Pregled svih liga

TVIN

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub TVIN
Adresa: Matije Gupca 254, 33 000 Virovitica
Email: marija.madjarevic@secerana.hr

Kuglana: TVIN   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Robert Kereta 098 530 176 robertkereta@gmail.com
Marija Mađarević 099 210 26 24 marija.madjarevic@secerana.hr
Željko Teskera 095 826 41 45

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Robert Kereta
121793
121793
6.0
4.0
4.0
3.0
15.0
11.0
13.0
8.0
372.83
354.75
194.17
177.0
567.0
531.75
2. Stipan Teskera
121797
121797
7.0
7.0
3.0
4.0
16.0
14.0
20.0
22.0
370.14
354.71
183.14
164.57
553.29
519.29
3. Željko Teskera
121798
121798
7.0
7.0
5.0
5.0
19.0
17.0
23.0
24.0
366.86
350.71
180.86
163.0
547.71
513.71
4. Renato Poldrugač
122540
122540
6.0
7.0
3.0
4.0
10.5
15.0
34.0
46.0
363.17
347.29
176.33
156.57
539.5
503.86
5. Robert Lančić
123012
123012
7.0
6.36
3.0
1.0
12.0
8.0
39.0
29.0
358.71
334.12
174.0
149.06
532.71
483.18
6. Ivan Teskera
122298
122298
2.0
2.0
0.0
1.0
2.5
3.0
13.0
14.0
346.0
356.0
182.0
145.5
528.0
501.5
7. Damir Ferenčević
122336
122336
2.0
3.0
1.0
1.0
3.0
3.5
9.0
15.0
370.0
333.0
157.5
161.67
527.5
494.67
8. Siniša Ljubomiroski
140007
140007
2.0
4.0
0.0
3.0
2.0
12.0
14.0
18.0
361.5
361.5
160.5
174.0
522.0
535.5
9. Valentino Grivić
121791
121791
3.0
1.64
0.0
1.0
1.0
4.0
13.0
9.0
354.0
357.93
149.33
177.44
503.33
535.37
BEZ NASTUPA
1. Valentino-Luka Grivić
123041
123041
2. Elvis Karl
121792
121792
3. Enio Kereta
122296
122296
4. Ivan Petrić
123046
123046
5. Patrik Poldrugač
122974
122974
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Slavonski Banovac TVIN Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3450 : 3390) 10.09.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Damir Rendić, C
| | |
2 10 TVIN Obrtnik Pž TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3117 : 3019) 17.09.2022 17:00 Mirjana Žagar, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
3 16 Požega TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3296 : 3265) 24.09.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
4 21 TVIN Vodovod GV TVIN
1-4
5.0 : 3.0 (3067 : 3059) 29.09.2022 18:30 Željko Kermend, B
Ivan Lukačić, B
| | |
5 29 Belišće TVIN Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3223) 15.10.2022 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 32 TVIN Zara-Auto Matrix TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3031 : 2902) 22.10.2022 18:00 Ivan Lukačić, B
Slobodanka Ćeralinac, D
| | |
7 42 Zanatlija SB TVIN SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3303 : 3164) 29.10.2022 18:00 Ivan Keser, B
Marko Liović, C
| | |
8 43 Nova Gradiška TVIN Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3158 : 3172) 05.11.2022 18:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
9 54 TVIN Silos TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3068 : 3022) 12.11.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Snježana Beneta, D
| | |
10 56 Željezničar Bel TVIN Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3397 : 3261) 26.11.2022 17:00 Srećko Vuka, A
| | |
11 65 TVIN Željezničar Os TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3065 : 3151) 10.12.2022 18:00 Mirjana Žagar, B
Željko Kermend, B
| | |
12 69 TVIN Slavonski Banovac TVIN
1-4
4.0 : 4.0 (3042 : 3069) 14.01.2023 18:00 Ivan Lukačić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
13 76 Obrtnik Pž TVIN Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3265) 21.01.2023 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
14 82 TVIN Požega TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3075 : 3144) 28.01.2023 18:00 Željko Kermend, B
Snježana Beneta, D
| | |
15 87 Vodovod GV TVIN Borovo naselje
1-4
04.02.2023 16:00 Miroslav Lončar, B
Željko Gjumić, D
| | |
16 95 TVIN Belišće TVIN
1-4
11.02.2023 18:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
17 98 Zara-Auto Matrix TVIN Pampas
1-6
18.02.2023 15:00 Mario Liović, A
Dario Radoš, C
| | |
18 108 TVIN Zanatlija SB TVIN
1-4
25.02.2023 18:00 Željko Kermend, B
Milan Đuradin, D
| | |
19 109 TVIN Nova Gradiška TVIN
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
20 120 Silos TVIN Fortuna
1-4
11.03.2023 17:00 Ante Lovričić, A
Dalija Perković, B
| | |
21 122 TVIN Željezničar Bel TVIN
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
22 131 Željezničar Os TVIN Željezničar
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više