Pregled svih liga

ŽKK Varaždin

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Ženski kuglački klub Varaždin
Adresa: Šetalište Franje Tuđmana 1, 42 000 Varaždin
Email: darinka.bunic@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: nedjelja, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Darinka Bunić 099 773 85 29 darinka.bunic@gmail.com
Ana Matić 091 921 99 54 ana.matic508@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Vana Varga
110325
110325
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
5.0
0.0
395.0
202.0
597.0
2. Ana Matić
110319
110319
2.0
1.0
2.0
1.0
6.0
4.0
11.0
0.0
374.5
344.0
183.5
205.0
558.0
549.0
3. Mia Naletina
110322
110322
2.0
1.0
2.0
0.0
5.5
2.0
3.0
1.0
363.5
357.0
190.5
197.0
554.0
554.0
4. Ljiljana Zorec
110352
110352
2.0
1.0
2.0
1.0
5.5
3.0
18.0
9.0
376.0
369.0
175.0
150.0
551.0
519.0
5. Ivona Vincek
110326
110326
2.0
1.0
0.0
0.0
3.0
0.0
23.0
11.0
352.0
380.0
158.5
141.0
510.5
521.0
6. Tanja Kuzel
110676
110676
1.0
1.0
0.0
0.0
2.0
1.0
16.0
17.0
378.0
356.0
117.0
125.0
495.0
481.0
7. Sara Pokrivač
110831
110831
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
18.0
0.0
339.0
121.0
460.0
8. Ema Straga
110867
110867
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
15.0
14.0
323.0
332.0
119.0
139.0
442.0
471.0
BEZ NASTUPA
1. Darinka Bunić
110315
110315
2. Julijana Dolenc
110746
110746
3. Izidora Dolenc
110704
110704
4. Ivona Obadić
110868
110868
5. Danijela Posavec
110768
110768
6. Lara Slavik
110324
110324
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3107 : 3012) 26.09.2021 15:00 Dražena Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
2 6 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3095 : 2984) 02.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
3 8 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3156 : 3329) 09.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
4 11 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
16.10.2021 14:00 Igor Maček, B
Nenad Perši, A
| | |
5 15 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
24.10.2021 15:00 | | |
6 16 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
30.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
8 22 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
13.11.2021 14:00 | | |
9 27 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
21.11.2021 15:00 Tomislav Pleše, B
Vedran Bohatka, D
| | |
10 29 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
11 32 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
23.01.2022 15:00 | | |
12 36 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
13 37 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više