Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mertojak
Split
5 5 0 0 10 30.0 10.0
2. Bjelovar
Bjelovar
4 3 0 1 6 17.0 15.0
3. Medveščak-1958
Zagreb
5 3 0 2 6 25.0 15.0
4. Zaprešić
Zaprešić
5 3 0 2 6 24.0 16.0
5. Grmoščica
Zagreb
5 2 0 3 4 18.0 22.0
6. Novska
Novska
5 2 0 3 4 17.0 23.0
7. Zadar
Zadar
5 2 0 3 4 16.0 24.0
8. Željezničar Čk
Čakovec
5 1 1 3 3 18.0 22.0
9. Poštar
Split
5 1 1 3 3 16.0 24.0
10. Velebit
Otočac
4 1 0 3 2 11.0 21.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3610 : 3586) 12.09.2020 15:00 Nikola Filipović, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 2 Mertojak Zadar Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3718 : 3613) 12.09.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 3 Novska Bjelovar Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3532 : 3348) 12.09.2020 14:00 Smiljana Duda, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
1 4 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3284 : 3317) 12.09.2020 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
1 5 Velebit Medveščak-1958 Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3443 : 3515) 12.09.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 6 Zaprešić Medveščak-1958 Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3831 : 3653) 19.09.2020 14:00 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
2 7 Poštar Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3546 : 3405) 19.09.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
2 8 Bjelovar Željezničar Čk Gradska kuglana Bj
1-4
6.0 : 2.0 (3490 : 3458) 19.09.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
2 9 Zadar Novska Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3703 : 3563) 19.09.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
2 10 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3677 : 3746) 19.09.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 Mertojak Zaprešić Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3710 : 3495) 26.09.2020 16:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 12 Novska Grmoščica Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3459 : 3383) 26.09.2020 14:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
3 13 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3440 : 3302) 26.09.2020 15:00 Mladen Kacun, A
Stjepan Blažek, B
| | |
3 14 Velebit Bjelovar Gradska kuglana Ot
1-6
ODGOĐENO 31.10.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 15 Medveščak-1958 Poštar Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3539 : 3198) 26.09.2020 15:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 16 Zaprešić Poštar Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3758 : 3711) 10.10.2020 14:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
4 17 Bjelovar Medveščak-1958 Gradska kuglana Bj
1-4
5.0 : 3.0 (3565 : 3534) 10.10.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
4 18 Zadar Velebit Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3622 : 3206) 10.10.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
4 19 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3719 : 3599) 10.10.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
4 20 Mertojak Novska Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3777 : 3572) 10.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ana Vidan, A
| | |
5 21 Novska Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3445 : 3520) 17.10.2020 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
5 22 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3435 : 3516) 17.10.2020 15:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
5 23 Velebit Grmoščica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3433 : 3373) 17.10.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
5 24 Medveščak-1958 Zadar Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3514 : 3317) 17.10.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
5 25 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3461 : 3537) 17.10.2020 15:00 Ante Rađa, A
Dražen Babić, B
| | |
6 26 Zaprešić Bjelovar Zaprešić
1-6
ODGOĐENO 24.10.2020 14:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
6 27 Zadar Poštar Mocire
1-4
24.10.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
6 28 Grmoščica Medveščak-1958 Grmoščica
5-8
24.10.2020 15:00 Ivan Jurišić, A
Goran Marko, A
| | |
6 29 Mertojak Velebit Poljud
1-6
24.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
6 30 Novska Željezničar Čk Gradska kuglana No
1-4
24.10.2020 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
7 31 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
07.11.2020 15:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, B
| | |
7 32 Velebit Novska Gradska kuglana Ot
1-6
07.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
7 33 Medveščak-1958 Mertojak Zagreb
1-4
07.11.2020 15:00 | | |
7 34 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
07.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
7 35 Bjelovar Zadar Gradska kuglana Bj
1-4
07.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
8 36 Zaprešić Zadar Zaprešić
1-6
14.11.2020 14:00 | | |
8 37 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
14.11.2020 15:00 | | |
8 38 Mertojak Poštar Poljud
1-6
14.11.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
8 39 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
14.11.2020 14:00 | | |
8 40 Željezničar Čk Velebit SRC Mladost
1-4
14.11.2020 15:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
9 41 Velebit Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
21.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
9 42 Medveščak-1958 Željezničar Čk Zagreb
1-4
21.11.2020 15:00 | | |
9 43 Poštar Novska Poljud
1-6
21.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
9 44 Bjelovar Mertojak Gradska kuglana Bj
1-4
21.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
9 45 Zadar Grmoščica Mocire
1-4
21.11.2020 15:00 | | |
10 46 Zaprešić Grmoščica Zaprešić
1-6
05.12.2020 14:00 | | |
10 47 Zadar Mertojak Mocire
1-4
05.12.2020 15:00 | | |
10 48 Bjelovar Novska Gradska kuglana Bj
1-4
05.12.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
10 49 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
05.12.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
10 50 Medveščak-1958 Velebit Zagreb
1-4
05.12.2020 15:00 | | |
11 51 Medveščak-1958 Zaprešić Zagreb
1-4
12.12.2020 15:00 | | |
11 52 Velebit Poštar Gradska kuglana Ot
1-6
12.12.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
11 53 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
12.12.2020 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
11 54 Novska Zadar Gradska kuglana No
1-4
12.12.2020 14:00 | | |
11 55 Mertojak Grmoščica Poljud
1-6
12.12.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
12 56 Zaprešić Mertojak Zaprešić
1-6
16.01.2021 14:00 | | |
12 57 Grmoščica Novska Grmoščica
5-8
16.01.2021 15:00 | | |
12 58 Zadar Željezničar Čk Mocire
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
12 59 Bjelovar Velebit Gradska kuglana Bj
1-4
16.01.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
12 60 Poštar Medveščak-1958 Poljud
1-6
16.01.2021 15:00 | | |
13 61 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
23.01.2021 15:00 | | |
13 62 Medveščak-1958 Bjelovar Zagreb
1-4
23.01.2021 15:00 | | |
13 63 Velebit Zadar Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2021 16:00 | | |
13 64 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
23.01.2021 15:00 | | |
13 65 Novska Mertojak Gradska kuglana No
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
14 66 Zaprešić Novska Zaprešić
1-6
30.01.2021 14:00 | | |
14 67 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
14 68 Grmoščica Velebit Grmoščica
5-8
30.01.2021 15:00 | | |
14 69 Zadar Medveščak-1958 Mocire
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
14 70 Bjelovar Poštar Gradska kuglana Bj
1-4
30.01.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
15 71 Bjelovar Zaprešić Gradska kuglana Bj
1-4
06.02.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
15 72 Poštar Zadar Poljud
1-6
06.02.2021 15:00 | | |
15 73 Medveščak-1958 Grmoščica Zagreb
1-4
06.02.2021 15:00 | | |
15 74 Velebit Mertojak Gradska kuglana Ot
1-6
06.02.2021 16:00 | | |
15 75 Željezničar Čk Novska SRC Mladost
1-4
06.02.2021 15:00 | | |
16 76 Zaprešić Željezničar Čk Zaprešić
1-6
27.02.2021 14:00 | | |
16 77 Novska Velebit Gradska kuglana No
1-4
27.02.2021 14:00 | | |
16 78 Mertojak Medveščak-1958 Poljud
1-6
27.02.2021 16:00 | | |
16 79 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
27.02.2021 15:00 | | |
16 80 Zadar Bjelovar Mocire
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
17 81 Zadar Zaprešić Mocire
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
17 82 Bjelovar Grmoščica Gradska kuglana Bj
1-4
06.03.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
17 83 Poštar Mertojak Poljud
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
17 84 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
17 85 Velebit Željezničar Čk Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
18 86 Zaprešić Velebit Zaprešić
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
18 87 Željezničar Čk Medveščak-1958 SRC Mladost
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
18 88 Novska Poštar Gradska kuglana No
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
18 89 Mertojak Bjelovar Poljud
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
18 90 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
13.03.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Andrej Kovač
Mertojak
2.0
1262
662.67
1924.67
641.56
2. Nikola Muše
Mertojak
2.0
1290
603.00
1893.00
631.00
3. Ivan Totić
Mertojak
2.0
1248
629.33
1877.33
625.78
4. Branko Manev
Zaprešić
3.0
1843
658.00
2501.00
625.25
5. Hrvoje Marinović
Mertojak
2.0
1235
640.67
1875.67
625.22
6. Matija Mance
Zaprešić
3.0
1816
656.00
2472.00
618.00
7. Uroš Ramić
Novska
2.0
1257
596.67
1853.67
617.89
8. Alen Kujundžić
Medveščak-1958
3.0
1856
603.00
2459.00
614.75
9. Tomislav Tvarog
Željezničar Čk
1.0
643
578.00
1221.00
610.50
10. Zdravko Tonković
Medveščak-1958
3.0
1856
579.50
2435.50
608.88
11. Dario Duda
Novska
2.0
1210
601.67
1811.67
603.89
12. Željko Košutić
Bjelovar
2.0
1174
636.50
1810.50
603.50
13. Stanko Čota
Zadar
3.0
1798
611.50
2409.50
602.38
14. Damir Fučkar
Grmoščica
2.0
1142
659.00
1801.00
600.33
15. Milan Kolić
Poštar
2.0
1204
596.57
1800.57
600.19
16. Filip Boc
Zaprešić
3.0
1773
623.00
2396.00
599.00
17. Milan Uzelac
Medveščak-1958
3.0
1807
581.50
2388.50
597.13
18. Predrag Turk
Željezničar Čk
2.0
1201
587.67
1788.67
596.22
19. Krsto Lulić
Velebit
2.0
1208
579.50
1787.50
595.83
20. Vladimir Galjanić
Grmoščica
2.0
1152
635.33
1787.33
595.78
21. Darko Kasumović
Bjelovar
1.0
573
617.00
1190.00
595.00
22. Luka Bolanča
Zaprešić
3.0
1739
640.00
2379.00
594.75
23. Karlo Milinković
Grmoščica
1.0
615
572.33
1187.33
593.67
24. Ljubo Žuljević
Poštar
3.0
1774
597.50
2371.50
592.88
25. Branko Šebalj
Velebit
2.0
1197
574.50
1771.50
590.50
26. Goran Pofuk
Poštar
2.0
1196
572.50
1768.50
589.50
27. Mario Fridl
Zaprešić
2.5
1438
625.00
2063.00
589.43
28. Borna Gašpert
Zaprešić
3.0
1750
604.57
2354.57
588.64
29. Ante Burnać
Poštar
2.0
1180
581.50
1761.50
587.17
30. Marko Hećimović
Novska
2.0
1188
573.33
1761.33
587.11
31. Mihael Grivičić
Mertojak
1.5
843
623.33
1466.33
586.53
32. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
2.0
1172
0.00
1172.00
586.00
33. Luka Ukalović
Zadar
3.0
1712
627.00
2339.00
584.75
34. Andrija Božičević
Zadar
2.0
1151
601.00
1752.00
584.00
35. Marko Teskera
Bjelovar
2.0
1160
590.50
1750.50
583.50
36. Dimitar Dimitrovski
Mertojak
1.0
577
588.00
1165.00
582.50
37. Marinko Matić
Medveščak-1958
3.0
1739
590.00
2329.00
582.25
38. Franjo Gosarić
Željezničar Čk
2.0
1170
575.33
1745.33
581.78
39. Branko Crnogorac
Novska
2.0
1162
583.00
1745.00
581.67
40. Dario Prađeno
Velebit
1.0
571
592.00
1163.00
581.50
41. Luka Požega
Željezničar Čk
2.0
1159
584.00
1743.00
581.00
42. Jasmin Ramić
Novska
1.0
599
560.33
1159.33
579.67
43. Denis Špiljar
Grmoščica
2.0
1103
634.00
1737.00
579.00
44. Zoran Jagić
Željezničar Čk
2.0
1205
530.67
1735.67
578.56
45. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.5
1453
568.00
2021.00
577.43
46. Marko Jakljević
Zadar
2.5
1421
598.67
2019.67
577.05
47. Marijan Vokšan
Bjelovar
2.0
1158
572.00
1730.00
576.67
48. Siniša Šantek
Bjelovar
2.0
1141
582.50
1723.50
574.50
49. Ivica Brozović
Novska
2.0
1157
566.50
1723.50
574.50
50. Ivica Perić
Zadar
2.5
1391
610.50
2001.50
571.86
51. Marijo Baljak
Zadar
3.0
1647
634.67
2281.67
570.42
52. Hrvoje Devčić
Velebit
1.3
726
557.33
1283.33
570.37
53. Zvonimir Horžitzky
Bjelovar
2.0
1137
571.50
1708.50
569.50
54. Ivan Tomić
Poštar
3.0
1718
560.00
2278.00
569.50
55. Ivan Kovačević
Grmoščica
2.0
1093
606.00
1699.00
566.33
56. Ante Ratković
Poštar
3.0
1691
550.40
2241.40
560.35
57. Filip Turkalj
Novska
1.0
562
558.00
1120.00
560.00
58. Petar Zubčić
Velebit
1.0
535
584.00
1119.00
559.50
59. Paško Dragičević
Mertojak
1.0
559
0.00
559.00
559.00
60. Josip Filajdić
Željezničar Čk
2.0
1137
538.00
1675.00
558.33
61. Karlo Boroš
Grmoščica
1.0
559
549.60
1108.60
554.30
62. Dalibor Hršak
Grmoščica
2.0
1092
570.86
1662.86
554.29
63. Dubravko Mesić
Velebit
1.0
545
541.50
1086.50
543.25
64. Luka Mijić
Bjelovar
1.0
542
0.00
542.00
542.00
65. Vedran Bukovac
Velebit
1.0
532
0.00
532.00
532.00
66. Denis Košak
Željezničar Čk
1.0
542
493.10
1035.10
517.55
67. Josip Orešković
Velebit
1.0
479
0.00
479.00
479.00
68. Mario Degoricija
Velebit
1.0
404
0.00
404.00
404.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Muše
Mertojak
2.00
1290.00
645.00
3.00
1809.00
603.00
5.00
3099.00
619.80
2. Tomislav Tvarog
Željezničar Čk
1.00
643.00
643.00
2.00
1156.00
578.00
3.00
1799.00
599.67
3. Andrej Kovač
Mertojak
2.00
1262.00
631.00
3.00
1988.00
662.67
5.00
3250.00
650.00
4. Uroš Ramić
Novska
2.00
1257.00
628.50
3.00
1790.00
596.67
5.00
3047.00
609.40
5. Ivan Totić
Mertojak
2.00
1248.00
624.00
3.00
1888.00
629.33
5.00
3136.00
627.20
6. Alen Kujundžić
Medveščak-1958
3.00
1856.00
618.67
2.00
1206.00
603.00
5.00
3062.00
612.40
7. Zdravko Tonković
Medveščak-1958
3.00
1856.00
618.67
2.00
1159.00
579.50
5.00
3015.00
603.00
8. Hrvoje Marinović
Mertojak
2.00
1235.00
617.50
3.00
1922.00
640.67
5.00
3157.00
631.40
9. Karlo Milinković
Grmoščica
1.00
615.00
615.00
3.00
1717.00
572.33
4.00
2332.00
583.00
10. Branko Manev
Zaprešić
3.00
1843.00
614.33
2.00
1316.00
658.00
5.00
3159.00
631.80
11. Matija Mance
Zaprešić
3.00
1816.00
605.33
2.00
1312.00
656.00
5.00
3128.00
625.60
12. Dario Duda
Novska
2.00
1210.00
605.00
3.00
1805.00
601.67
5.00
3015.00
603.00
13. Krsto Lulić
Velebit
2.00
1208.00
604.00
2.00
1159.00
579.50
4.00
2367.00
591.75
14. Zoran Jagić
Željezničar Čk
2.00
1205.00
602.50
1.50
796.00
530.67
3.50
2001.00
571.71
15. Milan Uzelac
Medveščak-1958
3.00
1807.00
602.33
2.00
1163.00
581.50
5.00
2970.00
594.00
16. Milan Kolić
Poštar
2.00
1204.00
602.00
1.75
1044.00
596.57
3.75
2248.00
599.47
17. Predrag Turk
Željezničar Čk
2.00
1201.00
600.50
3.00
1763.00
587.67
5.00
2964.00
592.80
18. Stanko Čota
Zadar
3.00
1798.00
599.33
2.00
1223.00
611.50
5.00
3021.00
604.20
19. Jasmin Ramić
Novska
1.00
599.00
599.00
3.00
1681.00
560.33
4.00
2280.00
570.00
20. Branko Šebalj
Velebit
2.00
1197.00
598.50
2.00
1149.00
574.50
4.00
2346.00
586.50
21. Goran Pofuk
Poštar
2.00
1196.00
598.00
2.00
1145.00
572.50
4.00
2341.00
585.25
22. Marko Hećimović
Novska
2.00
1188.00
594.00
3.00
1720.00
573.33
5.00
2908.00
581.60
23. Ljubo Žuljević
Poštar
3.00
1774.00
591.33
2.00
1195.00
597.50
5.00
2969.00
593.80
24. Filip Boc
Zaprešić
3.00
1773.00
591.00
2.00
1246.00
623.00
5.00
3019.00
603.80
25. Ante Burnać
Poštar
2.00
1180.00
590.00
2.00
1163.00
581.50
4.00
2343.00
585.75
26. Željko Košutić
Bjelovar
2.00
1174.00
587.00
2.00
1273.00
636.50
4.00
2447.00
611.75
27. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
2.00
1172.00
586.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1172.00
586.00
28. Franjo Gosarić
Željezničar Čk
2.00
1170.00
585.00
3.00
1726.00
575.33
5.00
2896.00
579.20
29. Borna Gašpert
Zaprešić
3.00
1750.00
583.33
1.75
1058.00
604.57
4.75
2808.00
591.16
30. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.50
1453.00
581.20
1.00
568.00
568.00
3.50
2021.00
577.43
31. Branko Crnogorac
Novska
2.00
1162.00
581.00
3.00
1749.00
583.00
5.00
2911.00
582.20
32. Hrvoje Devčić
Velebit
1.25
726.00
580.80
1.50
836.00
557.33
2.75
1562.00
568.00
33. Marko Teskera
Bjelovar
2.00
1160.00
580.00
2.00
1181.00
590.50
4.00
2341.00
585.25
34. Luka Bolanča
Zaprešić
3.00
1739.00
579.67
1.25
800.00
640.00
4.25
2539.00
597.41
35. Marinko Matić
Medveščak-1958
3.00
1739.00
579.67
2.00
1180.00
590.00
5.00
2919.00
583.80
36. Luka Požega
Željezničar Čk
2.00
1159.00
579.50
2.50
1460.00
584.00
4.50
2619.00
582.00
37. Marijan Vokšan
Bjelovar
2.00
1158.00
579.00
2.00
1144.00
572.00
4.00
2302.00
575.50
38. Ivica Brozović
Novska
2.00
1157.00
578.50
2.00
1133.00
566.50
4.00
2290.00
572.50
39. Dimitar Dimitrovski
Mertojak
1.00
577.00
577.00
2.00
1176.00
588.00
3.00
1753.00
584.33
40. Vladimir Galjanić
Grmoščica
2.00
1152.00
576.00
3.00
1906.00
635.33
5.00
3058.00
611.60
41. Andrija Božičević
Zadar
2.00
1151.00
575.50
1.00
601.00
601.00
3.00
1752.00
584.00
42. Mario Fridl
Zaprešić
2.50
1438.00
575.20
2.00
1250.00
625.00
4.50
2688.00
597.33
43. Darko Kasumović
Bjelovar
1.00
573.00
573.00
1.00
617.00
617.00
2.00
1190.00
595.00
44. Ivan Tomić
Poštar
3.00
1718.00
572.67
1.00
560.00
560.00
4.00
2278.00
569.50
45. Damir Fučkar
Grmoščica
2.00
1142.00
571.00
3.00
1977.00
659.00
5.00
3119.00
623.80
46. Dario Prađeno
Velebit
1.00
571.00
571.00
2.00
1184.00
592.00
3.00
1755.00
585.00
47. Luka Ukalović
Zadar
3.00
1712.00
570.67
2.00
1254.00
627.00
5.00
2966.00
593.20
48. Siniša Šantek
Bjelovar
2.00
1141.00
570.50
2.00
1165.00
582.50
4.00
2306.00
576.50
49. Josip Filajdić
Željezničar Čk
2.00
1137.00
568.50
1.00
538.00
538.00
3.00
1675.00
558.33
50. Zvonimir Horžitzky
Bjelovar
2.00
1137.00
568.50
2.00
1143.00
571.50
4.00
2280.00
570.00
51. Marko Jakljević
Zadar
2.50
1421.00
568.40
1.50
898.00
598.67
4.00
2319.00
579.75
52. Ante Ratković
Poštar
3.00
1691.00
563.67
1.25
688.00
550.40
4.25
2379.00
559.76
53. Mihael Grivičić
Mertojak
1.50
843.00
562.00
3.00
1870.00
623.33
4.50
2713.00
602.89
54. Filip Turkalj
Novska
1.00
562.00
562.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1120.00
560.00
55. Paško Dragičević
Mertojak
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
56. Karlo Boroš
Grmoščica
1.00
559.00
559.00
1.25
687.00
549.60
2.25
1246.00
553.78
57. Ivica Perić
Zadar
2.50
1391.00
556.40
2.00
1221.00
610.50
4.50
2612.00
580.44
58. Denis Špiljar
Grmoščica
2.00
1103.00
551.50
3.00
1902.00
634.00
5.00
3005.00
601.00
59. Marijo Baljak
Zadar
3.00
1647.00
549.00
1.50
952.00
634.67
4.50
2599.00
577.56
60. Ivan Kovačević
Grmoščica
2.00
1093.00
546.50
3.00
1818.00
606.00
5.00
2911.00
582.20
61. Dalibor Hršak
Grmoščica
2.00
1092.00
546.00
1.75
999.00
570.86
3.75
2091.00
557.60
62. Dubravko Mesić
Velebit
1.00
545.00
545.00
2.00
1083.00
541.50
3.00
1628.00
542.67
63. Denis Košak
Željezničar Čk
1.00
542.00
542.00
0.29
143.00
493.10
1.29
685.00
531.01
64. Luka Mijić
Bjelovar
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
65. Petar Zubčić
Velebit
1.00
535.00
535.00
2.00
1168.00
584.00
3.00
1703.00
567.67
66. Vedran Bukovac
Velebit
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
67. Tomislav Odrljin
Poštar
1.50
766.00
510.67
2.00
1212.00
606.00
3.50
1978.00
565.14
68. Josip Orešković
Velebit
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
69. Mario Degoricija
Velebit
1.00
404.00
404.00
0.00
0.00
NaN
1.00
404.00
404.00

Anđelko Grubar
Poštar
0.50
290.00
580.00
0.00
0.00
NaN
0.50
290.00
580.00
Matija Cindrić
Zadar
1.00
558.00
558.00
1.00
618.00
618.00
2.00
1176.00
588.00
Ante Matak
Zadar
0.50
277.00
554.00
0.50
267.00
534.00
1.00
544.00
544.00
Borna Bakran
Zabok
0.50
277.00
554.00
0.50
291.00
582.00
1.00
568.00
568.00
Tomislav Atalić
Velebit
0.75
414.00
552.00
0.50
297.00
594.00
1.25
711.00
568.80
Perica Pavić
Medveščak-1958
1.00
548.00
548.00
1.00
614.00
614.00
2.00
1162.00
581.00
Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
0.50
271.00
542.00
1.00
584.00
584.00
1.50
855.00
570.00
Goran Žubrinić
Mertojak
0.50
248.00
496.00
1.00
552.00
552.00
1.50
800.00
533.33
Nemanja Galić
Zaprešić
0.50
242.00
484.00
1.00
607.00
607.00
1.50
849.00
566.00
Jure Biloš
Poštar
1.00
407.00
407.00
0.00
0.00
NaN
1.00
407.00
407.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mertojak
2.0
4642
2620
7262
605.17
22
3.0
7136
4069
11205
622.50
7
5.0
11778
6689
18467
615.57
29
2. Novska
2.0
4665
2470
7135
594.58
29
3.0
6721
3715
10436
579.78
28
5.0
11386
6185
17571
585.70
57
3. Medveščak-1958
3.0
6940
3762
10702
594.56
25
2.0
4537
2516
7053
587.75
12
5.0
11477
6278
17755
591.83
37
4. Zaprešić
3.0
6895
3706
10601
588.94
18
2.0
4801
2788
7589
632.42
17
5.0
11696
6494
18190
606.33
35
5. Željezničar Čk
2.0
4554
2503
7057
588.08
19
3.0
6664
3495
10159
564.39
32
5.0
11218
5998
17216
573.87
51
6. Bjelovar
2.0
4500
2385
6885
573.75
23
2.0
4553
2502
7055
587.92
16
4.0
9053
4887
13940
580.83
39
7. Zadar
3.0
6689
3543
10232
568.44
30
2.0
4679
2646
7325
610.42
7
5.0
11368
6189
17557
585.23
37
8. Poštar
3.0
6688
3538
10226
568.11
38
2.0
4586
2421
7007
583.92
17
5.0
11274
5959
17233
574.43
55
9. Grmoščica
2.0
4404
2352
6756
563.00
33
3.0
7012
3994
11006
611.44
16
5.0
11416
6346
17762
592.07
49
10. Velebit
2.0
4393
2218
6611
550.92
52
2.0
4525
2351
6876
573.00
21
4.0
8918
4569
13487
561.96
73
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više