Hep sponzor

Pregled svih liga

Grmoščica II

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački športski klub Grmoščica
Adresa: Ilica 298, 10 000 Zagreb
Email: kskgrmoscica@gmail.com;

Kuglana: Grmoščica   Staze: 5-8
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00


Kontakti - odgovorne osobe za ligu

Damir Soldo 098 241 253 dsoldo06@gmail.com
Vladimir Galjanić 098 282 513 dedagaljo@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Karlo Zekić
121067
121067
2.0
4.0
1.0
2.0
4.5
10.0
5.0
11.0
378.0
365.5
199.0
220.75
577.0
586.25
2. Antonio Lozić
121110
121110
5.0
2.0
4.0
1.0
10.0
4.0
20.0
13.0
370.2
383.0
181.4
148.0
551.6
531.0
3. Emanuel Balija
122591
122591
7.0
9.0
4.0
5.0
13.5
19.0
43.0
30.0
368.86
376.89
177.29
183.89
546.14
560.78
4. Marin Rosandić
120001
120001
7.5
9.0
3.5
9.0
15.0
30.0
65.0
34.0
373.33
378.56
170.8
199.78
544.13
578.33
5. Zvonimir Lozić
121111
121111
3.5
2.0
3.0
2.0
8.0
6.0
38.0
11.0
343.43
370.0
175.43
192.5
518.86
562.5
6. Filip Dužević
121105
121105
2.0
5.0
0.0
1.0
2.0
9.0
21.0
34.0
355.0
365.4
161.5
173.0
516.5
538.4
7. Fran Kovač
123188
123188
4.0
4.0
1.0
2.0
7.0
6.0
34.0
26.0
351.25
365.0
163.5
173.25
514.75
538.25
8. Alen Imširović
121109
121109
6.0
8.0
2.0
3.0
8.5
15.0
53.0
47.0
358.17
375.75
155.67
171.88
513.83
547.63
9. Dominik Jurić
122273
122273
1.0
1.0
0.0
0.0
2.0
1.0
11.0
5.0
366.0
350.0
146.0
161.0
512.0
511.0
10. Leon Svečnjak
122902
122902
7.0
8.0
2.0
3.0
10.0
14.0
70.0
75.0
344.14
362.88
152.43
164.63
496.57
527.5
11. Patrik Percela
122519
122519
3.0
2.0
0.0
2.0
2.0
6.0
38.0
21.0
347.33
364.5
133.67
143.5
481.0
508.0
BEZ NASTUPA
1. Tin Mihalić
122679
122679
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Obrtnik Torbar Grmoščica II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3301 : 3357) 13.09.2023 18:00 Milan Uzelac, C
| | |
2 11 Grmoščica II Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3250 : 3398) 22.09.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, C
| | |
3 15 Grmoščica II Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3277 : 3238) 29.09.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Andreya Alpeza, C
| | |
4 22 Grmoščica II Medvedgrad Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3264 : 3177) 13.10.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
Karlo Boroš, D
| | |
5 28 Hrabri Grmoščica II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3398 : 3117) 17.10.2023 18:00 Petar Filipčić, A
Tomislav Vuković, C
| | |
6 33 Grmoščica II Radnik Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3306 : 3445) 27.10.2023 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Mirela Đeri, B
| | |
7 41 Grmoščica II Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3403 : 3348) 03.11.2023 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Milan Uzelac, C
| | |
8 44 Grmoščica II Ban Jelačić Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3292 : 3331) 10.11.2023 18:00 Luka Bakić, B
Ljubica Dolanski, C
| | |
9 54 Zanatlija Ivanić Grmoščica II Zelenjak
1-4
5.5 : 2.5 (3291 : 3084) 18.11.2023 16:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
10 55 Zanatlija Grmoščica II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3105 : 3196) 20.11.2023 18:00 Alen Kujundžić, A
| | |
11 66 Grmoščica II Vodovod Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3391 : 3261) 01.12.2023 18:00 Ivan Jurišić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
12 68 Grmoščica II Obrtnik Torbar Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3319 : 3180) 12.01.2024 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Andreya Alpeza, C
| | |
13 77 Sidra Zagreb Grmoščica II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (0 : 0) 17.01.2024 18:00 Gordana Senta, A
| | |
14 81 Dugo Selo 1934 Grmoščica II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3140 : 3043) 25.01.2024 18:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, B
| | |
15 88 Medvedgrad Grmoščica II Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3224 : 3111) 02.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
| | |
16 94 Grmoščica II Hrabri Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3255 : 3354) 09.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
17 99 Radnik Grmoščica II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3184 : 3086) 12.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
18 107 Zagrebačka pivovara Grmoščica II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3225 : 3244) 21.02.2024 18:00 Ivan Jurišić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
19 110 Ban Jelačić Grmoščica II Zaprešić
1-6
28.02.2024 19:00 Miroslav Noršić, A
Karlo Boroš, D
| | |
20 120 Grmoščica II Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
08.03.2024 18:00 Kristijan Kerhin, B
Karlo Boroš, D
| | |
21 121 Grmoščica II Zanatlija Grmoščica
5-8
15.03.2024 18:00 Kristijan Kerhin, B
Karlo Boroš, D
| | |
22 132 Vodovod Grmoščica II Zagreb
1-4
18.03.2024 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više