Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Dubravčan
Donja Dubrava
Elektra Kž
Križevci
Koprivnica
Koprivnica
Obrtnik 2011
Varaždin
Prosvjetar
Čakovec
Zanatlija Čk
Čakovec
Željezničar Čk II
Čakovec
Željezničar Kc
Koprivnica

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Čk Elektra Kž SRC Mladost
1-4
08.10.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
1 2 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
16.10.2022 15:00 | | |
1 3 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
14.10.2022 18:00 Zvonimir Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
1 4 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
16.10.2022 10:00 | | |
2 5 Elektra Kž Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
22.10.2022 15:00 | | |
2 6 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
21.10.2022 20:00 Stjepan Pintarić, A
Ana Matić, C
| | |
2 7 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
21.10.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
2 8 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
22.10.2022 17:00 Mladen Kacun, B
Stjepan Blažek, C
| | |
3 9 Dubravčan Elektra Kž Kuglana 2
1-6
30.10.2022 14:00 | | |
3 10 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
28.10.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
3 11 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
30.10.2022 10:00 | | |
3 12 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
28.10.2022 18:00 | | |
4 13 Elektra Kž Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
05.11.2022 14:00 | | |
4 14 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
04.11.2022 19:00 Igor Maček, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 15 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
05.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, C
| | |
4 16 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
06.11.2022 15:00 | | |
5 17 Prosvjetar Elektra Kž SRC Mladost
1-4
11.11.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Denis Košak, D
| | |
5 18 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
13.11.2022 10:00 | | |
5 19 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
11.11.2022 18:00 | | |
5 20 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
11.11.2022 20:00 | | |
6 21 Elektra Kž Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
26.11.2022 14:00 | | |
6 22 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
26.11.2022 17:00 Nikola Turk, A
Denis Košak, D
| | |
6 23 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
27.11.2022 15:00 | | |
6 24 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
25.11.2022 18:00 Zvonimir Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
7 25 Koprivnica Elektra Kž Kuglana 2
1-6
11.12.2022 10:00 | | |
7 26 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
09.12.2022 18:00 | | |
7 27 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
09.12.2022 20:00 | | |
7 28 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
09.12.2022 19:00 Mladen Kacun, B
Predrag Turk, A
| | |
8 29 Elektra Kž Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
28.01.2023 14:00 | | |
8 30 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
27.01.2023 19:00 | | |
8 31 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
27.01.2023 20:00 | | |
8 32 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
27.01.2023 18:00 | | |
9 33 Željezničar Kc Elektra Kž Kuglana 2
1-6
03.02.2023 18:00 | | |
9 34 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
05.02.2023 10:00 | | |
9 35 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
03.02.2023 18:00 | | |
9 36 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
05.02.2023 15:00 | | |
10 37 Elektra Kž Dubravčan Kuglana 2
1-6
11.02.2023 14:00 | | |
10 38 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
10 39 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
10.02.2023 19:00 | | |
10 40 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
10.02.2023 20:00 | | |
11 41 Obrtnik 2011 Elektra Kž Drava
1-6
17.02.2023 20:00 | | |
11 42 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
17.02.2023 18:00 | | |
11 43 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
19.02.2023 10:00 | | |
11 44 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
17.02.2023 18:00 | | |
12 45 Elektra Kž Prosvjetar Kuglana 2
1-6
25.02.2023 14:00 | | |
12 46 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
26.02.2023 15:00 | | |
12 47 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
25.02.2023 19:00 | | |
12 48 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
24.02.2023 19:00 | | |
13 49 Željezničar Čk II Elektra Kž SRC Mladost
1-4
03.03.2023 19:00 | | |
13 50 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
13 51 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
03.03.2023 18:00 | | |
13 52 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
05.03.2023 10:00 | | |
14 53 Elektra Kž Koprivnica Kuglana 2
1-6
11.03.2023 14:00 | | |
14 54 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
10.03.2023 18:00 | | |
14 55 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2023 15:00 | | |
14 56 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
11.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više