Hep sponzor

Pregled svih liga

Obrtnik Torbar

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Obrtnik-Torbar
Adresa: Trg Mažuranića 13, 10 000 Zagreb
Email: obrtnik.torbar@gmail.com

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: srijeda, 18:00
Rezervni termin: subota, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti - odgovorne osobe za ligu

Robert Gajić 098 472 777 obrtnik.torbar@gmail.com
Vladimir Gašpert 091 484 71 69 obrtnik.torbar@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Tomislav Barjaktarić
121502
121502
9.0
6.0
5.0
4.0
21.0
15.5
34.0
21.0
377.0
378.33
187.44
192.17
564.44
570.5
2. Ante Jurić
121496
121496
6.0
8.0
3.0
3.0
10.0
10.5
30.0
60.0
361.67
369.0
178.83
157.88
540.5
526.88
3. Josip Ivezić
121507
121507
4.0
3.0
1.0
1.0
5.0
4.0
28.0
24.0
358.25
369.0
178.75
166.67
537.0
535.67
4. Stjepan Pongrac
121866
121866
9.0
8.0
3.0
4.0
17.5
12.5
72.0
50.0
358.11
373.5
166.0
169.5
524.11
543.0
5. Mario Salaj
123288
123288
1.44
4.5
0.0
1.0
3.0
7.0
10.0
64.0
367.36
349.56
149.31
139.56
516.67
489.11
6. Branko Tomljanović
121490
121490
5.56
4.75
1.0
0.0
7.5
6.0
48.0
45.0
337.59
353.47
171.76
146.74
509.35
500.21
7. Josip Fabijanić
122086
122086
5.0
6.0
2.0
2.0
7.0
8.0
52.0
53.0
353.6
362.0
150.8
161.0
504.4
523.0
8. Antun Štimac
121528
121528
9.0
9.0
3.0
7.0
14.0
22.0
41.0
29.0
328.67
380.56
163.0
204.67
491.67
585.22
9. Dejan Biševac
121503
121503
5.0
3.75
1.0
0.0
3.0
3.0
48.0
42.0
334.8
339.47
155.2
155.47
490.0
494.93
BEZ NASTUPA
1. Josip Blažek
120994
120994
2. Vilim Crnić
121858
121858
3. Fran Gajić
123184
123184
4. Robert Gajić
121859
121859
5. Matej Gajić-Bukljaš
122316
122316
6. Marko Jozipović

123017
7. Ivan Košutić
123215
123215
8. Ivan Kulfa
123190
123190
9. Mislav Mirković
123182
123182
10. Goran Šrajer
123183
123183
11. Ivan Štefan
123181
123181
12. Karlo Vuk

121868
13. Miljenko Vuk

121869
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Obrtnik Torbar Grmoščica II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3301 : 3357) 13.09.2023 18:00 Milan Uzelac, C
| | |
2 12 Vodovod Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3368) 18.09.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
3 13 Obrtnik Torbar Zanatlija Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3154 : 3143) 27.09.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 24 Obrtnik Torbar Sidra Zagreb Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3285 : 3169) 11.10.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
5 26 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3111 : 3190) 19.10.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
6 35 Obrtnik Torbar Medvedgrad Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3138 : 3209) 25.10.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 39 Hrabri Obrtnik Torbar Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3393 : 3032) 31.10.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
8 46 Obrtnik Torbar Radnik Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3118 : 3354) 08.11.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
9 52 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3244 : 3150) 15.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Karlo Boroš, D
| | |
10 57 Obrtnik Torbar Ban Jelačić Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3168 : 3395) 22.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
| | |
11 65 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3293 : 2741) 02.12.2023 16:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
12 68 Grmoščica II Obrtnik Torbar Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3319 : 3180) 12.01.2024 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
13 78 Obrtnik Torbar Vodovod Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (2663 : 3232) 17.01.2024 18:00 Luka Bakić, B
| | |
14 79 Zanatlija Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3230 : 3165) 22.01.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
15 90 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3259 : 3106) 31.01.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
16 92 Obrtnik Torbar Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3322 : 3196) 07.02.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
17 101 Medvedgrad Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3337 : 3229) 16.02.2024 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
18 105 Obrtnik Torbar Hrabri Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3278 : 3377) 21.02.2024 18:00 Nikola Filipović, A
| | |
19 112 Radnik Obrtnik Torbar Radnik
1-4
26.02.2024 18:00 Luka Bakić, B
Svjetlana Kokotović, C
| | |
20 118 Obrtnik Torbar Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
06.03.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
21 123 Ban Jelačić Obrtnik Torbar Zaprešić
1-6
13.03.2024 19:00 Alen Kujundžić, A
Valentina Smuđ, D
| | |
22 131 Obrtnik Torbar Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
20.03.2024 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više