Hep sponzor

Pregled svih liga

Dugo Selo 1934

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Dugo Selo 1934
Adresa: Đure Dubenika 2, 10 370 Dugo Selo
Email: dugo.selo.1934@gmail.com

Kuglana: Radnik   Staze: 1-4
Redovni termin: četvrtak, 18:00
Rezervni termin: utorak, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti - odgovorne osobe za ligu

Ronald Šutić 095 914 88 40 dugo.selo.1934@gmail.com
Martin Prstec 098 860 386 dugo.selo.1934@gmail.com
Zvonimir Šok 098 170 65 08 dugo.selo.1934@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivica Damjanović
121896
121896
9.0
9.0
7.0
6.0
23.5
17.0
36.0
39.0
372.33
358.0
190.0
170.78
562.33
528.78
2. Slavko Zrile
121023
121023
6.53
9.0
4.0
7.0
16.0
26.0
29.0
21.0
364.17
378.89
186.37
187.0
550.54
565.89
3. Davor Antolković
120974
120974
4.0
7.0
2.0
5.0
8.5
15.0
31.0
38.0
371.25
369.71
168.0
168.0
539.25
537.71
4. Renato Kovačić
120981
120981
3.5
4.0
1.0
2.0
8.0
9.0
28.0
28.0
363.43
355.0
166.57
161.0
530.0
516.0
5. Ronald Šutić
120992
120992
8.5
9.0
1.0
3.0
11.5
14.0
56.0
53.0
358.94
369.56
168.12
172.0
527.06
541.56
6. Zvonimir Šok
120989
120989
8.0
4.5
2.0
2.0
7.0
10.0
57.0
42.0
358.13
366.67
165.38
158.44
523.5
525.11
7. Vlado Radaković
121526
121526
7.0
5.0
2.0
2.0
11.5
7.0
60.0
29.0
363.29
350.0
159.14
158.0
522.43
508.0
8. Martin Prstec
120985
120985
7.0
6.0
1.0
2.0
7.5
9.0
72.0
63.0
355.57
349.83
155.57
141.17
511.14
491.0
9. Dražen Koščec
120979
120979
0.47
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
7.0
8.0
325.53
358.0
127.66
134.0
453.19
492.0
BEZ NASTUPA
1. Damir Antolković
120973
120973
2. Mladen Hunić
120978
120978
3. Matej Kovačić
120980
120980
4. Željko Papeš
120983
120983
5. Josip Pintar
120984
120984
6. Juraj Prstec
123666
123666
7. Zlatko Repić
120986
120986
8. Josip Šimunković
120987
120987
9. Slavko Šok

120988
10. Vladimir Šoštarić

120990
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3217 : 3296) 14.09.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 10 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 3122) 19.09.2023 18:30 Filip Boc, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 15 Grmoščica II Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3277 : 3238) 29.09.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, C
| | |
4 23 Vodovod Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3265 : 3247) 09.10.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Valentina Smuđ, D
| | |
5 26 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3111 : 3190) 19.10.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
6 36 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3360 : 3163) 25.10.2023 18:00 Gordana Senta, A
| | |
7 37 Dugo Selo 1934 Zanatlija Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3161 : 3120) 02.11.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
8 48 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3166 : 3155) 09.11.2023 18:00 Miroslav Noršić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
9 50 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3157) 14.11.2023 18:00 Gordana Senta, A
Tomislav Vuković, C
| | |
10 59 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3210 : 3255) 23.11.2023 18:00 Petar Filipčić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
11 63 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3242 : 3146) 29.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Tomislav Vuković, C
| | |
12 70 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (2301 : 3275) 10.01.2024 19:00 Miroslav Noršić, A
Karlo Boroš, D
| | |
13 76 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3261 : 3198) 18.01.2024 18:00 Miroslav Noršić, A
Svjetlana Kokotović, C
| | |
14 81 Dugo Selo 1934 Grmoščica II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3043) 25.01.2024 18:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, B
| | |
15 89 Dugo Selo 1934 Vodovod Radnik
1-4
7.0 : 1.0 (3235 : 3150) 01.02.2024 18:00 Miroslav Noršić, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 92 Obrtnik Torbar Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3322 : 3196) 07.02.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
17 102 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
4.0 : 4.0 (3148 : 3182) 15.02.2024 18:00 Luka Bakić, B
Svjetlana Kokotović, C
| | |
18 103 Zanatlija Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3189 : 3240) 19.02.2024 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
19 114 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
01.03.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
20 116 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
07.03.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
21 125 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
11.03.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, C
| | |
22 129 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
21.03.2024 18:00 Luka Bakić, B
Svjetlana Kokotović, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više