Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Požega
Požega
3 3 0 0 6 18.0 6.0
2. Nova Gradiška
Nova Gradiška
4 3 0 1 6 19.0 13.0
3. Željezničar Os
Osijek
3 2 0 1 4 16.0 8.0
4. Željezničar Bel
Belišće
3 2 0 1 4 15.0 9.0
5. Silos
Đakovo
3 2 0 1 4 12.0 12.0
6. Zanatlija SB
Slavonski Brod
3 2 0 1 4 12.0 12.0
7. TVIN
Virovitica
4 2 0 2 4 16.0 16.0
8. Zara-Auto Matrix
Osijek
4 2 0 2 4 15.0 17.0
9. Slavonski Banovac
Pakrac
3 1 0 2 2 8.0 16.0
10. Vodovod GV
Vukovar
4 1 0 3 2 15.0 17.0
11. Obrtnik Pž
Požega
3 0 0 3 0 8.0 16.0
12. Belišće
Belišće
3 0 0 3 0 6.0 18.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3327 : 3380) 10.09.2022 18:00 Miroslav Liović, A
| | |
1 2 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3302 : 3066) 10.09.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
1 3 Slavonski Banovac TVIN Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3450 : 3390) 10.09.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
1 4 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3193 : 3303) 10.09.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
1 5 Požega Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3206 : 3172) 10.09.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Franjo Soldo, A
| | |
1 6 Vodovod GV Belišće Borovo naselje
1-4
7.0 : 1.0 (3409 : 3174) 10.09.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
2 7 Nova Gradiška Belišće Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3147 : 3048) 17.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
| | |
2 8 Zara-Auto Matrix Vodovod GV Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3273) 17.09.2022 15:00 Marijan Šakota, B
Jasmin Tatar, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Požega SRC Vijuš
1-4
2.0 : 6.0 (3160 : 3269) 17.09.2022 18:00 Jelena Puškarić Županić, C
| | |
2 10 TVIN Obrtnik Pž TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3117 : 3019) 17.09.2022 17:00 Mirjana Žagar, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
2 11 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3337 : 3186) 17.09.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
2 12 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3414 : 3346) 17.09.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 13 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3343 : 3189) 24.09.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
3 14 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3250 : 3316) 24.09.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
3 15 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3210 : 3224) 24.09.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 16 Požega TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3265) 24.09.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
3 17 Vodovod GV Zanatlija SB Borovo naselje
1-4
3.0 : 5.0 (3271 : 3397) 24.09.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
3 18 Belišće Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3251 : 3312) 21.09.2022 17:00 Miroslav Liović, A
| | |
4 19 Nova Gradiška Zara-Auto Matrix Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3196 : 3024) 29.09.2022 17:30 Ivan Keser, B
Josip Bošnjak, C
| | |
4 20 Zanatlija SB Belišće SRC Vijuš
1-4
01.10.2022 18:00 Ivan Keser, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
4 21 TVIN Vodovod GV TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (3067 : 3059) 29.09.2022 18:30 Željko Kermend, B
Ivan Lukačić, B
| | |
4 22 Silos Požega Fortuna
1-4
01.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
4 23 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
01.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
4 24 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
01.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
5 25 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
5 26 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
15.10.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
5 27 Požega Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
15.10.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
5 28 Vodovod GV Silos Borovo naselje
1-4
15.10.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
5 29 Belišće TVIN Belišće
1-4
15.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 30 Zara-Auto Matrix Zanatlija SB Pampas
1-6
15.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 31 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
22.10.2022 18:00 | | |
6 32 TVIN Zara-Auto Matrix TVIN
1-4
22.10.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
6 33 Silos Belišće Fortuna
1-4
22.10.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
6 34 Željezničar Bel Vodovod GV Belišće
1-4
22.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 35 Željezničar Os Požega Željezničar
1-4
22.10.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Zorica Todić, B
| | |
6 36 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
22.10.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
7 37 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
29.10.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
7 38 Požega Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
29.10.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 39 Vodovod GV Željezničar Os Borovo naselje
1-4
29.10.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
7 40 Belišće Željezničar Bel Belišće
1-4
29.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 41 Zara-Auto Matrix Silos Pampas
1-6
29.10.2022 15:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 42 Zanatlija SB TVIN SRC Vijuš
1-4
29.10.2022 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
8 43 Nova Gradiška TVIN Exit
1-4
05.11.2022 18:00 | | |
8 44 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
05.11.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
8 45 Željezničar Bel Zara-Auto Matrix Belišće
1-4
05.11.2022 17:00 | | |
8 46 Željezničar Os Belišće Željezničar
1-4
05.11.2022 17:00 | | |
8 47 Slavonski Banovac Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
05.11.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
8 48 Obrtnik Pž Požega Gradska kuglana Pž
1-4
05.11.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, C
| | |
9 49 Požega Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
12.11.2022 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
9 50 Vodovod GV Obrtnik Pž Borovo naselje
1-4
12.11.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
9 51 Belišće Slavonski Banovac Belišće
1-4
12.11.2022 17:00 | | |
9 52 Zara-Auto Matrix Željezničar Os Pampas
1-6
12.11.2022 15:00 | | |
9 53 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
12.11.2022 18:00 Helena Marić, B
Ivan Keser, B
| | |
9 54 TVIN Silos TVIN
1-4
12.11.2022 18:00 | | |
10 55 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
26.11.2022 18:00 | | |
10 56 Željezničar Bel TVIN Belišće
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
10 57 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
10 58 Slavonski Banovac Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pa
1-4
26.11.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
10 59 Obrtnik Pž Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
26.11.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
10 60 Požega Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
26.11.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
11 61 Vodovod GV Nova Gradiška Borovo naselje
1-4
10.12.2022 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
11 62 Belišće Požega Belišće
1-4
10.12.2022 17:00 | | |
11 63 Zara-Auto Matrix Obrtnik Pž Pampas
1-6
10.12.2022 15:00 | | |
11 64 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
10.12.2022 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
11 65 TVIN Željezničar Os TVIN
1-4
10.12.2022 18:00 | | |
11 66 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
10.12.2022 17:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
12 67 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
12 68 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
14.01.2023 17:00 | | |
12 69 TVIN Slavonski Banovac TVIN
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
12 70 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
14.01.2023 18:00 | | |
12 71 Zara-Auto Matrix Požega Pampas
1-6
14.01.2023 15:00 | | |
12 72 Belišće Vodovod GV Belišće
1-4
14.01.2023 17:00 | | |
13 73 Belišće Nova Gradiška Belišće
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
13 74 Vodovod GV Zara-Auto Matrix Borovo naselje
1-4
21.01.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
13 75 Požega Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
21.01.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
13 76 Obrtnik Pž TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
21.01.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
13 77 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
13 78 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
14 79 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
14 80 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
14 81 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
14 82 TVIN Požega TVIN
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Vodovod GV SRC Vijuš
1-4
28.01.2023 18:00 | | |
14 84 Zara-Auto Matrix Belišće Pampas
1-6
28.01.2023 15:00 | | |
15 85 Zara-Auto Matrix Nova Gradiška Pampas
1-6
04.02.2023 15:00 | | |
15 86 Belišće Zanatlija SB Belišće
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 87 Vodovod GV TVIN Borovo naselje
1-4
04.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
15 88 Požega Silos Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
15 89 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
15 90 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
16 91 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
16 92 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 93 Željezničar Bel Požega Belišće
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 94 Silos Vodovod GV Fortuna
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 95 TVIN Belišće TVIN
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
16 96 Zanatlija SB Zara-Auto Matrix SRC Vijuš
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
17 97 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
17 98 Zara-Auto Matrix TVIN Pampas
1-6
18.02.2023 15:00 | | |
17 99 Belišće Silos Belišće
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
17 100 Vodovod GV Željezničar Bel Borovo naselje
1-4
18.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
17 101 Požega Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
17 102 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
18 103 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
18 104 Slavonski Banovac Požega Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
18 105 Željezničar Os Vodovod GV Željezničar
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 106 Željezničar Bel Belišće Belišće
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 107 Silos Zara-Auto Matrix Fortuna
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 108 TVIN Zanatlija SB TVIN
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
19 109 TVIN Nova Gradiška TVIN
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 111 Zara-Auto Matrix Željezničar Bel Pampas
1-6
04.03.2023 15:00 | | |
19 112 Belišće Željezničar Os Belišće
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
19 113 Vodovod GV Slavonski Banovac Borovo naselje
1-4
04.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
19 114 Požega Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
20 115 Nova Gradiška Požega Exit
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 116 Obrtnik Pž Vodovod GV Gradska kuglana Pž
1-4
11.03.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
20 117 Slavonski Banovac Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
20 118 Željezničar Os Zara-Auto Matrix Željezničar
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 119 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 120 Silos TVIN Fortuna
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
21 121 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 122 TVIN Željezničar Bel TVIN
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 124 Zara-Auto Matrix Slavonski Banovac Pampas
1-6
18.03.2023 15:00 | | |
21 125 Belišće Obrtnik Pž Belišće
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 126 Vodovod GV Požega Borovo naselje
1-4
18.03.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
22 127 Nova Gradiška Vodovod GV Exit
1-4
25.03.2023 18:00 | | |
22 128 Požega Belišće Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 14:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
22 129 Obrtnik Pž Zara-Auto Matrix Gradska kuglana Pž
1-4
25.03.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
22 130 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 17:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
22 131 Željezničar Os TVIN Željezničar
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 132 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
25.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
1.00
595
625.00
1220.00
610.00
2. Igor Matić
Belišće
2.00
1196
576.00
1772.00
590.67
3. Marko Tomić
Željezničar Os
1.00
599
567.33
1166.33
583.17
4. Mario Drempetić
Zanatlija SB
2.00
1162
0.00
1162.00
581.00
5. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
555
600.50
1155.50
577.75
6. Ivan Kljajić
Vodovod GV
1.00
576
573.50
1149.50
574.75
7. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
2.00
1096
620.00
1716.00
572.00
8. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
569
572.00
1141.00
570.50
9. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
593
542.00
1135.00
567.50
10. Marko Marjanović
Požega
1.00
595
540.00
1135.00
567.50
11. Davor Lepka
Slavonski Banovac
1.00
549
583.50
1132.50
566.25
12. Antun Gruić
Požega
1.00
570
558.00
1128.00
564.00
13. Tomislav Gruić
Požega
1.00
550
576.00
1126.00
563.00
14. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.00
555
570.00
1125.00
562.50
15. Pavle Filipović
Nova Gradiška
2.00
1118
569.00
1687.00
562.33
16. Zvonko Mihaljević
Silos
2.00
1094
593.00
1687.00
562.33
17. Robert Kereta
TVIN
2.00
1130
555.00
1685.00
561.67
18. Željko Teskera
TVIN
2.00
1147
530.00
1677.00
559.00
19. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
559
559.00
1118.00
559.00
20. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
1.00
574
542.00
1116.00
558.00
21. Dragan Higl
Vodovod GV
1.00
569
547.00
1116.00
558.00
22. Marin Lubina
Zara-Auto Matrix
2.00
1116
557.00
1673.00
557.67
23. Ivan Vučković
Vodovod GV
1.00
549
561.50
1110.50
555.25
24. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
2.00
1097
566.00
1663.00
554.33
25. Stipan Teskera
TVIN
2.00
1128
534.00
1662.00
554.00
26. Zlatko Fajdetić
Silos
2.00
1094
564.00
1658.00
552.67
27. Duje Matić
Zanatlija SB
2.00
1121
535.00
1656.00
552.00
28. Branko Kušt
Silos
2.00
1111
540.00
1651.00
550.33
29. Tomislav Biželj
Nova Gradiška
2.00
1119
531.00
1650.00
550.00
30. Đuro Gregurević
Vodovod GV
1.00
522
578.00
1100.00
550.00
31. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
1.00
550
0.00
550.00
550.00
32. Niko Kalvi
Slavonski Banovac
1.00
554
545.00
1099.00
549.50
33. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
1.00
541
558.00
1099.00
549.50
34. Nikola Martinović
Zanatlija SB
2.00
1093
552.00
1645.00
548.33
35. Milan Lončar
Željezničar Bel
1.00
542
551.50
1093.50
546.75
36. Ivan Ćosić
Zanatlija SB
1.00
548
545.00
1093.00
546.50
37. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
533
560.00
1093.00
546.50
38. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
546
546.00
1092.00
546.00
39. Darko Mikolin
Belišće
2.00
1079
555.00
1634.00
544.67
40. Slavko Ivić
Željezničar Bel
1.00
512
576.50
1088.50
544.25
41. Josip Glavaš
Nova Gradiška
2.00
1088
0.00
1088.00
544.00
42. Stevan Kaman
Vodovod GV
1.00
524
563.00
1087.00
543.50
43. Marinko Andrić
Belišće
1.00
521
563.00
1084.00
542.00
44. Ivan Teskera
TVIN
1.00
541
0.00
541.00
541.00
45. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
2.00
1065
557.00
1622.00
540.67
46. Domagoj Đapić
Nova Gradiška
2.00
1158
464.00
1622.00
540.67
47. Lovro Buzov
Zanatlija SB
2.00
1143
476.00
1619.00
539.67
48. Ivan Burivoda
Požega
1.00
540
538.50
1078.50
539.25
49. Željko Poljak
Nova Gradiška
2.00
1073
539.00
1612.00
537.33
50. Ivan Živković
Silos
2.00
1062
550.00
1612.00
537.33
51. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
2.00
1052
557.00
1609.00
536.33
52. Mario Farkaš
Vodovod GV
1.00
533
536.50
1069.50
534.75
53. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
531
533.00
1064.00
532.00
54. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
1.00
514
549.50
1063.50
531.75
55. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
2.00
1083
506.00
1589.00
529.67
56. Goran Parač
Silos
1.00
487
572.00
1059.00
529.50
57. Renato Poldrugač
TVIN
2.00
1097
486.00
1583.00
527.67
58. Dario Andrejev
Željezničar Bel
1.00
528
527.00
1055.00
527.50
59. Slobodan Manović
Obrtnik Pž
1.00
511
544.00
1055.00
527.50
60. Robert Lančić
TVIN
2.00
1101
481.00
1582.00
527.33
61. Milan Burivoda
Požega
1.00
511
542.50
1053.50
526.75
62. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
1.00
511
539.50
1050.50
525.25
63. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
0.54
256
547.00
803.00
521.43
64. Valentino Grivić
TVIN
1.00
511
531.00
1042.00
521.00
65. Josip Soudek
Obrtnik Pž
1.00
489
549.00
1038.00
519.00
66. Josip Zambo
Obrtnik Pž
1.00
518
519.50
1037.50
518.75
67. Miroslav Crnjac
Požega
1.00
503
530.00
1033.00
516.50
68. Andrej Marin
Slavonski Banovac
1.00
515
0.00
515.00
515.00
69. Bane Tomašić
Nova Gradiška
1.00
506
520.00
1026.00
513.00
70. Ivan Funarić
Silos
1.00
508
518.00
1026.00
513.00
71. Zdenko Sumarev
Belišće
2.00
985
552.00
1537.00
512.33
72. Damir Nikić
Nova Gradiška
1.00
507
0.00
507.00
507.00
73. Darko Melman
Belišće
2.00
1012
0.00
1012.00
506.00
74. Ivan Hofman
Slavonski Banovac
0.46
216
519.00
735.00
503.42
75. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
476
528.00
1004.00
502.00
76. Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.00
484
0.00
484.00
484.00
77. Veselko Petrović
Belišće
1.00
479
0.00
479.00
479.00
78. Franjo Orak
Belišće
1.25
561
507.00
1068.00
474.67
79. Miroslav Lamešić
Silos
1.00
470
0.00
470.00
470.00
80. Tomislav Šišak
Silos
1.00
464
0.00
464.00
464.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marko Tomić
Željezničar Os
1.00
599.00
599.00
1.50
851.00
567.33
2.50
1450.00
580.00
2. Igor Matić
Belišće
2.00
1196.00
598.00
1.00
576.00
576.00
3.00
1772.00
590.67
3. Marko Marjanović
Požega
1.00
595.00
595.00
2.00
1080.00
540.00
3.00
1675.00
558.33
4. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
1.00
595.00
595.00
2.00
1250.00
625.00
3.00
1845.00
615.00
5. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
593.00
593.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1677.00
559.00
6. Mario Drempetić
Zanatlija SB
2.00
1162.00
581.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1162.00
581.00
7. Domagoj Đapić
Nova Gradiška
2.00
1158.00
579.00
1.00
464.00
464.00
3.00
1622.00
540.67
8. Ivan Kljajić
Vodovod GV
1.00
576.00
576.00
2.00
1147.00
573.50
3.00
1723.00
574.33
9. Krešimir Bosak
Zara-Auto Matrix
1.00
574.00
574.00
1.00
542.00
542.00
2.00
1116.00
558.00
10. Željko Teskera
TVIN
2.00
1147.00
573.50
1.00
530.00
530.00
3.00
1677.00
559.00
11. Lovro Buzov
Zanatlija SB
2.00
1143.00
571.50
0.50
238.00
476.00
2.50
1381.00
552.40
12. Antun Gruić
Požega
1.00
570.00
570.00
2.00
1116.00
558.00
3.00
1686.00
562.00
13. Damir Šimunović
Željezničar Os
1.00
569.00
569.00
2.00
1144.00
572.00
3.00
1713.00
571.00
14. Dragan Higl
Vodovod GV
1.00
569.00
569.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1116.00
558.00
15. Robert Kereta
TVIN
2.00
1130.00
565.00
1.00
555.00
555.00
3.00
1685.00
561.67
16. Stipan Teskera
TVIN
2.00
1128.00
564.00
1.00
534.00
534.00
3.00
1662.00
554.00
17. Duje Matić
Zanatlija SB
2.00
1121.00
560.50
1.00
535.00
535.00
3.00
1656.00
552.00
18. Tomislav Biželj
Nova Gradiška
2.00
1119.00
559.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1650.00
550.00
19. Pavle Filipović
Nova Gradiška
2.00
1118.00
559.00
1.00
569.00
569.00
3.00
1687.00
562.33
20. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
1.00
559.00
559.00
1.00
559.00
559.00
2.00
1118.00
559.00
21. Marin Lubina
Zara-Auto Matrix
2.00
1116.00
558.00
1.00
557.00
557.00
3.00
1673.00
557.67
22. Branko Kušt
Silos
2.00
1111.00
555.50
1.00
540.00
540.00
3.00
1651.00
550.33
23. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
1.00
555.00
555.00
2.00
1140.00
570.00
3.00
1695.00
565.00
24. Ivo Klasan
Željezničar Os
1.00
555.00
555.00
2.00
1201.00
600.50
3.00
1756.00
585.33
25. Niko Kalvi
Slavonski Banovac
1.00
554.00
554.00
1.00
545.00
545.00
2.00
1099.00
549.50
26. Robert Lančić
TVIN
2.00
1101.00
550.50
1.00
481.00
481.00
3.00
1582.00
527.33
27. Tomislav Gruić
Požega
1.00
550.00
550.00
1.00
576.00
576.00
2.00
1126.00
563.00
28. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
1.00
550.00
550.00
0.00
0.00
NaN
1.00
550.00
550.00
29. Ivan Vučković
Vodovod GV
1.00
549.00
549.00
2.00
1123.00
561.50
3.00
1672.00
557.33
30. Davor Lepka
Slavonski Banovac
1.00
549.00
549.00
2.00
1167.00
583.50
3.00
1716.00
572.00
31. Renato Poldrugač
TVIN
2.00
1097.00
548.50
1.00
486.00
486.00
3.00
1583.00
527.67
32. Dejan Steiner
Zara-Auto Matrix
2.00
1097.00
548.50
1.00
566.00
566.00
3.00
1663.00
554.33
33. Ivan Ćosić
Zanatlija SB
1.00
548.00
548.00
1.00
545.00
545.00
2.00
1093.00
546.50
34. Zoran Prodanović
Zara-Auto Matrix
2.00
1096.00
548.00
1.00
620.00
620.00
3.00
1716.00
572.00
35. Zlatko Fajdetić
Silos
2.00
1094.00
547.00
1.00
564.00
564.00
3.00
1658.00
552.67
36. Zvonko Mihaljević
Silos
2.00
1094.00
547.00
1.00
593.00
593.00
3.00
1687.00
562.33
37. Nikola Martinović
Zanatlija SB
2.00
1093.00
546.50
1.00
552.00
552.00
3.00
1645.00
548.33
38. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
546.00
546.00
2.00
1092.00
546.00
3.00
1638.00
546.00
39. Josip Glavaš
Nova Gradiška
2.00
1088.00
544.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1088.00
544.00
40. Milan Lončar
Željezničar Bel
1.00
542.00
542.00
2.00
1103.00
551.50
3.00
1645.00
548.33
41. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
2.00
1083.00
541.50
1.00
506.00
506.00
3.00
1589.00
529.67
42. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
1.00
541.00
541.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1099.00
549.50
43. Ivan Teskera
TVIN
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
44. Ivan Burivoda
Požega
1.00
540.00
540.00
2.00
1077.00
538.50
3.00
1617.00
539.00
45. Darko Mikolin
Belišće
2.00
1079.00
539.50
1.00
555.00
555.00
3.00
1634.00
544.67
46. Željko Poljak
Nova Gradiška
2.00
1073.00
536.50
1.00
539.00
539.00
3.00
1612.00
537.33
47. Mario Farkaš
Vodovod GV
1.00
533.00
533.00
2.00
1073.00
536.50
3.00
1606.00
535.33
48. Božo Madunić
Željezničar Os
1.00
533.00
533.00
0.50
280.00
560.00
1.50
813.00
542.00
49. Branko Lišnić
Zara-Auto Matrix
2.00
1065.00
532.50
1.00
557.00
557.00
3.00
1622.00
540.67
50. Ivan Živković
Silos
2.00
1062.00
531.00
1.00
550.00
550.00
3.00
1612.00
537.33
51. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
1.00
531.00
531.00
2.00
1066.00
533.00
3.00
1597.00
532.33
52. Dario Andrejev
Željezničar Bel
1.00
528.00
528.00
1.00
527.00
527.00
2.00
1055.00
527.50
53. Zdravko Terzić
Zara-Auto Matrix
2.00
1052.00
526.00
1.00
557.00
557.00
3.00
1609.00
536.33
54. Stevan Kaman
Vodovod GV
1.00
524.00
524.00
2.00
1126.00
563.00
3.00
1650.00
550.00
55. Đuro Gregurević
Vodovod GV
1.00
522.00
522.00
2.00
1156.00
578.00
3.00
1678.00
559.33
56. Marinko Andrić
Belišće
1.00
521.00
521.00
1.00
563.00
563.00
2.00
1084.00
542.00
57. Josip Zambo
Obrtnik Pž
1.00
518.00
518.00
2.00
1039.00
519.50
3.00
1557.00
519.00
58. Andrej Marin
Slavonski Banovac
1.00
515.00
515.00
0.00
0.00
NaN
1.00
515.00
515.00
59. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
1.00
514.00
514.00
2.00
1099.00
549.50
3.00
1613.00
537.67
60. Slavko Ivić
Željezničar Bel
1.00
512.00
512.00
2.00
1153.00
576.50
3.00
1665.00
555.00
61. Slobodan Manović
Obrtnik Pž
1.00
511.00
511.00
2.00
1088.00
544.00
3.00
1599.00
533.00
62. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
1.00
511.00
511.00
2.00
1079.00
539.50
3.00
1590.00
530.00
63. Milan Burivoda
Požega
1.00
511.00
511.00
2.00
1085.00
542.50
3.00
1596.00
532.00
64. Valentino Grivić
TVIN
1.00
511.00
511.00
1.00
531.00
531.00
2.00
1042.00
521.00
65. Ivan Funarić
Silos
1.00
508.00
508.00
1.00
518.00
518.00
2.00
1026.00
513.00
66. Damir Nikić
Nova Gradiška
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
67. Darko Melman
Belišće
2.00
1012.00
506.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1012.00
506.00
68. Bane Tomašić
Nova Gradiška
1.00
506.00
506.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1026.00
513.00
69. Miroslav Crnjac
Požega
1.00
503.00
503.00
1.00
530.00
530.00
2.00
1033.00
516.50
70. Zdenko Sumarev
Belišće
2.00
985.00
492.50
1.00
552.00
552.00
3.00
1537.00
512.33
71. Josip Soudek
Obrtnik Pž
1.00
489.00
489.00
2.00
1098.00
549.00
3.00
1587.00
529.00
72. Goran Parač
Silos
1.00
487.00
487.00
1.00
572.00
572.00
2.00
1059.00
529.50
73. Ivica Vrebac
Zara-Auto Matrix
1.00
484.00
484.00
0.00
0.00
NaN
1.00
484.00
484.00
74. Veselko Petrović
Belišće
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
75. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
1.00
476.00
476.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1004.00
502.00
76. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
0.54
256.00
474.07
2.00
1094.00
547.00
2.54
1350.00
531.50
77. Miroslav Lamešić
Silos
1.00
470.00
470.00
0.00
0.00
NaN
1.00
470.00
470.00
78. Tomislav Šišak
Silos
1.00
464.00
464.00
0.00
0.00
NaN
1.00
464.00
464.00
79. Franjo Orak
Belišće
1.25
561.00
448.80
1.00
507.00
507.00
2.25
1068.00
474.67

Ljubomir Takalić
Belišće
0.75
389.00
518.67
0.00
0.00
NaN
0.75
389.00
518.67
Ivan Hofman
Slavonski Banovac
0.46
216.00
469.57
1.00
519.00
519.00
1.46
735.00
503.42

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Zanatlija SB
2.0
4482
2218
6700
558.33
57
1.0
2205
955
3160
526.67
27
3.0
6687
3173
9860
547.78
84
2. Željezničar Os
1.0
2218
1128
3346
557.67
28
2.0
4362
2283
6645
553.75
45
3.0
6580
3411
9991
555.06
73
3. TVIN
2.0
4422
2233
6655
554.58
44
1.0
2118
999
3117
519.50
26
3.0
6540
3232
9772
542.89
70
4. Željezničar Bel
1.0
2222
1094
3316
552.67
25
2.0
4425
2316
6741
561.75
28
3.0
6647
3410
10057
558.72
53
5. Nova Gradiška
2.0
4385
2184
6569
547.42
35
1.0
2161
986
3147
524.50
33
3.0
6546
3170
9716
539.78
68
6. Vodovod GV
1.0
2198
1075
3273
545.50
24
2.0
4452
2228
6680
556.67
52
3.0
6650
3303
9953
552.94
76
7. Požega
1.0
2222
1047
3269
544.83
40
2.0
4439
2063
6502
541.83
76
3.0
6661
3110
9771
542.83
116
8. Zara-Auto Matrix
2.0
4355
2129
6484
540.33
62
1.0
2210
1189
3399
566.50
18
3.0
6565
3318
9883
549.06
80
9. Slavonski Banovac
1.0
2182
1004
3186
531.00
35
2.0
4427
2273
6700
558.33
41
3.0
6609
3277
9886
549.22
76
10. Silos
2.0
4251
2039
6290
524.17
79
1.0
2215
1122
3337
556.17
20
3.0
6466
3161
9627
534.83
99
11. Belišće
2.0
4316
1906
6222
518.50
87
1.0
2138
1113
3251
541.83
25
3.0
6454
3019
9473
526.28
112
12. Obrtnik Pž
1.0
2129
890
3019
503.17
54
2.0
4363
2040
6403
533.58
86
3.0
6492
2930
9422
523.44
140

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više