Pregled svih liga

Zanatlija Čk

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Zanatlija
Adresa: Športska 2, 40 000 Čakovec
Email: kkzanatlijack@gmail.com

Kuglana: SRC Mladost   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ivica Petković 098 929 52 32 petkovic.ivica22@gmail.com
Jurica Petković 098 920 08 73 jura2611@gmail.com
Igor Maček 099 297 12 20 igmacek@gmail.com
Franjo Žarković 091 761 31 07 franjozdenka@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Bojan Plevnjak
121768
121768
4.0
2.5
4.0
2.0
13.0
8.5
15.0
7.0
374.25
371.6
194.75
186.8
569.0
558.4
2. Franjo Gosarić
120003
120003
4.0
4.0
3.0
4.0
12.0
14.0
14.0
5.0
365.25
381.5
197.0
217.25
562.25
598.75
3. Igor Maček
120050
120050
3.5
3.0
2.0
3.0
10.0
10.0
19.0
6.0
356.29
374.67
180.0
189.0
536.29
563.67
4. Hrvoje Žarković
123138
123138
2.0
4.0
1.0
3.0
4.5
10.5
18.0
33.0
353.5
343.25
176.5
164.25
530.0
507.5
5. Damir Grašić
120033
120033
4.0
1.54
2.0
1.0
6.0
3.0
21.0
6.0
353.5
367.53
174.75
162.99
528.25
530.52
6. Jurica Petković
120039
120039
2.0
4.0
0.0
2.0
2.0
7.5
19.0
25.0
351.0
362.25
172.0
173.25
523.0
535.5
7. Ivan Rođak
120051
120051
0.5
0.96
0.0
1.0
0.0
3.0
5.0
10.0
356.0
335.42
158.0
164.58
514.0
500.0
8. Mirko Cimerman
122552
122552
3.5
3.0
2.0
2.0
8.0
7.0
37.0
13.0
349.43
365.33
157.14
165.33
506.57
530.67
9. Franjo Žarković
120043
120043
0.5
0.5
1.0
0.0
2.0
1.0
4.0
3.0
358.0
330.0
142.0
194.0
500.0
524.0
10. Ivica Petković
122820
122820
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0

362.0

126.0

488.0
BEZ NASTUPA
1. Franjo Božak
120045
120045
2. Mladen Grašić
120034
120034
3. Boris Ivančić
120035
120035
4. Mladen Kovač
120037
120037
5. Filip Kukovec
123405
123405
6. Radovan Leskovar
120038
120038
7. Siniša Pokrivač
123244
123244
8. Franjo Posavec
120040
120040
9. Alen Šoštarić
123139
123139
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Čk Elektra Kž SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3250 : 3157) 08.10.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
2 8 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3272 : 2942) 22.10.2022 17:00 Mladen Kacun, B
Stjepan Blažek, C
| | |
3 10 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
0.0 : 8.0 (2979 : 3288) 28.10.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
4 15 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3276 : 3044) 05.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
5 19 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3237) 11.11.2022 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 22 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3251 : 2931) 26.11.2022 19:00 Nikola Turk, A
Denis Košak, D
| | |
7 28 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3200 : 3236) 09.12.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
8 29 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3059 : 3140) 28.01.2023 14:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
9 36 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
05.02.2023 15:00 Zdravko Vučić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
10 38 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
11 43 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
19.02.2023 10:00 | | |
12 47 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
13 50 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
14 56 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više