Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Bjelovar
Bjelovar
Grmoščica
Zagreb
Medveščak-1958
Zagreb
Mertojak
Split
MKK Rijeka
Rijeka
Osijek
Osijek
Poštar
Split
Zadar
Zadar
Zaprešić
Zaprešić
Željezničar Čk
Čakovec

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 MKK Rijeka Željezničar Čk SRC Mlaka
1-6
11.09.2021 16:00 | | |
1 2 Zadar Grmoščica Mocire
1-4
11.09.2021 13:00 | | |
1 3 Mertojak Poštar Poljud
1-6
11.09.2021 15:00 | | |
1 4 Zaprešić Bjelovar Zaprešić
1-6
11.09.2021 15:00 | | |
1 5 Medveščak-1958 Osijek Zagreb
1-4
11.09.2021 15:00 | | |
2 6 Željezničar Čk Osijek SRC Mladost
1-4
18.09.2021 15:00 | | |
2 7 Bjelovar Medveščak-1958 Gradska kuglana Bj
1-4
18.09.2021 15:00 | | |
2 8 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
18.09.2021 15:00 | | |
2 9 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
18.09.2021 15:00 | | |
2 10 MKK Rijeka Zadar SRC Mlaka
1-6
18.09.2021 16:00 | | |
3 11 Zadar Željezničar Čk Mocire
1-4
25.09.2021 13:00 | | |
3 12 Mertojak MKK Rijeka Poljud
1-6
25.09.2021 15:00 | | |
3 13 Zaprešić Grmoščica Zaprešić
1-6
25.09.2021 15:00 | | |
3 14 Medveščak-1958 Poštar Zagreb
1-4
25.09.2021 15:00 | | |
3 15 Osijek Bjelovar Pampas
1-6
25.09.2021 15:30 | | |
4 16 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
02.10.2021 15:00 | | |
4 17 Poštar Osijek Poljud
1-6
02.10.2021 15:00 | | |
4 18 Grmoščica Medveščak-1958 Grmoščica
5-8
02.10.2021 15:00 | | |
4 19 MKK Rijeka Zaprešić SRC Mlaka
1-6
02.10.2021 16:00 | | |
4 20 Zadar Mertojak Mocire
1-4
02.10.2021 13:00 | | |
5 21 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-6
06.11.2021 15:00 | | |
5 22 Zaprešić Zadar Zaprešić
1-6
06.11.2021 15:00 | | |
5 23 Medveščak-1958 MKK Rijeka Zagreb
1-4
06.11.2021 15:00 | | |
5 24 Osijek Grmoščica Pampas
1-6
06.11.2021 15:30 | | |
5 25 Bjelovar Poštar Gradska kuglana Bj
1-4
06.11.2021 15:00 | | |
6 26 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
6 27 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
13.11.2021 15:00 | | |
6 28 MKK Rijeka Osijek SRC Mlaka
1-6
13.11.2021 16:00 | | |
6 29 Zadar Medveščak-1958 Mocire
1-4
13.11.2021 13:00 | | |
6 30 Mertojak Zaprešić Poljud
1-6
13.11.2021 15:00 | | |
7 31 Zaprešić Željezničar Čk Zaprešić
1-6
20.11.2021 15:00 | | |
7 32 Medveščak-1958 Mertojak Zagreb
1-4
20.11.2021 15:00 | | |
7 33 Osijek Zadar Pampas
1-6
20.11.2021 15:30 | | |
7 34 Bjelovar MKK Rijeka Gradska kuglana Bj
1-4
20.11.2021 15:00 | | |
7 35 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
20.11.2021 15:00 | | |
8 36 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
27.11.2021 15:00 | | |
8 37 MKK Rijeka Poštar SRC Mlaka
1-6
27.11.2021 16:00 | | |
8 38 Zadar Bjelovar Mocire
1-4
27.11.2021 13:00 | | |
8 39 Mertojak Osijek Poljud
1-6
27.11.2021 15:00 | | |
8 40 Zaprešić Medveščak-1958 Zaprešić
1-6
27.11.2021 15:00 | | |
9 41 Medveščak-1958 Željezničar Čk Zagreb
1-4
04.12.2021 15:00 | | |
9 42 Osijek Zaprešić Pampas
1-6
04.12.2021 15:30 | | |
9 43 Bjelovar Mertojak Gradska kuglana Bj
1-4
04.12.2021 15:00 | | |
9 44 Poštar Zadar Poljud
1-6
04.12.2021 15:00 | | |
9 45 Grmoščica MKK Rijeka Grmoščica
5-8
04.12.2021 15:00 | | |
10 46 Željezničar Čk MKK Rijeka SRC Mladost
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 47 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
15.01.2022 15:00 | | |
10 48 Poštar Mertojak Poljud
1-6
15.01.2022 15:00 | | |
10 49 Bjelovar Zaprešić Gradska kuglana Bj
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 50 Osijek Medveščak-1958 Pampas
1-6
15.01.2022 15:30 | | |
11 51 Osijek Željezničar Čk Pampas
1-6
22.01.2022 15:30 | | |
11 52 Medveščak-1958 Bjelovar Zagreb
1-4
22.01.2022 15:00 | | |
11 53 Zaprešić Poštar Zaprešić
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
11 54 Mertojak Grmoščica Poljud
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
11 55 Zadar MKK Rijeka Mocire
1-4
22.01.2022 13:00 | | |
12 56 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
12 57 MKK Rijeka Mertojak SRC Mlaka
1-6
12.02.2022 16:00 | | |
12 58 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
12.02.2022 15:00 | | |
12 59 Poštar Medveščak-1958 Poljud
1-6
12.02.2022 15:00 | | |
12 60 Bjelovar Osijek Gradska kuglana Bj
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
13 61 Bjelovar Željezničar Čk Gradska kuglana Bj
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
13 62 Osijek Poštar Pampas
1-6
19.02.2022 15:30 | | |
13 63 Medveščak-1958 Grmoščica Zagreb
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
13 64 Zaprešić MKK Rijeka Zaprešić
1-6
19.02.2022 15:00 | | |
13 65 Mertojak Zadar Poljud
1-6
19.02.2022 15:00 | | |
14 66 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
14 67 Zadar Zaprešić Mocire
1-4
26.02.2022 13:00 | | |
14 68 MKK Rijeka Medveščak-1958 SRC Mlaka
1-6
26.02.2022 16:00 | | |
14 69 Grmoščica Osijek Grmoščica
5-8
26.02.2022 15:00 | | |
14 70 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
15 71 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
05.03.2022 15:00 | | |
15 72 Bjelovar Grmoščica Gradska kuglana Bj
1-4
05.03.2022 15:00 | | |
15 73 Osijek MKK Rijeka Pampas
1-6
05.03.2022 15:30 | | |
15 74 Medveščak-1958 Zadar Zagreb
1-4
05.03.2022 15:00 | | |
15 75 Zaprešić Mertojak Zaprešić
1-6
05.03.2022 15:00 | | |
16 76 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
16 77 Mertojak Medveščak-1958 Poljud
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
16 78 Zadar Osijek Mocire
1-4
12.03.2022 13:00 | | |
16 79 MKK Rijeka Bjelovar SRC Mlaka
1-6
12.03.2022 16:00 | | |
16 80 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
12.03.2022 15:00 | | |
17 81 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
19.03.2022 15:00 | | |
17 82 Poštar MKK Rijeka Poljud
1-6
19.03.2022 16:00 | | |
17 83 Bjelovar Zadar Gradska kuglana Bj
1-4
19.03.2022 15:00 | | |
17 84 Osijek Mertojak Pampas
1-6
19.03.2022 16:00 | | |
17 85 Medveščak-1958 Zaprešić Zagreb
1-4
19.03.2022 15:00 | | |
18 86 Željezničar Čk Medveščak-1958 SRC Mladost
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
18 87 Zaprešić Osijek Zaprešić
1-6
26.03.2022 16:00 | | |
18 88 Mertojak Bjelovar Poljud
1-6
26.03.2022 16:00 | | |
18 89 Zadar Poštar Mocire
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
18 90 MKK Rijeka Grmoščica SRC Mlaka
1-6
26.03.2022 16:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više