisak 9 502.00 515.70 503.37 508.85 ŽKK Varaždin 3201 533.50 Helena Bolić 572
Gradska kuglana No 9 498.43 513.09 499.89 505.76 Jedinstvo 3155 525.83 Melanija Perenčević Ivanić 584
Kuglana 2 6 500.11 498.28 499.85 499.19 Jedinstvo 3158 526.33 Ljiljana Gulić 565
Drava 9 494.30 506.98 495.56 500.64 Jedinstvo 3069 511.50 Ivana Belši 574
Vinko Bek 6 491.67 493.31 491.90 492.48 Moslavina 3073 512.17 Josipa Petković 565
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više