Pregled svih liga

Grobničan RB

Liga: 3. HKLZ-Ri
Klub: Kuglački klub Grobničan Riječka banka
Adresa: Pulska 3, 51 000 Rijeka
Email: antonio.linic@outlook.com

Kuglana: SRC 3. maj   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 14:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Antonio Linić 098 660 564 antonio.linic@outlook.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dobroslav Perušić
121244
121244
4.0
4.0
3.0
4.0
11.0
12.0
20.0
16.0
358.5
369.5
173.0
170.25
531.5
539.75
2. Žarko Ikica
121240
121240
4.0
3.0
4.0
2.0
11.0
8.0
22.0
5.0
359.25
358.0
169.0
190.33
528.25
548.33
3. Miroslav Kariž
121241
121241
4.0
4.0
2.0
2.0
7.5
9.0
22.0
13.0
345.0
355.75
177.0
179.5
522.0
535.25
4. Jasna Miletić
110302
110302
4.0
4.0
1.0
3.0
8.0
11.0
39.0
20.0
360.75
365.25
147.0
176.5
507.75
541.75
5. Ivan Kuharić
120903 2
120903
3.5
3.5
1.0
2.0
4.5
5.5
26.0
21.0
351.43
354.29
155.43
169.14
506.86
523.43
6. Luciano Kerševanić
122371
122371
1.5
3.0
0.0
1.0
3.0
6.0
16.0
22.0
363.33
348.0
132.67
157.67
496.0
505.67
7. Miloš Borić
121237
121237
3.0
2.5
1.0
1.0
4.0
5.0
35.0
19.0
341.33
344.4
144.67
149.6
486.0
494.0
BEZ NASTUPA
1. Neven Fadljević
121239
121239
2. Grozdan Manjgotić
121243
121243
3. Ratko Popović
121245
121245
4. Saša Subotić
123450
123450
5. Predrag Vrsalović
121246
121246
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (2879 : 2998) 16.10.2022 11:00 Ivan Jelenić, B
Nikša Mendica, C
| | |
2 5 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3227 : 3047) 23.10.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
| | |
3 9 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (2920 : 2986) 29.10.2022 15:00 Jelena Herceg, C
| | |
4 13 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3193 : 3049) 06.11.2022 14:00 Dino Kos, A
Nebojša Šušnjar, B
Marcel Margeta, D
| | |
5 17 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
5.0 : 3.0 (3257 : 3183) 12.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
6 21 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3183 : 3151) 24.11.2022 17:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
7 25 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
4.0 : 4.0 (3153 : 3167) 10.12.2022 13:00 Kristijan Jelovac, B
Nataša Radešić, D
| | |
8 29 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
5.0 : 3.0 (3093 : 2974) 29.01.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
9 33 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
04.02.2023 20:00 Boris Sanković, A
Lucija Bistrović, D
| | |
10 37 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
12.02.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
11 41 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
18.02.2023 13:00 | | |
12 45 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
26.02.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
13 49 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
05.03.2023 11:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
14 53 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
12.03.2023 14:00 Dino Kos, A
Marcel Margeta, D
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više