Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Nove nade
Požega
6 6 0 0 12 40.5 7.5
2. Željezničar Bel
Belišće
6 4 2 0 10 34.0 14.0
3. Zanatlija SB
Slavonski Brod
6 4 0 2 8 30.0 18.0
4. Silos
Đakovo
6 4 0 2 8 29.0 19.0
5. Slavonski Banovac
Pakrac
6 3 1 2 7 24.0 24.0
6. Nova Gradiška
Nova Gradiška
6 3 1 2 7 23.0 25.0
7. Šećerana Viro
Virovitica
6 3 0 3 6 20.0 28.0
8. Obrtnik Pž
Požega
6 2 0 4 4 22.0 26.0
9. Željezničar Os
Osijek
6 2 0 4 4 19.0 29.0
10. Brod
Slavonski Brod
6 1 0 5 2 18.0 30.0
11. Osijek II
Osijek
6 1 0 5 2 15.5 32.5
12. Slatina
Slatina
6 1 0 5 2 13.0 35.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3134 : 3028) 11.09.2021 18:00 Željko Medved, A
Mirjana Žagar, B
| | |
1 2 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3200) 11.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
1 4 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3145 : 3094) 11.09.2021 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, C
| | |
1 5 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3323 : 3224) 11.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
1 6 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3271 : 3206) 11.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 7 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3041 : 2951) 18.09.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, D
| | |
2 8 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
0.0 : 8.0 (3300 : 3448) 18.09.2021 17:00 Jasmin Tatar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
2 9 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3213 : 3180) 18.09.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Marko Liović, C
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3307 : 3107) 18.09.2021 17:00 Ivan Perković, B
Ante Lovričić, A
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
2 12 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3000 : 3203) 18.09.2021 18:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
3 13 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3233 : 3115) 25.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3117 : 3121) 25.09.2021 17:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
3 15 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3075 : 2996) 23.09.2021 18:00 Matej Zboril, A
Josip Bošnjak, C
| | |
3 16 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3269 : 3169) 25.09.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
3 17 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3225 : 3200) 25.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
3 18 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3168 : 3323) 25.09.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
4 19 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3132 : 3198) 27.09.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
4 20 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3252 : 3183) 02.10.2021 18:00 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
4 21 Silos Nove nade Fortuna
1-4
1.0 : 7.0 (3220 : 3525) 02.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3067 : 2974) 02.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
4 23 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3099 : 3008) 02.10.2021 18:00 Ivan Lukačić, B
Željko Kermend, B
| | |
4 24 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3277 : 3105) 30.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3183 : 3189) 06.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 26 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
4.0 : 4.0 (3185 : 3199) 09.10.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
5 27 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3260 : 3145) 09.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
Ivan Hofman, D
| | |
5 28 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3357 : 3011) 09.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
5 29 Osijek II Silos Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3231 : 3277) 09.10.2021 17:00 Mario Liović, A
Marina Matković, B
| | |
5 30 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
3.0 : 5.0 (3325 : 3380) 09.10.2021 17:00 Miroslav Liović, A
Jasmin Tatar, C
| | |
6 31 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (3002 : 3187) 16.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
6 32 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3303 : 3239) 12.10.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
6 33 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (2960 : 3116) 16.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 34 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (2941 : 3151) 16.10.2021 18:00 Željko Kermend, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
6 35 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
4.0 : 4.0 (3324 : 3262) 14.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3102 : 3110) 13.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
7 37 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
23.10.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
23.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 39 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
7 40 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
23.10.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
7 41 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
23.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
7 42 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
23.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
Helena Marić, B
| | |
8 43 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
30.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 44 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 14:00 Robert Kereta, B
Valentino Grivić, B
| | |
8 45 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
8 46 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
30.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
30.10.2021 17:30 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
8 48 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
28.10.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, C
| | |
9 49 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
06.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 50 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
06.11.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
06.11.2021 18:30 | | |
9 52 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 53 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
06.11.2021 18:00 | | |
9 54 Silos Slatina Fortuna
1-4
06.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 55 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
10 56 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 57 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
13.11.2021 17:00 | | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
13.11.2021 17:30 | | |
10 59 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
10 60 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
13.11.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
11 61 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
20.11.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
11 62 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
20.11.2021 18:30 | | |
11 63 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
11 65 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
20.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
11 66 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
12 67 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 68 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 70 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
15.01.2022 18:00 | | |
12 71 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 72 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
15.01.2022 18:30 | | |
13 73 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
22.01.2022 12:30 | | |
13 74 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
13 75 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
22.01.2022 18:00 | | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
22.01.2022 17:30 | | |
13 78 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
14 79 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 80 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 81 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
14 82 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 83 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
14 84 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 85 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 86 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.02.2022 18:30 | | |
15 87 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 88 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 89 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
05.02.2022 18:00 | | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 17:30 | | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 92 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 93 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
16 94 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
16 95 Silos Osijek II Fortuna
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 96 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
17 97 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
17 98 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 99 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.02.2022 18:30 | | |
17 100 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 101 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 13:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
17 102 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
18 103 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
26.02.2022 17:30 | | |
18 105 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
18 106 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
18 107 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 14:00 | | |
18 108 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 109 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
19 111 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 112 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
05.03.2022 18:30 | | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 114 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
20 115 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.03.2022 17:30 | | |
20 118 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
20 119 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 18:00 | | |
20 120 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
21 121 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
21 122 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 123 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
19.03.2022 18:00 | | |
21 124 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 125 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
19.03.2022 19:00 | | |
21 126 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 127 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 128 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
22 129 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
26.03.2022 17:30 | | |
22 131 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
26.03.2022 17:00 | | |
22 132 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
3.00
1756
606.00
2362.00
590.50
2. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1198
551.33
1749.33
583.11
3. Milan Lončar
Željezničar Bel
2.00
1123
585.67
1708.67
569.56
4. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.00
1124
559.50
1683.50
561.17
5. Damir Šimunović
Željezničar Os
3.00
1687
557.50
2244.50
561.13
6. Ivan Živković
Silos
3.00
1655
578.33
2233.33
558.33
7. Ivo Klasan
Željezničar Os
4.00
2221
569.50
2790.50
558.10
8. Vlado Turkalj
Nove nade
2.50
1412
539.33
1951.33
557.52
9. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
3.00
1640
587.33
2227.33
556.83
10. Mario Drempetić
Zanatlija SB
3.00
1670
552.50
2222.50
555.63
11. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
2.00
1083
583.75
1666.75
555.58
12. Lovro Buzov
Zanatlija SB
4.00
2224
553.00
2777.00
555.40
13. Željko Lončar
Nove nade
3.00
1666
542.00
2208.00
552.00
14. Tomislav Čakalić
Nove nade
3.00
1662
535.33
2197.33
549.33
15. Siniša Salai
Željezničar Bel
1.00
538
550.00
1088.00
544.00
16. Zvonko Mihaljević
Silos
3.00
1638
538.00
2176.00
544.00
17. Marko Tomić
Željezničar Os
4.00
2184
528.00
2712.00
542.40
18. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
4.00
2164
544.00
2708.00
541.60
19. Kristijan Puškarić
Brod
1.00
507
576.00
1083.00
541.50
20. Zlatko Fajdetić
Silos
2.00
1064
559.00
1623.00
541.00
21. Slavko Ivić
Željezničar Bel
2.00
1083
539.00
1622.00
540.67
22. Goran Parač
Silos
3.00
1612
550.00
2162.00
540.50
23. Marko Ferić
Brod
1.00
532
548.75
1080.75
540.38
24. Nikola Martinović
Zanatlija SB
4.00
2156
541.00
2697.00
539.40
25. Davor Lepka
Slavonski Banovac
2.00
1068
548.33
1616.33
538.78
26. Zdenko Poleto
Nove nade
3.00
1634
515.60
2149.60
537.40
27. Božo Madunić
Željezničar Os
4.00
2118
562.00
2680.00
536.00
28. Duje Matić
Zanatlija SB
3.00
1604
537.00
2141.00
535.25
29. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
4.00
2128
547.50
2675.50
535.10
30. Stipan Teskera
Šećerana Viro
2.00
1074
528.50
1602.50
534.17
31. Tomislav Kovačević
Silos
2.25
1175
557.00
1732.00
532.92
32. Željko Teskera
Šećerana Viro
2.00
1081
516.50
1597.50
532.50
33. Denis Drašković
Slatina
2.00
1103
493.33
1596.33
532.11
34. Dražen Nekić
Osijek II
4.00
2113
540.50
2653.50
530.70
35. Pavle Filipović
Nova Gradiška
3.00
1614
507.75
2121.75
530.44
36. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
3.00
1580
539.33
2119.33
529.83
37. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
3.00
1604
514.33
2118.33
529.58
38. Boris Ivančić
Željezničar Os
3.00
1568
550.00
2118.00
529.50
39. Dario Đapić
Nova Gradiška
2.00
1060
526.00
1586.00
528.67
40. Dario Andrejev
Željezničar Bel
2.00
1046
538.00
1584.00
528.00
41. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
3.00
1605
502.67
2107.67
526.92
42. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
2.00
1049
531.00
1580.00
526.67
43. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
3.00
1592
511.33
2103.33
525.83
44. Ivan Babić
Brod
2.00
1032
542.67
1574.67
524.89
45. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
2.00
1070
499.67
1569.67
523.22
46. Milan Tutnjević
Osijek II
3.00
1569
0.00
1569.00
523.00
47. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
525
519.00
1044.00
522.00
48. Josip Glavaš
Nova Gradiška
3.00
1549
536.67
2085.67
521.42
49. Gabrijel Skok
Brod
1.00
519
522.67
1041.67
520.83
50. Zoran Rudnički
Osijek II
4.00
2058
543.00
2601.00
520.20
51. Robert Lančić
Šećerana Viro
2.00
1051
501.50
1552.50
517.50
52. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.00
991
561.00
1552.00
517.33
53. Željko Vaška
Slatina
3.00
1550
516.80
2066.80
516.70
54. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
4.00
2061
521.00
2582.00
516.40
55. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
512
516.00
1028.00
514.00
56. Damir Franjković
Nova Gradiška
2.00
1024
515.20
1539.20
513.07
57. Srećko Belac
Slavonski Banovac
3.00
1490
562.00
2052.00
513.00
58. Andrej Marin
Slavonski Banovac
2.00
1007
527.00
1534.00
511.33
59. Stjepan Buzov
Brod
1.00
540
482.45
1022.45
511.22
60. Damir Ferenčević
Slatina
3.00
1540
501.33
2041.33
510.33
61. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
2.00
1013
514.00
1527.00
509.00
62. Zlatko Javor
Brod
2.00
1021
504.72
1525.72
508.57
63. Marijan Šakota
Osijek II
4.00
2033
0.00
2033.00
508.25
64. Siniša Ljubomiroski
Slatina
3.00
1530
503.00
2033.00
508.25
65. Petar Ribarić
Nova Gradiška
2.00
1001
519.72
1520.72
506.91
66. Željko Kermend
Slatina
3.00
1523
501.67
2024.67
506.17
67. Miroslav Mitrović
Brod
1.50
746
517.43
1263.43
505.37
68. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
2.00
1009
503.50
1512.50
504.17
69. Ivan Funarić
Silos
3.00
1500
513.50
2013.50
503.38
70. Josip Pavlović
Brod
1.00
510
496.00
1006.00
503.00
71. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
1.00
492
514.00
1006.00
503.00
72. Robert Kereta
Šećerana Viro
2.00
998
505.33
1503.33
501.11
73. Željko Rakitić
Brod
1.50
740
512.67
1252.67
501.07
74. Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
2.00
992
498.67
1490.67
496.89
75. Željko Španić
Slatina
3.00
1477
492.67
1969.67
492.42
76. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
3.00
1458
511.33
1969.33
492.33
77. Bane Tomašić
Nova Gradiška
2.64
1279
488.00
1767.00
485.44

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1198.00
599.00
3.00
1654.00
551.33
5.00
2852.00
570.40
2. Darko Zovko
Nove nade
3.00
1756.00
585.33
3.00
1818.00
606.00
6.00
3574.00
595.67
3. Vlado Turkalj
Nove nade
2.50
1412.00
564.80
3.00
1618.00
539.33
5.50
3030.00
550.91
4. Damir Šimunović
Željezničar Os
3.00
1687.00
562.33
2.00
1115.00
557.50
5.00
2802.00
560.40
5. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
2.00
1124.00
562.00
2.00
1119.00
559.50
4.00
2243.00
560.75
6. Milan Lončar
Željezničar Bel
2.00
1123.00
561.50
3.00
1757.00
585.67
5.00
2880.00
576.00
7. Mario Drempetić
Zanatlija SB
3.00
1670.00
556.67
2.00
1105.00
552.50
5.00
2775.00
555.00
8. Lovro Buzov
Zanatlija SB
4.00
2224.00
556.00
1.00
553.00
553.00
5.00
2777.00
555.40
9. Željko Lončar
Nove nade
3.00
1666.00
555.33
2.00
1084.00
542.00
5.00
2750.00
550.00
10. Ivo Klasan
Željezničar Os
4.00
2221.00
555.25
2.00
1139.00
569.50
6.00
3360.00
560.00
11. Tomislav Čakalić
Nove nade
3.00
1662.00
554.00
3.00
1606.00
535.33
6.00
3268.00
544.67
12. Ivan Živković
Silos
3.00
1655.00
551.67
3.00
1735.00
578.33
6.00
3390.00
565.00
13. Denis Drašković
Slatina
2.00
1103.00
551.50
3.00
1480.00
493.33
5.00
2583.00
516.60
14. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
3.00
1640.00
546.67
3.00
1762.00
587.33
6.00
3402.00
567.00
15. Marko Tomić
Željezničar Os
4.00
2184.00
546.00
2.00
1056.00
528.00
6.00
3240.00
540.00
16. Zvonko Mihaljević
Silos
3.00
1638.00
546.00
3.00
1614.00
538.00
6.00
3252.00
542.00
17. Zdenko Poleto
Nove nade
3.00
1634.00
544.67
2.50
1289.00
515.60
5.50
2923.00
531.45
18. Slavko Ivić
Željezničar Bel
2.00
1083.00
541.50
3.00
1617.00
539.00
5.00
2700.00
540.00
19. Nedeljko Jeličić
Željezničar Bel
2.00
1083.00
541.50
4.00
2335.00
583.75
6.00
3418.00
569.67
20. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
4.00
2164.00
541.00
2.00
1088.00
544.00
6.00
3252.00
542.00
21. Željko Teskera
Šećerana Viro
2.00
1081.00
540.50
4.00
2066.00
516.50
6.00
3147.00
524.50
22. Stjepan Buzov
Brod
1.00
540.00
540.00
1.88
907.00
482.45
2.88
1447.00
502.43
23. Nikola Martinović
Zanatlija SB
4.00
2156.00
539.00
2.00
1082.00
541.00
6.00
3238.00
539.67
24. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
2.00
1078.00
539.00
1.00
546.00
546.00
3.00
1624.00
541.33
25. Pavle Filipović
Nova Gradiška
3.00
1614.00
538.00
2.58
1310.00
507.75
5.58
2924.00
524.01
26. Siniša Salai
Željezničar Bel
1.00
538.00
538.00
1.00
550.00
550.00
2.00
1088.00
544.00
27. Goran Parač
Silos
3.00
1612.00
537.33
3.00
1650.00
550.00
6.00
3262.00
543.67
28. Stipan Teskera
Šećerana Viro
2.00
1074.00
537.00
4.00
2114.00
528.50
6.00
3188.00
531.33
29. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
3.00
1605.00
535.00
3.00
1508.00
502.67
6.00
3113.00
518.83
30. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
2.00
1070.00
535.00
3.00
1499.00
499.67
5.00
2569.00
513.80
31. Duje Matić
Zanatlija SB
3.00
1604.00
534.67
1.00
537.00
537.00
4.00
2141.00
535.25
32. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
3.00
1604.00
534.67
3.00
1543.00
514.33
6.00
3147.00
524.50
33. Davor Lepka
Slavonski Banovac
2.00
1068.00
534.00
3.00
1645.00
548.33
5.00
2713.00
542.60
34. Zlatko Fajdetić
Silos
2.00
1064.00
532.00
2.00
1118.00
559.00
4.00
2182.00
545.50
35. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
4.00
2128.00
532.00
2.00
1095.00
547.50
6.00
3223.00
537.17
36. Marko Ferić
Brod
1.00
532.00
532.00
4.00
2195.00
548.75
5.00
2727.00
545.40
37. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
3.00
1592.00
530.67
3.00
1534.00
511.33
6.00
3126.00
521.00
38. Robert Bakić
Nove nade
1.50
796.00
530.67
1.50
784.00
522.67
3.00
1580.00
526.67
39. Dario Đapić
Nova Gradiška
2.00
1060.00
530.00
2.50
1315.00
526.00
4.50
2375.00
527.78
40. Josip Vuković
Osijek II
2.30
1218.00
529.57
1.50
747.00
498.00
3.80
1965.00
517.11
41. Božo Madunić
Željezničar Os
4.00
2118.00
529.50
2.00
1124.00
562.00
6.00
3242.00
540.33
42. Dražen Nekić
Osijek II
4.00
2113.00
528.25
2.00
1081.00
540.50
6.00
3194.00
532.33
43. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
3.00
1580.00
526.67
3.00
1618.00
539.33
6.00
3198.00
533.00
44. Robert Lančić
Šećerana Viro
2.00
1051.00
525.50
4.00
2006.00
501.50
6.00
3057.00
509.50
45. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
525.00
525.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1044.00
522.00
46. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
2.00
1049.00
524.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1580.00
526.67
47. Dario Andrejev
Željezničar Bel
2.00
1046.00
523.00
4.00
2152.00
538.00
6.00
3198.00
533.00
48. Milan Tutnjević
Osijek II
3.00
1569.00
523.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1569.00
523.00
49. Boris Ivančić
Željezničar Os
3.00
1568.00
522.67
1.00
550.00
550.00
4.00
2118.00
529.50
50. Tomislav Kovačević
Silos
2.25
1175.00
522.22
2.00
1114.00
557.00
4.25
2289.00
538.59
51. Gabrijel Skok
Brod
1.00
519.00
519.00
1.50
784.00
522.67
2.50
1303.00
521.20
52. Željko Vaška
Slatina
3.00
1550.00
516.67
2.50
1292.00
516.80
5.50
2842.00
516.73
53. Josip Glavaš
Nova Gradiška
3.00
1549.00
516.33
3.00
1610.00
536.67
6.00
3159.00
526.50
54. Ivan Babić
Brod
2.00
1032.00
516.00
3.00
1628.00
542.67
5.00
2660.00
532.00
55. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
4.00
2061.00
515.25
2.00
1042.00
521.00
6.00
3103.00
517.17
56. Zoran Rudnički
Osijek II
4.00
2058.00
514.50
2.00
1086.00
543.00
6.00
3144.00
524.00
57. Damir Ferenčević
Slatina
3.00
1540.00
513.33
3.00
1504.00
501.33
6.00
3044.00
507.33
58. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
1.00
512.00
512.00
4.00
2064.00
516.00
5.00
2576.00
515.20
59. Damir Franjković
Nova Gradiška
2.00
1024.00
512.00
2.50
1288.00
515.20
4.50
2312.00
513.78
60. Zlatko Javor
Brod
2.00
1021.00
510.50
2.12
1070.00
504.72
4.12
2091.00
507.52
61. Josip Pavlović
Brod
1.00
510.00
510.00
2.50
1240.00
496.00
3.50
1750.00
500.00
62. Siniša Ljubomiroski
Slatina
3.00
1530.00
510.00
3.00
1509.00
503.00
6.00
3039.00
506.50
63. Marijan Šakota
Osijek II
4.00
2033.00
508.25
0.00
0.00
NaN
4.00
2033.00
508.25
64. Željko Kermend
Slatina
3.00
1523.00
507.67
3.00
1505.00
501.67
6.00
3028.00
504.67
65. Kristijan Puškarić
Brod
1.00
507.00
507.00
2.00
1152.00
576.00
3.00
1659.00
553.00
66. Zlatko Pofuk
Osijek II
2.67
1353.00
506.74
2.00
1074.00
537.00
4.67
2427.00
519.70
67. Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
2.00
1013.00
506.50
2.50
1285.00
514.00
4.50
2298.00
510.67
68. Dražen Dujmović
Obrtnik Pž
2.00
1009.00
504.50
2.00
1007.00
503.50
4.00
2016.00
504.00
69. Andrej Marin
Slavonski Banovac
2.00
1007.00
503.50
3.00
1581.00
527.00
5.00
2588.00
517.60
70. Petar Ribarić
Nova Gradiška
2.00
1001.00
500.50
1.42
738.00
519.72
3.42
1739.00
508.48
71. Ivan Funarić
Silos
3.00
1500.00
500.00
2.00
1027.00
513.50
5.00
2527.00
505.40
72. Robert Kereta
Šećerana Viro
2.00
998.00
499.00
3.00
1516.00
505.33
5.00
2514.00
502.80
73. Miroslav Mitrović
Brod
1.50
746.00
497.33
3.50
1811.00
517.43
5.00
2557.00
511.40
74. Srećko Belac
Slavonski Banovac
3.00
1490.00
496.67
0.50
281.00
562.00
3.50
1771.00
506.00
75. Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
2.00
992.00
496.00
3.00
1496.00
498.67
5.00
2488.00
497.60
76. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.00
991.00
495.50
1.00
561.00
561.00
3.00
1552.00
517.33
77. Željko Rakitić
Brod
1.50
740.00
493.33
3.00
1538.00
512.67
4.50
2278.00
506.22
78. Željko Španić
Slatina
3.00
1477.00
492.33
3.00
1478.00
492.67
6.00
2955.00
492.50
79. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
1.00
492.00
492.00
3.00
1542.00
514.00
4.00
2034.00
508.50
80. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
3.00
1458.00
486.00
1.50
767.00
511.33
4.50
2225.00
494.44
81. Bane Tomašić
Nova Gradiška
2.64
1279.00
484.47
0.50
244.00
488.00
3.14
1523.00
485.03

Josip Soudek
Obrtnik
1.00
558.00
558.00
3.00
1527.00
509.00
4.00
2085.00
521.25
Denis Leko-Mlivić
Silos
1.00
557.00
557.00
1.17
613.00
523.93
2.17
1170.00
539.17
Dario Radoš
Osijek
1.00
554.00
554.00
1.00
571.00
571.00
2.00
1125.00
562.50
Tomislav Vidaković
Osijek
1.00
536.00
536.00
1.00
539.00
539.00
2.00
1075.00
537.50
Željko Vidaković
Osijek
0.70
367.00
524.29
0.00
0.00
NaN
0.70
367.00
524.29
Željko Poljak
Nova Gradiška
1.00
524.00
524.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1045.00
522.50
Davor Špelić
Slavonski Banovac
1.00
516.00
516.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1044.00
522.00
Branko Kušt
Silos
0.75
377.00
502.67
0.83
403.00
485.54
1.58
780.00
493.67
Arijan Rukavina
Zanatlija
1.00
493.00
493.00
0.00
0.00
NaN
1.00
493.00
493.00
Igor Pofuk
Osijek
1.33
655.00
492.48
0.50
227.00
454.00
1.83
882.00
481.97
Kristijan Safundžić
Slavonac
1.00
489.00
489.00
0.25
131.00
524.00
1.25
620.00
496.00
Dragan Tomić
Slatina
1.00
484.00
484.00
0.50
228.00
456.00
1.50
712.00
474.67
Željko Domazet
Obrtnik
1.00
457.00
457.00
0.00
0.00
NaN
1.00
457.00
457.00
Domagoj Đapić
Nova Gradiška
0.36
161.00
447.22
2.00
1094.00
547.00
2.36
1255.00
531.78

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Nove nade
3.0
6629
3495
10124
562.44
57
3.0
6470
3383
9853
547.39
38
6.0
13099
6878
19977
554.92
95
2. Željezničar Os
4.0
8770
4214
12984
541.00
99
2.0
4367
2258
6625
552.08
30
6.0
13137
6472
19609
544.69
129
3. Zanatlija SB
4.0
8573
4288
12861
535.88
105
2.0
4325
2140
6465
538.75
51
6.0
12898
6428
19326
536.83
156
4. Željezničar Bel
2.0
4275
2127
6402
533.50
37
4.0
8802
4296
13098
545.75
97
6.0
13077
6423
19500
541.67
134
5. Silos
3.0
6361
3217
9578
532.11
79
3.0
6664
3166
9830
546.11
77
6.0
13025
6383
19408
539.11
156
6. Slavonski Banovac
3.0
6343
3073
9416
523.11
128
3.0
6613
3239
9852
547.33
76
6.0
12956
6312
19268
535.22
204
7. Šećerana Viro
2.0
4230
2036
6266
522.17
69
4.0
8298
3876
12174
507.25
111
6.0
12528
5912
18440
512.22
180
8. Osijek II
4.0
8454
4002
12456
519.00
127
2.0
4284
2115
6399
533.25
57
6.0
12738
6117
18855
523.75
184
9. Obrtnik Pž
3.0
6278
3054
9332
518.44
143
3.0
6237
2938
9175
509.72
92
6.0
12515
5992
18507
514.08
235
10. Nova Gradiška
3.0
6156
3069
9225
512.50
101
3.0
6288
3117
9405
522.50
65
6.0
12444
6186
18630
517.50
166
11. Brod
2.0
4225
1922
6147
512.25
77
4.0
8516
4011
12527
521.96
144
6.0
12741
5933
18674
518.72
221
12. Slatina
3.0
6409
2798
9207
511.50
103
3.0
6113
2883
8996
499.78
139
6.0
12522
5681
18203
505.64
242
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više