Pregled svih liga

Elektroprimorje

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Elektroprimorje
Adresa: Viktora Cara Emina 2, 51 000 Rijeka
Email: miroslav.vorkapic@hep.hr; lovro.matkovic@ri.t-com.hr

Kuglana: SRC 3. maj   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 11:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Miroslav Vorkapić 091 112 04 42 miroslav.vorkapic@hep.hr
Lovro Matković 099 440 55 54 lovro.matkovic@ri.t-com.hr
Draženko Bistrović 098 902 52 37 drazenko.bistrovic@hep.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Valentić
121760
121760
4.0
2.0
1.0
1.0
7.5
5.0
28.0
13.0
363.75
364.0
163.5
175.0
527.25
539.0
2. Miroslav Matijević
121756
121756
1.75
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
15.0
0.0
361.14
158.86
520.0
3. Hajrudin Purković
122206
122206
2.0
1.0
1.0
1.0
5.0
3.0
20.0
5.0
338.5
355.0
152.5
153.0
491.0
508.0
4. Drago Ljubojević
121755
121755
4.0
2.0
1.0
1.0
5.0
3.5
28.0
16.0
330.75
356.5
155.0
170.5
485.75
527.0
5. Miroslav Vorkapić
121761
121761
4.0
2.0
1.0
0.0
6.0
0.5
53.0
18.0
334.75
333.0
151.0
135.0
485.75
468.0
6. Draženko Bistrović
121753
121753
2.0
1.5
0.0
1.0
1.5
4.0
22.0
11.0
335.5
348.67
148.5
176.67
484.0
525.33
7. Ivica Šaban
123417
123417
3.0
2.0
1.0
0.0
2.0
0.0
41.0
28.0
338.67
338.5
141.33
144.5
480.0
483.0
8. Darko Šuvak
123042
123042
2.25
1.5
0.0
0.0
1.0
0.0
38.0
18.0
322.22
329.33
119.56
132.0
441.78
461.33
9. Lovro Matković
121757
121757
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
18.0
0.0
202.0
80.0
282.0
BEZ NASTUPA
1. Sandro Jelenić
123481
123481
2. Atilio Katalinić
122520
122520
3. Ines Štakić
111022
111022
4. Mladen Tadej
121758
121758
5. Maja-Marija Tićak
111023
111023
6. Draško Tomčić
121759
121759
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (2918 : 2862) 15.10.2022 13:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
2 7 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
3.0 : 5.0 (3046 : 3167) 23.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
3 11 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
8.0 : 0.0 (3082 : 2690) 29.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
4 14 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2976 : 3236) 06.11.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
5 20 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
8.0 : 0.0 (3151 : 2868) 12.11.2022 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
6 21 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3183 : 3151) 24.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
7 28 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
11.12.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
8 30 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
29.01.2023 11:00 | | |
9 35 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
10 39 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 11:00 | | |
11 42 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 20:00 | | |
12 48 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 11:00 | | |
13 49 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
05.03.2023 11:00 | | |
14 56 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 13:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više