Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
4 4 0 0 8 24.0 8.0
2. ŽKK Split
Split
4 3 1 0 7 24.0 8.0
3. Kustošija
Zagreb
4 3 1 0 7 22.0 10.0
4. ŽKK Osijek '97
Osijek
4 2 1 1 5 22.0 10.0
5. ŽKK Istra
Poreč
4 2 0 2 4 18.0 14.0
6. Siscia
Sisak
4 2 0 2 4 16.0 16.0
7. Podravka
Koprivnica
4 1 0 3 2 12.0 20.0
8. Rijeka
Rijeka
4 1 0 3 2 8.0 24.0
9. Zagreb
Zagreb
4 0 1 3 1 9.0 23.0
10. ŽKK Ogulin
Ogulin
4 0 0 4 0 5.0 27.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagreb Kustošija Pongračevo
1-6
2.0 : 6.0 (3389 : 3395) 10.09.2022 13:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 2 ŽKK Osijek '97 ŽKK Ogulin Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3111) 10.09.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3543 : 3242) 10.09.2022 13:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
1 4 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3329 : 3285) 10.09.2022 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
1 5 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3235 : 3211) 10.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
2 6 Kustošija Podravka Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3534 : 3316) 17.09.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
2 7 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3397 : 3196) 17.09.2022 14:00 Patrick Demarki, A
Iva Matošević, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
0.0 : 8.0 (3291 : 3443) 17.09.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3260 : 3386) 17.09.2022 11:00 Antonio Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
2 10 Zagreb ŽKK Osijek '97 Pongračevo
1-6
0.0 : 8.0 (3239 : 3354) 17.09.2022 13:00 Kristina Juras Kovač, A
Gordana Senta, A
| | |
3 11 ŽKK Osijek '97 Kustošija Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3369 : 3414) 24.09.2022 12:30 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
3 12 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
5.0 : 3.0 (3463 : 3378) 24.09.2022 13:00 Dino Kos, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 13 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3255 : 3199) 24.09.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
3 14 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3162 : 3191) 24.09.2022 15:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, B
| | |
3 15 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3311 : 3384) 24.09.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Matija Orehovec, C
| | |
4 16 Kustošija ŽKK Istra Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3551 : 3483) 01.10.2022 11:00 Petar Filipčić, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 17 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
2.0 : 6.0 (3261 : 3376) 01.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
4 18 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3104 : 3169) 29.09.2022 18:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
4 19 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
4.0 : 4.0 (3379 : 3331) 01.10.2022 13:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
4 20 ŽKK Osijek '97 Mlaka Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3335 : 3488) 01.10.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
5 21 Mlaka Kustošija SRC Mlaka
1-4
15.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
5 22 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
15.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 23 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
15.10.2022 15:00 Davorka Novak, A
Dragan Glajh, A
| | |
5 24 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
15.10.2022 13:00 | | |
5 25 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
15.10.2022 14:00 | | |
6 26 Kustošija Rijeka Grmoščica
5-8
22.10.2022 11:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, A
| | |
6 27 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
22.10.2022 11:00 | | |
6 28 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
22.10.2022 13:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 29 ŽKK Osijek '97 Siscia Pampas
1-6
22.10.2022 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
6 30 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
22.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 31 ŽKK Split Kustošija Poljud
1-6
29.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
7 32 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
29.10.2022 15:00 Davorka Novak, A
Tomislav Pejak, B
| | |
7 33 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
29.10.2022 13:00 | | |
7 34 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
29.10.2022 14:00 | | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
29.10.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
8 36 Kustošija ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
05.11.2022 11:00 | | |
8 37 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
05.11.2022 13:00 | | |
8 38 ŽKK Osijek '97 ŽKK Istra Pampas
1-6
05.11.2022 12:30 | | |
8 39 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
05.11.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
8 40 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
05.11.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 41 Siscia Kustošija SRC Sisak
1-4
12.11.2022 15:00 | | |
9 42 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
12.11.2022 13:00 | | |
9 43 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
12.11.2022 14:00 | | |
9 44 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
12.11.2022 12:00 Boris Sanković, A
Dino Kos, A
| | |
9 45 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
12.11.2022 11:00 | | |
10 46 Kustošija Zagreb Grmoščica
5-8
14.01.2023 11:00 | | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
14.01.2023 11:00 | | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
14.01.2023 12:00 | | |
10 49 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
14.01.2023 14:00 | | |
10 50 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
14.01.2023 13:00 | | |
11 51 Podravka Kustošija Kuglana 2
1-6
21.01.2023 13:00 | | |
11 52 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
11 53 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
21.01.2023 12:00 | | |
11 54 Mlaka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
21.01.2023 13:00 | | |
11 55 ŽKK Osijek '97 Zagreb Pampas
1-6
21.01.2023 12:30 | | |
12 56 Kustošija ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
28.01.2023 11:00 | | |
12 57 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
28.01.2023 13:00 | | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
12 59 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
28.01.2023 12:00 | | |
12 60 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
28.01.2023 14:00 | | |
13 61 ŽKK Istra Kustošija Dom obrtnika
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
13 62 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
04.02.2023 13:00 | | |
13 63 Siscia ŽKK Ogulin SRC Sisak
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
13 64 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
04.02.2023 12:00 | | |
13 65 Mlaka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
04.02.2023 13:00 | | |
14 66 Kustošija Mlaka Grmoščica
5-8
25.02.2023 11:00 | | |
14 67 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
25.02.2023 12:30 | | |
14 68 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
25.02.2023 13:00 | | |
14 69 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
25.02.2023 11:00 | | |
14 70 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.02.2023 12:00 | | |
15 71 Rijeka Kustošija SRC Mlaka
1-4
04.03.2023 12:00 | | |
15 72 ŽKK Istra ŽKK Ogulin Dom obrtnika
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
15 73 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
04.03.2023 13:00 | | |
15 74 Siscia ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
15 75 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
16 76 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
11.03.2023 11:00 | | |
16 77 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
16 78 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
11.03.2023 12:30 | | |
16 79 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
11.03.2023 13:00 | | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
11.03.2023 11:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Kustošija Klek
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 82 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 83 ŽKK Istra ŽKK Osijek '97 Dom obrtnika
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
17 84 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
18.03.2023 12:00 | | |
17 85 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
18 86 Kustošija Siscia Grmoščica
5-8
25.03.2023 11:00 | | |
18 87 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 88 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
25.03.2023 11:00 | | |
18 89 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
18 90 Zagreb ŽKK Ogulin Pongračevo
1-6
25.03.2023 12:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Vedrana Šimunić
Kustošija
2.00
1214
620.50
1834.50
611.50
2. Ana Jambrović
Mlaka
1.00
603
612.00
1215.00
607.50
3. Amela Nicol Imširović
Kustošija
2.00
1185
629.50
1814.50
604.83
4. Marijana Liović
ŽKK Istra
3.00
1824
593.00
2417.00
604.25
5. Anja Vicković
Zagreb
1.00
628
579.33
1207.33
603.67
6. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
2.00
1222
577.00
1799.00
599.67
7. Valentina Gal
Mlaka
2.00
1191
604.50
1795.50
598.50
8. Ana Bacan-Schneider
Zagreb
1.00
594
581.00
1175.00
587.50
9. Anita Safrany
Mlaka
2.00
1174
0.00
1174.00
587.00
10. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
2.00
1171
0.00
1171.00
585.50
11. Ana Vidan
ŽKK Split
2.00
1180
576.00
1756.00
585.33
12. Milana Pavlic
Mlaka
2.00
1146
589.00
1735.00
578.33
13. Matea Juričić
Rijeka
2.00
1165
567.50
1732.50
577.50
14. Anita Mehesz
Mlaka
2.00
1130
599.50
1729.50
576.50
15. Matea Gašparović
ŽKK Split
2.00
1156
563.33
1719.33
573.11
16. Željka Orehovec
Podravka
3.00
1725
564.00
2289.00
572.25
17. Ines Tomić
ŽKK Osijek '97
1.00
573
571.20
1144.20
572.10
18. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
584
560.00
1144.00
572.00
19. Aleksandra Lukčin
Podravka
3.00
1686
590.00
2276.00
569.00
20. Tea Miljković
Zagreb
1.00
586
552.00
1138.00
569.00
21. Ana Grčić
Rijeka
2.00
1111
591.50
1702.50
567.50
22. Jasmina Marinović
ŽKK Split
2.00
1161
541.00
1702.00
567.33
23. Valentina Smuđ
Kustošija
2.00
1133
567.00
1700.00
566.67
24. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
1.00
545
583.33
1128.33
564.17
25. Marija Zver
Podravka
3.00
1702
553.00
2255.00
563.75
26. Vana Varga
Kustošija
1.00
562
0.00
562.00
562.00
27. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
582
541.00
1123.00
561.50
28. Venesa Bogdanović
Mlaka
2.00
1110
570.00
1680.00
560.00
29. Magdalena Škreblin
Kustošija
2.00
1081
588.00
1669.00
556.33
30. Maja Belošević
Zagreb
1.00
560
549.67
1109.67
554.83
31. Dražena Smuđ
Siscia
2.00
1103
559.50
1662.50
554.17
32. Katarina Zajec
ŽKK Istra
2.00
1107
0.00
1107.00
553.50
33. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
1.00
541
564.67
1105.67
552.83
34. Tihana Čavlović
Kustošija
2.00
1088
564.50
1652.50
550.83
35. Dora Štetić
ŽKK Istra
2.00
1109
541.00
1650.00
550.00
36. Danica Torović
ŽKK Split
1.00
555
544.50
1099.50
549.75
37. Ines Maričić
Mlaka
1.00
520
579.00
1099.00
549.50
38. Ana Matić
Podravka
2.00
1109
534.00
1643.00
547.67
39. Iva Cindrić
Kustošija
1.00
546
0.00
546.00
546.00
40. Ivanka Kragić
ŽKK Split
1.50
810
553.00
1363.00
545.20
41. Lucija Sever
Siscia
1.00
531
557.00
1088.00
544.00
42. Maja Nanić
ŽKK Istra
2.75
1469
570.00
2039.00
543.73
43. Sara Pejak
Siscia
2.00
1087
538.50
1625.50
541.83
44. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
2.00
1093
532.00
1625.00
541.67
45. Ivona Škalamera
ŽKK Ogulin
2.00
1107
516.50
1623.50
541.17
46. Đurđica Strinić
ŽKK Split
1.75
944
543.50
1487.50
540.91
47. Valeria Špiljar
Zagreb
1.00
503
560.33
1063.33
531.67
48. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
1.00
529
531.00
1060.00
530.00
49. Katja Oplanić
ŽKK Istra
2.75
1432
555.00
1987.00
529.87
50. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1041
548.59
1589.59
529.86
51. Valerija Smuđ
Siscia
2.00
1045
543.50
1588.50
529.50
52. Gordana Balent
Rijeka
1.00
518
540.50
1058.50
529.25
53. Ljiljana Bolić
Podravka
2.75
1494
488.00
1982.00
528.53
54. Anamarija Antonić
Rijeka
2.00
1044
537.50
1581.50
527.17
55. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
2.00
1043
530.50
1573.50
524.50
56. Lejla Štrbac
Siscia
1.00
536
512.00
1048.00
524.00
57. Ivana Juričić
Rijeka
2.00
1045
526.00
1571.00
523.67
58. Klara Pereković
Siscia
2.00
1053
512.00
1565.00
521.67
59. Ana Laus
ŽKK Split
1.00
552
491.00
1043.00
521.50
60. Sanja Gizdulić
Rijeka
2.00
1046
513.00
1559.00
519.67
61. Narda Štulić
Zagreb
1.00
507
528.00
1035.00
517.50
62. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1032
497.00
1529.00
509.67
63. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
2.00
994
534.81
1528.81
509.60
64. Melinda Petrić
Podravka
2.00
1020
496.00
1516.00
505.33
65. Petra Birt
Siscia
1.00
509
484.00
993.00
496.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Anja Vicković
Zagreb
1.00
628.00
628.00
3.00
1738.00
579.33
4.00
2366.00
591.50
2. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
2.00
1222.00
611.00
1.00
577.00
577.00
3.00
1799.00
599.67
3. Marijana Liović
ŽKK Istra
3.00
1824.00
608.00
1.00
593.00
593.00
4.00
2417.00
604.25
4. Vedrana Šimunić
Kustošija
2.00
1214.00
607.00
2.00
1241.00
620.50
4.00
2455.00
613.75
5. Ana Jambrović
Mlaka
1.00
603.00
603.00
1.00
612.00
612.00
2.00
1215.00
607.50
6. Valentina Gal
Mlaka
2.00
1191.00
595.50
2.00
1209.00
604.50
4.00
2400.00
600.00
7. Ana Bacan-Schneider
Zagreb
1.00
594.00
594.00
3.00
1743.00
581.00
4.00
2337.00
584.25
8. Amela Nicol Imširović
Kustošija
2.00
1185.00
592.50
2.00
1259.00
629.50
4.00
2444.00
611.00
9. Ana Vidan
ŽKK Split
2.00
1180.00
590.00
2.00
1152.00
576.00
4.00
2332.00
583.00
10. Anita Safrany
Mlaka
2.00
1174.00
587.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1174.00
587.00
11. Tea Miljković
Zagreb
1.00
586.00
586.00
1.50
828.00
552.00
2.50
1414.00
565.60
12. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
2.00
1171.00
585.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1171.00
585.50
13. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
584.00
584.00
3.00
1680.00
560.00
4.00
2264.00
566.00
14. Matea Juričić
Rijeka
2.00
1165.00
582.50
2.00
1135.00
567.50
4.00
2300.00
575.00
15. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
582.00
582.00
2.00
1082.00
541.00
3.00
1664.00
554.67
16. Jasmina Marinović
ŽKK Split
2.00
1161.00
580.50
1.00
541.00
541.00
3.00
1702.00
567.33
17. Matea Gašparović
ŽKK Split
2.00
1156.00
578.00
1.50
845.00
563.33
3.50
2001.00
571.71
18. Željka Orehovec
Podravka
3.00
1725.00
575.00
1.00
564.00
564.00
4.00
2289.00
572.25
19. Ines Tomić
ŽKK Osijek '97
1.00
573.00
573.00
2.50
1428.00
571.20
3.50
2001.00
571.71
20. Milana Pavlic
Mlaka
2.00
1146.00
573.00
2.00
1178.00
589.00
4.00
2324.00
581.00
21. Marija Zver
Podravka
3.00
1702.00
567.33
1.00
553.00
553.00
4.00
2255.00
563.75
22. Valentina Smuđ
Kustošija
2.00
1133.00
566.50
2.00
1134.00
567.00
4.00
2267.00
566.75
23. Anita Mehesz
Mlaka
2.00
1130.00
565.00
2.00
1199.00
599.50
4.00
2329.00
582.25
24. Vana Varga
Kustošija
1.00
562.00
562.00
0.00
0.00
NaN
1.00
562.00
562.00
25. Aleksandra Lukčin
Podravka
3.00
1686.00
562.00
1.00
590.00
590.00
4.00
2276.00
569.00
26. Maja Belošević
Zagreb
1.00
560.00
560.00
3.00
1649.00
549.67
4.00
2209.00
552.25
27. Ana Grčić
Rijeka
2.00
1111.00
555.50
2.00
1183.00
591.50
4.00
2294.00
573.50
28. Venesa Bogdanović
Mlaka
2.00
1110.00
555.00
2.00
1140.00
570.00
4.00
2250.00
562.50
29. Danica Torović
ŽKK Split
1.00
555.00
555.00
2.00
1089.00
544.50
3.00
1644.00
548.00
30. Ana Matić
Podravka
2.00
1109.00
554.50
1.00
534.00
534.00
3.00
1643.00
547.67
31. Dora Štetić
ŽKK Istra
2.00
1109.00
554.50
1.00
541.00
541.00
3.00
1650.00
550.00
32. Ivona Škalamera
ŽKK Ogulin
2.00
1107.00
553.50
2.00
1033.00
516.50
4.00
2140.00
535.00
33. Katarina Zajec
ŽKK Istra
2.00
1107.00
553.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1107.00
553.50
34. Ana Laus
ŽKK Split
1.00
552.00
552.00
1.00
491.00
491.00
2.00
1043.00
521.50
35. Dražena Smuđ
Siscia
2.00
1103.00
551.50
2.00
1119.00
559.50
4.00
2222.00
555.50
36. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
2.00
1093.00
546.50
2.00
1064.00
532.00
4.00
2157.00
539.25
37. Iva Cindrić
Kustošija
1.00
546.00
546.00
0.00
0.00
NaN
1.00
546.00
546.00
38. Zorica Todić
ŽKK Osijek '97
1.00
545.00
545.00
3.00
1750.00
583.33
4.00
2295.00
573.75
39. Tihana Čavlović
Kustošija
2.00
1088.00
544.00
2.00
1129.00
564.50
4.00
2217.00
554.25
40. Sara Pejak
Siscia
2.00
1087.00
543.50
2.00
1077.00
538.50
4.00
2164.00
541.00
41. Ljiljana Bolić
Podravka
2.75
1494.00
543.27
0.50
244.00
488.00
3.25
1738.00
534.77
42. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
1.00
541.00
541.00
3.00
1694.00
564.67
4.00
2235.00
558.75
43. Magdalena Škreblin
Kustošija
2.00
1081.00
540.50
2.00
1176.00
588.00
4.00
2257.00
564.25
44. Ivanka Kragić
ŽKK Split
1.50
810.00
540.00
2.00
1106.00
553.00
3.50
1916.00
547.43
45. Đurđica Strinić
ŽKK Split
1.75
944.00
539.43
2.00
1087.00
543.50
3.75
2031.00
541.60
46. Lejla Štrbac
Siscia
1.00
536.00
536.00
1.75
896.00
512.00
2.75
1432.00
520.73
47. Maja Nanić
ŽKK Istra
2.75
1469.00
534.18
1.00
570.00
570.00
3.75
2039.00
543.73
48. Lucija Sever
Siscia
1.00
531.00
531.00
1.00
557.00
557.00
2.00
1088.00
544.00
49. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
1.00
529.00
529.00
2.00
1062.00
531.00
3.00
1591.00
530.33
50. Klara Pereković
Siscia
2.00
1053.00
526.50
2.00
1024.00
512.00
4.00
2077.00
519.25
51. Sanja Gizdulić
Rijeka
2.00
1046.00
523.00
2.00
1026.00
513.00
4.00
2072.00
518.00
52. Ivana Juričić
Rijeka
2.00
1045.00
522.50
2.00
1052.00
526.00
4.00
2097.00
524.25
53. Valerija Smuđ
Siscia
2.00
1045.00
522.50
2.00
1087.00
543.50
4.00
2132.00
533.00
54. Anamarija Antonić
Rijeka
2.00
1044.00
522.00
2.00
1075.00
537.50
4.00
2119.00
529.75
55. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
2.00
1043.00
521.50
2.00
1061.00
530.50
4.00
2104.00
526.00
56. Katja Oplanić
ŽKK Istra
2.75
1432.00
520.73
1.00
555.00
555.00
3.75
1987.00
529.87
57. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1041.00
520.50
1.42
779.00
548.59
3.42
1820.00
532.16
58. Ines Maričić
Mlaka
1.00
520.00
520.00
2.00
1158.00
579.00
3.00
1678.00
559.33
59. Gordana Balent
Rijeka
1.00
518.00
518.00
2.00
1081.00
540.50
3.00
1599.00
533.00
60. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1032.00
516.00
1.00
497.00
497.00
3.00
1529.00
509.67
61. Melinda Petrić
Podravka
2.00
1020.00
510.00
0.50
248.00
496.00
2.50
1268.00
507.20
62. Petra Birt
Siscia
1.00
509.00
509.00
0.25
121.00
484.00
1.25
630.00
504.00
63. Narda Štulić
Zagreb
1.00
507.00
507.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1035.00
517.50
64. Valeria Špiljar
Zagreb
1.00
503.00
503.00
3.00
1681.00
560.33
4.00
2184.00
546.00
65. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
2.00
994.00
497.00
1.58
845.00
534.81
3.58
1839.00
513.69

Ivanka Šego
ŽKK Split
0.75
416.00
554.67
0.50
273.00
546.00
1.25
689.00
551.20
Nika Štetić
ŽKK Istra
1.25
692.00
553.60
1.00
561.00
561.00
2.25
1253.00
556.89
Ana Jularić
Rijeka
0.50
270.00
540.00
0.00
0.00
NaN
0.50
270.00
540.00
Lana Buhinjak
Podravka
1.25
671.00
536.80
0.00
0.00
NaN
1.25
671.00
536.80
Ankica Glajh
Siscia
0.50
257.00
514.00
1.00
516.00
516.00
1.50
773.00
515.33
Tea Štetić
ŽKK Istra
0.25
126.00
504.00
0.00
0.00
NaN
0.25
126.00
504.00
Ana-Marija Grčić
Podravka
1.00
496.00
496.00
0.00
0.00
NaN
1.00
496.00
496.00
Tea Durbas
Siscia
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Ema Tomašić
Rijeka
0.50
234.00
468.00
0.00
0.00
NaN
0.50
234.00
468.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mlaka
2.0
4528
2346
6874
572.83
38
2.0
4550
2456
7006
583.83
14
4.0
9078
4802
13880
578.33
52
2. Kustošija
2.0
4501
2308
6809
567.42
40
2.0
4542
2543
7085
590.42
30
4.0
9043
4851
13894
578.92
70
3. ŽKK Split
2.0
4485
2289
6774
564.50
32
2.0
4309
2275
6584
548.67
30
4.0
8794
4564
13358
556.58
62
4. ŽKK Istra
3.0
6680
3472
10152
564.00
57
1.0
2238
1159
3397
566.17
16
4.0
8918
4631
13549
564.54
73
5. Zagreb
1.0
2176
1202
3378
563.00
21
3.0
6620
3387
10007
555.94
62
4.0
8796
4589
13385
557.71
83
6. ŽKK Osijek '97
1.0
2245
1109
3354
559.00
24
3.0
6670
3294
9964
553.56
84
4.0
8915
4403
13318
554.92
108
7. Podravka
3.0
6605
3298
9903
550.17
62
1.0
2198
1113
3311
551.83
21
4.0
8803
4411
13214
550.58
83
8. Rijeka
2.0
4287
2146
6433
536.08
66
2.0
4451
2101
6552
546.00
60
4.0
8738
4247
12985
541.04
126
9. Siscia
2.0
4308
2057
6365
530.42
62
2.0
4288
2109
6397
533.08
55
4.0
8596
4166
12762
531.75
117
10. ŽKK Ogulin
2.0
4319
1991
6310
525.83
75
2.0
4323
2041
6364
530.33
64
4.0
8642
4032
12674
528.08
139

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više