Pregled svih liga

Osijek II

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Osijek
Adresa: Šandora Petefija 204 A, 31 000 Osijek
Email: mariomusanic@net.hr

Kuglana: Pampas   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 18:30
Rezervni termin: nedjelja, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Mario Liović 098 630 426 lioo1983@gmail.com
Dario Radoš 095 382 02 29 rados.dario@gmail.com
Matija Tutnjević 091 359 33 13 matkotutoosijek@hotmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dražen Nekić
123175
123175
2.0
0.0
1.0
0.0
4.5
0.0
13.0
0.0
368.5
176.0
544.5
2. Željko Vidaković
120736
120736
0.7
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
375.71
148.57
524.29
3. Milan Tutnjević
120734
120734
2.0
0.0
1.5
0.0
5.0
0.0
2.0
0.0
332.0
191.5
523.5
4. Marijan Šakota
121931
121931
2.0
0.0
0.0
0.0
3.0
0.0
9.0
0.0
361.5
156.5
518.0
5. Zoran Rudnički
123227
123227
2.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
11.0
0.0
339.5
165.5
505.0
6. Zlatko Pofuk
121164
121164
1.67
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0
0.0
361.68
141.32
502.99
7. Josip Vuković
122998
122998
1.3
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
11.0
0.0
333.08
147.69
480.77
8. Igor Pofuk
120727
120727
0.33
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
6.0
0.0
221.21
212.12
433.33
BEZ NASTUPA
1. Željko Biloš
120701
120701
2. Niko Bogdanović
120702
120702
3. Matej Cvitanušić
120720
120720
4. Stjepan Fotak
120739
120739
5. Hrvoje Harkanovac
120721
120721
6. Hrvoje Horžitzky
120722
120722
7. Miroslav Liović
123228
123228
8. Velibor Majerus
121163
121163
9. Vanja Miletić
122123
122123
10. Dario Radoš
120729
120729
11. Tomislav Tačković
120731
120731
12. Tomislav Vidaković
120735
120735
13. Predrag Vukobratović
121261
121261
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 6 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
5.5 : 2.5 (3271 : 3206) 11.09.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
2 7 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3041 : 2951) 18.09.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, D
| | |
3 18 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
25.09.2021 18:30 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
4 20 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
02.10.2021 18:00 | | |
5 29 Osijek II Silos Pampas
1-6
09.10.2021 18:30 | | |
6 33 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
16.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
7 40 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
23.10.2021 18:30 | | |
8 46 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
30.10.2021 17:00 | | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
06.11.2021 18:30 | | |
10 59 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
13.11.2021 18:00 | | |
11 62 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
20.11.2021 18:30 | | |
12 72 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
15.01.2022 18:30 | | |
13 73 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
22.01.2022 12:30 | | |
14 84 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 86 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.02.2022 18:30 | | |
16 95 Silos Osijek II Fortuna
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
17 99 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.02.2022 18:30 | | |
18 106 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 18:00 | | |
19 112 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
05.03.2022 18:30 | | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.03.2022 17:30 | | |
21 125 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
19.03.2022 19:00 | | |
22 128 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
26.03.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više