Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Kupa
Ozalj
13 11 0 2 22 73.0 31.0
2. Mostanje 1949
Karlovac
13 11 0 2 22 68.5 35.5
3. Obrtnik Og
Ogulin
13 9 0 4 18 65.0 39.0
4. Uljanik
Pula
13 8 0 5 16 58.0 46.0
5. Željezničar Ka
Karlovac
14 7 1 6 15 56.5 55.5
6. Goranin I
Delnice
13 7 0 6 14 60.5 43.5
7. Velebit II
Otočac
13 6 2 5 14 52.5 51.5
8. Skrad
Skrad
13 5 2 6 12 52.0 52.0
9. Karlobag
Karlobag
13 5 1 7 11 48.0 56.0
10. Policajac Og
Ogulin
14 3 2 9 8 40.0 72.0
11. Dubovac
Karlovac
13 3 0 10 6 33.0 71.0
12. Klek
Ogulin
13 0 0 13 0 25.0 79.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3487 : 3353) 10.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
1 2 Goranin I Klek GSC Delnice
1-4
8.0 : 0.0 (3383 : 3001) 10.09.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
1 3 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3236 : 3098) 10.09.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Jelena Herceg, C
| | |
1 4 Skrad Kupa Zeleni Vir
1-4
2.0 : 6.0 (3182 : 3186) 10.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
1 5 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
0.0 : 8.0 (2847 : 3354) 10.09.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
1 6 Karlobag Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3246 : 3202) 11.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
2 7 Velebit II Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3265 : 3124) 18.09.2022 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
2 8 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3267 : 3154) 18.09.2022 17:00 Barbara Žilić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
2 9 Kupa Policajac Og Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3515 : 3314) 18.09.2022 17:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 10 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3274 : 3413) 17.09.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 11 Klek Uljanik Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3151 : 3250) 17.09.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
2 12 Mostanje 1949 Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3453 : 3387) 17.09.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
3 13 Goranin I Velebit II GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3328 : 3078) 24.09.2022 17:00 Drago Pleša, B
| | |
3 14 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3193 : 3255) 24.09.2022 17:00 Sanjin Taratina, C
Jelena Herceg, C
| | |
3 15 Skrad Klek Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3275 : 3083) 24.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
3 16 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3259) 24.09.2022 17:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, B
| | |
3 17 Karlobag Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3304 : 3335) 25.09.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 18 Dubovac Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3286 : 3364) 24.09.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 19 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3360) 02.10.2022 16:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
4 20 Kupa Dubovac Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3495 : 3304) 02.10.2022 17:00 Davorin Krmpotić, A
Damir Pavlaković, A
| | |
4 21 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3313 : 3244) 01.10.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Ivona Škalamera, A
| | |
4 22 Klek Policajac Og Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3163 : 3327) 01.10.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
4 23 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3569 : 3283) 01.10.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 24 Goranin I Uljanik GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3157 : 3296) 01.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
5 25 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3282 : 3172) 15.10.2022 17:00 Sanjin Taratina, C
| | |
5 26 Skrad Goranin I Zeleni Vir
1-4
5.0 : 3.0 (3183 : 3157) 15.10.2022 17:00 Josip Crnković, B
| | |
5 27 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3141 : 3412) 15.10.2022 17:00 Haris Ligata, B
Ivica Bertović, B
| | |
5 28 Karlobag Klek Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3288 : 3188) 16.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
5 29 Dubovac Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3167 : 3468) 15.10.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Darko Kafol, A
| | |
5 30 Obrtnik Og Kupa Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3218 : 3309) 16.10.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
6 31 Velebit II Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3271) 23.10.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 32 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3417 : 3330) 22.10.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 33 Klek Dubovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3182 : 3184) 20.10.2022 16:00 Josip Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
6 34 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3294 : 3230) 22.10.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
6 35 Goranin I Policajac Og GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3176 : 3070) 22.10.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
6 36 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3154 : 3019) 22.10.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
7 37 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3135 : 3008) 29.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
7 38 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3043 : 3145) 29.10.2022 17:00 Josip Sušanj, A
Ivica Bertović, B
| | |
7 39 Karlobag Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3277 : 3407) 30.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
7 40 Dubovac Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3137 : 3507) 25.10.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
7 41 Obrtnik Og Klek Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3153) 30.10.2022 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
7 42 Kupa Željezničar Ka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3403 : 3370) 30.10.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 43 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3284 : 3156) 06.11.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
8 44 Klek Kupa Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3249 : 3439) 05.11.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
8 45 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3497 : 3292) 05.11.2022 18:00 Darko Kafol, A
Danijela Škalamera, A
| | |
8 46 Goranin I Dubovac GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3273 : 3129) 05.11.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
8 47 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3268 : 3161) 06.11.2022 11:00 Vjekoslav Vido, B
| | |
8 48 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2987) 05.11.2022 17:00 Marko Ribić, B
| | |
9 49 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3218 : 3189) 12.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
9 50 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3305 : 3230) 13.11.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
9 51 Dubovac Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3266 : 3238) 12.11.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 52 Obrtnik Og Goranin I Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3315 : 3225) 09.11.2022 16:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, B
| | |
9 53 Kupa Mostanje 1949 Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3529 : 3555) 13.11.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
9 54 Željezničar Ka Klek Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3366 : 3198) 12.11.2022 14:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
| | |
10 55 Velebit II Klek Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3332 : 3240) 27.11.2022 11:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
10 56 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3559 : 3391) 26.11.2022 18:00 Darko Kafol, A
Danijela Škalamera, A
| | |
10 57 Goranin I Kupa GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3396 : 3430) 26.11.2022 17:00 Danijel Bertović, A
| | |
10 58 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3143 : 3303) 26.11.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
10 59 Skrad Dubovac Zeleni Vir
1-4
3.0 : 5.0 (3006 : 3054) 19.11.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
10 60 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3315 : 3201) 26.11.2022 17:00 Barbara Žilić, B
Ivica Bertović, B
| | |
11 61 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3376 : 3285) 11.12.2022 18:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
11 62 Dubovac Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3175 : 3235) 10.12.2022 18:00 Edi Alagić, B
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 63 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3311 : 3220) 11.12.2022 17:00 Haris Ligata, B
Tomislav Grdić, A
| | |
11 64 Kupa Uljanik Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3541 : 3427) 11.12.2022 16:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 65 Željezničar Ka Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
6.5 : 1.5 (3452 : 3233) 10.12.2022 14:00 Ivona Škalamera, A
Darko Kafol, A
| | |
11 66 Klek Mostanje 1949 Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3227 : 3358) 10.12.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
12 67 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
7.5 : 0.5 (3409 : 3212) 15.01.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
12 68 Klek Goranin I Klek
1-4
2.0 : 6.0 (2949 : 3185) 14.01.2023 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
12 69 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3237 : 3200) 14.01.2023 14:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
| | |
12 70 Kupa Skrad Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3487 : 3405) 15.01.2023 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 71 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3317 : 3166) 15.01.2023 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
12 72 Dubovac Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3232 : 3344) 14.01.2023 18:00 Nikola Kelečić, A
Dario Kafol, D
| | |
13 73 Dubovac Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3318 : 3322) 21.01.2023 18:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, C
| | |
13 74 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3300 : 3237) 22.01.2023 11:00 Davor Matasić, A
Dražen Netahli, A
| | |
13 75 Policajac Og Kupa Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3219 : 3288) 21.01.2023 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, B
| | |
13 76 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3059 : 2940) 21.01.2023 17:00 Josip Crnković, B
| | |
13 77 Uljanik Klek DS Mate Parlov
1-4
5.0 : 3.0 (3184 : 3015) 21.01.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
13 78 Goranin I Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
6.0 : 2.0 (3310 : 3308) 21.01.2023 17:00 Marko Petranović, B
| | |
14 79 Velebit II Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2023 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
14 80 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
28.01.2023 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 81 Klek Skrad Klek
1-4
28.01.2023 17:00 Haris Ligata, B
Barbara Žilić, B
| | |
14 82 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3218 : 3139) 28.01.2023 14:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, C
| | |
14 83 Kupa Karlobag Azelija
1-4
29.01.2023 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
14 84 Obrtnik Og Dubovac Klek
1-4
29.01.2023 17:00 Barbara Žilić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
15 85 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
15 86 Dubovac Kupa Dom HV Zrinski
1-4
04.02.2023 18:00 | | |
15 87 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
05.02.2023 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
15 88 Policajac Og Klek Klek
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 89 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 90 Uljanik Goranin I DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
16 91 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
16 92 Goranin I Skrad GSC Delnice
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 93 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 18:00 | | |
16 94 Klek Karlobag Klek
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
16 95 Željezničar Ka Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
11.02.2023 14:00 | | |
16 96 Kupa Obrtnik Og Azelija
1-4
12.02.2023 17:00 | | |
17 97 Kupa Velebit II Azelija
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
17 98 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
17 99 Dubovac Klek Dom HV Zrinski
1-4
18.02.2023 18:00 | | |
17 100 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
19.02.2023 18:00 Davor Matasić, A
Dražen Netahli, A
| | |
17 101 Policajac Og Goranin I Klek
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
17 102 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 103 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
18 104 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
25.02.2023 13:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
18 105 Goranin I Karlobag GSC Delnice
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 106 Mostanje 1949 Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 18:00 | | |
18 107 Klek Obrtnik Og Klek
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Kupa Dom HV Zrinski
1-4
25.02.2023 14:00 | | |
19 109 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
19 110 Kupa Klek Azelija
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
19 111 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
05.03.2023 17:00 | | |
19 112 Dubovac Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
19 113 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 18:00 | | |
19 114 Policajac Og Skrad Klek
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
20 115 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2023 16:00 | | |
20 116 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 117 Uljanik Dubovac DS Mate Parlov
1-4
11.03.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
20 118 Goranin I Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 119 Mostanje 1949 Kupa Dom HV Zrinski
1-4
11.03.2023 18:00 | | |
20 120 Klek Željezničar Ka Klek
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
21 121 Klek Velebit II Klek
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
21 122 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 14:00 | | |
21 123 Kupa Goranin I Azelija
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
21 124 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
21 125 Dubovac Skrad Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
21 126 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
19.03.2023 18:00 | | |
22 127 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 18:00 | | |
22 128 Policajac Og Dubovac Klek
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 129 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 130 Uljanik Kupa DS Mate Parlov
1-4
25.03.2023 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
22 131 Goranin I Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 132 Mostanje 1949 Klek Dom HV Zrinski
1-4
25.03.2023 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dario Kafol
Mostanje 1949
6.25
3644
594.67
4238.67
584.64
2. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
7.00
4029
618.33
4647.33
580.92
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
6.50
3785
558.00
4343.00
579.07
4. Dino Senfner
Kupa
7.00
3966
589.83
4555.83
569.48
5. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
7.00
3972
580.40
4552.40
569.05
6. Miroslav Šegina
Kupa
7.00
3930
598.50
4528.50
566.06
7. Matej Mrle
Goranin I
6.00
3401
544.57
3945.57
563.65
8. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
6.00
3356
583.67
3939.67
562.81
9. Danijel Bertović
Skrad
5.00
2851
523.17
3374.17
562.36
10. Robert Tomljanović
Karlobag
6.00
3352
566.71
3918.71
559.82
11. Antun Sviličić
Mostanje 1949
6.00
3341
573.67
3914.67
559.24
12. Dean Žužić
Uljanik
6.00
3342
567.33
3909.33
558.48
13. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
7.00
3908
556.38
4464.38
558.05
14. Zdravko Cegur
Mostanje 1949
6.00
3343
559.00
3902.00
557.43
15. Vlado Alar
Karlobag
6.00
3326
558.00
3884.00
554.86
16. Tomislav Atalić
Velebit II
6.00
3290
569.20
3859.20
551.31
17. Đorđe Čupurdija
Kupa
7.00
3814
590.50
4404.50
550.56
18. Dominik Jakovac
Goranin I
5.00
2740
558.83
3298.83
549.81
19. Petar Martinac
Željezničar Ka
7.00
3820
568.33
4388.33
548.54
20. Nikša Mendica
Uljanik
6.00
3296
542.57
3838.57
548.37
21. Ivica Golubić
Mostanje 1949
7.00
3809
570.40
4379.40
547.43
22. Josip Sušanj
Obrtnik Og
7.00
3835
542.80
4377.80
547.23
23. Željko Bićanić
Velebit II
6.00
3269
561.57
3830.57
547.22
24. Andrej Duić
Karlobag
6.00
3251
578.00
3829.00
547.00
25. Zlatan Mazor
Policajac Og
6.00
3297
531.20
3828.20
546.89
26. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
6.50
3523
576.33
4099.33
546.58
27. Ivan Jelenić
Uljanik
5.50
2989
550.77
3539.77
544.58
28. Mario Injić
Skrad
6.00
3280
522.80
3802.80
543.26
29. Leopold Jurković
Skrad
5.50
2997
532.15
3529.15
542.95
30. Danijel Ćosić
Goranin I
6.00
3259
541.54
3800.54
542.93
31. Matej Frlan
Goranin I
5.50
2982
546.80
3528.80
542.89
32. Mladen Hećimović
Policajac Og
6.00
3259
539.29
3798.29
542.61
33. Mario Grabovac
Uljanik
6.50
3545
516.00
4061.00
541.47
34. Martin Latinović
Goranin I
6.00
3221
552.43
3773.43
539.06
35. Željko Laskač
Dubovac
5.00
2697
534.25
3231.25
538.54
36. Predrag Premuž
Velebit II
7.00
3752
556.33
4308.33
538.54
37. Dino Jelinić
Karlobag
6.00
3230
539.67
3769.67
538.52
38. Jako Filipi
Željezničar Ka
6.50
3500
538.50
4038.50
538.47
39. Željko Božičević
Dubovac
6.00
3208
551.67
3759.67
537.10
40. Mario Juršić
Uljanik
5.00
2692
527.33
3219.33
536.56
41. Božo Pavlaković
Policajac Og
6.00
3206
545.14
3751.14
535.88
42. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
6.00
3193
551.75
3744.75
534.96
43. Rolando Graovac
Klek
6.00
3199
541.27
3740.27
534.32
44. Ignac Kasunić
Dubovac
6.00
3182
553.29
3735.29
533.61
45. Karson Mirčić
Uljanik
5.50
2942
525.67
3467.67
533.49
46. Joško Matijašić
Klek
6.00
3147
568.36
3715.36
530.77
47. Marijan Mlađan
Dubovac
6.00
3168
532.20
3700.20
528.60
48. Mirko Birač
Policajac Og
6.00
3147
536.00
3683.00
526.14
49. Anton Marković
Policajac Og
6.00
3102
539.00
3641.00
520.14
50. Branko Bajt
Policajac Og
6.00
3088
513.00
3601.00
514.43

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Luka Požega
Kupa
4.00
2445.00
611.25
4.00
2299.00
574.75
8.00
4744.00
593.00
2. Dario Kafol
Mostanje 1949
6.25
3644.00
583.04
6.00
3568.00
594.67
12.25
7212.00
588.73
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
6.50
3785.00
582.31
6.00
3348.00
558.00
12.50
7133.00
570.64
4. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
7.00
4029.00
575.57
6.00
3710.00
618.33
13.00
7739.00
595.31
5. Danijel Bertović
Skrad
5.00
2851.00
570.20
6.00
3139.00
523.17
11.00
5990.00
544.55
6. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
7.00
3972.00
567.43
5.00
2902.00
580.40
12.00
6874.00
572.83
7. Matej Mrle
Goranin I
6.00
3401.00
566.83
7.00
3812.00
544.57
13.00
7213.00
554.85
8. Dino Senfner
Kupa
7.00
3966.00
566.57
6.00
3539.00
589.83
13.00
7505.00
577.31
9. Miroslav Šegina
Kupa
7.00
3930.00
561.43
6.00
3591.00
598.50
13.00
7521.00
578.54
10. Mate Sušanj
Obrtnik Og
5.00
2800.00
560.00
4.25
2335.00
549.41
9.25
5135.00
555.14
11. Damir Sladović
Velebit II
5.00
2799.00
559.80
3.25
1733.00
533.23
8.25
4532.00
549.33
12. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
6.00
3356.00
559.33
6.00
3502.00
583.67
12.00
6858.00
571.50
13. Josip Skender
Skrad
4.00
2236.00
559.00
6.00
3196.00
532.67
10.00
5432.00
543.20
14. Robert Tomljanović
Karlobag
6.00
3352.00
558.67
7.00
3967.00
566.71
13.00
7319.00
563.00
15. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
7.00
3908.00
558.29
5.25
2921.00
556.38
12.25
6829.00
557.47
16. Zdravko Cegur
Mostanje 1949
6.00
3343.00
557.17
4.00
2236.00
559.00
10.00
5579.00
557.90
17. Dean Žužić
Uljanik
6.00
3342.00
557.00
6.00
3404.00
567.33
12.00
6746.00
562.17
18. Antun Sviličić
Mostanje 1949
6.00
3341.00
556.83
6.00
3442.00
573.67
12.00
6783.00
565.25
19. Damir Poljak
Obrtnik Og
4.00
2225.00
556.25
1.50
768.00
512.00
5.50
2993.00
544.18
20. Vlado Alar
Karlobag
6.00
3326.00
554.33
7.00
3906.00
558.00
13.00
7232.00
556.31
21. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
5.00
2769.00
553.80
6.00
3327.00
554.50
11.00
6096.00
554.18
22. Zlatan Mazor
Policajac Og
6.00
3297.00
549.50
5.00
2656.00
531.20
11.00
5953.00
541.18
23. Nikša Mendica
Uljanik
6.00
3296.00
549.33
7.00
3798.00
542.57
13.00
7094.00
545.69
24. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
5.00
2745.00
549.00
6.00
3322.00
553.67
11.00
6067.00
551.55
25. Tomislav Atalić
Velebit II
6.00
3290.00
548.33
5.00
2846.00
569.20
11.00
6136.00
557.82
26. Dominik Jakovac
Goranin I
5.00
2740.00
548.00
6.00
3353.00
558.83
11.00
6093.00
553.91
27. Josip Sušanj
Obrtnik Og
7.00
3835.00
547.86
5.00
2714.00
542.80
12.00
6549.00
545.75
28. Mario Injić
Skrad
6.00
3280.00
546.67
5.00
2614.00
522.80
11.00
5894.00
535.82
29. Petar Martinac
Željezničar Ka
7.00
3820.00
545.71
6.00
3410.00
568.33
13.00
7230.00
556.15
30. Mario Grabovac
Uljanik
6.50
3545.00
545.38
6.25
3225.00
516.00
12.75
6770.00
530.98
31. Leopold Jurković
Skrad
5.50
2997.00
544.91
6.50
3459.00
532.15
12.00
6456.00
538.00
32. Đorđe Čupurdija
Kupa
7.00
3814.00
544.86
6.00
3543.00
590.50
13.00
7357.00
565.92
33. Željko Bićanić
Velebit II
6.00
3269.00
544.83
5.75
3229.00
561.57
11.75
6498.00
553.02
34. Marijo Mužević
Obrtnik Og
5.50
2993.00
544.18
4.50
2460.00
546.67
10.00
5453.00
545.30
35. Ivica Golubić
Mostanje 1949
7.00
3809.00
544.14
5.00
2852.00
570.40
12.00
6661.00
555.08
36. Ivan Jelenić
Uljanik
5.50
2989.00
543.45
6.50
3580.00
550.77
12.00
6569.00
547.42
37. Mladen Hećimović
Policajac Og
6.00
3259.00
543.17
7.00
3775.00
539.29
13.00
7034.00
541.08
38. Danijel Ćosić
Goranin I
6.00
3259.00
543.17
6.50
3520.00
541.54
12.50
6779.00
542.32
39. Matej Frlan
Goranin I
5.50
2982.00
542.18
5.00
2734.00
546.80
10.50
5716.00
544.38
40. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
6.50
3523.00
542.00
6.00
3458.00
576.33
12.50
6981.00
558.48
41. Andrej Duić
Karlobag
6.00
3251.00
541.83
7.00
4046.00
578.00
13.00
7297.00
561.31
42. Ivica Bunjevčević
Velebit II
3.50
1893.00
540.86
4.75
2656.00
559.16
8.25
4549.00
551.39
43. Željko Laskač
Dubovac
5.00
2697.00
539.40
4.00
2137.00
534.25
9.00
4834.00
537.11
44. Jako Filipi
Željezničar Ka
6.50
3500.00
538.46
6.00
3231.00
538.50
12.50
6731.00
538.48
45. Mario Juršić
Uljanik
5.00
2692.00
538.40
6.00
3164.00
527.33
11.00
5856.00
532.36
46. Dino Jelinić
Karlobag
6.00
3230.00
538.33
6.00
3238.00
539.67
12.00
6468.00
539.00
47. Martin Latinović
Goranin I
6.00
3221.00
536.83
7.00
3867.00
552.43
13.00
7088.00
545.23
48. Predrag Premuž
Velebit II
7.00
3752.00
536.00
6.00
3338.00
556.33
13.00
7090.00
545.38
49. Karson Mirčić
Uljanik
5.50
2942.00
534.91
6.00
3154.00
525.67
11.50
6096.00
530.09
50. Željko Božičević
Dubovac
6.00
3208.00
534.67
6.00
3310.00
551.67
12.00
6518.00
543.17
51. Dragan Vučić
Obrtnik Og
3.50
1871.00
534.57
2.50
1320.00
528.00
6.00
3191.00
531.83
52. Božo Pavlaković
Policajac Og
6.00
3206.00
534.33
7.00
3816.00
545.14
13.00
7022.00
540.15
53. Dario Novosel
Kupa
5.50
2938.00
534.18
5.00
2840.00
568.00
10.50
5778.00
550.29
54. Zvonko Salopek
Klek
4.00
2135.00
533.75
4.50
2258.00
501.78
8.50
4393.00
516.82
55. Željko Tomljenović
Karlobag
4.29
2289.00
533.57
6.00
3230.00
538.33
10.29
5519.00
536.35
56. Rolando Graovac
Klek
6.00
3199.00
533.17
5.50
2977.00
541.27
11.50
6176.00
537.04
57. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
6.00
3193.00
532.17
4.00
2207.00
551.75
10.00
5400.00
540.00
58. Ignac Kasunić
Dubovac
6.00
3182.00
530.33
7.00
3873.00
553.29
13.00
7055.00
542.69
59. Anton Porubić
Klek
5.50
2915.00
530.00
3.00
1515.00
505.00
8.50
4430.00
521.18
60. Tomislav Grdić
Klek
5.00
2650.00
530.00
4.50
2409.00
535.33
9.50
5059.00
532.53
61. Marijan Mlađan
Dubovac
6.00
3168.00
528.00
5.00
2661.00
532.20
11.00
5829.00
529.91
62. Mirko Birač
Policajac Og
6.00
3147.00
524.50
7.00
3752.00
536.00
13.00
6899.00
530.69
63. Joško Matijašić
Klek
6.00
3147.00
524.50
5.50
3126.00
568.36
11.50
6273.00
545.48
64. Marin Butković
Klek
3.50
1831.00
523.14
4.50
2312.00
513.78
8.00
4143.00
517.88
65. Mijo Tomašić
Dubovac
4.00
2090.00
522.50
7.00
3812.00
544.57
11.00
5902.00
536.55
66. Damir Brajdić
Skrad
3.00
1558.00
519.33
1.50
805.00
536.67
4.50
2363.00
525.11
67. Saša Rački
Goranin I
4.50
2329.00
517.56
4.50
2369.00
526.44
9.00
4698.00
522.00
68. Anton Marković
Policajac Og
6.00
3102.00
517.00
7.00
3773.00
539.00
13.00
6875.00
528.85
69. Darko Kuštreba
Dubovac
3.00
1550.00
516.67
4.00
2126.00
531.50
7.00
3676.00
525.14
70. Branko Bajt
Policajac Og
6.00
3088.00
514.67
7.00
3591.00
513.00
13.00
6679.00
513.77
71. Kristijan Jurković
Skrad
3.50
1795.00
512.86
5.00
2599.00
519.80
8.50
4394.00
516.94
72. Boris Sušić
Karlobag
3.43
1756.00
511.95
2.00
1084.00
542.00
5.43
2840.00
523.02
73. Ivica Bertović
Klek
4.89
2467.00
504.50
2.97
1458.00
490.91
7.86
3925.00
499.36
74. Edi Alagić
Željezničar Ka
3.76
1867.00
496.54
0.50
270.00
540.00
4.26
2137.00
501.64
75. Andrija Majetić
Velebit II
3.50
1722.00
492.00
2.25
1199.00
532.89
5.75
2921.00
508.00

Damir Devčić
Velebit II
1.00
584.00
584.00
0.50
263.00
526.00
1.50
847.00
564.67
Danijel Herman
Željezničar Ka
2.00
1161.00
580.50
2.75
1529.00
556.00
4.75
2690.00
566.32
Stjepan Mihalić
Kupa
1.00
579.00
579.00
0.00
0.00
NaN
1.00
579.00
579.00
Saša Gorupić
Skrad
1.00
574.00
574.00
2.00
1054.00
527.00
3.00
1628.00
542.67
Marcel Margeta
Skrad
2.00
1140.00
570.00
1.00
494.00
494.00
3.00
1634.00
544.67
Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
1.75
991.00
566.29
1.50
818.00
545.33
3.25
1809.00
556.62
Karlo Petranović
Goranin I
2.50
1410.00
564.00
6.00
3368.00
561.33
8.50
4778.00
562.12
Dario Injić
Skrad
1.00
561.00
561.00
0.50
272.00
544.00
1.50
833.00
555.33
Antonio Sušanj
Obrtnik Og
3.07
1715.00
558.63
3.00
1608.00
536.00
6.07
3323.00
547.45
Mateo Brozović
Klek
2.50
1342.00
536.80
3.50
1911.00
546.00
6.00
3253.00
542.17
Stefan Gotzmann
Skrad
1.00
533.00
533.00
1.50
727.00
484.67
2.50
1260.00
504.00
Ivan Halar
Dubovac
2.00
1060.00
530.00
4.00
2062.00
515.50
6.00
3122.00
520.33
Tomislav Šebalj
Dubovac
2.00
1054.00
527.00
2.50
1267.00
506.80
4.50
2321.00
515.78
Nikola Mance
Skrad
1.00
525.00
525.00
3.00
1582.00
527.33
4.00
2107.00
526.75
Marin Stipetić
Obrtnik Og
2.43
1271.00
523.05
3.25
1802.00
554.46
5.68
3073.00
541.02
Toni Rupe
Skrad
1.00
523.00
523.00
3.50
1854.00
529.71
4.50
2377.00
528.22
Ivan Pavlić
Kupa
1.50
779.00
519.33
0.00
0.00
NaN
1.50
779.00
519.33
Željko Brdar
Karlobag
1.00
518.00
518.00
1.47
820.00
557.82
2.47
1338.00
541.70
Enio Mendica
Uljanik
1.00
516.00
516.00
3.00
1493.00
497.67
4.00
2009.00
502.25
Dražen Stupić
Kupa
2.00
1029.00
514.50
3.00
1700.00
566.67
5.00
2729.00
545.80
Milan Butković
Karlobag
1.00
512.00
512.00
3.00
1505.00
501.67
4.00
2017.00
504.25
Mihael Turkalj
Kupa
0.50
255.00
510.00
0.00
0.00
NaN
0.50
255.00
510.00
Dragan Hrnjak
Velebit II
1.00
506.00
506.00
1.00
524.00
524.00
2.00
1030.00
515.00
Dino Malnar
Goranin I
0.50
252.00
504.00
0.00
0.00
NaN
0.50
252.00
504.00
Vladimir Vinski
Željezničar Ka
1.00
503.00
503.00
0.25
123.00
492.00
1.25
626.00
500.80
Nenad Munčić
Željezničar Ka
2.74
1374.00
501.46
5.25
2866.00
545.90
7.99
4240.00
530.66
Josip Bubić
Uljanik
1.50
751.00
500.67
1.25
642.00
513.60
2.75
1393.00
506.55
Branimir Arbanas
Skrad
2.00
997.00
498.50
0.50
235.00
470.00
2.50
1232.00
492.80
Milorad Rašković
Dubovac
2.00
988.00
494.00
2.00
1112.00
556.00
4.00
2100.00
525.00
Denis Katić
Klek
3.00
1478.00
492.67
1.50
743.00
495.33
4.50
2221.00
493.56
Vedran Bukovac
Velebit II
1.50
736.00
490.67
0.75
372.00
496.00
2.25
1108.00
492.44
Aleksandar Caga
Karlobag
2.28
1100.00
482.46
2.53
1300.00
513.83
4.81
2400.00
498.96
Florijan Halavanić
Mostanje 1949
1.00
478.00
478.00
0.00
0.00
NaN
1.00
478.00
478.00
Ivica Puškarić
Klek
1.00
463.00
463.00
0.00
0.00
NaN
1.00
463.00
463.00
Josip Orešković
Velebit II
1.00
444.00
444.00
0.50
267.00
534.00
1.50
711.00
474.00
Dario Draženović
Velebit II
1.50
643.00
428.67
0.25
132.00
528.00
1.75
775.00
442.86
Duško Gvozdić
Klek
0.61
251.00
411.48
0.53
212.00
400.00
1.14
463.00
406.14

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mostanje 1949
7.0
15628
7979
23607
562.07
138
6.0
13721
7138
20859
579.42
86
13.0
29349
15117
44466
570.08
224
2. Kupa
7.0
15496
7762
23258
553.76
180
6.0
13859
7111
20970
582.50
144
13.0
29355
14873
44228
567.03
324
3. Obrtnik Og
7.0
15630
7610
23240
553.33
225
6.0
13188
6489
19677
546.58
158
13.0
28818
14099
42917
550.22
383
4. Goranin I
6.0
13199
6395
19594
544.28
188
7.0
15322
7701
23023
548.17
173
13.0
28521
14096
42617
546.37
361
5. Skrad
6.0
13279
6291
19570
543.61
204
7.0
14878
7152
22030
524.52
225
13.0
28157
13443
41600
533.33
429
6. Uljanik
6.0
13311
6245
19556
543.22
191
7.0
15052
7408
22460
534.76
198
13.0
28363
13653
42016
538.67
389
7. Željezničar Ka
7.0
15265
7417
22682
540.05
240
6.0
13455
6604
20059
557.19
162
13.0
28720
14021
42741
547.96
402
8. Karlobag
6.0
13033
6301
19334
537.06
208
7.0
15583
7513
23096
549.90
215
13.0
28616
13814
42430
543.97
423
9. Velebit II
7.0
15129
7278
22407
533.50
253
6.0
13346
6540
19886
552.39
162
13.0
28475
13818
42293
542.22
415
10. Policajac Og
6.0
13009
6090
19099
530.53
237
7.0
15039
6973
22012
524.10
251
13.0
28048
13063
41111
527.06
488
11. Dubovac
6.0
13003
5994
18997
527.69
262
7.0
15377
7204
22581
537.64
281
13.0
28380
13198
41578
533.05
543
12. Klek
7.0
15013
6865
21878
520.90
338
6.0
12903
6018
18921
525.58
278
13.0
27916
12883
40799
523.06
616

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više