Pregled svih liga

Željezničar-Branitelj

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Željezničar-Branitelj
Adresa: Trg dr. Franje Tuđmana 1, 47 300 Ogulin
Email: milan.brkljacic@hzcargo.hr

Kuglana: Klek   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 14:00
Rezervni termin: subota, 17:00


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Haris Ligata 091 604 21 10 harisligata87@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Haris Ligata
122404
122404
2.0
3.0
2.0
1.0
8.0
5.0
5.0
18.0
377.5
364.67
180.5
164.33
558.0
529.0
2. Venesa Bogdanović
110158
110158
3.0
1.0
2.0
1.0
7.0
3.0
12.0
4.0
361.33
392.0
187.0
156.0
548.33
548.0
3. Milan Ostović
120652
120652
2.5
2.0
1.0
1.0
6.0
3.0
23.0
15.0
348.8
364.5
174.0
179.0
522.8
543.5
4. Mateo Benović
120506
120506
3.0
3.0
3.0
2.0
10.0
6.0
17.0
16.0
352.33
368.33
161.0
168.0
513.33
536.33
5. Stevo Šlat
120618
120618
2.56
4.0
0.0
2.0
3.0
7.5
24.0
26.0
329.69
362.25
154.69
178.25
484.38
540.5
6. Ivan Kirasić
122493
122493
1.5
4.0
0.0
1.0
2.0
7.0
19.0
37.0
354.0
363.25
128.67
159.0
482.67
522.25
7. Nikica Rački
122554
122554
1.75
3.0
0.0
3.0
1.5
7.0
14.0
30.0
325.71
363.33
152.0
170.0
477.71
533.33
8. Ivica Puškarić
120653
120653
0.94
3.0
0.0
1.0
0.0
7.0
10.0
37.0
351.06
368.33
107.45
148.0
458.51
516.33
9. Marijan Žilić
123022
123022
0.75
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
23.0
14.0
292.0
324.0
97.33
166.0
389.33
490.0
BEZ NASTUPA
1. Nikola Birač
120646
120646
2. Željko Herman
120647
120647
3. Ivica Sušanj
120654
120654
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3244 : 3255) 04.10.2020 14:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
2 7 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3092 : 3092) 11.10.2020 17:00 Ivan Petrović, C
Josip Obajdin, D
| | |
3 14 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3126 : 3011) 18.10.2020 14:00 Božo Pavlaković, A
Zlatan Mazor, C
| | |
4 18 Dubovac Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3234 : 3135) 30.10.2020 19:00 Zdravko Cegur, A
Davor Celinšćak, A
| | |
5 23 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3214 : 3254) 08.11.2020 14:00 Milan Neralić, B
Marin Stipetić, C
| | |
6 29 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (2964 : 2904) 15.11.2020 17:00 Jurica Bogović, B
Tomislav Vuković, D
| | |
7 32 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3137 : 3211) 22.11.2020 14:00 Milan Neralić, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
8 40 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
28.03.2021 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, C
| | |
9 41 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
11.04.2021 14:00 | | |
10 50 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
18.04.2021 10:00 | | |
11 52 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
25.04.2021 14:00 | | |
12 59 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
01.05.2021 10:00 | | |
13 63 Željezničar-Branitelj Dubovac Klek
1-4
09.05.2021 14:00 | | |
14 68 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
15.05.2021 18:00 | | |
15 74 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
23.05.2021 14:00 | | |
16 77 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
29.05.2021 10:00 | | |
17 85 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
06.06.2021 14:00 | | |
18 86 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
13.06.2021 12:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više