Pregled svih liga

Poštar Og

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Poštar
Adresa: Zrinski trg 2, 47 300 Ogulin
Email: zvonko.salopek958@gmail.com

Kuglana: Klek   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: petak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Zvonko Salopek 098 972 83 21 zvonko.salopek958@gmail.com
Odgovorna osoba Nikola Neralić 098 349 442

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Joško Matijašić
120516
120516
4.0
3.0
2.0
3.0
8.5
8.0
12.0
5.0
361.25
383.33
182.25
203.0
543.5
586.33
2. Zvonko Salopek
120617
120617
4.0
3.0
2.0
3.0
9.0
10.0
23.0
16.0
373.0
382.0
168.75
184.33
541.75
566.33
3. Mile Štrk
120525
120525
3.0
2.0
1.0
2.0
5.5
5.0
23.0
8.0
356.0
376.0
165.67
188.5
521.67
564.5
4. Goran Sabljak
120616
120616
3.25
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
34.0
0.0
360.0
157.85
517.85
5. Krunoslav Lovrić
120614
120614
4.0
2.5
2.0
2.0
8.0
5.0
30.0
8.0
357.5
376.4
159.25
178.8
516.75
555.2
6. Milan Domitrović
120612
120612
0.5
0.5
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0
12.0
368.0
330.0
144.0
106.0
512.0
436.0
7. Ivan Stipetić
120593
120593
3.0
2.75
2.0
2.0
5.0
10.0
26.0
18.0
353.67
376.0
158.33
185.82
512.0
561.82
8. Davor Stipetić
121291
121291
1.75
3.0
1.0
0.0
5.0
1.0
13.0
30.0
350.86
371.33
157.71
156.0
508.57
527.33
9. Ivan Sabljak
123196
123196
0.5
1.25
0.0
0.0
0.0
1.0
6.0
11.0
322.0
352.0
156.0
172.8
478.0
524.8
BEZ NASTUPA
1. Albin Ivanković
122155
122155
2. Goran Lovrić
120613
120613
3. Nikola Neralić
120615
120615
4. Ivan Salopek
122156
122156
5. Luka Salopek
122157
122157
6. Mario Salopek
122158
122158
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3244 : 3255) 04.10.2020 14:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
2 6 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (2884 : 3118) 11.10.2020 15:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
3 15 Poštar Og Korana II Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3303 : 3209) 18.10.2020 10:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
4 17 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3010 : 3155) 24.10.2020 10:00 Nikola Kelečić, B
Natalija Sonički, D
| | |
5 24 Poštar Og Dubovac Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3270 : 3252) 08.11.2020 10:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, A
| | |
6 28 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3190 : 3049) 14.11.2020 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
7 33 Poštar Og Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3403 : 3243) 22.11.2020 10:00 Marija Neralić, B
Zlatan Mazor, C
| | |
8 39 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
27.03.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
9 42 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
11.04.2021 10:00 | | |
10 50 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
18.04.2021 10:00 | | |
11 51 Poštar Og Visočica Klek
1-4
25.04.2021 10:00 | | |
12 60 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
02.05.2021 17:00 | | |
13 62 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
09.05.2021 10:00 | | |
14 69 Dubovac Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
16.05.2021 10:00 | | |
15 73 Poštar Og Gacka Klek
1-4
23.05.2021 10:00 | | |
16 78 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
30.05.2021 17:00 | | |
17 84 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
06.06.2021 10:00 | | |
18 87 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
13.06.2021 13:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više