Pregled svih liga

Velebit II

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Velebit
Adresa: Ante Starčevića 26, 53 220 Otočac
Email: hrvoje.devcic@pivovara.hr; ledeni27@gmail.com

Kuglana: Gradska kuglana Ot   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 16:00
Rezervni termin: srijeda, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Josip Orešković 091 284 20 30 ledeni27@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Damir Devčić
120485
120485
1.0
0.5
1.0
0.0
2.0
0.0
5.0
3.0
396.0
366.0
188.0
160.0
584.0
526.0
2. Damir Sladović
120499
120499
5.0
4.25
2.0
4.0
11.0
10.0
14.0
18.0
373.8
366.82
186.0
177.88
559.8
544.71
3. Zvonimir Kranjčević
120490
120490
5.0
7.0
3.0
5.0
11.0
15.5
21.0
24.0
365.0
372.71
188.8
178.86
553.8
551.57
4. Tomislav Atalić
120296
120296
6.0
5.45
3.0
4.0
11.5
15.5
29.0
20.0
376.83
377.06
171.5
169.72
548.33
546.79
5. Željko Bićanić
120297
120297
6.0
6.75
2.0
4.0
11.0
13.5
35.0
23.0
357.67
371.56
187.17
192.74
544.83
564.3
6. Ivica Bunjevčević
120481
120481
3.5
5.75
1.0
2.0
8.5
12.5
20.0
17.0
370.57
373.39
170.29
181.74
540.86
555.13
7. Predrag Premuž
122757
122757
7.0
7.0
3.0
6.0
11.5
17.0
28.0
27.0
353.86
366.0
182.14
192.14
536.0
558.14
8. Dragan Hrnjak
123494
123494
1.0
1.0
0.0
0.5
1.0
2.0
10.0
10.0
345.0
373.0
161.0
151.0
506.0
524.0
9. Andrija Majetić
122914
122914
3.5
2.8
2.0
0.0
5.0
4.0
30.0
26.0
342.57
363.93
149.43
188.57
492.0
552.5
10. Vedran Bukovac
122653
122653
1.5
0.75
0.0
1.0
1.5
0.0
19.0
8.0
337.33
336.0
153.33
160.0
490.67
496.0
11. Josip Orešković
120495
120495
1.0
0.5
0.0
0.0
0.0
1.0
14.0
4.0
336.0
378.0
108.0
156.0
444.0
534.0
12. Dario Draženović
120299
120299
1.5
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
28.0
1.0
314.67
316.0
114.0
212.0
428.67
528.0
BEZ NASTUPA
1. Luka Boban
123466
123466
2. Ante Devčić
120484
120484
3. Dino Devčić
122656
122656
4. Matija Fajdetić
123057
123057
5. Matija Kraljić
123263
123263
6. Emanuel Marković
123467
123467
7. Erik Netahli
122753
122753
8. Fran Oršanić
123468
123468
9. Matej Samaržija
123059
123059
10. Adriano Šimunović
123465
123465
11. Matej Tonković
123118
123118
12. Branko Vujanić
123326
123326
13. Marko Zrile
120502
120502
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3487 : 3353) 10.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 7 Velebit II Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3265 : 3124) 18.09.2022 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
3 13 Goranin I Velebit II GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3328 : 3078) 24.09.2022 17:00 Drago Pleša, B
| | |
4 19 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3303 : 3360) 02.10.2022 16:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
5 25 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3282 : 3172) 15.10.2022 17:00 Sanjin Taratina, C
| | |
6 31 Velebit II Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3271) 23.10.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
7 37 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
4.0 : 4.0 (3135 : 3008) 29.10.2022 17:00 Dubravko Mance, B
| | |
8 43 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3284 : 3156) 06.11.2022 16:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
9 49 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3218 : 3189) 12.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
10 55 Velebit II Klek Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3332 : 3240) 27.11.2022 11:00 Dražen Netahli, A
Željko Odorčić, B
| | |
11 61 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3376 : 3285) 11.12.2022 18:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
12 67 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
7.5 : 0.5 (3409 : 3212) 15.01.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
13 73 Dubovac Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3318 : 3322) 21.01.2023 18:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, C
| | |
14 79 Velebit II Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3283 : 3389) 29.01.2023 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
15 85 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
16 91 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
12.02.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
17 97 Kupa Velebit II Azelija
1-4
19.02.2023 17:00 | | |
18 103 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 16:00 Željko Odorčić, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
19 109 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
20 115 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
12.03.2023 16:00 | | |
21 121 Klek Velebit II Klek
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
22 127 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
25.03.2023 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više