Pregled svih liga

Skrad

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Skrad
Adresa: Josipa Blaževića Blaža 8, 51 311 Skrad
Email: danijelb13@gmail.com

Kuglana: Zeleni Vir   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Danijel Bertović 098 552 128 danijelb13@gmail.com
Saša Gorupić 092 391 65 59 sasa.gorupic@hep.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Marcel Margeta
120877
120877
1.0
0.0
1.0
0.0
2.5
0.0
3.0
0.0
375.0
203.0
578.0
2. Saša Gorupić
120891
120891
1.0
2.0
1.0
1.0
3.0
4.0
1.0
11.0
381.0
357.5
193.0
169.5
574.0
527.0
3. Danijel Bertović
120888
120888
3.0
5.0
3.0
3.0
10.0
11.5
11.0
19.0
372.67
354.6
184.33
174.8
557.0
529.4
4. Leopold Jurković
120874
120874
3.5
5.5
2.0
3.0
9.0
14.0
15.0
22.0
375.43
361.45
179.43
172.18
554.86
533.64
5. Mario Injić
120872
120872
4.0
4.0
2.0
4.0
8.5
11.5
21.0
25.0
376.75
361.75
174.25
167.25
551.0
529.0
6. Josip Skender
120880
120880
3.0
5.0
1.0
3.0
2.0
11.0
17.0
24.0
371.33
352.0
171.33
180.2
542.67
532.2
7. Toni Rupe
120895
120895
1.0
3.5
0.0
2.0
0.0
11.0
8.0
16.0
373.0
359.71
150.0
170.0
523.0
529.71
8. Damir Brajdić
120906
120906
2.0
1.5
2.0
1.0
6.0
4.0
13.0
9.0
355.0
344.0
161.5
192.67
516.5
536.67
9. Kristijan Jurković
122119
122119
3.5
4.0
0.0
1.0
3.0
6.0
27.0
23.0
368.57
351.25
144.29
169.5
512.86
520.75
10. Branimir Arbanas
122521
122521
2.0
0.5
0.0
0.0
1.5
0.0
12.0
4.0
340.0
336.0
158.5
134.0
498.5
470.0
11. Stefan Gotzmann
120871
120871
0.0
1.5
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
15.0

346.0

138.67

484.67
12. Dario Injić
123103
123103
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
2.0

374.0

170.0

544.0
13. Nikola Mance
120876
120876
0.0
3.0
0.0
2.0
0.0
6.0
0.0
22.0

353.67

173.67

527.33
BEZ NASTUPA
1. Mike Friedrich Götzmann
123235
123235
2. Josip Jeličić
120873
120873
3. Lovro Tomljanović
120884
120884
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Skrad Kupa Zeleni Vir
1-4
2.0 : 6.0 (3182 : 3186) 10.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
2 10 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3274 : 3413) 17.09.2022 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
3 15 Skrad Klek Zeleni Vir
1-4
8.0 : 0.0 (3275 : 3083) 24.09.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
4 23 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3569 : 3283) 01.10.2022 18:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 26 Skrad Goranin I Zeleni Vir
1-4
5.0 : 3.0 (3183 : 3157) 15.10.2022 17:00 Josip Crnković, B
| | |
6 36 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3154 : 3019) 22.10.2022 17:00 Vjekoslav Vido, B
Sanjin Taratina, C
| | |
7 37 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3135 : 3008) 29.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
8 48 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3190 : 2987) 05.11.2022 17:00 Marko Ribić, B
| | |
9 50 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3305 : 3230) 13.11.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
10 59 Skrad Dubovac Zeleni Vir
1-4
3.0 : 5.0 (3006 : 3054) 19.11.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
11 63 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
11.12.2022 17:00 | | |
12 70 Kupa Skrad Azelija
1-4
15.01.2023 17:00 | | |
13 76 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
14 81 Klek Skrad Klek
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
15 89 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
16 92 Goranin I Skrad GSC Delnice
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
17 102 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 103 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 16:00 | | |
19 114 Policajac Og Skrad Klek
1-4
04.03.2023 17:00 | | |
20 116 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
21 125 Dubovac Skrad Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 18:00 | | |
22 129 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više