Pregled svih liga

ŽKK Split

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Ženski kuglački klub Split
Adresa: Fra Bonina 6, 21 000 Split
Email: zkk.split@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 12:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Višnja Dragičević 091 894 24 72 visnja.dragicevic4@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Jasmina Marinović
110380
110380
2.0
4.0
2.0
1.0
4.5
6.0
5.0
13.0
380.0
348.0
200.5
184.75
580.5
532.75
2. Ana Vidan
110395
110395
5.5
6.0
2.0
5.0
10.5
19.0
8.0
5.0
376.18
377.67
192.36
197.33
568.55
575.0
3. Matea Gašparović
110381
110381
6.0
4.5
3.0
4.0
12.0
14.5
25.0
9.0
374.33
360.67
194.17
206.22
568.5
566.89
4. Đurđica Strinić
110884
110884
5.75
4.0
3.0
2.0
14.0
6.0
17.0
8.0
358.61
362.0
183.48
177.0
542.09
539.0
5. Ivanka Kragić
110384
110384
5.5
6.0
1.0
3.0
7.0
10.5
21.0
24.0
366.18
364.33
173.09
172.83
539.27
537.17
6. Danica Torović
110394
110394
2.75
5.0
1.0
4.0
5.0
10.5
13.0
18.0
363.27
367.4
174.18
173.6
537.45
541.0
7. Ana Laus
110611
110611
4.0
3.0
1.0
0.0
5.0
5.0
20.0
16.0
360.25
356.67
166.5
161.0
526.75
517.67
8. Ivanka Šego
110392
110392
3.75
3.5
1.0
2.0
3.0
7.0
21.0
33.0
353.87
360.0
172.8
160.86
526.67
520.86
9. Višnja Dragičević
110379
110379
0.75
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0
0.0
350.67
136.0
486.67
BEZ NASTUPA
1. Antonija Bosanac
110675
110675
2. Kristina Ćuk
110613
110613
3. Tonija Josipović
110383
110383
4. Lucija Petrović
110777
110777
5. Lucija Petrović
110777
110777
6. Lucijana Pisturić
110886
110886
7. Chiara Ria Pivčević
110898
110898
8. Vedrana Sivro
110391
110391
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3329 : 3285) 10.09.2022 12:00 Stanko Čota, A
Elda Sinovčić, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
0.0 : 8.0 (3291 : 3443) 17.09.2022 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
3 13 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3255 : 3199) 24.09.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
4 19 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
4.0 : 4.0 (3379 : 3331) 01.10.2022 13:00 Nikola Filipović, A
Filip Boc, A
| | |
5 22 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3083) 15.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
6 30 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
8.0 : 0.0 (3566 : 3250) 22.10.2022 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 31 ŽKK Split Kustošija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3196 : 3271) 29.10.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 40 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3292 : 3151) 05.11.2022 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
9 42 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3324 : 3148) 12.11.2022 13:00 Zdravko Vučić, A
Siniša Brez, B
| | |
10 49 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
8.0 : 0.0 (3395 : 3251) 14.01.2023 14:00 Patrick Demarki, A
Nikolina Liović, A
| | |
11 53 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3214 : 3278) 21.01.2023 12:00 Dražen Babić, A
Valentina Prpić, B
| | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3434 : 3284) 28.01.2023 11:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
13 64 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
04.02.2023 12:00 Dražen Babić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
14 67 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
25.02.2023 12:30 Mario Mušanić, A
Matija Tutnjević, B
| | |
15 75 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
16 76 Kustošija ŽKK Split Grmoščica
5-8
11.03.2023 11:00 | | |
17 85 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
18.03.2023 11:00 | | |
18 87 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
25.03.2023 12:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više