Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ričina
Dražice
8 7 0 1 14 42.0 22.0
2. Grobničan RB
Rijeka
7 5 1 1 11 36.0 20.0
3. Jadranka turizam
Mali Lošinj
8 5 0 3 10 40.0 24.0
4. Telekom
Rijeka
7 4 1 2 9 32.0 24.0
5. Zlobin
Zlobin
7 3 2 2 8 29.0 27.0
6. Hrvatski Branitelj
Pula
7 2 0 5 4 23.0 33.0
7. Pula
Pula
7 1 0 6 2 17.0 39.0
8. Elektroprimorje
Rijeka
7 0 0 7 0 13.0 43.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2879 : 2998) 16.10.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 2 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (2918 : 2862) 15.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
1 3 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (3111 : 3073) 15.10.2022 14:00 Dragan Antolović, B
| | |
1 4 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3024 : 3021) 15.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
2 5 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3227 : 3047) 23.10.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
2 6 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
7.0 : 1.0 (3272 : 2992) 22.10.2022 13:00 Dragan Antolović, B
| | |
2 7 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (3046 : 3167) 23.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
2 8 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2958 : 3011) 22.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
3 9 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2920 : 2986) 29.10.2022 15:00 Jelena Herceg, C
| | |
3 10 Ričina Pula Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3184 : 2947) 29.10.2022 17:00 Draženko Bistrović, A
Boris Sanković, A
| | |
3 11 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3082 : 2690) 29.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
3 12 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3215 : 3123) 30.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Drago Jurišić, A
Marcel Margeta, D
| | |
4 13 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3193 : 3049) 06.11.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
4 14 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2976 : 3236) 06.11.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
4 15 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2955 : 2981) 05.11.2022 17:00 Nikša Mendica, C
Sanjin Taratina, C
| | |
4 16 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3022 : 3083) 05.11.2022 13:00 Vjekoslav Vido, B
Ivan Jelenić, B
| | |
5 17 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
5.0 : 3.0 (3257 : 3183) 12.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
5 18 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2971) 12.11.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
5 19 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3215 : 3183) 12.11.2022 19:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
5 20 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2868) 12.11.2022 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
6 21 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3183 : 3151) 24.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
6 22 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
1.0 : 7.0 (3012 : 3124) 26.11.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 23 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2927 : 3121) 27.11.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
6 24 Ričina Zlobin Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3389 : 3044) 26.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, A
| | |
7 25 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3153 : 3167) 10.12.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
Nataša Radešić, D
| | |
7 26 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3235 : 3324) 10.12.2022 19:00 Draženko Bistrović, A
Marcel Margeta, D
| | |
7 27 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3098 : 2815) 11.12.2022 13:00 Tea Bosnar, B
Ivica Sudarević, D
| | |
7 28 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (2988 : 3000) 11.12.2022 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
8 29 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
8 30 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
8 31 Jadranka turizam Ričina Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3124 : 3029) 28.01.2023 13:00 Tea Bosnar, B
Ivica Sudarević, D
| | |
8 32 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
29.01.2023 11:00 Drago Jurišić, A
Ivana Juričić, A
| | |
9 33 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 20:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
9 34 Zlobin Jadranka turizam Dom Matija Mažića
1-4
04.02.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
9 35 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
04.02.2023 17:00 Dragan Antolović, B
Brankica Antolović, C
| | |
9 36 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
10 37 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
10 38 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
11.02.2023 17:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
10 39 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
10 40 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
11.02.2023 13:00 | | |
11 41 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
11 42 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 20:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
11 43 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
18.02.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
11 44 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
18.02.2023 17:00 Dragan Antolović, B
Brankica Antolović, C
| | |
12 45 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
12 46 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 17:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
12 47 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
26.02.2023 11:00 Ivan Jelenić, B
Sanjin Taratina, C
| | |
12 48 Elektroprimorje Jadranka turizam SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
13 49 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
05.03.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
13 50 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
04.03.2023 13:00 | | |
13 51 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 19:00 Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
13 52 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
04.03.2023 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
14 53 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.03.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
14 54 Ričina Telekom Dražice
1-4
11.03.2023 17:00 Dragan Antolović, B
Brankica Antolović, C
| | |
14 55 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
12.03.2023 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
14 56 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Filip Šestan
Ričina
3.00
1645
541.00
2186.00
546.50
2. Dalibor Klić
Ričina
2.00
1102
534.25
1636.25
545.42
3. Ante Marić
Jadranka turizam
3.00
1624
539.33
2163.33
540.83
4. Alen Šestan
Ričina
3.00
1615
547.25
2162.25
540.56
5. Antonio Linić
Ričina
3.00
1614
547.75
2161.75
540.44
6. Zoran Majnarić
Telekom
4.00
2129
566.00
2695.00
539.00
7. Marijan Starčević
Zlobin
3.00
1611
541.75
2152.75
538.19
8. Dino Kučić
Jadranka turizam
3.00
1596
552.33
2148.33
537.08
9. Josip Valić
Ričina
2.00
1093
514.33
1607.33
535.78
10. Dobroslav Perušić
Grobničan RB
4.00
2126
545.00
2671.00
534.20
11. Lučano Mušković
Telekom
4.00
2141
519.50
2660.50
532.10
12. Žarko Ikica
Grobničan RB
4.00
2113
545.00
2658.00
531.60
13. Vjekoslav Vido
Pula
2.00
1068
526.50
1594.50
531.50
14. Ivan Markelić
Ričina
3.00
1568
554.50
2122.50
530.63
15. Dario Mihaljević
Telekom
3.00
1570
546.33
2116.33
529.08
16. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
3.00
1579
534.00
2113.00
528.25
17. Željko Valentić
Elektroprimorje
4.00
2109
531.67
2640.67
528.13
18. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
3.00
1593
517.50
2110.50
527.63
19. Mirko Nimac
Pula
3.00
1577
527.50
2104.50
526.13
20. Miroslav Kariž
Grobničan RB
4.00
2088
540.00
2628.00
525.60
21. Branko Baljak
Jadranka turizam
4.00
2081
546.50
2627.50
525.50
22. Mladen Olbina
Telekom
3.00
1581
514.22
2095.22
523.81
23. Elvis Alagić
Jadranka turizam
4.00
2102
515.67
2617.67
523.53
24. Zdravko Vodopić
Telekom
4.00
2053
547.33
2600.33
520.07
25. Jasna Miletić
Grobničan RB
4.00
2031
549.00
2580.00
516.00
26. Franjo Kaurin
Zlobin
3.00
1539
524.75
2063.75
515.94
27. Silvano Svitić
Pula
2.00
1057
487.00
1544.00
514.67
28. Ivan Kuharić
Grobničan RB
3.50
1774
535.00
2309.00
513.11
29. Emil Špelić
Pula
3.00
1549
495.00
2044.00
511.00
30. Josip Glad
Zlobin
2.00
1005
511.38
1516.38
505.46
31. Dražen Burić
Telekom
3.00
1481
532.50
2013.50
503.38
32. Ivica Marohnić
Zlobin
3.00
1465
534.29
1999.29
499.82
33. Nenad Manzoni
Jadranka turizam
4.00
1998
500.33
2498.33
499.67
34. Franjo Turecki
Zlobin
3.00
1489
503.25
1992.25
498.06
35. Miroslav Botinčan
Telekom
3.00
1470
515.00
1985.00
496.25
36. Vladislav Jedrejčić
Pula
3.00
1489
479.25
1968.25
492.06
37. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
4.00
1943
512.33
2455.33
491.07
38. Miloš Borić
Grobničan RB
3.00
1458
496.00
1954.00
488.50
39. Josip Jerman
Zlobin
3.00
1434
512.00
1946.00
486.50
40. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
4.00
1943
481.33
2424.33
484.87
41. Franka Milovan
Pula
3.00
1457
466.75
1923.75
480.94
42. Ivica Šaban
Elektroprimorje
3.00
1440
478.67
1918.67
479.67
43. Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
2.25
1081
476.44
1557.44
479.21
44. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
3.00
1377
466.55
1843.55
460.89

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dalibor Klić
Ričina
2.00
1102.00
551.00
4.00
2137.00
534.25
6.00
3239.00
539.83
2. Filip Šestan
Ričina
3.00
1645.00
548.33
4.00
2164.00
541.00
7.00
3809.00
544.14
3. Josip Valić
Ričina
2.00
1093.00
546.50
3.00
1543.00
514.33
5.00
2636.00
527.20
4. Ante Marić
Jadranka turizam
3.00
1624.00
541.33
3.00
1618.00
539.33
6.00
3242.00
540.33
5. Alen Šestan
Ričina
3.00
1615.00
538.33
4.00
2189.00
547.25
7.00
3804.00
543.43
6. Antonio Linić
Ričina
3.00
1614.00
538.00
4.00
2191.00
547.75
7.00
3805.00
543.57
7. Marijan Starčević
Zlobin
3.00
1611.00
537.00
4.00
2167.00
541.75
7.00
3778.00
539.71
8. Lučano Mušković
Telekom
4.00
2141.00
535.25
2.00
1039.00
519.50
6.00
3180.00
530.00
9. Vjekoslav Vido
Pula
2.00
1068.00
534.00
4.00
2106.00
526.50
6.00
3174.00
529.00
10. Zoran Majnarić
Telekom
4.00
2129.00
532.25
3.00
1698.00
566.00
7.00
3827.00
546.71
11. Dino Kučić
Jadranka turizam
3.00
1596.00
532.00
3.00
1657.00
552.33
6.00
3253.00
542.17
12. Dobroslav Perušić
Grobničan RB
4.00
2126.00
531.50
3.00
1635.00
545.00
7.00
3761.00
537.29
13. Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
3.00
1593.00
531.00
4.00
2070.00
517.50
7.00
3663.00
523.29
14. Silvano Svitić
Pula
2.00
1057.00
528.50
1.00
487.00
487.00
3.00
1544.00
514.67
15. Žarko Ikica
Grobničan RB
4.00
2113.00
528.25
2.00
1090.00
545.00
6.00
3203.00
533.83
16. Željko Valentić
Elektroprimorje
4.00
2109.00
527.25
3.00
1595.00
531.67
7.00
3704.00
529.14
17. Mladen Olbina
Telekom
3.00
1581.00
527.00
2.25
1157.00
514.22
5.25
2738.00
521.52
18. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
3.00
1579.00
526.33
3.00
1602.00
534.00
6.00
3181.00
530.17
19. Mirko Nimac
Pula
3.00
1577.00
525.67
4.00
2110.00
527.50
7.00
3687.00
526.71
20. Elvis Alagić
Jadranka turizam
4.00
2102.00
525.50
3.00
1547.00
515.67
7.00
3649.00
521.29
21. Dario Mihaljević
Telekom
3.00
1570.00
523.33
3.00
1639.00
546.33
6.00
3209.00
534.83
22. Ivan Markelić
Ričina
3.00
1568.00
522.67
4.00
2218.00
554.50
7.00
3786.00
540.86
23. Miroslav Kariž
Grobničan RB
4.00
2088.00
522.00
3.00
1620.00
540.00
7.00
3708.00
529.71
24. Branko Baljak
Jadranka turizam
4.00
2081.00
520.25
2.00
1093.00
546.50
6.00
3174.00
529.00
25. Emil Špelić
Pula
3.00
1549.00
516.33
4.00
1980.00
495.00
7.00
3529.00
504.14
26. Zdravko Vodopić
Telekom
4.00
2053.00
513.25
3.00
1642.00
547.33
7.00
3695.00
527.86
27. Franjo Kaurin
Zlobin
3.00
1539.00
513.00
4.00
2099.00
524.75
7.00
3638.00
519.71
28. Danijela Dumenčić
Jadranka turizam
2.00
1021.00
510.50
3.00
1602.00
534.00
5.00
2623.00
524.60
29. Jasna Miletić
Grobničan RB
4.00
2031.00
507.75
3.00
1647.00
549.00
7.00
3678.00
525.43
30. Ivan Kuharić
Grobničan RB
3.50
1774.00
506.86
3.00
1605.00
535.00
6.50
3379.00
519.85
31. Dragan Antolović
Jadranka turizam
2.00
1009.00
504.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1009.00
504.50
32. Josip Glad
Zlobin
2.00
1005.00
502.50
3.25
1662.00
511.38
5.25
2667.00
508.00
33. Nenad Manzoni
Jadranka turizam
4.00
1998.00
499.50
3.00
1501.00
500.33
7.00
3499.00
499.86
34. Vladislav Jedrejčić
Pula
3.00
1489.00
496.33
4.00
1917.00
479.25
7.00
3406.00
486.57
35. Franjo Turecki
Zlobin
3.00
1489.00
496.33
4.00
2013.00
503.25
7.00
3502.00
500.29
36. Dražen Burić
Telekom
3.00
1481.00
493.67
2.00
1065.00
532.50
5.00
2546.00
509.20
37. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
982.00
491.00
1.00
508.00
508.00
3.00
1490.00
496.67
38. Miroslav Botinčan
Telekom
3.00
1470.00
490.00
2.00
1030.00
515.00
5.00
2500.00
500.00
39. Ivica Marohnić
Zlobin
3.00
1465.00
488.33
3.50
1870.00
534.29
6.50
3335.00
513.08
40. Miloš Borić
Grobničan RB
3.00
1458.00
486.00
1.50
744.00
496.00
4.50
2202.00
489.33
41. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
4.00
1943.00
485.75
3.00
1444.00
481.33
7.00
3387.00
483.86
42. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
4.00
1943.00
485.75
3.00
1537.00
512.33
7.00
3480.00
497.14
43. Franka Milovan
Pula
3.00
1457.00
485.67
4.00
1867.00
466.75
7.00
3324.00
474.86
44. Draženko Bistrović
Elektroprimorje
2.00
968.00
484.00
2.50
1274.00
509.60
4.50
2242.00
498.22
45. Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
2.25
1081.00
480.44
2.25
1072.00
476.44
4.50
2153.00
478.44
46. Ivica Šaban
Elektroprimorje
3.00
1440.00
480.00
3.00
1436.00
478.67
6.00
2876.00
479.33
47. Josip Jerman
Zlobin
3.00
1434.00
478.00
1.75
896.00
512.00
4.75
2330.00
490.53
48. Darko Raljević
Hrvatski Branitelj
1.50
702.00
468.00
2.34
1110.00
474.36
3.84
1812.00
471.88
49. Mirko Hrgović
Hrvatski Branitelj
1.75
816.00
466.29
0.66
285.00
431.82
2.41
1101.00
456.85
50. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
3.00
1377.00
459.00
2.75
1283.00
466.55
5.75
2660.00
462.61
51. Darko Šuvak
Elektroprimorje
2.25
994.00
441.78
1.50
692.00
461.33
3.75
1686.00
449.60

Miroslav Matijević
Elektroprimorje
1.75
910.00
520.00
1.00
524.00
524.00
2.75
1434.00
521.45
Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
1.25
624.00
499.20
4.00
1984.00
496.00
5.25
2608.00
496.76
Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
1.00
497.00
497.00
2.50
1244.00
497.60
3.50
1741.00
497.43
Luciano Kerševanić
Grobničan RB
1.50
744.00
496.00
2.50
1262.00
504.80
4.00
2006.00
501.50
Loris Klić
Ričina
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
Štefica Horvat-Margetić
Pula
1.00
484.00
484.00
1.00
417.00
417.00
2.00
901.00
450.50
Dragan Cvetković
Jadranka turizam
1.71
818.00
478.36
0.00
0.00
NaN
1.71
818.00
478.36
Mile Butorac
Zlobin
1.00
474.00
474.00
3.00
1517.00
505.67
4.00
1991.00
497.75
Ilija Lovrić
Pula
1.00
449.00
449.00
1.00
468.00
468.00
2.00
917.00
458.50
Gordan Zubčić
Ričina
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
Sanjin Taratina
Hrvatski Branitelj
1.25
528.00
422.40
2.50
1137.00
454.80
3.75
1665.00
444.00
Tea Bosnar
Jadranka turizam
0.29
120.00
413.79
0.00
0.00
NaN
0.29
120.00
413.79
Lovro Matković
Elektroprimorje
1.00
282.00
282.00
0.00
0.00
NaN
1.00
282.00
282.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ričina
3.0
6443
3131
9574
531.89
111
4.0
8830
4111
12941
539.21
117
7.0
15273
7242
22515
536.07
228
2. Telekom
4.0
8620
3805
12425
517.71
182
3.0
6581
3084
9665
536.94
114
7.0
15201
6889
22090
525.95
296
3. Jadranka turizam
4.0
8453
3916
12369
515.38
205
3.0
6502
3019
9521
528.94
94
7.0
14955
6935
21890
521.19
299
4. Grobničan RB
4.0
8493
3841
12334
513.92
180
3.0
6481
3122
9603
533.50
84
7.0
14974
6963
21937
522.31
264
5. Pula
3.0
6239
2891
9130
507.22
156
4.0
8317
3487
11804
491.83
260
7.0
14556
6378
20934
498.43
416
6. Zlobin
3.0
6270
2747
9017
500.94
162
4.0
8570
3879
12449
518.71
179
7.0
14840
6626
21466
511.10
341
7. Hrvatski Branitelj
3.0
6141
2656
8797
488.72
218
4.0
8342
3445
11787
491.13
272
7.0
14483
6101
20584
490.10
490
8. Elektroprimorje
4.0
8040
3531
11571
482.13
263
3.0
6245
2765
9010
500.56
165
7.0
14285
6296
20581
490.02
428

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više