Pregled svih liga

Korana II

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Korana
Adresa: Školska 5, 47 240 Slunj
Email: kuglacki.klub.korana.slunj@gmail.com

Kuglana: Šanac   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Ivan Obajdin 098 170 27 73 kuglacki.klub.korana.slunj@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Damir Vuković 091 557 98 71 kuglacki.klub.korana.slunj@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Drago Malkoč
122564
122564
4.0
3.0
3.0
3.0
12.5
10.0
23.0
16.0
370.25
375.33
183.25
165.0
553.5
540.33
2. Josip Bogović
122567
122567
4.0
1.5
2.0
1.0
8.0
4.0
11.0
1.0
362.25
352.67
187.0
182.67
549.25
535.33
3. Goran Živčić
122565
122565
4.0
3.0
3.0
2.0
10.0
6.5
20.0
14.0
368.75
361.33
175.75
164.67
544.5
526.0
4. Filip Požega
120640
120640
1.5
1.0
1.0
1.0
3.0
2.5
5.0
7.0
362.67
347.0
177.33
146.0
540.0
493.0
5. Damir Vuković
120542
120542
2.0
3.0
1.0
1.0
4.5
6.0
16.0
8.0
368.5
337.0
166.0
181.0
534.5
518.0
6. Tomislav Vuković
120543
120543
4.0
3.0
3.0
1.0
8.0
5.0
27.0
15.0
366.25
337.0
165.0
183.67
531.25
520.67
7. Petar Grašić
122566
122566
1.5
2.5
1.0
1.0
3.0
5.0
13.0
22.0
361.33
358.4
158.67
143.6
520.0
502.0
8. Ivan Obajdin
120531
120531
1.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.5
11.0
3.0
371.0
348.0
148.0
157.0
519.0
505.0
9. Zdravko Obajdin
120535
120535
2.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
19.0
0.0
351.5
153.0
504.5
BEZ NASTUPA
1. Saša Petković
121420
121420
2. Iva Vukošić
110420
110420
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Euphoria Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3239 : 3403) 03.10.2020 13:00 Božo Pavlaković, A
Valentina Stipetić, D
| | |
2 7 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
5.0 : 3.0 (3092 : 3092) 11.10.2020 17:00 Ivan Petrović, C
Josip Obajdin, D
| | |
3 15 Poštar Og Korana II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3303 : 3209) 18.10.2020 10:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
4 16 Visočica Korana II Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3097 : 3055) 25.10.2020 15:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
Dalibor Špoljarić, B
| | |
5 25 Korana II Mantinela II Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3190 : 3010) 08.11.2020 17:00 Ivan Petrović, C
Josip Obajdin, D
| | |
6 27 Dubovac Korana II Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3263 : 3234) 15.11.2020 10:00 Danijela Škalamera, A
Martina Čoko, C
| | |
7 34 Korana II Gacka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3089 : 3103) 22.11.2020 17:00 Jurica Bogović, B
Josip Obajdin, D
| | |
8 38 Korana III Korana II Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3035 : 3191) 26.11.2020 17:00 Jurica Bogović, B
Ivan Petrović, C
| | |
9 43 Korana II Mantinela I Šanac
1-4
11.04.2021 17:00 | | |
10 49 Korana II Euphoria Šanac
1-4
18.04.2021 17:00 | | |
11 52 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
25.04.2021 14:00 | | |
12 60 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
02.05.2021 17:00 | | |
13 61 Korana II Visočica Šanac
1-4
09.05.2021 17:00 | | |
14 70 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
15.05.2021 10:00 | | |
15 72 Korana II Dubovac Šanac
1-4
23.05.2021 17:00 | | |
16 79 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
29.05.2021 18:00 | | |
17 83 Korana II Korana III Šanac
1-4
06.06.2021 17:00 | | |
18 88 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.06.2021 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više