Pregled svih liga

Telekom

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Telekom
Adresa: Ulica 1. maja 58, 51 000 Rijeka
Email: nikola.majnaric@ri.ht.hr

Kuglana: SRC Mlaka   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 19:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Nikola Majnarić 091 155 11 34 nikola.majnaric@ri.ht.hr
Zoran Majnarić 098 292 421 zmajnaric@icloud.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Lučano Mušković
123449
123449
4.0
1.0
1.0
0.0
4.5
1.0
35.0
8.0
372.0
361.0
163.25
158.0
535.25
519.0
2. Zoran Majnarić
121232
121232
4.0
2.0
3.0
2.0
11.0
8.0
11.0
6.0
347.25
362.0
185.0
215.5
532.25
577.5
3. Mladen Olbina
122405
122405
3.0
2.0
2.0
1.0
8.0
3.0
27.0
12.0
360.33
362.0
166.67
165.5
527.0
527.5
4. Dario Mihaljević
123448
123448
3.0
2.0
2.0
0.0
9.0
2.0
15.0
13.0
354.0
381.0
169.33
153.5
523.33
534.5
5. Zdravko Vodopić
122423
122423
4.0
2.0
3.0
2.0
10.0
6.0
41.0
11.0
370.25
366.0
143.0
167.5
513.25
533.5
6. Dražen Burić
121229
121229
3.0
1.0
2.0
1.0
6.0
4.0
23.0
7.0
354.0
373.0
139.67
162.0
493.67
535.0
7. Miroslav Botinčan
122843
122843
3.0
2.0
1.0
1.0
6.0
4.0
30.0
17.0
352.33
352.5
137.67
162.5
490.0
515.0
BEZ NASTUPA
1. Željko Blažević
122037
122037
2. Ivan Bolkovac
123447
123447
3. Slobodan Kamber
123455
123455
4. Milan Perković
121235
121235
5. Pere Šapina
122967
122967
6. Slobodan Tomanić
122795
122795
7. Denis Turina
122658
122658
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3024 : 3021) 15.10.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
| | |
2 5 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3227 : 3047) 23.10.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
3 12 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3215 : 3123) 30.10.2022 11:00 Dino Kos, A
Drago Jurišić, A
Marcel Margeta, D
| | |
4 14 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2976 : 3236) 06.11.2022 11:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
5 19 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3215 : 3183) 12.11.2022 19:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
6 23 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2927 : 3121) 27.11.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
7 26 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
10.12.2022 19:00 Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
8 32 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
28.01.2023 19:00 | | |
9 33 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 20:00 | | |
10 40 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
11.02.2023 13:00 | | |
11 42 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
18.02.2023 20:00 | | |
12 47 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
26.02.2023 11:00 | | |
13 51 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
04.03.2023 19:00 | | |
14 54 Ričina Telekom Dražice
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više