Pregled svih liga

Brod

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Brod
Adresa: Ul. Kraljice Jelene 12, 35 000 Slavonski Brod
Email: krunoslavprusina@gmail.com; misomitrovic@gmail.com

Kuglana: SRC Vijuš   Staze: 5-8
Redovni termin: subota, 17:30
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Miroslav Mitrović 099 265 39 01 misomitrovic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Gabrijel Skok
120447
120447
7.0
7.5
5.0
4.0
20.5
13.5
28.0
27.0
355.43
354.8
182.29
173.2
537.71
528.0
2. Marko Ferić
122180
122180
10.0
11.0
5.0
8.0
24.0
29.0
39.0
39.0
358.1
367.0
174.0
183.82
532.1
550.82
3. Kristijan Puškarić
120069
120069
2.0
5.0
0.0
4.0
3.5
13.5
5.0
13.0
352.5
369.6
179.5
204.6
532.0
574.2
4. Željko Rakitić
120446
120446
10.5
8.5
2.0
1.0
14.5
12.5
60.0
58.0
357.24
359.06
165.05
155.76
522.29
514.82
5. Davor Klarić
120063
120063
6.29
3.5
3.5
3.0
12.5
8.0
49.0
32.0
359.62
340.57
162.32
170.57
521.94
511.14
6. Stjepan Buzov
120058
120058
4.0
3.88
0.0
0.0
5.0
2.0
24.0
35.0
355.0
338.92
165.75
149.48
520.75
488.4
7. Miroslav Mitrović
120065
120065
8.21
8.5
4.0
2.0
14.5
14.0
37.0
45.0
355.66
349.41
164.43
168.47
520.1
517.88
8. Ivan Babić
120450
120450
2.0
3.0
1.0
3.0
4.0
10.0
8.0
14.0
357.0
369.33
159.0
173.33
516.0
542.67
9. Josip Pavlović
120067
120067
7.0
7.0
1.0
0.0
11.0
8.5
32.0
55.0
350.86
349.0
165.14
155.71
516.0
504.71
10. Zlatko Javor
120080
120080
9.0
7.12
5.0
2.0
17.0
8.5
77.0
44.0
348.11
345.22
165.56
171.07
513.67
516.29
11. Ivan Katalinić
123137
123137
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
17.0

354.0

133.0

487.0
BEZ NASTUPA
1. Gabrijel Bilić
123251
123251
2. Mirko Marić
122636
122636
3. Antonio Martić
122369
122369
4. Robert Zirdum
120449
120449
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3117 : 3121) 25.09.2021 17:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
4 24 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3277 : 3105) 30.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3183 : 3189) 06.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3102 : 3110) 13.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, B
| | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3160 : 3147) 23.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3237 : 3321) 30.10.2021 17:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3213 : 3143) 06.11.2021 18:30 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3144 : 3331) 13.11.2021 17:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, B
| | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3195 : 3191) 20.11.2021 18:00 Ivan Keser, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
3.0 : 5.0 (3221 : 3268) 15.01.2022 17:00 Ivan Perković, B
Ante Lovričić, A
| | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3186 : 3133) 23.01.2022 11:00 Božidar Krajačić, A
| | |
14 80 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3005 : 3106) 29.01.2022 18:00 Željko Kermend, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3030 : 2996) 12.02.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
17 102 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3123 : 3203) 19.02.2022 18:00 Maja Biželj, B
| | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3173 : 3179) 27.02.2022 11:00 Dalija Šljivarić, B
Hrvoje Ćosić, D
| | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3189 : 3316) 02.03.2022 18:30 Božidar Krajačić, A
| | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3361 : 3102) 05.03.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3123 : 3018) 13.03.2022 11:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
21 124 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3426 : 3233) 19.03.2022 17:00 Jasmin Tatar, B
Miroslav Liović, A
| | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3097 : 3230) 26.03.2022 18:00 Ivan Keser, B
Jelena Puškarić Županić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više