Pregled svih liga

Željezničar Kc

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Željezničar
Adresa: Križevačka 78, 48 000 Koprivnica
Email: zeljeznicarkoprivnica@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6; p 1-4
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: subota, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Davor Dasović 099 359 30 11 zeljeznicarkoprivnica@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zvonimir Horžitzky
120723
120723
4.0
2.25
4.0
3.0
13.0
4.0
15.0
9.0
378.0
373.78
203.0
194.22
581.0
568.0
2. Miroslav Šaško
120436
120436
4.0
3.0
4.0
2.0
15.0
10.0
6.0
6.0
369.0
371.33
196.5
201.0
565.5
572.33
3. Saša Štefić
120437
120437
3.0
2.0
2.0
1.0
8.0
4.0
10.0
17.0
374.33
378.5
187.67
160.5
562.0
539.0
4. Marijan Česi
120431
120431
4.0
2.0
4.0
2.0
11.0
6.0
16.0
8.0
367.75
342.5
191.25
179.0
559.0
521.5
5. Davor Dasović
120401
120401
4.0
2.0
2.0
1.0
9.0
4.0
21.0
11.0
376.75
370.0
177.25
171.0
554.0
541.0
6. Zdravko Vučić
120416
120416
2.0
2.0
1.0
2.0
4.5
6.0
17.0
11.0
378.5
370.0
150.5
180.0
529.0
550.0
7. Zdravko Miklošić
120411
120411
2.0
1.75
0.0
1.0
2.0
6.0
10.0
4.0
355.0
360.0
162.5
221.14
517.5
581.14
8. Antonela Vargić
110131
110131
1.0
1.0
0.0
1.0
1.0
3.0
17.0
10.0
349.0
379.0
149.0
179.0
498.0
558.0
9. Drago Votuc
120406
120406
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
6.0
0.0
11.0

367.5

160.0

527.5
BEZ NASTUPA
1. Ivan Božin
120399
120399
2. Đani Buzuk
120400
120400
3. Stjepan Đureta
120403
120403
4. Boris Ivaniš
120433
120433
5. Damir Reizner
122579
122579
6. Siniša Zidar
120407
120407
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3296 : 3414) 16.10.2022 10:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
2 5 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3294 : 3327) 22.10.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 12 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3257 : 3104) 28.10.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 14 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3258 : 3194) 04.11.2022 19:00 Igor Maček, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 19 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3237) 11.11.2022 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 23 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3089 : 3380) 27.11.2022 15:00 Helena Bolić, B
Lana Buhinjak, D
| | |
7 26 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-4
8.0 : 0.0 (3340 : 2843) 09.12.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
8 32 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3192) 27.01.2023 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
9 33 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
10 40 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
08.02.2023 18:00 | | |
11 42 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 47 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
13 51 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-4
03.03.2023 18:00 | | |
14 54 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
10.03.2023 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više